Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Pražský lékař trýznil na Filipínách asistentku, zachránil ji velvyslanec

Vlivný lékař Jaroslav Barták zadržoval na Filipínách svou dvaadvacetiletou asistentku Lucii. Podle svědectví ji bil, sexuálně napadal a vyhrožoval smrtí. Případ řešil osobně ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, který za dívkou poslal českého velvyslance Josefa Rychtara.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

agoj1

Byla to vůbec asistentka ?

Nemá jiné povolání? Já bych tam dceru s nikým nepustil.:-/

0/0
18.8.2011 15:13

lopatnik

co s tím?

no přece do filipínské basy s úchylem !

0/0
18.8.2011 14:00

Parcival

Re: co s tím?

To asi těžko. Oni jej nevyšetřují Filipíny, víme??:-)

0/0
18.8.2011 22:18

aerokh

Proboha

Jenom zamindrákovanec může takhle zmlátit slabšího...jestlipak by si taky troufnul rozbít úsměv nějakýmu svalovci...hrdina??

0/0
18.8.2011 10:27

Rudla01

Doufám, že pan doktůrek

na pár let navštíví nějaký filipínský kriminál

0/0
17.8.2011 17:23

Fikus 1

Lions club

Umím si představit, co to v českém pojetí znamená. Co mají soudci společného s charitou? Znamená to že mají prostředky na to aby přispívali víc než běžný občan? Podle platů ani moc ne. Je tedy důležité aby byli vlivní, akorát si neumím vysvětlit jak mohou uplatnit svůj vliv v souvislosti s charitou. Nebo že by nakonec nešlo o vliv kvůli charitě? 8-o

0/0
17.8.2011 9:51

Lady Humussprey

Když si doktor na cesty bere asistentku, tak určitě proto,

aby ji tam rozmazloval a kupoval hedvábné šátky. Tohle už jsem viděla v jiné podobě mnohokrát. Holka se nalepí na chlapa a dává se od něj hostit, celý večer vozit taxíkem od baru k baru a pak se s ním chce rozloučit polibkem na čelíčko. Prostě a následně dostane vejbuch. Nakonec jsem po podnicích v noci vídávala mnoho známých soudců s přítelkyněmi a tak ti vědí o co jede a na doktora udělají tedy , "Bu-bu-bu" a pustí ho. Dále prosím nad zamyšlením, co to musí být za osobu ten snoubenec asistentky, když ji půjčí doktorovi na cesty.

0/0
16.8.2011 14:48

Parcival

Re: Když si doktor na cesty bere asistentku, tak určitě proto,

Drahá lady, zvykové "právo" které tady podáváte nemá s právním řádem nic společného. Výbuchu se divit nelze, to máte pravdu, ovšem kdo takhle uhodí ženu, je bezectný zmetek a lump. Doufám, že navzdory svým známostem půjde od soudu potrestán! A složí všechny funkce. Ti, kdo "vědí o co jde" si podle mého nebudou brát servítky právě proto, aby je z něčeho takového nikdo nepodezíral. Vaši "soudci s přítelkyněmi" nebývají tak charakterní, aby riskovali své kariéry, hodí ho přes palubu bez mrknutí oka, řekl bych;-)

0/0
16.8.2011 15:35

agoj1

Re: Když si doktor na cesty bere asistentku, tak určitě proto,

Lady má své zkušenosti, není důvod jim nevěřit....;-€

0/0
18.8.2011 15:15

Parcival

Re: Když si doktor na cesty bere asistentku, tak určitě proto,

Pravda;-D Žena, coby předmět určený k půjčování..........skoro to vypadá, jako by Lady měla pindíka;-)

0/0
18.8.2011 22:20

vítek z prčice

milá děvčata

Žádný pan doktor, pan "prezident" přece, teméř ředitel Severní polokoule. Teďˇale o jeho obětech. Milá děvčata, jste opravdu tak naivní, nebo jste to "riskla"? Vždyť takové spoluvyslání na služební cestu do zahraničí (odkud lze obtížně uniknout)hned zpočátku zavání jako rozkládající se ryba. A kromě toho, panu "prezidentovi" leccos kouká z obou očiček. Měli jste se poradit s babičkou - ta by Vás na cestu určitě nepustila. !!

0/0
16.8.2011 14:36

Parcival

Re: milá děvčata

Vše je vám jasné aniž byste znal detaily toho pracovně-právního vztahu? Já se divím, že pan doktor tolik riskoval, když na Filipínách je sex tak dostupný, navíc s exotickými kráskami. ......pravda, možná i se stejně exotickými chorobami;-D

0/0
16.8.2011 15:40

SvatyAntonin

Lékař

On ji netrýznil, jen si prostě chtěl vyzkoušet nové léčebné postupy.

0/0
15.8.2011 23:20

Next20

Re: Lékař

:-)))))))))) chtěl z ní vymýtit ďábla :-)

0/0
18.8.2011 13:37

JAN2010

http://www.znamylekar.cz/14458/mudr-bartak-jaroslav/internis

;-D

0/0
15.8.2011 21:40

bardy

Co je vlastně ta deviace?

0/0
15.8.2011 17:15

Parcival

Re: Co je vlastně ta deviace?

Úchylka. Máš net = máš slovník. Nebo jsem nepochopil narážku? Jsem za Sheldona Coopera?:-)

0/0
16.8.2011 15:42

jyyyj

Že by další křesťanistický©Já pravicový extrémista ?

Ty fotky s nekřesťanistickými©Já levicovými extrémisty mne ale zase matou...

Asi se rektanistoval se FŠEMA...

0/0
15.8.2011 0:49

Si0 po 4. zákazu

Re: Že by další křesťanistický©Já pravicový extrémista ?

S křesťanstvím nemá Lions Club prakticky nic společného. Je to kvazizednářská organizace , něco jako rotariáni.

0/0
15.8.2011 9:19

jyyyj

Takže rektanizoval raději se FŠEMA rádoby i mocnejma.

Vystupuje a chová se FŠAK, jako křesťanistický©Já pravicový extrémista.

Napište mi, prosím, jaké jiné kořeny, krom křesťanistických©Já, má pravicový extrémismus. Ať se konečně poučím.

0/0
15.8.2011 17:05

Parcival

Re: Takže rektanizoval raději se FŠEMA rádoby i mocnejma.

Kořeny extremismu jsou v pocitu méněcenosti a nedoceněnosti. Důkazem toho budiž fakt, že extremismus se těžko rozlišuje z hlediska pravice či levice. Jinými slovy, stejná pakáž:-P

0/0
16.8.2011 15:38

jyyyj

Jóóóóó!!! Stejná pakáž!!!! Jóóóóó!!!!!

Křesťanističtí©Já extrémisté se od nekřesťanistických©Já extrémistů liší právě přístupem k homosexuálistům©vyvíteGDO.

Sexymozek například duhově pochodoval jako za dob budování RaJskéhokolotočářskéhokomunismu©Já.

DD a spol., Blátora, Zelenýhájek, DS-SS etc. by "pochodovali" proti duze. Pokud by nešlo o pochod "přátelství" křesťanistických©Já duchovních s ministranty stejného pohlaví - říkají tomu procesí. Jdou tam i ženy.

A já jsem kategorie, které je zcela jedno, GDO s kým GDE pochoduje a je hrdý na Česko, že se onanovat (pochodovat) na veřejnosti můžou.

A pan Čtvrtníček&spol. je další kategorie.

0/0
16.8.2011 16:08

Parcival

Re: Jóóóóó!!! Stejná pakáž!!!! Jóóóóó!!!!!

Reagoval jsem na to slovo "kořeny". Tam mám poměrně jasno. Co se pochodu týče, přijde mi to celé jako bouře ve sklenici vody. Nejsem homofobní, ale když se gayové a lesbičky chtějí zviditelnit, nemůžou se divit, že se chce zviditelnit kdekdo. Křesťané spolu s DSSS, prezident atd. Dobře to řekl Nečas. Jsi jmenovaný (tj. nevolený!) státní úředník? Tak se necpi do politiky!

0/0
16.8.2011 16:18

jyyyj

Kořeny extremismu jsou v pocitu méněcenosti a nedoceněnosti.

To je dost dobrá věta a souhlasím s ní.

GDYBYCH o duhovém pochodu nevěděl úplně zbytečně z médií, nemohl bych využít jasné polarizace Českých politiků, k jejich dehonestaci.

Pokud jde o ženy opačného pohlaví, na jméno věk stav sexuální orientaci se neptám. To k mé nehomofobii. Homosexuálů stejného pohlaví jsem moc nepotkal, nebo nepoznal. Děkuji Vám, že používáte slovo lesbička. Podle mé teorie, se veřejní užívači slova lesba, které mne uráží, řadí ke křesťanistickým©Já pravicovým radikálům.

Český slota bez gulí©Já to řekl, kupodivu, jako by je měl.    

Asi jsem radikální antiista©Já.

0/0
16.8.2011 21:05

Parcival

Re: Jóóóóó!!! Stejná pakáž!!!! Jóóóóó!!!!!

.....a mimochodem, neber to jako kritiku, ale bolí mě oči z tvých spojenách vět a nepřesných písmenek. Mysli si klidně, že jsem Sheldon, ale............ani tak skvělé literátní dílo jako Mechanický pomeranč jsem nepřečetl! Měj soucit, prosím.

0/0
16.8.2011 16:21

jyyyj

GDYBY čeština nebyla krásná, nestála by mi za zneužívání !!!

Něk/omu/terým už jsem jinak i jindy napsal : pokud moje provokace NĚGDO přečte celé, dokáže na ně srozumitelně odpovědět, nedej Bože s něčím souhlasit, svědčí to pro mne o jeho QWÍ-QWÉ. Můj názor ho, pochopitelně, nemusí zajímat, já se, ale, cítím potěšen a o to mi jde nejvíc !!

GDO je Sheldon ? Mechanický pomeranč jsem četl ve správném asi věku, nic mi ale už neříká, ani bych tu knihu dnes nenašel a číst se nepokoušel. Jako Ulysseus/e. Jako rozsáhlejší - víc něž krátká povídka - dílka od Borise Viana. Ani Woodyho Allena, kterého čte můj syn, číst už neumím. Je jich moc.

Čtu právě knihu Stopka & spol. od Rudyarda Kiplinga. Každému ji doporučuji.

0/0
16.8.2011 21:27

Parcival

Re: GDYBY čeština nebyla krásná, nestála by mi za zneužívání !!!

Mechanický pomeranč jsem nedokázal přečíts proto, že byl napsán bez veklých písmenek a interpunkcí. Sheldon Cooper je postava z komediálního serilu The Big Bang Theory. Je posedlý akurátností až za hranici snesitelnosti. Vím, obsah je důležitější než forma.....ale stejně mi to vadí. Vian.....byl jsem nadšen dramatizací Pěny dní od jedněch amatérů, moje oblíbené dílko. Díky za pokec.

0/0
18.8.2011 2:22

jyyyj

GDYBY čeština nebyla krásná, nestála by mi za zneužívání !!!

Taky dík.

A to jsem si naivně myslel že psaní sms dceři a milenkám bez velkých písmenek a interpunkcí (přidal jsem tedy sám jen používání řeckých a bukev a jiných písmen obsažených v debilu mezi latinku a komolení slov - forma je velmi důležitá) byl můj vynález po pořízení si během manželství striktně odmítaného debilu.  !!! Tak to byl Mechanický pomeranč a né já !!!!   To šlo číst jen v poblouznění a nevím kolikrát jsem se vracel a ani rozsah si nepamatuju a nic jsem nepochopil a ani chápat nechtěl jen to nechával na sebe působit... Stejně jako Odyssea a pod. a Borise Viana jsem opravdu miloval - bohužel jen tištěného... Skoro nejmíň snáším větu : "Tak co tím chtěl básník říct ?"

Dcera mé sms snášela líp než milenky a občas mi odpověděla ještě nesmyslněji než jsem jí napsal já. Každému jsem tehdy tvrdil že sms je o myšlení a vzpomínce na milé přátele a lidi vůbec a né způsob sdělení informace...

"Teorie velkého třesku" mi pro něco jiného jinde ušla. Příště aspoň ochutnám...

0/0
18.8.2011 23:45

jyyyj

300

16.8.2011 15:38Parcival

Toto byl první třístý někoho příspěvek (reakce) k mým provokacím. Do tak vysokého čísla reakcí mne zatím žádný iDEGENES cenzor NIGDY dojít nenechal. Ani už nevím, kolikrát se kvůli mé maličkosti měnila pravidla diskuse a co oblastí, hlavně o "nestoudnosti" křesťanských duchovních, na rozdíl od ostatních, ani nezveřejnil.

0/0
16.8.2011 22:25

Next20

Cenzura

Proč mi cenzor smazal 3 příspěvky, když ani v jednom nebyla ani urážka, ani rasistický podtext, ani žádný vulgarismus??? Idnes by si měla cenzory proškolit, nebo vyměnit!

0/0
14.8.2011 17:57

pravicový zloděj

HELE

Nechte pana doktora napokoji.  Je to hodný a slušný člověk, který jde po modré.;-D

0/0
14.8.2011 14:06

Parcival

Re: HELE

Vaše teorie o tom, že zmetci beze cti jsou jen napravo je sice vtipná, ale neodpovídá relitě. V mém vesmíru to tak bohužel je. Co vy?

0/0
16.8.2011 15:41

Pavel Bored

Vatikán?

Aha, takže další šílený heterosexuální věřící. Proč mě to nepřekvapuje, že jsou katolíci agresivní magoři.

+1/0
14.8.2011 10:10

Katharine

Re: Vatikán?

Z čeho tak usuzujete, že se jedná o heterosexuálního věřícího? To, že se někdo nechá fotit s prezidenty, papežem, je bodyguard Chucka Norise atd..., nevypovídá nic o víře ani sexuální orientaci...:-)

0/0
14.8.2011 14:59

Parcival

Re: Vatikán?

On ví, že je to blbost, ale hodí se mu to do krámu. A kdo nemyslí moc rychle, mohl by mu na ta laciná hesla skočit:-)

0/0
16.8.2011 18:17

plooton

syn ředitele polykliniki v Modřanech asi neprávem odmaturova

... já jsem si na tu kauzu vzpomněl a hned a hned mi byla souvislost jasná, je to tak. Viz. např články z iDNES zde: http://zpravy.idnes.cz/u-sporne-maturity-na-prazskem-gymnaziu-vyslo-najevo-dalsi-pochybeni-1j7-/studium.aspx?c=A080902_135812_studium_bar

0/0
13.8.2011 23:32

al.bunda

treba ho pochopit

tenhle pohadkovej krizenec zabaka a shreka asi nema jinou moznost,jak se "citove" prejavit...o jeho IQ rika fakt,ze vyhruzky posilal pres SMS..anebo je to znamka jeho pocitu neohrozitelnosti?...zel,jenom pocitu..protoze ted ho chran buh,az se dokaze ,co pachal..vlastne chran dabel???...;-D...pusu na celo a kop do kulicek mu posila al.bunda ze Slovenska

0/0
13.8.2011 16:06

Parcival

Re: treba ho pochopit

Citově projevit na Filipínách? Zemi, kde je sexuální turistika v čele? Divné, nebyl jsem tam, ale řekl bych, že Filipíny nebudou zemí, kde je problém zaplatit si sex. Nebo je ten "doktor" někdo jako Appelby z Hlavy XXII, co raději vyhodil děvku z okna, než by jí zaplatil? Až ho budeš kopat, dej jednu i za mou osobu. Děkuju.

0/0
16.8.2011 15:46

NinaM

Kde je Policie?

To, ze mu mlada zena tyka, mi neprijde nijak zvlastni. V momente, kdy by mne nekdo napadl nebo zacal  ponizovat bych mu zacala tykat taky aby si nemyslel, ze ma nade mnou vrch. Vykani je prece dukazem respektu, takze vyvozovat z toho nejake zavery je hloupe.

Napadeni a ublizovani jakekoliv osobe, muzi, ci zene, je v civilizovane spolecnosti, ktera se rada prohlasuje za vysoce vzdelanou a kulturni, neprijatelne.  Ja jsem prekvapena, ze jsem jeste necetla o tom, ze by byl utocnik predveden k policejnimu vyslechu!?

Nikdo si nezaslouzi takove zachazeni a ja jsem rada, ze se naslo par muzu, kteri se na stranu teto divky postavili a jeste vice si vazim mnoha muzu, kteri si udelali cas a komentovali k tomuto clanku. Je dulezite se postavit zlu a odsoudit zbabele jednani a mysleni, ktere bohuzel stale ve spolecnosti pretrvava - ze dite ci zena si biti zaslouzi.

Doufam, ze nase justice ukaze pater a nalezite tohoto cloveka potresta.

+4/0
13.8.2011 15:03

japík

Re: Kde je Policie?

Neobhajuji v žádném případě chování pana doktora,(pakliže se jej dopustil, tak jak je popsáno) ale i jednání a chování té dívky mi nepřijde až tak úplně v pořádku, myslím si, že ze záznamu (zvukového) nevyplývá, že by se dotyčná pana doktora až tak bála, intonace a vyjadřování mi připadlo, že se spíše baví se svým o rok mladším bratrem, než z člověkem ze kterého má strach, který je jejím nadřízeným a tím který jí poskytuje výplatu. Myslím si že bude nejrozumější, když celou věc prošetří policie a možná se všichni budeme divit, co za tímto případem zase stálo.

+2/0
13.8.2011 20:16

plooton

Re: Kde je Policie?

přesně. To že už dávno nečerná alespoň ve vazbě je obrázek skandální nerovnosti občanů před mocí soudní.

0/0
13.8.2011 20:55

Parcival

Re: Kde je Policie?

Nemyslím, že pan doktor zdrhne. Vazba v jeho případě by byla spíš kvůli tomu, aby neovlivňoval svědky.

0/0
16.8.2011 15:48

Kidkid

Četl jsem řadu příspěvků

a většina diskutujících se shoduje na tom, že se panu Bartákovi nic nestane, že pomohou jeho známosti. Bylo by dobré vědět, na koho z politiků se odvolává a před volbami rozjet kampaň typu: Politika xy nevolte, kamarádí se s deviantem a násilníkem Bartákem. A raději také nevolte politikovu stranu, třeba v ní jsou všichni jako p. Barták.

A pokud se to rozjede na sociálních sítích, tak může mít dost jeho kamarádíčků politiků hezky zamotanou hlavu. ;-D;-D;-D

0/0
13.8.2011 13:20

Parcival

Re: Četl jsem řadu příspěvků

Hodí jej přes palubu i bez toho. Bližší košila než kabát, víme?:-)

+1/0
16.8.2011 15:59

jano63

my máme tolik peněz

že nějaký doktůrek za státní peníze zhání lékaře pro exprezidenta???!!!

Já jsem za zrušení daní na tohle tedy nechci přispívat a jemu dejte 20 let natvrdo

0/0
13.8.2011 12:16

KAlex

Re: my máme tolik peněz

klinika je soukromá

0/0
13.8.2011 23:07

HrubesaMares

Re: my máme tolik peněz

to bohuzel neznamena, ze nedostava statni penize :-/

0/0
15.8.2011 23:20

666999666

To si velvyslanec ještě odskáče.

;-D;-D;-D Panáček má velmi dobré modré krytí.

+3/0
13.8.2011 10:27

Kidkid

Re: To si velvyslanec ještě odskáče.

Tak tak, panáček bude vypadat jako šmoula, až si jej podají všichni příbuzní a známý těch žen. A musí postupně, aby si to užil.

0/0
13.8.2011 12:55

pravicový zloděj

Re: To si velvyslanec ještě odskáče.

;-DR^

0/0
14.8.2011 14:09

Najdete na iDNES.cz