Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ochotný senior uvěřil historce s nemocným a přišel o půl milionu

O celoživotní úspory přišel v pátek důvěřivý senior z Písku. Naletěl totiž dvojici podvodníků s vymyšlenou historkou, ti si tak z jeho domu odnesli půl milionu korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dukátštan

pravda

Od baráku ženu svědky Jehovovy,nabídkáře levnějších energií a zde popsaný xindl.Pokud máte nějaké problémy,tak běžte bud na policií nebo městský úřad. ---Time-ber lumpa!R^

0/0
4.8.2011 15:00

kterej

JE MI PÁNA LÍTO

bohužel si to zavinil sám, podobné lidské hyeny bych ale po mučeníčku zavřel na desetiletí

0/0
4.8.2011 12:38

greybeard-

Také už patřím mezi seniory,

ale že bych až takhle zblbnul, to snad nehrozí. Pustit si cizí lidi do baráku a vytáhnout všechny za celý život uspořený peníze to už je notná dávka senility. Nicméně pánovi přeju, aby se aspoň s částí svých peněz ještě setkal i když vzhledem k současnému stavu PČR je to asi jen zbožné přání.

0/0
2.8.2011 3:31

ZdeněkM

středověk na něj

Pokud jim hrozí pouze osm let vězení, je to směšné. Opět bych zavedl kůl na náměstí a oslí lavici. A třikrát a dost. Stačí, že daňový poplatník živí politiky, cikány a ještě budeme živit trestance. Jeden den trestance stojí asi 500Kč a jeden náboj 7,65 asi 5Kč. Moje řešení krize a kriminality. R^[>-]

+1/0
1.8.2011 20:35

abraxas122

Je to prostě

starej hlupák. Ale volební právo, to se jim samozřejmě nechá....

0/0
1.8.2011 18:39

orinka3

Re: Je to prostě

a ty jsi mladý hulvát. Nevím, co je horší.

0/0
1.8.2011 19:14

orinka3

zlodějna

kam se podíváte. Jak jinak nazvat celostránkovou inzerci nejmenované církve, která pořádá seance s vkládáním rukou? I když tam třeba po lidech rovnou nechtějí peníze, je to zas hazard s jejich zdravím. Tisícero děkovných dopisů, jako příklad uvedu, že se tam po vložení ruky prodloužila zkrácená končetina:-/ Asi pracují se sugescí a divím se, že na to ještě nevletěla policie. Každý týden mají bombastickou reklamu v našem regionální týdeníku, nebudu sem dávat odkaz, abych nedělala reklamu, ale kdo chce, tak si to podle místa vydávání najde. Jde o Olomouc.

0/0
1.8.2011 18:30

pufina

kolik bylo seniorovi,

dnes a denně se to omílá v tv rozhlasu v tisku ale oni jsou nepoučitelní a to si je pozve z ulice domů ane že je jako tuhle starou babču srazí mezi dveřmi  a pak vykradou byt.Ani se na ně člověk nemůže zlobit že je neuloží ve šporkase-tam by jenom na poplatcich krmili další zlodějeRvRvRv

0/0
1.8.2011 16:56

orinka3

a už jen maličkost

chytit zloděje. Myslím, že tihle podvodníci mají do smrti vystaráno, protože jsem zatím nikde neslyšela, že by je dopadli. Dělají to dobře. Za chvilku mají to, co jiní šetřili několik desítek let.... Moc mě mrzí, že stále unikají a taky, že u nás nejsou tresty jako ve středověku. Asi by bylo zajímavé i překvapivé, kolik lidí by chodilo bez rukou.

+1/0
1.8.2011 14:50

evánek

hnusní zloději

Kdo dokáže takovým způsobem okrádat lidi? Starý lidi? Tak ový člověk jistě nemá svědomí!! to vlastně není ani člověk a doufejme jen, že těmto hajzům se to dřív či později vrátí a to minimálně dvojnásobně!To je hnus! Ale taky pořád dokola se v televizi omílá - nevěřte cizím lidem, hlavně si je nepouštějte do bytu...jenže holt staří důvěřiví lidé... :-/

0/0
1.8.2011 14:20

Sander

Re: hnusní zloději

Souhlasím s tebou že okrást seniora nebo kohokoli jiného je něco ohavného, ale jak jsi sám uvedl "staří důvěřiví lidé" jsou prostě nepoučitelní můžeš jim tisíckrát omílat ať si dávají pozor, nepouští do bytu nikoho cizího, ale tohle je přesně ten způsob jak je to naučit. Dokud si bude kdokoli myslet že se mu nemůže nikdy nic stát nezaslouží si nic jiného než aby dostal přes prsty.

0/0
1.8.2011 18:49

xyxyxyxyxyxyxy

Přibývajícím věkem blbnem všichni

jen míra blbnutí je individuální. Vím o mhoha lidech, vč. mého táty, kterým to pálilo a věkem bohužel tuto přednost ztrácí. Táta je schopný dnes udělat to samé. Z lidí, kteří dokážou tímto způsobem krást se mi zvedá žaludek.

+3/0
1.8.2011 13:05

Renavous2

Stačí si představit, že se to stalo Vám

Já jsem taky dost trpěl jako syn, když rodiče zestárli. Začali s kamarády jezdit na zájezdy. Nakoupili levné cetky za statisíce a mohl jsem se vztekat jak chtěl, nepomohlo to. Nakonec to skončilo jako dárky pro nás, pro děti. I když to byly dárky, cítili jsme se okradeni.

.

Je to hyenismus a člověka napadnou ty nejčernější myšlenky. Nebudu je vypisovat, přišel bych nejen o dukáty, možná i o svobodu kvůli zlodějům.

.

Stářím člověk hloupne a takovou chybu udělá jen jednou. A jak starý člověk přestane mít chuť žít, jde to s ním velice rychle z kopce. Taková krádež je horší než vražda. Jak budou zloději dopadeni, asi si zde počteme, kolik za to dostali od soudce. Pak si zde počteme, co jim provedly děti okradených, budou to ty nejhorší trestné činy, že se z toho protočí panenky i Norům. Jen si moc přeji, aby se to stalo.

+4/0
1.8.2011 13:21

GU.HU

to by mě zajímalo, na co člověk potřebuje v nemocnici peníze

ten důchodce si asi za celý život nevšiml, že hotově se ve zdravotnictví neplatí (teda až na poplatky u doktora)

0/0
1.8.2011 12:06

_profesor_

A já myslel že důchodci živoří

A oni jsou to samí milionáři.

0/0
1.8.2011 12:04

Grimkin

Re: A já myslel že důchodci živoří

Tak tohle byl půlmilionář - a kdo trochu během života šetří, tak pár statísíc má... pokud nevydělával minimum a pokzud si i teď třeba dával stranou z důchodu tisícovku nebo dvě...

0/0
1.8.2011 14:22

Amanda

Nepoučitelnost

Nepoučitelní důchodci a klasická, trapná, obehraná finta.

Otec na ulici takto "půjčil" naštěstí jen 5 tisíc korun na základě podobně pitomé finty a to je VŠ, tak si člověk říká, kde nechal mozek....Možná ten věk...

0/0
1.8.2011 12:03

_profesor_

Re: Nepoučitelnost

Je to ten věk. Navíc je to nechutné zneužití lidské dobroty.

+1/0
1.8.2011 12:05

GU.HU

Re: Nepoučitelnost

nezbývá než doufat, že se za ty prachy ufetují k smrti...

0/0
1.8.2011 12:09

Grimkin

Re: Nepoučitelnost

To měl / to nosí u sebe tolik?!

Hlavně, když se poučil, pokud ano, je to dobře a tak drahé to naštěstí jako u pána z článku nebylo...

0/0
1.8.2011 14:23

Najdete na iDNES.cz