Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Gayové chtějí adoptovat děti i v partnerství, podporu koalice nemají

Zákon o registrovaném partnerství zakazuje homosexuálům, aby některý z nich mohl adoptovat dítě. Přitom před vstupem do partnerství o individuální adopci požádat může. Gay a lesbickým párům se to nelíbí a chtějí dotyčný paragraf ze zákona vyškrtnout. Vládní koalice jim v tom však zatím nemíní vyhovět.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

9 99

Dítě potřebuje (jednoho) otce a (jednu) matku

tedy zejména dvě ženy vychovávající kluka, s pokračováním ve feminizovaném školství, z něho udělají nemožného chudáčka, neschopného samostatného života. Zničí mu, i když možná neúmyslně, život.

Kluk potřebuje k výchově otce, to vám řekne každý psycholog. Ženská, tuplem dvě, ho nikdy nenahradí, ale ještě posílí devasující jednostranný účinek ženského pohlaví na jeho vývoj.

Dítě s jedním rodičem není dokonalá varianta, ale stále lepší než s dvěma dospělými stejného pohlaví, zejména pokud je opačné.

+4/0
5.8.2011 11:12

Petr Tomeš

Re: Dítě potřebuje (jednoho) otce a (jednu) matku

"Kluk potřebuje k výchově otce, to vám řekne každý psycholog." Proč zase tak odporně lžete? Nejste vy fanatik a nějaký chudák s komplexem, na němž se nevhodná výchova vašich rodičů projevila? Podívejte, co z vás udělala za trosku, když nejste schopen přijímat empiricky podložená fakta, které shodně prezentují všechny hlavní odborné organizace psychologů na světě vyvracející ty vaše pitomosti. Buď ukažte kompetentního psychologa, který toto trvdíá, nebo s těmi předsudky a výplody laskavě držte hubu.

0/0
5.8.2011 17:22

o vaše názory nestojíme

Re: Dítě potřebuje (jednoho) otce a (jednu) matku

Obě pohlaví potřebují i holky - ty, které vyrůstají bez otce, mají problém se vztahy k mužům. Kluci vychovávaní bez otce zase mají problém s autoritou - absence otce je nejčastější korelace u recidivistů.

0/0
5.8.2011 17:27

Petr Tomeš

Dezinterpretujete fakta

"Ti, kteří tvrdí, že dítě potřebuje biologickou matku či otce, aby se mu dobře vedlo, buď ignorují vědeckou literaturu nebo jí dezinterpretují nebo obojí. S veškerou úctou mají lidé právo na své názory a předsudky ale je zcela špatné nazývat tyto názory a předsudky vědou." Mainská pobočka Americké akademie pediatrů

http://www.youtube.com/user/EqualityMaine#p/u/38/mwz4mlsBgU8

"Kanadská asociace psychologů uznává a chápe, že lidé a instituce mají právo na své názory a postoje na tuto otázku, nicméně je znepokojena tím, že některé osoby a instituce dezinterpretují zjištění psychologického výzkumu na podporu svých postojů, které jsou spíše založeny na jiném přesvědčení a hodnotách." http://www.cpa.ca/cpasite/userfiles/Documents/Marriage%20of%20Same-Sex%20Couples%20Position%20Statement%20-%20October%202006%20(1).pdf

0/0
5.8.2011 17:36

Petr Tomeš

Dezinterpretujete fakta

"Při porovnání výsledků mnoha různých forem rodičovství je kriticky důležité dělat odpovídající srovnání. Například rozdíly v důsledku počtu rodičů v domácnosti nemohou být připisovány pohlaví nebo sexuální orientaci rodiče. Výzkum v domácnostech s heterosexuálními rodiči obvykle ukazuje – pokud nejsou jiné rozdíly – že dětem se daří lépe u dvou rodičů než u jednoho. Obvykle citované výzkumné studie v tomto ohledu ale nezkoumají sexuální orientaci rodiče, a proto neumožňují vyvozovat jakékoliv závěry ohledně důsledků toho mít heterosexuální nebo jiné rodiče, případně rodiče stejného nebo různého pohlaví." Americká asociace psychologů, Americká asociace psychiatrů a (americká) Národní asociace sociálních pracovníků http://www.courtinfo.ca.gov/courts/supreme/highprofile/documents/Amer_Psychological_Assn_Amicus_Curiae_Brief.pdf

0/0
5.8.2011 17:39

Petr Tomeš

Fakta

Na základě pevné povahy dostupných důkazů v dané oblasti byl odvolací soud na Floridě v roce 2010 spokojen s tím, že otázka je tak dalece mimo pochyby, že by bylo iracionální rozhodnout jinak než že nejlepší zájem dětí není chráněn zákazem adopcí homosexuálů. http://www.3dca.flcourts.org/Opinions/3D08-3044.pdf

V roce 2009 Nejvyšší soud v Iowě konstatoval, že většina vědeckých výzkumů odmítá obvykle přijímaný názor o dětech potřebujících různopohlavní nebo biologické rodiče k tomu, aby se vyvinuly do dobře adjustovaných dospělých. http://www.iowacourts.gov/wfData/files/Varnum/07-1499%281%29.pdf

0/0
2.8.2011 18:11

tulipaan

Re: Fakta

jak už jsem psal k vaší reakci na můj příspěvek.. názory rádoby vědců jsou ve všech směrech dosti protichůdné a ani v této oblasti tomu není jinak. tím, že se americký soud (všichni víme, jak soudnictví v této zemi funguje) pouze spokojil s jakýmsi názorem, nebo že se idkyby většina amerických vědců domnívá, se sice můžete ohánět, ale každému, kdo má zdravý selský rozum, je nanejvýš jasné, že dva chlapi ni dvě ženy nikdy nemohou dát dítěti to, co NORMÁLNÍ rodina, tedy muž a žena.. homosexualita není normální.. je to porucha hormonální a duševní.. za chvilku by pak mohl někdo říct, že pedofílie je také normální, a tak má právo osahávat malé děti.. proberte se konečně už a začněte bojovat za něco smysluplnějšího!

0/0
5.8.2011 15:34

Petr Tomeš

Re: Fakta

Cosi o protichůdnosti jste sice cosi písal, ale už jste nebyl schopný doložit ani jediné relevatní hlavní odborné sdružení, které zastává vaše názory, které nejste schopen dokázat. Tím, že je budete pořád dokola žvanit z nich pravdu neuděláte.

0/0
5.8.2011 17:23

wvw

Na prvním místě by měla stát práva dítěte

a tím je jednak právo na dobré sociální zázemí, které mu může poskytnout pouze rodina, jednak právo na lásku a péči, rovněž rodina. Je mi líto, že toto je mnoha lidem celkem šum a fuk, jen když je právě "mé a ne jiné" přesvědčení tím dominantním. A ohánět se tím, co je a co není přirozené? Co třeba Kinseyho výzkum, který je už přes půl století tady a jasně říká, že sexuální orientace (ať už u lidí či zvířat) je velmi proměnná a rozhodně nelze říct, že je nějaká jedna ta přirozená. Pakliže se tady všichni ohánějí tím, že by se mělo myslet v prvé řadě na dítě (s čímž nelze nesouhlasit), ale vzápětí odmítají jiný typ rodičů než muž a žena, měli by opět a znovu pomyslet na to dítě, které celý život stráví v dětském domově, který mu rozhodně lásku a sociální zázemí nedá a dát ani nemůže.

0/0
1.8.2011 12:49

wvw

Re: Na prvním místě by měla stát práva dítěte

A "moralizování" je dobré si nechat pro sebe, protože úroveň mnohých a

něco jako etický kodex nikomu zde většinou nic neříká. Jak se říká, bylo

by dobré si nejprve zamést před vlastním prahem. Hlouposti a slepému

pokrytectví pšenka pokvete vždycky , že?

0/0
1.8.2011 12:49

802

Re: Na prvním místě by měla stát práva dítěte

Správná je jenom ta úvodní věta "Na prvním místě by měla stát práva dítěte" tedy nikoliv nějaká "rovnoprávnost" mezi normální rodinou a dvojicí homosexuálů žijící na hromádce zvané registrované partnerství. Tenhle svazek když ho schvaloval parlament tak byl jasně deklarován jako svazek pro uspořádání vztahů dvou homosexuálů nikoliv jako svazek manželský který je po celá staletí primárně určen ke zplození a výchově potomků.

Homosexuálové evidentně tady postupnými kroky chtějí dosáhnout absolutní rovnoprávnost ohledně adopce dětí s manželstvím, tedy chtějí nemravně nadřazovat zájmy svoje zájmům dítěte.

Tyhle keci že my jako jenom to chceme kvůli dětem partnera nebo kvůli dětem které nikdo nechce to je klasika z té pohádky o Smolíčkovi a jezinkách, jenom prstíček si chceme ohřát .........:-).Takhle nějak jste to tvrdili když se mělo schvalovat to RP.

+3/0
1.8.2011 13:15

wvw

Re: Na prvním místě by měla stát práva dítěte

od Vás to "nemravně" v tomto kontextu zní poněkud zvláštně :)

0/0
1.8.2011 13:37

Ten kdo viděl dozadu

Re: Na prvním místě by měla stát práva dítěte

Dobrý pokus. Zkuste to více specifikovat. Uvidíme jak se předřečník provinil proti mravnosti.

0/0
1.8.2011 13:58

J adoré la Chat quatorze

Hezké bude,až budou před dětmi praktikovat

svoje zvrácené sexuální praktiky...................!;-D;-D

0/0
1.8.2011 11:45

muf.supermuf

Re: Hezké bude,až budou před dětmi praktikovat

Vy před dětmi praktikujete své zvrácené sexuální praktiky? Pak nechápu proč by to měli dělat gayové...

0/0
1.8.2011 13:02

Ten kdo viděl dozadu

Re: Hezké bude,až budou před dětmi praktikovat

To se stává, že to ujede. Stane se, že dítě otevře dveře v nepravou chvíli. A u mamky s taťkou to přeci jenom vypadá trošku jinak než u nebo u taťky a s taťkou či jestli chcete taťky s Frantou .

0/0
1.8.2011 14:03

Philosopher

Ne, ne a ne

Homosexuální pár by neměl vychovávat děti. Je to nepřirozené ...

0/0
1.8.2011 11:44

luciasek.cerovskych

nepochopene

A to je to, co nechapete, tady jde o zajem ditete, ktery by mel byt v rodine, ktera je povazovana za rovnopravnou, ted ty deti jsou, to je jen vase naivni predstava, ze nejsou, v takovychto rodinach, ale jen diky tomu, ze to vy porad znehodnocujete, tak ty deti jsou pak zmateny a maji pocit, ze jejich rodina je neco min, protoze vy ji neuznavate... a dalsi vec, ktera vam asi nedochazi, mozna mate predstavu zkreslenou, ale homosexualove, pokud maji vztah a partnerstvi, rozhodne neziji na hromadce, ba dokonce naopak, jsou to velmi dobre zajisteni lide, a pokud jde o socialni a materialni zajisteni ditete, tak to je ta uplne posledni vec, mozna i vec pod linkou, ktere bych se bala.

+1/0
1.8.2011 11:42

837

Konečný cíl téhle uřvané klaky je zcela jasný

absolutní rovnoprávnost při adopcích dětí.

Takže při adopci dítěte už nebude rozhodující zájem dítěte ale  prý nějaká rovnoprávnost rodiny a homopáru žijící na hromádce v registrovaném partnerství. Zkrátka nadřadíme rovnoprávnost homopárů zájmům dítěte.

Ale o tomhle se přeci při tlaku na schválení toho homosvazku vůbec nemluvilo, mluvilo se jen a jen o tom že tenhle svazek je potřebný  pro uspořádání vztahu mezi dvěma homosexuály.

+1/0
31.7.2011 21:02

Petr Tomeš

Re: Konečný cíl téhle uřvané klaky je zcela jasný

"prý nějaká rovnoprávnost rodiny a homopáru žijící na hromádce v registrovaném partnerství." Děti by mohly klidně být v manželství osob stejného pohlaví stejně jako u heterosexuálů v různopohlavním svazku. Vám ale z nějakého zvláštního důvodu dělá dobře, když tomu tak není.

0/0
1.8.2011 7:08

Ten kdo viděl dozadu

Re: Konečný cíl téhle uřvané klaky je zcela jasný

Manželství osob stejného pohlaví není žádný manželství. Nepleť si pojmy a dojmy. Máte RP. Smiř se s tím. V manželství v českých luzích a hájích má ženich pindíka a nevěsta frndu. A tak to má být. Jste jiní. Nemusíte mít všechno stejně jako zbytek htrs.

+1/0
1.8.2011 7:43

Dita_1

Re: Konečný cíl téhle uřvané klaky je zcela jasný

Jiste, primarni je totiz nenavist k homosexuaalum, co na tom, ze zadneho vlastne neznaji (nebo o jeho orientaci. nevi). Od toho se pak odviji "arrgumentace".

Ac mam za to, ze Jung v leccem prestrelil, souhlasim s tim, ze slepa nenavist je projevem skutecnosti, ze dotycny nedokazal integrovat svuj (dle J.) stin.

0/0
1.8.2011 8:52

Ten kdo viděl dozadu

Re: Konečný cíl téhle uřvané klaky je zcela jasný

Zajímavé. Stanovíte si doměnky(ze zadneho vlastne neznaji ) na základě ničeho a toho vyvozujete plané dedukce. Jó, holt každý má svou pravdu.

0/0
1.8.2011 10:06

Petr Tomeš

Re: Konečný cíl téhle uřvané klaky je zcela jasný

Ale to přesně co píšete dělají oponenti adopcí několik dní v této diskusi se svými vejšplechty.

0/0
1.8.2011 19:30

Ten kdo viděl dozadu

Re: Konečný cíl téhle uřvané klaky je zcela jasný

Ty raději zalez. Už máš nějakou studii z domácí půdy ?

0/0
1.8.2011 19:58

802

Re: Konečný cíl téhle uřvané klaky je zcela jasný

Protože tady hlavně má jít o práva dětí, osobně kdybych měl smrt na jazyku a byl jediným rodičem tak budu pro svoje děti chtít úplnou a normální náhradní rodinu, nikoliv "rodinu" dvou homosexuálů na jedné hromádce, a tohle by žádal každý normální rodič který má nějaký normální vztah ke svým potomkům.

+1/0
1.8.2011 13:19

___M___

Ve škole:

Pepíčku, jak se jmenuje tvůj tatínek? Petr. A jak se jmenuje tvá maminka? Karel.

0/0
31.7.2011 20:23

837

Re: Ve škole:

Nemám tatínka ani maninku mám rodiče číslo 1 a rodiče číslo 2 :-)

0/0
31.7.2011 21:03

Ten kdo viděl dozadu

Další krok

Jste otec či matka? Omyl. Homolobby v americe vyšpekulovala, že v zájmu homosexuálů se vám bude říkat rodič 1 a rodič 2.

http://radio.foxnews.com/2011/01/07/feds-approve-gender-neutral-passport-apps/

Co na to náš specialista na americké stůdie ? Je to další vhodný krok, kam až by měla těžce majoritní společnost ustoupit v rámci "pravdy a lásky" ?

0/0
31.7.2011 20:00

Ten kdo viděl dozadu

Petr Tomeš a jeho emerické stůdie

Už jsem hodil názor českých psychologů a pediatrů ? Včera jsem se na to zběžně koukal. Tomeš by asi zaplakal. Ale holt se to nehodí. Takže Amerika je náš vzor kde mají vždycky pravdu. Vše ostatní jsou nepotrvzené lži našich nekompetentních starců.

Tomeši, hoď jsem deset souhlasných názorů našich odborníků a můžeme se bavit. U nás si můžeme s americkýma studiema dělané pro američany a amerikcou společnost tak akorát vytřít sedínku.

+1/0
31.7.2011 19:44

Petr Tomeš

Re: Petr Tomeš a jeho emerické stůdie

Tak to stanovisko českých psychologů ukažte, o jaká fakta je opřeno. O žádná. Opět jen mektáte prázdná slova.

0/0
1.8.2011 7:09

Ten kdo viděl dozadu

Re: Petr Tomeš a jeho emerické stůdie

Dyť si mne na ně sám odkázal. A ještě si k tomu okomentoval že to je nějakej člověk co má nějaké křesťanské předsudky a další hovadiny. Na té samé stránce je vyjádření tří odborníků co si myslí, že to s tím adoptváním není tak růžovoučký jak se nám tady snažíš vnutit. Tak se na to koukni a přečti si to ještě jednou.

Ne panáčku. Ty nám ukaž stanoviska lidí, co si myslí, že to bude v českém prostředí fungovat. Ty chceš změnu tak se snaž. My na vás dlabeme.

0/0
1.8.2011 7:40

837

O té schopnosti vychovávat děti

docela dobře svědčí i ten neuvěřitelný egismus při prosazování tohohle.

Jak se hlasitě křičí o nějaké diskriminaci homosexuálů a právech homosexuálů a jak se v téhle souvislosti trapně mlčí o právech těch dotčených dětí.

Dítě má podle mě základní právo být vychovávané v úplné rodině kde je otec a matka, tedy pokud to je technicky možné. Že by dva homosexuálové žijící na registrované hromádce byli nějaká rodina kde je otec a matka o tomhle se dá opravdu silně pochybovat. Zrovna jako se tady dá pochybovat o úplné normálnosti tohohle páru, na tomhle nic nezmění ani tisíc potvrzení od nějakých spřízněných "vědců", protože ten rozdíl oproti normálu je opravdu velmi markantní.

+1/0
31.7.2011 19:10

plantaznik

Re: O té schopnosti vychovávat děti

Práva dotčených dětí? Předpokládám tedy, že je podle váš lepší, když dítě vyrůstá v dětském domově, kde má za "vzor" možná tak vychovatele, a pokud to v dětských domovech vypadá jako ve školách, tak to bude z naprosté většiny vychovatelKA?

Dítě má být vychováno v úplné rodině - vysvětlete mi tedy, proč se děti neodebírají single rodičům? Situace je to v podstatě podobná, dítě má pouze jeden vzor, byť ne dvakrát, ale nikdo nekřičí o tom, jak jsou takové děti diskriminované, že mají právo na to mít dva vzory, mužský a ženský atd. Pokud je podle vás tak důležité, aby mělo dítě oba vzory, proč na to výrazněji nepoukazujete?

A k normálnosti homosexuality - je velké množství homosexuálních zvířat, ale jenom jeden živočišný druh, ten, který má zdaleka nejvyvinutější schopnost myšlení, ten, který nejedná pouze na základě instinktů na tom vidí něco zvláštního, něco nenormálního. Rozepsal bych se, proč je homosexualita takové tabu, ale docházejí mi znaky, takže se rozepíšu pokud zareagujete.

0/0
1.8.2011 12:22

802

Re: O té schopnosti vychovávat děti

Tam jsem dal slůvka "pokud je to technicky možné" odebírat děti z neúplných rodin to technicky možné není, to je v rozporu se zákonem i ústavou. Tady je rovnost i pro homosexuální páry,  protože ani tam nelze odebírat děti které jsou jednoho partnera.

Homosexuálové jak už z nich tady vylezlo chtějí ve skutečnosti dosáhnout toho že se budou naprosto rovnoprávně s heterosexuály ucházet o adopci cizích dětí, jak to tady už jeden z nich vyzradil,  takhle to už  prosadili v USA. A tady už opravdu jde o ta práva dětí, aby se náhodou nezačala vynuceně nadřazovat "rovnoprávnost" homosexuálů nad právy dítěte. Dítě tady má jasné právo jít do rodiny úplné a normální.

0/0
1.8.2011 13:03

Petr Tomeš

Podle antropologů neexistuje důvod proti

The Executive Board of the American Anthropological Association, the world's largest organization of anthropologists, the people who study culture, releases the following statement in response to President Bush's call for a constitutional amendment banning gay marriage as a threat to civilization."The results of more than a century of anthropological research on households, kinship relationships, and families, across cultures and through time, provide no support whatsoever for the view that either civilization or viable social orders depend upon marriage as an exclusively heterosexual institution. Rather, anthropological research supports the conclusion that a vast array of family types, including families built upon same-sex partnerships, can contribute to stable and humane societies.The Executive Board of the American Anthropological Association strongly opposes a constitutional amendment limiting marriage to heterosexual couples." http://www.aaanet.org/stmts/marriage.htm

+1/0
31.7.2011 18:25

Dita_1

Re: Podle antropologů neexistuje důvod proti

Antropologovejsou totiz seznameni s ruznymi dlouhodobe funkcnimi modely rodinneho souziti a reprodukcnich strategii a nad slovy o "tradicni rodine" (tj. modelu poslednich dejme tomu max. 150 let) jakozto tomu jedinemu a spravnemu pojeti se prinejlepsim pousmeji.

0/0
31.7.2011 19:43

o vaše názory nestojíme

Re: Podle antropologů neexistuje důvod proti

Podle vás byla před 150 lety tradiční rodina dva buzici?

0/0
1.8.2011 0:17

slon75

Hromada

Pamatuju se, jak Hromada ujišťoval, že o adopci dětí jim v žádném případě nejde, jen o uznání.

Prostě klasická salámová taktika.

+1/0
31.7.2011 16:41

Petr Tomeš

Re: Hromada

Že jedna generace homosexuálů o něco usilovala a už o nic jiného nechtěla ještě neznamená, že někdo jiný nemůže vést veřejnou diskusi a usilovat o odstranění zbytku nerovnoprávnosti. Komu se to nelíbí, z toho je mi na zvracení, protože do slušné společnosti zrkátka a jednoduše nepatří.

0/0
31.7.2011 16:45

slon75

Re: Hromada

Nelíbí se, že připomínám, že homosexuálové nedrží slovo, co, nelíbí?

Je vyhrožujte! Aspoň všichni uvidí, co je pseudohumanistická cháska zač a jak pokrytecká jsou její hesla o rovnoprávnosti a toleranci.

0/0
31.7.2011 16:47

Petr Tomeš

Re: Hromada

To vy jste ztělesněním zla a pokrytectví! Máte práva, která část společnosti bezdůvodně nemá, a ještě je vám to k nelibosti, a nedokážete pochopit, že když třeba panu Hromadovi záleželo na registrovnaém partenrství tak to neznamená, že celá menšina má stejný názor jako on a nebude usilovat o odstranění nerovnoprávnosti podobně jako v jiných státech. Jste hnus a fuj.

0/0
31.7.2011 16:52

slon75

Re: Hromada

Pokračujte, exkurze do duše pseudohumanisty kázajícího o toleranci a rovnosti je opravdu zajímavá.

0/0
31.7.2011 17:00

Petr Tomeš

Re: Hromada

Chápu, že vám o nic nejde, máte veškerá práva, tak si musíte plivnou a kopnout do menšiny svých spoluobčanů, která je nemají. Jen nechápu, proč to děláte, nějaký komplex?

0/0
31.7.2011 17:08

837

Re: Hromada

Co to vykládáš  o rovnoprávnosti, ten zákon o registrovaném partnerství se jasně schvaloval pro účely majetkového a osobního uspořádání mezi homosexuály, tohle nikdo neschvaloval jako nějakou alternativu vzhledem k manželství, manželství s tímhle nemá nis společného tam jde hlavně o vztah určený ke zplození a výchově potomků.

Co je na tom proboha disktriminačního že dítě může adoptovat jen pár který je ve svazku manželském, tam je přirozená záruka normální výchovy což v homosexuálním registrovaném partnerství určitě téhle záruky není ani zlomek, tam se jedná o normální snahu dělat nemravné pokusy na dětech.

V rodinách ty děti jsou vychováván  tisíce let, co udělá krátkodobě nebo dlouhodobě výchova mezi dvěma homosexuály to nikde ověřeno nebylo a operovat s nějakými jednotlivci kde ten výsledek není ani objektivně posouzen to je demagogie. Naopak je prokázané že jednostranná výchova  s jedním chybějícím rodičem způsobuje velké problémy.

+2/0
31.7.2011 17:13

Petr Tomeš

Re: Hromada

"V rodinách ty děti jsou vychováván  tisíce let, co udělá krátkodobě nebo dlouhodobě výchova mezi dvěma homosexuály to nikde ověřeno nebylo a operovat s nějakými jednotlivci kde ten výsledek není ani objektivně posouzen to je demagogie. Naopak je prokázané že jednostranná výchova  s jedním chybějícím rodičem způsobuje velké problémy. " Proč sakra tak vytrvale lžete a překrucujete odborně zjištěná fakta? Protože se neumíte vyrovnat s tím, že blábolíte úplné nesmysly ospravedlňující váš nerovnoprávný postoj? http://www.glpartnerstvi.cz/rodicovstvi/siroka-vedecko-odborna-shoda-na-vychove-deti-stejnopohlavnimi-pary.html en.wikipedia.org/wiki/LGBT_parenting

0/0
31.7.2011 17:16

837

Re: Hromada

Tohle já znám, homoklika tam je známo že ti drží pospolu jak sekta Jehovistů, hodně bych řekl že je homosexuálů mezi humanitními vzdělanci a tihle určitě dokáží zfalšovat nebo "vědecky" vyrobit cokoliv.

Tohle cokoliv se jednoznančně prokázalo na tom že z dlouhé řady sexuálních úchylek se homosexualita "vědecky" vyčlenila a vyrobilo se potvrzení o tom že tohle prý není sexuální úchylka ale jen prý trochu jiná sexuální orientace. :-)

+2/0
31.7.2011 17:27

Petr Tomeš

Re: Hromada

Vy žádné relevantní argumenty nemáte, tak jen mečíte to, co jste si právě vymyslel (všechny hlavní odborné organizace a vědci ze všech koutů světa jsou zrovna z několikaprocentní nepopulární menšiny a falšují několik desítek let výzkumy na zakázku). Doložitelná fakta veškerá žádná, prostě si věříte těm svým blbostem. Skutečně ubohé a trapné, co zde prezentujete.

0/0
31.7.2011 17:29

837

Re: Hromada

Pro mě jsou doložitelná fakta jen to co vidím nebo to čemu mohu věřit.

A to co vidím je hlavně to že normální jedinci bez větších problémů pocházejí z rodin úplných a takových kde byla normální vyvážená výchova, bez nějakých patologických exscesů, tohle vidím třeba i na našich dvou dětech nebo u dětí svých známých, vyvážená výchova = žádná promiskuita, žádné drogy, žádné uvazování u stromu v lese, žádná sekta, žádné vyhýbání se práci nebo dokonce trestná činnost. 

Čemu rozhodně nevěřím to jsou tahle tvrzení  těch humanistických vzdělanců, to člověk vidí že to často s fakty a lidským rozumem nemá společného nic, viz třeba ten humbuk kolem globálního oteplování, vůbec ten humbuk který kolem sebe šíří zelení fanatici, kde to je jeden tenhle "vědec" vedle druhého, viz dneska např. ty tanečky těchle ohledně toho kácení napadených stromů na Šumavě, tihle si vyrobí takových "potvrzení" o té jejich svaté pravdě jakékoliv množství.

+1/0
31.7.2011 17:40

Petr Tomeš

Re: Hromada

Typický český čecháček neschopný se na vlastní oči podívat do těch nekolika desítek států, kde je to legalizováno, nebo i do česka, kde to sice právně rámováno zatím není, ale zkušenosti už tu také jsou, hlavně od leseb. Stačí nebýt líný a číst třeba ty příspěvky v diskusi. Za předpokladu, že byste to udělal, by vás to mohlo přesvědčit, když nevěříte odborníkům. Jenže vy už z principu nebudete asi věřit ničemu, co odporuje vašemu dogmatu, ve kterém jste zřejmě vychoval i vaše děti - že jediné správné a vhodné prostředí k výchově dětí je heterosexuální pár.

0/0
31.7.2011 17:59

Najdete na iDNES.cz