Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Lyžařka Kocumová dostala stranu na radnici, kolegové ji nyní vyhazují

Liberecká Unie pro sport a zdraví se chce zbavit bývalé lyžařské reprezentantky Zuzany Kocumové. Právě ona tuto stranu označovanou v Liberci za "béčko" ODS dokázala svou popularitou dostat do zastupitelstva. Už při letošním radničním otřesu strana Kocumovou odvolala z postu náměstkyně primátora.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

dneska.taky.lidi.věří.všemu

na jaké straně barikády?

;-D Tak je vidět, že zájem občanů a města jsou u pana Jiřího Veselky až na posledním místě. Hlavní je zájem jeho.

Co je na tom špatného, když kolega ze "strany" a zastupitel bude kontrolovat, co a jak pan Veselka dělá?

0/0
1.7.2011 9:01

Batthy

Veselka

Lidé by měli svého nepřítele nejdříve dobře poznat, pak se na něj mohou lépe připravit.

Jirka Veselka je stejně jako nový lékařský ředitel v KNL Jan Mečl(není náhodou, že tam se taky provalili průsery), zdánlivě dobrý chlap a kamarád. A oni kamarádi jsou, ne že ne. Jenže věci se mají trochu jinak. Jsou to lidé, kteří až chorobně inklinují k penězům a ke skupinám lidí, postižených touhou po nich a po moci.

Postupem času tak ztrácejí zábrany a přestávají rozlišovat, co je správné a co ne. Chtějí být v kolektivu mocných (chápej všehoschopných).

Je to nemoc, ti lidé potřebují odbornou pomoc (nemyslím nápravné zařízení :-) ). Jenže nakažených je mnohem více a můžeme se s nimi setkat nejen na radnici, ale i na Kraji. Jejich nemoc je však ještě ve stádiu zastírání, nikoli obnažené touhy.

V civilizováném světě by takové chování znamenalo společenskou sebevraždu. V našich končinách se však najde ještě spousta lidí, kteří je za to poplácají po ramenou,

+3/0
30.6.2011 18:07

Dlakodlak

Re: Veselka

Nepopírám obsah vašho příspěvku, ale musím se ohradit k jedné věci. Myslíte že zde není civilizace? Myslíte, že v tom "civilizovaném" světě to chodí jinak? Ale kdepak... Všude jsou lidi a je mi zle z toho, jak se neustále ponižujeme a kritizujeme...

0/0
1.7.2011 7:22

nezblbnout

Zuzano,

drzte se.. ja vam verim a fandim..zkorumpovatelneho ducha ma leckdo, ale bojovneho jen ti nejlepsi..

0/0
30.6.2011 15:25

prchz

A co je na tom divného?

Politické spolky jako je ta Unie.... se musí o svém programu především dohodnout. Pokud Kocumová není ochotná k dohodě ve vlastním spolku a je tam "bílou vránou" tak tam nemá co dělat. Navíc fakticky přešla do jiného spolku jen předstírá, že tomu tak není. Je to stejné jako tolik kritizované "přeběhlictví" některých poslanců v parlamentu. Autorovi článku je jednání Kocumové sympatické jen proto, že se postavila na stranu jeho favorita Korytáře.

+3/0
30.6.2011 12:05

Hrombuch

Re: A co je na tom divného?

A co když je to právě obráceně a Zuzana Kocumová právě pochopila pravý smysl práce poslance a zastupitele, který zastupuje lidi a nepapouškuje jen fráze politických stran a spolků, jak je nazýváte. Nenašel jsem v jejím chování a hlasování nic, co by nemělo smysl a jakkoliv kohokoliv poškozovalo nebo favorizovalo, včetně bývalého primátora Jana Korytáře. Doufám, že v následujících volbách se podobných kandidátů najde co nejvíc. R^R^

+1/0
30.6.2011 18:20

prchz

Re: A co je na tom divného?

Problém není o tom, jestli je Kocumová správná nebo ne. Ale je o tom, že jí její spolu straníci už ve své straně nechtějí a je to jen na jejich rozhodnutí. Když vstoupíte do spolku pivařů a jste abstinent, tak tam také dlouho nevydržíte i když vás okolí bude chválit že nepijete.

0/0
30.6.2011 22:46

skrivan1

Re: A co je na tom divného?

človíčku nejste-li politik, tak se jím staňte. Demagog již jste.

0/0
1.7.2011 6:58

zetkaa

Šebelko, Šebelko

... to je zase "výplod"! Rv Začínají prázdniny, co takhle nechat mozek (?) chvíli odpočívat...!

+1/0
30.6.2011 10:35

veeger_x

Re: Šebelko, Šebelko

Tiskový mluvčí Syneru se probudil...?

+1/0
30.6.2011 10:44

Muf007

Re: Šebelko, Šebelko

Ale jdi, kritiku. Hodnotím to jako vcelku věcný popis situace v klubu. Nebýt Kocumové, šla Unie do kopru jako ve volbách 2006. A pokud pamatuji, byl to právě Mr. Veselka, který se na radnici nedokázal, ač dosud náměstek, probojovat. Jenže Unie se svými třemi členy (Richter, Janata, Kocumová) se přidala ke koalici ODS a ČSSD. Takže si po padáku z radnice Veselka vysloužil pěknou trafiku v DPMLJ kde se drží dosud. Rv

+5/0
30.6.2011 10:48

Vova VITEK

Re: Šebelko, Šebelko

Bez ní je to jejich poslední sezóna než upadnou do zapomění. No jo všichni nově vládnoucí si přišli na své (t.j. na posty ve společnostech vlastněných městem) včetně členů ODS, která je přeci těď v opozici ;-D .

+1/0
30.6.2011 13:35

Fungy

Re: Šebelko, Šebelko

Použili jí jako maskota, ted je pro ně už nepotřebná, když mají svoje koryta...

0/0
30.6.2011 15:16

jamil1

Re: Šebelko, Šebelko

což o to, on ho může nechat odpočívat, ale ty bys ho měl zapnout :-/

0/0
30.6.2011 21:39

Najdete na iDNES.cz