Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kristus Tichomoří či Kristus Ukradený, už i Peru má obří sochu Spasitele

Tisíce jisker barevného ohňostroje ozářily ve středu v noci peruánský pahorek Morro Solar. Světelný rej provázel slavnostní odhalení obří sochy Krista Tichomoří. Více než dvacetimetrovou skulpturu inauguroval peruánský prezident Alan García Peréz.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

davexd

Pokud

vas opravdu zajima co rika Kristus osobne, tak tady je stranka jeho poselství. Tlig.cz (true life in God)VR^

0/0
30.6.2011 18:40

libynn

Re: Pokud

nezajímá

0/0
30.6.2011 18:51

davexd

Re: Pokud

jeden uryvek např.

Vše, co potřebuji, je láska, láska, láska - láska může všechno, proto Mě miluj a pokračuj v růstu v Mé Lásce, pak v tobě nezůstane žádné tmavé místo. Láska vymaže tvé skvrny a kazy, láska uzdravuje, doplňuje, láska přináší dobré ovoce, ovoce, které zůstává... Neslyšela jsi, Mé dítě, že každý, kdo miluje, je jedním z Mých vlastních a zná Mě? Neslyšela jsi, že v den soudu budete souzeni podle míry své lásky?

0/0
30.6.2011 20:03

libynn

Re: Pokud

láska je blud, který nelze, v realitě kapitalistického způsobu přežití, uchopit! Prostě, dnes jsou důležitější peníze a tak s láskou, uhoněného pracujícího, moc nezdržuj!

0/0
30.6.2011 20:27

Duce Mea Luce

Re: Pokud

Křesťanství je blud a bible je kniha lži.

http://vlada.bloguje.cz/750994-o-bibli.php

0/0
30.6.2011 21:23

duhacenzor3

Re: Pokud

Jo, tohle do mne atheističtí soudruzi vtloukali od první třídy základní školy, pečlivě , systematicky, každodenně, jako dítko zvídavé jsem si tu knihu lží a bludů obstaral, přečetl, obstaral a přečetl jsem si také i jiné knihy a posléze zjistil, že blud a lži je jen ten "vědecký" atheismus, takže vlastně vše je  OK, díky athestickému nenávistnému moru jsem objevil Ježíše Krista a Jeho Svatou Církev. Díky vám, atheisté, za mé obrácení a za moji spásu.R^

0/0
1.7.2011 7:10

Najdete na iDNES.cz