Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Libyjští povstalci dobyli obří sklad zbraní a hledí směrem k Tripolisu

Libyjští rebelové obsadili v pohoří Nafúsa na západě země rozsáhlý komplex bunkrů a zmocnili se bohatého arzenálu zbraní. Základna Ghá je podle některých analytiků největším skladem zbraní v Africe a její dobytí znamená pro povstalce významný úspěch v boji proti diktátorovi Muammaru Kaddáfímu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

CART09

Dva tanky a pár tun munice má být "největší sklad v Africe"?

Už jen tohle tvrzení si koleduje o nedůvěru vůči celému článku...

0/0
6.7.2011 20:33

minolt

tak se zdá,

že udatní rebelové hodili zpátečku - http://www.reuters.com/article/2011/07/01/us-libya-idUSTRE7270JP20110701 

Copak na to šedivý edin?

0/0
1.7.2011 14:28

minolt

Re: tak se zdá,

Libyan rebels who had advanced to within 80 km (50 miles) of Muammar Gaddafi's stronghold in the capital were forced to retreat on Friday after coming under a barrage of rocket fire from government forces.

The rebels' advance five days ago to the outskirts of the small town of Bir al-Ghanam had raised the possibility of a breakthrough in a four-month old conflict that has become the bloodiest of the "Arab Spring" uprisings.

Rebel fighters who had been massing on a ridge near Bir al-Ghanam and preparing for an attack were now pulling back under fire from Russian-made Grad rockets, said a Reuters photographer in Bir-Ayyad, 30 km to the south.

No snad to není nějaká prokadáfijovská propaganda....

0/0
1.7.2011 14:30

brekebrekeke

libye= co se vlece, neutece

;-) amici tam nechaji sarkyho vytrapit, a pak to vyresi...a zabavi vrty. nevim, co na tim, lidi, nechapete?

0/0
1.7.2011 14:02

Blucher

A kde???

Slad zbraní našli kde? Ve Fraciii?

0/0
1.7.2011 13:54

brekebrekeke

Re: A kde???

zakladna "gha", oblast "nafuusa". mas s tim problem?

0/0
1.7.2011 14:00

Kwak Kwakovič

Proto se právo dělí na paragrafy

že se dá stejně křivit jako ony- - http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/237713-francie-dodala-navzdory-embargu-40-tun-zbrani-libyjskym-rebelum.html Podle názorů amerických advokátů. A co jiní advokáti?? Všechno je to fialový hnus.

0/0
29.6.2011 23:17

brekebrekeke

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

jo asi je :-/ osobne bych rad uz konecne, aspon v obrysech vedel, jestli je to jenom zasterka pro neco´vetsiho, anebo to zustane jenom v libyi. uz kvuli detem...:-/ mne se talibye taky nezamlouva, jenze cokoliv nas napadne, zavani spekulaci. afgansitan je jasny, ale ta libye mne vubec jasna neni

0/0
30.6.2011 2:13

Kwak Kwakovič

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Vy - pokud jsem pochopil jste ddocela daleko od celkového dění, nakonec díky separátnímu pohybu vzduchových mas jižní a sevrní polokoule se nemusíte moc obávat ani radioaktivního spadu.:-Pale co my v Evropě? Ta akce v Libyi totiž postrádá logiku, Kaddáfí nijak nevyčníval z řady jiných afrických a ostatních diktátorů, snad jen oblékáním, cenu ropy ta akce zbytečně zvedla a jediným efektem jsou zvýšené volební preference toho francouzského šaška. A to ještě v souběhu se zatčením Kahna. BTW - když Kahn odlétal do NY měl se údajně zmínit nekomu, že pravděpodobně bude v USA vyšetřován kvůli sex. napadení - aby tam prý nejezdil.

0/0
30.6.2011 7:27

J,J,HOLKA

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

tebe znám, posledně jsme spolu mluvili, když jsi byl přihlášený jako Larry Matejka V:-)

0/0
30.6.2011 16:22

brekebrekeke

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

to neni larry

0/0
1.7.2011 13:56

greenalien

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Hmm, hlavně že vraždy stovek neozbrojených lidí jsou zákonné, pokud si dobře pamatuju tak v Libyi se "podrývání státu" trestá smrtí, ale řekl bych že na podobné vyvražďování má mezinárodní právo svůj názor.

0/0
30.6.2011 3:05

Kwak Kwakovič

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Jestliže ty "stovky" lidí příjdou ozbrojeny AKáčkama na demonstraci - což jste i vy připustil v diskuzi někdy v březnu - dá se předpokládat, že dojde ke střelbě. Jenže - jestliž se lhalo o dodávkách zbraní do Libye - nelhlo se i o jiných věcech? Jak jim pak věřit? Celkový hlavní proud je - Rebelové jsou hodní, demonstrace byly spontánní, zbraně jim nedodáváme, Kaddáfí používá kazetovou munici a znásilňuje. A pak se i v "protikaddáfiovských" mediích objeví - rebelové také nejsou hodní, agenti SAS byli v Benghází už před vypuknutím nepokojů, dodali jsme x tun zbraní( a nejen Katar) kazetovou munici naopak použilo NATO (je velice učinná v ochraně civilistů jak řekl mluvčí NATO),  znásilňování sice probíhá, ale jen v míře obvyklé pro tyto konflikty a bez Viagry. Tyhle "průsaky" se objeví" většinou když se nějaký politik chce pochlubit a někde se prokecne. Pak se to honem zakryje masivní kampaní o nějakém nové Kaddáfího zlotřilosti.

0/0
30.6.2011 7:16

Kwak Kwakovič

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Nakonec je to vidět v odtažitém vztahu našeho ministra zahraničí k rebelům. Léky a odvézt děti ano, ale uznat - ne. To v Kosovu tak opatrný nebyl. A pokud se týká těch stovek mrtvých - tam ani rebelové moc nezaostávají. Viz vraždy zahraničních dělníků a odpůrců nového režimu v Benghází.

0/0
30.6.2011 7:19

greenalien

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Ministr se řídí domácí politickou objednávkou. Pokud někdo dost mohutně lobbuje na veřejnosti, a soustavně vtlouká lidem od začátku že Kaddáfí je hodný pán co platí spoustu věcí, že vybudoval ten nejlepší stát pod sluncem, a že rebelové jsou zlí islamisté kteří jej pouze chtějí rozvracet, dost lidí tomu začne věřit. Tváří v tvář veřejnému mínění si žádná vláda nebude ničit preference tím, že by se rozhodla k nějaké výrazné podpoře povstalců.

Postoj MZV je rozumný v tom že nechce uznat národní přechodovou radu za jediného legitimního zástupce libyjců, zatím ji nikdo nezvolil, a existuje spousta lidí kteří bojují proti režimu bez toho, aby byli na přechodové radě závislí, není tedy důvod ji považovat za jediného reprezentanta Libye. Neznamená to ale ani že by ministerstvo Kaddáfího vládě nějak fandilo, nebo že by si kdykoliv myslel že by bylo dobré kdyby setrval u moci, to ostatně ministr sám byl nucen dementovat.

Co se týče "vražd odpůrců nového režimu" - to jsou obyčejné drby.

0/0
30.6.2011 7:27

greenalien

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

"Vraždy odpůrců" se objevily v tripolské státní televizi, pravděpodobně jde o snahu zakrýt vlastní kampaň vražd a útoků v Benghází, koneckonců pochybuji že ten bombový útok před hotelem, kde sídlí Národní přechodová rada, si spáchali sami, podobně kdosi zastřelil kameramana Al Džazíry, kteroužto televizi režim bytostně nenávidí, podobně jsou vražděni různí známí podporovatelé revoluce.: http://www.youtube.com/watch?v=K4qMGaiMRs4

0/0
30.6.2011 7:33

Kwak Kwakovič

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Vraždy se objevily pravděpodobně nedopatřením i v našich mediích, dokonce i na ČT 24 se objevila zpráva o uprchlících v nigeru. Z našich medii - např Týden měl pár článků - včetně videí. A vím, že jste mi na ty odkazy odpovídal. Takže pokud jste to teď označil za pouhé "drby" ukazuje to co jste zač.

0/0
30.6.2011 7:42

greenalien

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Laskavě si osobní narážky odpusťte, doteď jste se choval jako jeden z mála zastánců libyjského režimu korektně. Nevím na jaké odkazy či články jsem měl odpovídat, takže těžko mohu reagovat na vaše odvážné obvinění.

0/0
30.6.2011 7:46

Kwak Kwakovič

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Rozhodně nejsem zastáncem lybijského režimu - jen si myslím, že ten nový lepší nebude a celé mi to připadá jakou bouda mezinárodních rozměrů. Pokud jde o ty odkazy - myslím videa, kde byli mučeni zajatí vojáci a vy jste mi na to odpověděl, že to patrně jsou běloruští (nebo slovanští??) - žoldáci.

0/0
30.6.2011 8:04

brekebrekeke

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

novy system bude odpovidat pozadavkum velmoci. nikdo nebude resit, jestli je lepsi nebo horsi, tak jako neresi, jestli je neco lepsi nebo horsi pro cechy. to je realita

0/0
1.7.2011 14:27

greenalien

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

To jsem nikdy netvrdil, kdyby jste četl to co píšu tak to víte. Vy jste teď smíchal ve svém příspěvku spoustu věcí a nevím na co mám odpovídat. Začal jste demonstracemi, skončil jste Viagrou. Tohle jsou záběry ze 17. 2., v ten den bylo to video také nahráno. Kolik v něm vidíte zbraní?

http://www.youtube.com/watch?v=KSPkDIQFixI&feature=related

0/0
30.6.2011 7:22

Kwak Kwakovič

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A110328_114436_zahranicni_ipl&strana=9

0/0
30.6.2011 7:31

greenalien

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

No vždyť to jenom potvrzuje co říkám. Odpor proti režimu začal být ozbrojený až v reakci na represe kdy se střílelo do neozbrojených demonstrantů.

0/0
30.6.2011 7:35

Kwak Kwakovič

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Shrnul jsem jen to jak se postupně objevovaly informace o Libyi

0/0
30.6.2011 7:33

pučmidrát

Re: Proto se právo dělí na paragrafy

Chytrolíne, a co dělala  McCarthyho  Komise pro vyšetřování neamerické činnosti z 50. let XX. století, ti se s politickými odpůrci mazali??Ať již ofiko soudně, nebo luparou do zad! Je dobré si zamést před vlastním prahem.Což se tak nějak americkým hujerům nedaří!

0/0
30.6.2011 10:19

JÚLlNEK.ŠÍŠAL

Lusy se přenickovala na @@@@@@,

pochválila sebe samu a opět nám předložila naprosto čerstvé a naprosto věrohodné informace z Libye ... tentokrát nejde o telefonát s kamarádkou z Tripolisu, ale prý o spolužačku její maminky ... příště je na programu babička její sousedky ...  ;-D

0/0
29.6.2011 23:02

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

jen jestli neni kolikrat lepsi babicka nez Obeidi ;-D Lucy na rozdil od zapadnich novinaru jede porad stejnou a nema dve verze udalosti pro jeden den ;-)

Prazak procensora@...je pribeh sam pro sebe, edin (sedivy) sice take od zacatku mele stejne nesmysy, ovsem jen tupe opakuje propagandu a je videt ze mimo domov nikde nebyl. Stejne alien, ten ale bude za sve lhani asi brat plat :-)

0/0
29.6.2011 23:08

šedivý

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

I might have been born in Prague and spent several years there as a child but have spent by far the greater part of my life away. I am not a Czech citizen and am glad of that. I am a US citizen and proud of it. I really resent the incessant attacks by you and the other America haters on my homeland.

I have my doubts about Procensora, too, mainly based on his attempts to write like an American would if he was trying to write in broken Czech. He writes like a Czech trying to pass for an American.

I don't have a notion as to where Greenalien hails from. However, I consider him to be one of the few and far in between participants in this discussion who have something to say. His contributions are always well backed by facts. The contributions by the antiamis are invariably just a lot of hot air.

0/0
29.6.2011 23:38

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

;-D narodil jsem se v Cesku, doma cesky nemluvime vubec- to ale nic nemeni na tom ze jsme v CZ diskusi. Nevim jak dlouho jsi v GB, ale nase USA uz davno nejsou tim cim byvaly a maji byt. Skoda ze ti nedochazi rozdil mezi Amerikou a americkou politikou. Mam mimo jine dost znamych po ruznych castech sveta a : ty pises jak ti vadi verbalni napadani USA a mnoha lidem zase vadi Fyzicke realne napadani cizich zemi americkou armadou - podstatnej rozdil a ver mi nebo ne, strilenim do lidi si jeste nikdo pratele neudelal.

Procensora je tutovka, poslal jsem mu maila na ten seznam a odpovedel - tracker ukazal jeho pritomnost v Cesku.

Alien rozhodne neni hl;oupej ale ku skode diskuse je zaujatej jednostranne.

Tim ze jsi nevytahl paty z domova- vim ze nejsi v Cesku ale slo o celkove cestovani a prehled- ten ti chybi. Byli jsme ve vice nez 60ti zemich, z toho v nekolika delsi cas a trebas opakovane

0/0
29.6.2011 23:58

šedivý

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

Já nepodporuji každou zahraniční politiiku US. Utok na Irák nebyl podle mého mínění správný. Situace se Saddamem se měla řešit jiným způsobem. W zasáhl proti proti Iráku z důvodů domácí politiky. Ale zásah proti Afganistánu si myslím byl oprávněný, protože tam trénovali terroristy, které pak posílali po celém světě. A americká účast ve vojenských akcích v Libyi, jak už omezená, je také oprávněná, protože Západ musel znemožnit Kadddafimu, aby nepáchal zvěrstva proto svým vlastním obyvatelům. Takže se musejí dělat rozdíly mezi jednotlivými případy. Musím se přiznat, že jsem býval více na levo politicky, když jsem ještě žil v US. Ale ted v UK vidím věci jinak. Evropský socialismus to opravdu přehání. A evropský anti-amerikanismus je mnohokríát založený na ignoranci, a emocích, a ne na racionálních základech.

Také jsem hodně cestoval-po celé Evropě, v Maroku, a Tunisu. Žil jsem dlouho v Italii, a v Kanadě. To, že někdo nemá stejné nazory jako Vy, neznameníá že nemá rozhled.

0/0
30.6.2011 0:45

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

na Iraku jsme se shodli, i s nickem ktery jsi mi nechal zlikvidovat...byl cistej ;-€ Afghanistan - tam mela Amerika zajmy uz za casu CCCP, proto ta podpora - ALE- nejvetsim sponzorem terorismu je SA a 15 z 19ti "pilotu" sept.11 byli SAUDOVE (pokud tedy neslo o inside job ;o) )

Omezena ucast ano i ne - ono nekdy staci konflikt yprovokovat a zneuzit NATO pro pokracovani, aby mi nic neuniklo staci provozovat logistiku a pruzkum - jsem tim porad hlavnim hracem...a Obamova slova po Kaddafiho "no mercy" tenkrat u Benghazi : " jeste se nic moc nestalo, ale STALO by se kdybychom nezasahli"...a "ja to nedovolim"...a uz letaly Tomahawky na zemi kde CIA na barevne revoluci mela nejvetsi podil a Libye lezela USA administrative hodne dlouho v zaludku.

Antiamerikanismus je dvoji - jedni nenavidi Americany za to jak muzeme zit- to jsou chudaci, dalsi nejakou agresi prisli o nekoho blizkeho a tem se nedi

0/0
30.6.2011 0:51

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

tem se nedivim a pak jsou ti kteri maji cele USA v podstate nekde ale vadi jim zahranicni politika USA a system ovladani financi, patentu etc...veritele USA jsou okradani ztratou hodnoty USD, evropske problemy jsou z velke casti zpusobene Americany - U.S. banky v Evrope poskytly uver , investice za nej ale probehla mimo Evropu a ten se nesplacel, politici uplaceni a zkorumpovani toto podporovali a napr. Island dokazaly americke banky zadluzit behem kratke chvile 10ti nasobne - vsak to tam lide vyresili spravedlive a porad to resi, zadne bailouty a odpovedne zcasti uz pozavirali a zbytek na uvezneni ceka..spojeni GS, BoA, WF, J.P. Morgan s ratingovymi agenturami je az do oci bijici - pak se ale neni u mnohych divit ze nemaji v oblibe USA- porad ale je treba rozlisovat USA, American, americka politika a U.S. government - rozdilne veci ktere nelze mit rad ani nenavidet vsechny naraz

0/0
30.6.2011 0:57

brekebrekeke

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

sedivec ti smaznul nick? :-/ Rv to nemam rad. tak snad kazdej muze napsat, co si mysli ne?

0/0
30.6.2011 1:45

šedivý

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

Jestli vidíte rozdíly mezi Američany, a americkou vládou, uvědomujete si, že Američané, a jejich vláda dělají chyby, jako každý jiný, ale také dělají ve světě spoustu dobra, a také jsou ve světě potřeba k dělání moc věcí, atd, pak je to se mnou OK. Pak se můžeme bavit o problémech v Libyi, a leckde. Budeme asi často nesouhlasit, ale budeme diskutovat jako racionální lidé. Co ale nesnáším, je způsob, kterým hodně lidí v této diskusi odsuzuje 100 procentně vše americké. Takové odsuzování je neoprávněné, a vlastně také stupidní. A hodně lidí v této diskusi to pořád dělá. And it is driving me up the wall.

0/0
30.6.2011 1:48

brekebrekeke

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

muzu? jestli je pravda co pises, rad bych te pozadal, jmenem jedny kasty lidi, abys toho kluka necastoval nesmysly, dik. fakt jsou dva, jeden je fakt doktor, ten kmita a nema cas, ale taky je to porad cech, a tam ma praci v solidni nemocnici. tenhle je zdravotak (vim z mailu) a proste ma vic casu. tak ho mladej doktorskej nechal psat, sam na to nema cas a pochopitelne cesky pise uplne normalne. ja ho varoval, ale on to neresi. co vsak resis ty se ptam? jak chces amikovi cirka 20 let nebo kolik vysvetlit, proc mu tady nadavate? stari chlapi? mladyho doktora znam z mediciny, chytl jsem je na praktika, muzu zarucit. tenhle amik ma nejaky cesky predky a psat zacal, kdyz bylo ms v hokeji, v us se vo tom nepsalo, on i cechumfandil,a asi tak to nejak zacalo. zvladnes to? prosim te, nech ho bejt, sice ho neznam, ale doktora jo. znovu opakuju-ten nema cas ani omylem! pokud pise,je to vyrazne poznat :-))) je to totiz cesky

0/0
30.6.2011 1:59

brekebrekeke

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

aha, takze ani se mnou nemluvis? hmm. kazdopadne s tim, co pises, docela souhlasim, az na par detailu. ale sam se sebou si tady psat fakt nebudu

0/0
30.6.2011 2:19

procensora@seznam.cz

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

tTo tajne jak nekdo, ze je Cech a nemuze do CR? Vy jste birth defecte OK!  Vy piste co vy psal. Praha nebylo to. Vy lzete, OK? To jiny misto. Vy psal takovy, ze v U.S. toto bylby stalking. Vy mel by soud !! ;-€ To vy ne psal pro me pane motbid stalking! Toto vy psal pro doctor, procensor. To Cessky je. Ja chci lip training Cessky. Tady, Ted, Ja nechci ;-€. Toto takovy zly Cesi. Vy piste jak vy psal pro doctor jak je on otpornyprass proto ze tak On ma nazor OK pro U.S. On doma, do  CR, let. Ja ne litam na CR. Do CR. Ja ne musim toto cist jak vy urazite U.S., presidenta U.S., kazdy Americans, me taky. Ja dam dekuji pro doctor. Tady, ja uz ne chci. Cechy neni kazdy jak vy jste zly kazdy!

0/0
30.6.2011 0:54

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

LOL a ROFL ;-D mas me cislo brouku, slibil jsi mi "nakladacku" tak se klidne ozvi nebo nahajruj pravnika at se pobavime ;-DR^

0/0
30.6.2011 0:59

procensora@seznam.cz

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

Vy blazena? Kdo vy jste? To doctor a stop. Rv

0/0
30.6.2011 1:04

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

;-D jeste mi doslo - vy "pisete dva" z jednoho nicku, ty jsi to NEBYL ale VIS s kterym nickem si ten DRUHEJ vymenil par emailu ;-D;-D Colombo sice umrel...ale nejen jemu dochazely souvislosti ;-DRv

0/0
30.6.2011 1:03

procensora@seznam.cz

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

Vy piste jak vy pisete pro lidi co maji nazor. Jiny nazor od vas. Ano, ja videl toto mail. Rv Kdo vy jste jak vy razite kazdy? Vy ne mate pravo !! ;-€ Rv

0/0
30.6.2011 1:08

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

chlapce, jsem American takze i dle tebe si mohu delat vse co uznam za vhodne a nemusim brat ohledy na nazor ani tech kterych se ma agrese primo tyka - to jsou tva slova takze se drz stareho a osvedceneho " my way or the highway" ;-)

0/0
30.6.2011 1:11

brekebrekeke

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

8-o ;-D prokristapaana precedo, jak jsi starej, taj jsi divokej ;-D co to tady resis? ;-)

0/0
30.6.2011 1:32

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

;-D Nazdarek , to je model ;-D;-D a pozor, jsem jeden z nejmladsich "duchodcu" tady a nemuzu za to ze me prestala prace bavit uz ve ctyricitce :-)

0/0
30.6.2011 1:33

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

PS: na svoji figuru porad balim baby o 20 let mladsi...mozna tedy spis na auto nebo lod, ale nech me pri tom ze to je kouzlem osobnosti ;-D

0/0
30.6.2011 1:37

brekebrekeke

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

na nakou kocabku ti kaslou, to jedou jednoznacne po tobe, a neodolatelnym sarmu :-P ;-D

0/0
30.6.2011 1:40

brekebrekeke

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

no to ja vim davno ouleee, ze se nepredres :-P ;-D helej, jesli neco muzu k temdle dvema, tak tenhle nekeca. to je amik, a je to medic, zdravotak, ale ten co ma nicka je muj mladej a je to cech, ten nema heste us pas. maka tam. nechava ho psat, ale uz jsem koukal, ze mu nadavlo vic lidi do provokateru. psal jsem mu, jenze mladej felcar nema na todle cas a tenhle klucina, hmm, mn to precedo pripada, ze von vubec nekapiruje, proc jste na neho nastvany. amika to nenapadne, to nepochopi. a pritom, podle vseho, zrovna tenhle by mel vedet o libyii a atk dost. akorat to neumi dobre napsat. to jen tak, naokraj, duchodce :-P to zase ja abych drel aspon do petapade ze?

0/0
30.6.2011 1:39

brekebrekeke

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

;-D ;-D ;-D hahahaha;-D R^ dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ;-D R^ se z tebe picnu

0/0
30.6.2011 2:02

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

napiseme pozdeji, my mame prazdniny, dnes nebylo pocasi nic moc ale ted me mala ukecala ze pojedeme za kamoskou- ma fajnovou mamku a uz tady byla 2 tydny...jenze si zacala privazet cim dal vice veci a bylo to nebezpecne takze jsem na nejakej cas vycouval...dnes uzral cas na navstevu nasich dcer a pro jistotu jdu zabalit veci na spani a nasledujici rano ;-DR^ tak zatim se mej fajn a zustan na prijmu - email stejnej , norbertpuch :-P

0/0
30.6.2011 1:47

nejmenovaný zdroj z vlády

Re: Lusy se přenickovala na @@@@@@,

hodilo mi to psani tobe nekam vys...divnej henten internet :-P

0/0
30.6.2011 1:47

Najdete na iDNES.cz