Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nechápavý Nečas je zábavný. Však on nám dobře rozumí, říká John

Ani po vytrvalém naléhání neprozradil v úterý předseda Věcí veřejných Radek John, co je předmětem ultimáta, které nejmenší vládní strana dala koaličním partnerům. Nad tvrzeními, že ODS a TOP 09 už Věcem veřejným nerozumí, se jen usmál. "Oni dobře ví, co chceme," řekl v ČT.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

AlBundy

John?

Koukam na zaznam z toho poradu a nemohu se zbavit dojmu, ze je John retardovany :( Dat tam misto Johna cvicenou opici tak by clovek nepoznam rozdil.

0/0
12.6.2011 10:55

Gaston

Tajné Věci Veřejné!

Naprosto nechápu, proč nejsou představitelé VV schopni představit občanům a svým voličům své požadavky na koaliční partnery.

Co je tak tajného na těch veřejných věcech?

0/0
9.6.2011 10:13

rebereb

Austrálie, Kanada, Švýcarsko, kde věci nornálně fungují....

Ve zmíněných zemích si již dávno na pravici a levici nehrají. To patřilo do přelomu 19. a 20. století.

Když se vládnoucí strana neosvědčí (neplní. lže. krade), zvolí si voliči pouze tu druhou. Tím dosáhnou pseudovětšinového efektu, toho, že špatná strana jde zcela od válu. Už ta druhá, zvolená, si dává secsakra pozor, aby nedopadli, jako jejich soupeři - zcela bez vlivu v politice i různých radách. Prachy v prohraném volebním období pak nikomu z nezvolených netečou!

My takto volit ještě neumíme. Myslíme si, že ODS je pravice a ČSSD levice. Zděšeni zkoušíme "střed" v podání VV, strany, před kterou se položily miliardy - no a nevem si pár milionků..., oni ti staří političtí machři za místo v nějaké radě poradí....

0/0
9.6.2011 9:26

rebereb

Ten pořad jsem viděl a pan John se tam choval asi jako

dvouletý chlapeček. Používal všech sedm slov, chvílemi se smál, chvílemi mračil ale pak zase spusti těch sedm slov.

Nechápu, proč ČT24, jako informační medium, si do pořadu pana Radka Johna zve, když on žádné informace není schopen dát.

Částečně lze pana Johna pochopit - cokoliv řekne je směšné, naivní a v jeho věku již i dost hloupé. Tak se rozhodl, že nebude říkat nic!

Bárta ve stejný den a na stejné stanici - to byl už výjev chorého člověka. Bez urážek - myšlenkový postup pana Bárty lze diagnostikovat. Bez urážky.8-o8-o

0/0
9.6.2011 9:12

Centralní Mozek VeVerek Bartowyj

Re: Ten pořad jsem viděl a pan John se tam choval asi jako

ale to přece musí u kašpárka stačit. proč by ho měl Bárta učit víc slov ???XXX

0/0
9.6.2011 9:42

AlBundy

Re: Ten pořad jsem viděl a pan John se tam choval asi jako

Co muze chudak rici. Barta mu nenapovida a on sam si neni jisty v tom co vlastne ma chtit.

0/0
12.6.2011 10:59

košťálka

Johna nemusím,

ale tohle řekl trefně. Opravdu je zábavné, jak Nečas nasadil ten svůj blbečkovský výraz a NAPROSTO nechápe, co VV chtějí. Fakt vtipné-vědí to moc dobře a velmi se jim to nelíbí. A proč by to měl John vytrubovat? Až to bude nutné, však se to dozvíme-nikdo, nikdy neprozrazuje taktiku dopředu, pokut má všech pět pohromadě. Obzvlášť, když se jedná o kauzu s ODS a TOP09Rv

0/0
9.6.2011 7:32

zberanek

Stádo

VV jsem volil a stydím se za to. John je kašpárek, ve VV je pouze jeden člověk schopný něco udělat (Bárta) a ostatní jsou pouze jen stádo.

0/0
9.6.2011 0:35

rebereb

Re: Stádo

Jste placený diskutér nebo Bárta sám????;-D

0/0
9.6.2011 9:13

Tazwoman

Re: Stádo

R^   ;-D

0/0
9.6.2011 11:20

kars

Omluva

Omlouvám se všem diskutérům, se kterými jsem se tu hádal v době kolem voleb a zastával jsem se Nečase jako férového politika... Až později se ukázalo, že je to hlavně slabý politik, který tančí, jak strana (nebo spíš její loutkovodiči v pozadí) píská ;-(.

Kdyby se VV nepodařilo nic jiného, mají u mne plus, že přinutili "staré" politiky se odkopat. Nečas - viz výše. "Toho neodvolám, naštval bych si tohohle. Toho neodvolám, naštval bych si tamtu vlivnou skupinu. oho taky nemohu odvilat, ten je tam, aby hájil zájmy jistého byznysmena..." A tak dále, provázaný mocensko - ekonomický aparát vykoukl na povrch.

Kalouskova rétorika o reformách a nutnosti bojovat s dluhem: znělo to rozumně a zodpovědně. Co z toho vylezlo? Odrat lidi, co pracují a dluh vesele roste dál, na Titaniku se tancuje, státní peníze se rozkrádají, ale v důsledku "reforem" se bude moct přiživit ještě několik dalších kamarádů..

0/0
8.6.2011 22:48

orwelg

Re: Omluva

R^ omluva přijata

Lidí jako vy si vážím. Můžeme mít jiné politické názory, jiný pohled na řízení státu. Ale hájit neobhajitelné skutečně nelze. To, že kmotrovské skupiny pronikají do různých stran je holá skutečnost. Také je skutečností, že jim velice vyhovují lidé typu pana Nečase. Slaboši se svazáckou minulostí se škraloupem. Všem fanatikům a diskutérům doporučuji diskutovat o faktech. Vláda místo plnění slibů, řeší jednu krizi za druhou. Na vládnutí nemá čas a pokračuje v zadlužování státu. Volič nemá před vládnoucími politiky žádný respekt zvlášť, když mají v záloze velkou koalici.

0/0
9.6.2011 8:09

carpatia

Re: Omluva

Otázka ale zní: Koho na jejich místa? Zkušenosti z minulých volebních období jasně ukazují, že ať už se k lizu dostane kdokoli, skončí to vždycky stejně. Tj. napojením vlivových skupin na státní rozpočet a rozkrádání ve velkém.

A cesta ven z tohoto kolotoče momentálně neexistuje.

Kontrola opozicí nefunguje - kmotři se v zákulisí vždy nějak dohodnou.

Trestní odpovědnost nulová - politici mají pod kontrolou policii, soudy i státní zastupitelství.

Veřejná kontrola nefunguje - politici mají páky na všechna významější média.

A nové alternativy pro příští volby prostě nejsou. Jediné řešení, které mě napadá, je exodus směr Austrálie, Kanada, Švýcarsko, kde věci ještě nornálně fungují...

0/0
9.6.2011 8:56

rebereb

Re: Omluva

Ve zmíněných zemích si již dávno na pravici a levici nehrají. To patřilo do přelomu 19. a 20. století.

Když se vládnoucí strana neosvědčí (neplní. lže. krade), zvolí tu druhou. Tím dosáhnou pseudovětšinového efektu, toho, že špatná strana jde zcela od válu. Už ta druhá, zvolená, si dává secsakra pozor, aby nedopadli, jako jejich soupeři - zcela bez vlivu v politice i různých radách. Prachy na volební období dotečou!

My toto ještě neumíme. Myslíme si, že ODS je pravice a ČSSD levice. Zděšeni zkoušíme "střed" v podání VV, strany, před kterou se položily miliardy - no a nevem si pár milionků..., oni ti staří političtí machři za místo poradí....

0/0
9.6.2011 9:20

Stříhali dohola velikou holčičku

John: neschoý politik, jinak ovšem bílý kůň

Jak velké město byste Johnovi, coby starostovi svěřili? Max. 5.000 obyvatel, 500 obyvatel, nebo 50 obyvatel?

0/0
8.6.2011 22:41

sir Humprey II.

Re: John: neschoý politik, jinak ovšem bílý kůň

kafilérku

0/0
8.6.2011 22:52

AlBundy

Re: John: neschoý politik, jinak ovšem bílý kůň

Hrbitov o velikosti 50 hrobu mozna...

0/0
12.6.2011 10:58

agoj1

VV není strana, je to klika záškodníků

John vystupuje zcela nemožně a hloupě. Vedle něj jsou ti nejméně schopní poslanci velké hvězdy. A Nečas se nemůže odtrhnou od koryta, tak ho bude držet.;-(

0/0
8.6.2011 21:48

kars

Re: VV není strana, je to klika záškodníků

Přesně tak, jsou to záškodníci, kteří začali narušovat penězovody z našich kapes do stranických (i soukromých) pokladen. A to se neodpouští, kvůli tomu byl politicky zlikvidován i Čunek.

0/0
8.6.2011 21:54

JaJaMilan

Re: VV není strana, je to klika záškodníků

Zjistěte si něco o Ora Print, Media Kultur, stačí Wikipedie. Tu komedii snad nevidíte pouze Vy.

0/0
8.6.2011 22:04

kars

Re: VV není strana, je to klika záškodníků

Do Wiki napíše každý, co chce. Když pominu, že se vytahují staré věci, před vstupem VV do tzv. "vysoké politiky". Já se dívám na výsledky - rozjetá vyšetřování; omezení moci vrchního státního zametačství; zrušení povinnosti předávat každou korupční kauzu do Prahy, kde se potichu zprovodila ze světa; snaha o řešení předražených státních zakázek; těžká palba mediální kampaně, kdy novináři některých periodik píší jak z partesu; "zlý Bárta s detektivní agenturou" je nakonec jedinou skutečnou obětí odposlechů na naší politické scéně; ministři za VV se po nařčení z nepravosti dobrovolně vzdali svých politických postů (na rozdíl od "zkušených politiků", kteří by se svého koryta drželi snad i s krví na rukou)...

0/0
8.6.2011 22:19

JaJaMilan

Re: VV není strana, je to klika záškodníků

Napsal jste to hezky. A nyní upřímě, co se vyřešilo (beru ohled, že nejde vše tak rychle), nic. Koalice sranda, My nemusíme být ve vládě, ale budeme hlasovat jako vkoalici, neporušíme smlouvu. Takže klidně odejdou ze scény jako čistí. Bylo by toho moc. Váš názor Vám nechci vyvracet ovšem slepě jim věřit po těch kotrmelcích já nemůžu. Já jsem jim také věřil ze začátku ovšem právě ta komedie kdy se jakoby velmi snaží a přesto prochází vše s jejich podporou (na oko se tváří jak se snaží) veškeré nehoráznosti. Kdyby byli tak poctiví tak již museli dávno vypovědět smlouvu. Stačilo půl mild. pro ODS.

0/0
8.6.2011 22:42

kars

Re: VV není strana, je to klika záškodníků

Já blbec jsem ze začátku věřil spíš TOPce. Véčkařům jsem začal fandit až když něco předvedli. Ale upřímně řečeno, Věřím jen Bohu, z politiků nikomu. Co se podařilo - zrušit nařízení z Langrových dob, že se korupční případy z krajů předávají do Prahy; změny na postech VSZ a to, že se politici byli nuceni "odkopat", jak píšu výše.

0/0
8.6.2011 22:55

JaJaMilan

Re: VV není strana, je to klika záškodníků

Jo v pořádku. Já nevěřím ani sobě, třeba nevím jak bych se zachoval kdyby na mne někdo mířil pistolí, asi bych se po. Věřím, že jsou domluveni napříč pol. spektrem. Ovšem všiml jste si návratu Langra ze zadu, jako poradce. Nechám toho a přeji dobrou noc.

0/0
8.6.2011 23:23

kars

Re: VV není strana, je to klika záškodníků

Souhlasím s Vámi a přeji také dobrou noc.

0/0
8.6.2011 23:37

držte si klobouk

John s obludáriem

v událostech opět nezklamal, hrát si na schovávanou před zbytkem svých voličů mu jde perfektně

+1/0
8.6.2011 21:42

millo11

VV

jsou mrtvé

+2/0
8.6.2011 21:00

Bijec modrých kanců a VeVerek

Re: VV

Tak nám zbytkový pražský odpad z ODS-C velice rychle a   totálně vyhnil....

+1/0
8.6.2011 21:02

SORRY.MUSIM TĚ NAHLASIT

Re: VV

8-o8-o8-o

0/0
8.6.2011 21:32

kars

Re: VV

Škoda, že iDnes nezavedla také tlačítko "nedoporučit", aby to bylo spravedlivé... ale doufám, že to tu nedopadne jako na Novinkách, kde klikači mají pré.

0/0
8.6.2011 22:21

Bijec modrých kanců a VeVerek

Já taky tomu kandidátovi tajné spolupráce STM Rajonovi

nerozumím. Jestli  on jako agent W4C nemluví nějak šifrovaně ;-D

+2/0
8.6.2011 20:43

tedyn

Bohužel

voni kluci co spolu chodí... ze zase nějak dohodnou, bez ohledu na nás na lidi Rv

0/0
8.6.2011 20:38

pudl

Lidi už také mají názor na VV

Pan John jenom neví jak to udělat, aby zůstal u koryta a u lidí nevypadal jako korytář a tunelář.  Celá strana VV  může lhát a hrát komedie, stejně jim už nikdo  nevěří. Jsou stejně  seriozní  jako  Sládkovi republikáni a   v nových volbách dopadnou stejně jako oni. Rv

+1/0
8.6.2011 20:31

Gemars E. Rommel

Re: Lidi už také mají názor na VV

Nechci nijak obhajovat VV,ale Váš příspěvek vyzněl, jakože staré voly z vládních volit budem. Za sebe nikdy.

0/0
8.6.2011 20:52

Bijec modrých kanců a VeVerek

Re: Lidi už také mají názor na VV

ani bych vám nedoporučoval obhajovat VV , byl by jste za hlupáka

0/0
8.6.2011 21:03

kars

Re: Lidi už také mají názor na VV

Jak u koho.

0/0
8.6.2011 22:03

JaJaMilan

Bohužel to není zábava.

A že Vám Nečas rozumí je jasné, protože jste domluvení. Toto vaše oddalování je jen voda na mlýn pochybných reforem. Tak dělejte ať to stihnete. Kolečka komediálního vozu se točí. Ale účel světí prostředky že.

+1/0
8.6.2011 20:12

pudl

Re: Bohužel to není zábava.

R^R^R^

0/0
8.6.2011 20:25

kunta_kinte - konzument psu

Teda nechci se necase zastavat

ale myslenkove pochody VV mi taky prijdou dost nepochopitelne.:-P

0/0
8.6.2011 19:57

Bijec modrých kanců a VeVerek

Re: Teda nechci se necase zastavat

veVerky nepochodují ale hopsají .

A ty myšlenky odkud ???  z Veverčího mozku o velikosti lískového oříšku ???

0/0
8.6.2011 20:22

NEVYMYTELNÝ MOZEK RESURRECTION

JOHN & JOHN

..aneb schizofrenie on-line

+1/0
8.6.2011 19:54

noorange

wewerky budou kázat

Džony už nám nějak pithartovatí, fyzicky  a politicky už dávno. Přestaňte už machrovat a konečně začněte s tímhle státem něco dělat.... a to všichni, situace je vážná i bez vás šašků

0/0
8.6.2011 19:27

Koktal

Re: wewerky budou kázat

Tak o to se pokouší, akorát holt se nehodí do krámu, tak se je snaží všemožně udupat...je to škoda, šli do politiky s ideály věci měnit...

0/0
8.6.2011 19:32

noorange

Re: wewerky budou kázat

Johny, Bárta šel do politiky s ideály??? Asi rovnou s obálkami... člověče ideály už dávno skončily a zůstala holá realita. Tato skvadra naprosto nečitelných individuí, kterou mj. odepsali všichni politologové již před volbami, neměla nikdy společnou koncepci. To co píšeš byl jakýsi imaginární obraz, který měl nalákat voliče. Nová strana nemůže vzniknout, protože vše je nepoužitelný materiál (viz Kočí, 26 let...). Teď jsou to už jen šašci.

0/0
8.6.2011 20:05

kars

Re: wewerky budou kázat

Akorát že Bárta ty obálky z vlastní kapsy dával svým kolegům. Ti, které tady všichni obhajujete, si dávají obálky ze společného (tedy z našeho, pracuju a platím daně) do svých kapes. Ale to zřejmě skoro nikomu nevadí... Škoda že tu není blicí smajlík.

0/0
8.6.2011 22:00

Bijec modrých kanců a VeVerek

Re: wewerky budou kázat

Džony už nám nějak pithartovatí ??? ne jen piťhovatí

0/0
8.6.2011 20:14

ForestGump

...

Nečas je nejslabší premier, kterého jsem kdy měli, vnitrokoaůliční problémy by si měli řešit mezi sebou a bez novinářů - už je to jako telenovela. Nečas by měl k jednání přistupovat jako chlap...

+1/0
8.6.2011 19:25

Gemars E. Rommel

Re: ...

Ikdepak, tam všichni přistupujou k jednání jako správní korytáři. Kdyby k tomu přistoupili jako chlapi, pak by celá vláda byla ve vězení.

0/0
8.6.2011 19:46

Bijec modrých kanců a VeVerek

Re: ...

i tento "nechlap"  na Džónka  stací levou zadní, stejným stylem jako náš Azor na patník

0/0
8.6.2011 20:15

Švec Prťavec

Rozhovor s Johnem.

Já jsem četl přepis toho pořadu, kde John mluvil ohledně těch koaličních jednáních a upřímně řečeno, si myslím, že takto se skutečně vést rozhovory nemůžou. Novináři by měli být taky trošku iniciativní a ne nestále jak kolovrátek opakovat jednu a tu samou otázku. Podle mě to pan Veselovský přehnal.

0/0
8.6.2011 19:24

Najdete na iDNES.cz