Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zakuklenci přeskočili zeď a povalili starce na zem. Jsem Mladič, šeptl

Členové speciálního týmu popsali, jak vypadaly poslední vteřiny Ratka Mladiče na šestnáctiletém útěku před spravedlností. Exgenerál se před svítáním zrovna chystal na procházku, když přes zeď na dvůr skočili čtyři maskovaní muži a přimáčkli ho na zem. V Lazarevu se prý ukrýval dva roky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

santos

Zakuklenci přeskočili zeď a povalili starce na zem. Jsem Mla

Chyba. Měl šeptnout jsem Stařič a oni by ho nechali být ;-D

0/0
28.5.2011 9:04

dresdener

krátkej provaz, vysokou židli...

Dejte si na youtube vyhledat "Mladic Srebrenica", najde se vam video, jak na kameru "daruje srbskou srebrenicu srbskemu narodu ocistenou po staletich poroby od Turku (!!!!). Bosensti "muslimove" nejsou zadni Arabasi, ale SLOVANE mluvici navic timtez jazykem jako tahle prisera. Takhle by mel islam vypadat na celym svete, vrely vztah k alkoholu, 90 procentum je Allah vice ci mene burt, vypadaj a chovaj se jako Cesi, navic jsou trosku zdvorilejsi nez Cesi (jsem v Bosne kazdou chvili). V okrese Srebrenica zilo pred valkou 73 % "muslimu", uz na jare roku 92 ji prepadly a na cas ovladly paravojensky jednotky slozeny z luzy a dobrodruhu ze Srbska i srbsky casti bosny. Nasledkem toho uteklo z okresu asi 20 000 obyvatel a kolem tisice jich zarvalo. To vam srbofilove nepripomenou. Pocet srbskych obeti v te oblasti je kolem 480, nikoli tisice, srbsti tvurci pravd totiz radi basni a zapocitavaji i ty pozabijene ksindly z paravojenskych jednotek.

0/0
28.5.2011 7:31

kaktusak

Re: krátkej provaz, vysokou židli...

V každém případě všechny ty války a masakry byly způsobeny pádem socialismu a nastolením buržoazního systému, k čemuž došlo za podpory Západu. Komunisti by to srovnali. Možná by zabili pár nacionalistických, ustašovských a islamistických fanatiků, ovšem zbývající milióny Jugoslávců by mohly žít v míru, štěstí a blahobytu.

0/0
28.5.2011 7:38

zdeseny obcan

Re: krátkej provaz, vysokou židli...

Nepapouskujte tolik valecnou propagandu a podivejte se sem:

http://4international.wordpress.com/2008/02/15/the-real-srebrenica-genocide-the-mass-murder-of-serbs-in-srebrenica-and-gorazde/

0/0
28.5.2011 12:14

Rodogon

Re: krátkej provaz, vysokou židli...

To jsou lživý pindy. Šlo zhruba o toto: z dané enklávy podnikaly na okolní území časté útoky paravojenské bojůvky muslimů - mužů počínaje 15 lety. Jeich teroro byl nesnestielný a stížnost dorazila až do štábu jugoslávské armády (jejích zbytků v podobě bosenskosrbského vojska). Tam se rozhodlo pomoci místním ukončit teroristické výpravy ztrestat jejich původce. Vojska OSN vzala v ochranu ženy a děti, ale nemohla chránit ozbrojence v uniformách či bez nich a tak je nechala jejich osudu. Tito se poklusili probít, ale nakonec se raději vzdali, když předtím zahodili zbraně a vojenské insignie. Měli zato že projdou jako "civilové". Ale neprošli. Zastihla je zaloužená smrt! Dostali odplatu za tu svou lopatu - nic víc, a nic méně ....!!

0/0
28.5.2011 15:57

anti-impy

takže jestli to chápu správně

podle některých diskutujících... zlí zaplacení srbští žoldáci (sic) zpacifikovali nevinného starce Ratka, který se zrovna chystal obejít svůj sad vzrostých hrušní. Celý mediální svět se proti němu spiknul (sic) a tohoto hrdinu odsoudil bez soudu ke všeobecnému, tzv. pravdoláskovskému odsouzení (sic 2x).

věřim tomu, že srbové jsou v globále pohostiný národ. věřim tomu, že Thaci je taky pěknej výlupek. věřim tomu, že chorvati za druhé světové války zabíjeli nesympatizanty jiných jugoslávských národností... a stejně tak, prostitutka, věřim, že Ratko Mladić je pěkná samice od prasete, která má být potrestána.(sic).

a je mi uplně jedno proti komu se ten pán kdy postavil. pro mě to je sadistická guma s funkcí.!Rv

0/0
28.5.2011 5:32

Dawemaster

Re: takže jestli to chápu správně

R^R^... Taky se divím,že ho na diskuzích spíše pomalu oslavují jako hrdinu... Takové příspěvky jsem se naučil přecházet s úsměvem (ačkoliv je to spíše k pláči...)

0/0
28.5.2011 7:19

zdeseny obcan

Re: takže jestli to chápu správně

Jeden brani svuj narod ale prohraje a je propagandou oznacen za dabla na zemi. Jiny (Nasir Oric) morduje vesnicany po tisicich ale je to "nas bastard" a tudiz v pohode. Jeste jini rozprodavaji organy zavrazdenych a politici ze zapadu se s nimi vesele druzi.

0/0
28.5.2011 12:20

CML po malé opravě

Ratko, Ratko!

a já ti říkal: nevraždi zbytečně není to pořádná válka, je to obyčejný humus. Zbytečný masakr na všech frontách. Dobře ti tak, teď si to odskáčeš. Nebo ne?:-) Spíš ne! Ať žije 21 století :-P :-P :-P

0/0
28.5.2011 3:35

FLOGYN

Metr měřící pokaždé jinak

Je v pořádku, pokud  se prokáže, te Radko Mladič byl vrahem, tak aby by souzen. Není v pořádku, aby spousta dalších,  například Busch mladší, Chaney, představitelé kosovské armády, nebo státu Izrael-viz 3000 mrtvých v Libanonu, mrtví v mezinárodních vodách atd. atd. souzeni nebyli. Stejní zločinci a jistě by se jich našla celá řada od západu po Východ a od Východu na Západ. Realita je, že některým zločincům se tleská "ve stoje", což je vrchol stádnosti a hlouposti, dobré je, že někteří se soudí. Jde o to, aby to nebyli jen ti poražení.

0/0
27.5.2011 23:56

martin_simek

Re: Metr měřící pokaždé jinak

Vy chcete rict, ze Izrael zcela zamerne a bezduvodne zmasakroval 3000 nevinnych Libanoncu proti vsem principum valecneho prava ?

0/0
28.5.2011 2:12

Stateless society

na starého pána si troufnou

ale na opravdové zločince NIKOLIV EU Rv

0/0
27.5.2011 23:49

timothyleary

Re: na starého pána si troufnou

To jako,že by třeba strhli na zem pana prez...nta Sar...yho,nebo pana prem..ra Berlus..niho???Potřebovali by to oba.

0/0
27.5.2011 23:51

júLinek šíšaL

Re: na starého pána si troufnou

...na tebe si netroufli? ...8-o

0/0
28.5.2011 11:44

timothyleary

V poslední době....

...mě čím dál víc udivuje,či spíše šokuje rétorika novinářů idnes.Krvavý řezník(diktátor),soldateska,pohůnkové,despota,poskoci,přisluhovači atd.Nevím jak kdo z diskutujících,ale já si pamatuji,že takto psalo Rudé Právo před rokem 1989 o těch zlých imperialistech.Je vidět kde a u koho  se dnešní novináři nej portálu učili.Tyto termíny už nepoužívají ani novináři Halo Novin,či jak se to jmenuje.

0/0
27.5.2011 23:42

Pavel Brno po smazání

Re: V poslední době....

R^ R^ na tu rétoriku čučím s otevřenou hubou - fakt zírám, mexická telenovela může jen tiše závidět. To barvité emoční ztvárnění vrahouna by mě jistě dostalo, kdybych neviděl několik dokumentů bez přívlastků.  Fakt humus. :-/

0/0
28.5.2011 0:01

KOČÍ -> jenom přesmyčka ÍČKO

Re: V poslední době....

R^R^

0/0
28.5.2011 1:28

kvak.nořič V

Re: V poslední době....

idnes a pravda nejsou kamaradi

0/0
28.5.2011 7:56

BajnyPhoenix

Tak se to dela v Evrope

Neni nutno roztrilet cely dum,povrazdit vsechny obyvatele ,zastrelit velkorazni munici Mladice a hodit ho z helikoptery do more. Holt v Evrope neziji primitivni tlupy jako v Americe,ale specialni jednotky co pouzivaji i hlavy ;-D

0/0
27.5.2011 23:33

timothyleary

Re: Tak se to dela v Evrope

S oběma zásahy souhlasím,ale toto mě taky udivilo.Super jednotka nebyla schopna zatknout Usamu živýho,a tady pár "nýmandů" ze Srbska zatkne Mladice bez toho,že by mu zkřivili vlas na hlavě.Nebo to byl opravdu záměr Usamu nesoudit???

0/0
27.5.2011 23:46

Rozlousknutý oříšek

Re: Tak se to dela v Evrope

Podle mého názoru si dopadení živého Usámy vůbec nedokážeme představit. Co by se v Americe asi dělo, jak by ho dokázali vůbec udržet na živu sami před sebou. Bylo to trochu jakoby dopadli živýho Hitlera v roce 1955. Co by s ním asi dělali? Stejně by ho zabili.

0/0
27.5.2011 23:58

Pavel Brno po smazání

Re: Tak se to dela v Evrope

To snad nemyslíte vážně, fakt by zvítězily vášně primitivů (nic ve zlém) nad touhou vytlouct důležité informace?  Běžte hají a zítra učit se, učit se,...

0/0
28.5.2011 0:06

Rozlousknutý oříšek

Re: Tak se to dela v Evrope

Promiňte, já jsem zapoměl, že Usáma žije zavřený v Guantanámu a předává důležité informace. Nechte si ty kecičky o učení pro sebe a zkuste si to na chvíli představit. Nejhledanější terorista světa za útok na USA, je převezen do USA, aby ho mučili, vyždímali z něj všechny informace a pak zabili (teď si hlavně zkuste představit ten proces, který by byl veden na půdě USA). Nehledě na to, že by se asi sám zabil už cestou tam, tak všechny ostatní teroristické "protizápadní" organizace by vzaly "spravedlnost" okamžitě do svých rukou.

0/0
28.5.2011 0:55

martin_simek

Re: Tak se to dela v Evrope

Mam rad diskuzi o cemkoliv, ale nesnasim PRIMITIVY, kteri se neumi chovat a urazeji sve kolegy ...

0/0
28.5.2011 2:00

BajnyPhoenix

Re: Tak se to dela v Evrope

Civilizovany narod Izraelci byl v podobne situaci s Eichmannem. Architekt a strujce holocaustu 7 milionu Zidu nebyl o nic vice obliben nez Usama. Presto byl zatcen,deportovan do Izraele a tam souzen. Zide vysli jako moralni vitez pred celym svetem . Necivilizovany narod ,smeska dobrodruhu z celeho sveta ,Americani vysli z celeho pripadu jako  lůzři ,přestože pravda je též na jejich straně. Jenze to jsou rozdily mezi urovni a privitismem.

0/0
28.5.2011 11:25

martin_simek

Re: Tak se to dela v Evrope

Mladice zatkla jeho vlastni jednotka v jeho vlastni zemi, zatimco u Usamy to bylo "trosicku" jinak, pokud se nepletu ... motivace Mladice vydat je "vysoka", ac s im obyvatale nesouhlasi, ale do Evropy chteji. Vydat Usamu z Pakistanu jiste tak motivujici nebylo ...

0/0
28.5.2011 2:05

grimosa

Haagský tribunál

jakou má pravomoc? Pokud vím tak ho kromě malinkých států neuznala žádná světová mocnost, USA, Rusko, čína, asi moc dobře vědí proč.

0/0
27.5.2011 23:24

BajnyPhoenix

Re: Haagský tribunál

No,ale to neuznani neni jejich prednost . Cine ani Rusku se nedivim,ale takove nejspravedlivejsi USA ze vsech spravedlivych a v takove spolecnosti? Nebo to je s jejich spravedlnosti ponekud jinak?

0/0
27.5.2011 23:35

kaktusak

Skutečné řezníky je potřeba hledat v zemích NATO.

0/0
27.5.2011 22:38

vransen

Re: Skutečné řezníky je potřeba hledat v zemích NATO.

Kde NATO vedle sebe seřadilo 6000 civilů a všechny je do jednoho postřílelo?

0/0
27.5.2011 22:44

freshgrind

Re: Skutečné řezníky je potřeba hledat v zemích NATO.

R^R^R^R^

0/0
27.5.2011 22:45

Morava69

Prosím Vás ...

... řeknite mi kde se událo to co popisujete .... myslíte Srebrenicu ? Vy opravdu ještě věříte, že to byli civilisté  a že jich bylo 6.000 ?

0/0
27.5.2011 22:47

smegma

Re: Prosím Vás ...

psali to v novinách !!

0/0
27.5.2011 22:49

vransen

Re: Prosím Vás ...

Opravte prosím následující záznamy, ať tady nežijem v bludu:

Anglicky: http://en.wikipedia.org/wiki/Srebrenica_massacre

Srbsky: http://sh.wikipedia.org/wiki/Masakr_u_Srebrenici

Dejte vědět, až s tím budete hotov!

0/0
27.5.2011 22:50

Morava69

Vážený pane ...

... Wiki snese všecko. I hl. žalobkyně Carla del Ponte po provedeném výslechu projevila pochybnost o tom že mrtví byli jen muslimští civilisté. I holandský velitel tvrdí, že šlo i o vojáky z bosensko-muslimské hordy, která bez milosti vraždila všechny Srby v okolí. V tom hromadném hrobě vedle sebe tedy leží vedle sebe civilisté i vojáci všech stran !!!

P.S. Zatím, přes všechnu snahu, bylo objeveno "jen" cca 2.500 těl takže údaje 6, 7 a dnes jsem četl už 8 tisíc obětí je jen novinářská (a politická) kachna !

0/0
27.5.2011 23:03

freshgrind

Re: Skutečné řezníky je potřeba hledat v zemích NATO.

;o) nerad Vám to sděluji ale i Vy jste v NATO ;o)

0/0
27.5.2011 22:47

kaktusak

Re: Skutečné řezníky je potřeba hledat v zemích NATO.

Ano, i v této zemi je potřeba hledat válečné zločince.

0/0
27.5.2011 23:48

Pavel Brno po smazání

Re: Skutečné řezníky je potřeba hledat v zemích NATO.

Skutečného řezníka aby dnes člověk pohledal. Spousta našich mladých řezníků pracuje za slušnou mzdu v SRN.  V ČR už není díky skvělé a ušlechtilé EU co porážet.

0/0
28.5.2011 0:14

smegma

Pak bosenského řezníka drapli a odvedli do džípu

to je jak z Pravdy nebo z Ruďasa 8-o

0/0
27.5.2011 22:30

Grimkin

Re: Pak bosenského řezníka drapli a odvedli do džípu

Redaktor to prožívá, živě to vidí, skoro je u toho - no to je vzrůšo.;-D

0/0
27.5.2011 22:40

honya007

Re: Pak bosenského řezníka drapli a odvedli do džípu

strašnej bulvár

0/0
27.5.2011 23:26

Pavel Brno po smazání

Re: Pak bosenského řezníka drapli a odvedli do džípu

Je to tak. Ještě jsem tu nečetl nic trapnějšího, a to nejsem zmasakrovaný Srb.

0/0
28.5.2011 0:17

Grimkin

Re: Pak bosenského řezníka drapli a odvedli do džípu

Vypadá jako neškodný děda - to skrývání a asi nedostatečná zdravotní péče se na něm podepsaly, sešel, infarkty, mrtvice... teď se bude mít - paradoxně, lépe. Věřím tomu, že se možná i brzy probudí senilita... bude scházet... a už teď ani nepřipomíná toho silného velitele, ačkoli není až zase tak starý...

0/0
28.5.2011 13:24

helemen

nejdůvěryhodnější?

http://krivka.bigbloger.lidovky.cz/c/126560/Srebrenica-nejvetsi-lez-v-Evrope-od-konce-II-svetove-valky.htm

0/0
27.5.2011 22:17

rasta_vesta

Re: nejdůvěryhodnější?

The page cannot be found

0/0
27.5.2011 22:24

trikorunky

Re: nejdůvěryhodnější?

na konci dopište "l" - html

0/0
27.5.2011 22:25

rasta_vesta

Re: nejdůvěryhodnější?

Nasel jsem si to, dekuju za radu

Tisíc sem, tisíc tam ------ to je heslo tzv civilizovanych narodu v evrope ?

0/0
27.5.2011 22:36

vransen

Re: nejdůvěryhodnější?

A pro doplnění - tady je článek o tom, jak unesli Elvise

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity/72110/elvis-pry-stale-zije.html

0/0
27.5.2011 22:53

CML po malé opravě

Re: nejdůvěryhodnější?

;-DR^

0/0
27.5.2011 23:37

Overball

je to hrozné...........

......... jak bych se ve válce, ve stejné pozici..... zachoval já? Naštěstí............

0/0
27.5.2011 22:09

Najdete na iDNES.cz