Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Syrské tanky umlčují odpůrce. V Libyi zaútočilo NATO na sklady zbraní

Syrské tanky pokračují v tažení proti rebelům požadujícím odchod prezidenta Bašára Asada. Vojáci za nedělního rozbřesku vjeli do města Tafas na jihu země, v ulicích se rozléhala střelba a Asadovy síly vnikaly do domů a zatýkaly v nich odpůrce režimu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Abú Slimák

for Smažený řízek

Máš mylný pohled na ekonomickou situaci ve světě. Podle tvých hledisek by mohlo Rusko dávno mít rezervní světovou měnu. Ale kurz toho ruského rublu k dolaru je zdrcující pro Rusáky.

0/0
9.5.2011 15:33

brekebrekeke

Re: for Smažený řízek

asi mladej. ale jak umi poucovat!!

0/0
9.5.2011 17:58

edin

Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

S vaším marxistickým světovým názorem, vy si neumíte představit, že lidé, a státy dělají věci z jiních než materialistických důvodů. Vy nechápete, že mnozí lidé jsou motivováni náboženskými myšlenkami, nebo ideály. Proto že jste cyničtí neznabohové bez jakýkoliv ideálů, tak si myslíte, že všichni ostatní lidé jsou stejní jako vy. Ale ve světě žijí lidé, kteří mají ideály, a také za ně bojují. Opravdu jsou idealisté, jako na příklad Samantha Power. Tato paní je professorkou na Harvard University, a také, což je velmi důležité, vlivnou poradkyní Presidenta Obamy. Napsala knihu "A Problem from Hell: America and the Age of Genocide", v které argumentuje, že zahraniční politika US musí být založena nejen na ochraně US zájmů, ale na také obraně US ideálů-svobodě, lidské důstojnosti, etc., takže US musí zasáhnout, aby zabránila genocídě. Podle mnoha zpráv Power přesvědčila Obamu, aby zasáhnul v Libyi, aby Kaddafi nemohl zavraždit tisíce neviných civilistů. Spiklenci, přečtěte si tu knihu!

0/0
9.5.2011 13:02

Poctivý židovský bankéř

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

U Vašich příspěvků si říkám, zda to skutečně myslíte vážně a nebo jen provokujete.

Ideály jako je svoboda, lidská důstojnost atd. jsou sice krásné a po x tisíc let se jimi mocenská elita zaštiťuje při svých dobyvačných válkách, ale je to až studium historie, které ukazuje, že každá válka je primárně vedena pro mocenské, surovinové či geopolitické cíle.

Svoboda, lidská důstojnost, lidská práva atd. jsou jen ideologickým můstrem propagandy. Reálně jsou ve válce tyto cnostné věci odsunuty až na samý okraj zájmu.

Pokud skutečně věříte, že se v Libyi válčí za lidská práva, nezbývá mi než Vás upřímně politovat. Buď neznáte historii a nebo záměrně píšete nesmysly.

Každý ideologický, náboženský nebo politický směr se rád honosí propagací lidských práv atd. Sám moc dobře víte, že je to oxymoron. Tímto zaříkadlem se zajišťoval každý. Ať už to byli římané, kteří šířili civilizaci, křesťané či muslimové, kteří šířili a šíří své "pravdy" pomocí krve, nebo i současný korporátní fašismus(NATO atd.)

0/0
9.5.2011 13:17

edin

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Za prvé, měl by jste změnit své jméno-co máte tedˇ je výrazem Vášeho antisemitismu. Je to odporné.

Za druhé, myslím své příspěvky vážně. A jsou miliardy lidí na světě, kteří sdílí mé názory. Povstání v severní Africe letos na jaře jsou motivovány touhou lidí, kteří již nechtějí žít pod diktatůrou. Chtějí mít svobodu slova a politické činosti, zrušení tajné policie, atd. Tato povstání nebyla organizovaná cizími státy, ale byla spontáními akcemi místních lidí, většinou pod 30, kteří chtějí mít stejné demokratické svobody jako na Západě. Lidé jako Vy nechápou, že pro ostatní lidi je svoboda ta nejdůležitější věc na světě. Vy nenávidite svobodu, a tak popíráte, že existuje jako silná motivace v lidské historii.

Za třetí, studoval jsem historii na Západní universitě. Zatímco některé války byly o rozšíření geopolitického vlivu, ve většině válek šlo o šíření náboženství či ideologie-křižácké výpravy, 30letá válka, moslemské dobytí Španělska, etc. Není mnoho Marxistů mimo českou kotlinu.

0/0
9.5.2011 13:53

Jan Rizek

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

moc bych si pral, abys mel pravdu a aby takhle premysleli vsichni. Bohuzel nemuzu souhlasit. Je to naivni, ruzove videni sveta. Ohanis se knihou. Taky se ozenu jednim panem. Webster Griffin Tarpley. Zkus to. S neutralnim pohledem, zamysli se nad argumenty. Pokud jsi tak studovany, jak rikas, tak nechapu, proc okamzite, jakmile nekdo nesouhlasi, je Tebou oznacen za marxistu. Trochu nadhledu, priteli. Svet neni cernobily.

0/0
9.5.2011 14:04

edin

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Svět rozhodně není černobílý. Ale historik musí používat věrohodné zdroje. V prvním ročníku university, alespon na Západě, Vás učí, jak ocenˇovat zdroje-které považovat za věrohodné, a které ne. Knihy od Webster G. Tarpley nejsou v žádném případě věrohodné. Jeho spiklenecké teorie nejsou podporované fakty, jsou to jen divoké domněnky. které by každý kriticky myslící člověk měl zamítnout. Tarpley se inspiroval, když byl členem LaRouche Movement, extremického hnutí v US. Zakladatel Lyndon LaRouche byl souzen za svůj antisemitismus, a také byl advokátem kolonizace planety Marsu. Vzdělaní lidé se můžou jen vysmívat nesmyslům od Tarpleyho.

0/0
9.5.2011 14:34

Jan Rizek

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Nejjednodussi, jak se sbavit nepohodleno, je pouziti medii. Funguje to bajecne. Zajimave ovsem je, ze Tarpleyho "predpovedi" vysly takrka vsechny. V roce 2008 Tarpley predpovidal, ze v budoucnu bude napaden Pakistan a bud Zimbabwe nebo jina africka zeme a to pod zaminkou boje za lidska prava. Mame rok 2011, v Lybii se strili a dnes vysel clanek o tom, kterak pan Obama chce utocit na Pakistan kvuli "Usamovo siti". Nevim, jak muzete byt presvedcen o tom, ze jeho teorie nejsou dolozeny fakty, ale nebudu Vas presvedcovat o opaku. Nevim, jak to ten clovek dela, ale zda se, ze ma pravdu celkem casto. Az me to desi. Znovu opakuji: preji si, abych se pletl, abyste mel pravdu Vy.

0/0
9.5.2011 14:44

Poctivý židovský bankéř

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Víte co mě na lidech nejvíce vadí. Když začnou vytahovat svoji údajnou vzdělanost. Všude píšete jak jste žil v mnoha zemích, studoval na mnoha univerzitách atd. Z vlastní zkušenosti vím, že podobné báchorky mají potřebu vyprávět většinou lidé, kteří nikdy nikde nebyli a nikdy nic nestudovali.

Píšete, že Webster Tarpley je nevěrohodný zdroj a znovu ho spojujete s antisemitismem, což je dnes nejúčinější nástroj jak někoho očernit či zdiskreditovat.

Jak Vás tak sleduji, buď jsou pro Vás nepohodlné názory komunistické, marxistické, antisemické atd. V podstatě jen škatulkujete.

Vaše poslední věta moje závěry dokazuje. Podle čeho se považujete za vzdělaného člověka? Podle toho co znáte nebo podle papíru ze "západní univerzity"?

PS: Pokud kriticky myslící člověk musí zamítnou Tarpleyho, proč by neměl zamítat oficiální verze americké administrativy?

0/0
9.5.2011 14:47

Poctivý židovský bankéř

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Je antisemické tvrdit, že dnešní massmedia a bankovní průmysl je v rukou židů? Vždyť se jedná o poměrně dokazatelný fakt. Co je na tom antisemického?

Za druhé nemáte pravdu. V Libyi stejně jako dnes v Syrii je vzpoura vedena z okrajových měst za pomoci ozbrojenců,kteří střílí do všeho co se pohne. Odkud se vzali nikdo neví. Pokud by byla vzpoura všelidová tak by nepokoje propukly v hlavním městě. Takto se lze domnívat a situace v Libyi to jasně potvrdila, že převrat je veden za pomoci zahraniční intervence, financí a rozhodně se nejedná o žádné lidové povstání, ale o ozbrojený převrat menšinové mocenské skupiny podporované ze zahraničí.

A co je to ta Vaše svoboda? Svoboda být zadlužen? Vy sám, Vaše děti, děti Vašich dětí jsou beznadějně zadluženi. To nevidíte ten morální, duševní i celospolečenský úpadek v celé západní společnosti? Máte pravdu, že svoboda je nejdůležitější věc. Jenže jste skutečně svobodný? Nebo jste jen baterka, která musí fungovat aby splácela své ímaginární dluhy?

0/0
9.5.2011 14:16

Jan Rizek

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

R^ nekterym to nevysvetlis. Pritom je to viditelne na prvni pohled. Ale jak se rika: nejcastejsi chyba inteligentnich lidi je, ze ocekavaji inteligentni chovani od ostatnich.

0/0
9.5.2011 14:19

edin

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Inteligentni lidé nevěří spikleneckým teoriím. Inteligentní lidé analyzují fakta, a jen později přijdou s vysvětlením. Lidé, kteří umějí myslet, nepoužívají vše vysvětlujíci ideologii. Když se dějí nové věci, jako třeba mladí v severní Africe požadující svobody, tak inteligentní lidé připustí, že je to něco nového, a nesnaží se říct, že to neexistuje.Touha lidí po svobodě je opravdová-nemůžeme říct, že je umělá jen proto, že se nehodí do určité ideologie. Používat stejnou šablonu na chápání světových událostí není myšlení-to je jen nesmyslné opakování ideologické propagandy.

0/0
9.5.2011 14:54

Poctivý židovský bankéř

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Definujte mi pojem "svoboda". Co to podle Vás znamená?:-)

0/0
9.5.2011 15:02

Jan Rizek

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Inteligentni clovek musi vzit i "spikleneckou teorii" v potaz. Faktem je, ze v Lybii se vynorili najezdnici misto demonstraci v hlavnim meste a OSN v podstate behem tydne zautocila (nebo NATO, abych se nestal tercem slovickareni). Faktem je, ze Obama v podstate vyhlasil valku bez souhlasu kongresu, nad cimz se pozastavovali i samotni senatori.  Faktem je, nikdo z nas vlastne nevi, proti komu plukovnik utoci, koho to NATO skutecne podporuje. Faktem je, ze se stovky svetovych stavebnich inzenyru shodlo, ze dvojcata spadla minimalne velmi velmi podezrele, technicky to bylo skoro nemozne. (videorozbor lehce k nalezeni na netu). To jsou fakta, kdyz po nich tak touzite. Vezmete je v potaz nebo budete dal zarputile tvrdit, ze vsem jde o blaho lidi? Kolik mocipanu v historii skutecne touzilo po blahobytu plebsu? Je to skutecne naivni, nezlobte se.

0/0
9.5.2011 15:06

edin

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

Chci jen podoktnout, že většina psychiatrů se shoduje na tom, že spiklenecké teorie pramení z pocitu bezmocnosti. Když se někdo cití bezmocný, tak obvinˇuje nějaké mysteriozní síly z toho, že ovládají celý svět.

Spiklenci většinou sedí na p..., a do společnosti se nezapojují. Kdyby se začali angažovat, tak by zjistili, že vlastně mají vliv na společnost okolo sebe. A čím víc by se angažovali, tím víc vlivu by měli, a tím méně vlivu by měli "američtí imperialisté", a "židovští bankéři". Nakonec by spiklenci zjistili, že ta jejich spiknutí jsou jen chiméry.

Chápu, že v české kotlině je zvykem sedět na p..., a obvinˇovat "amíky". Kvůli tomu je tam příserná korupce, negungující vláda, etc. V demokratických západních zemích se lidé politicky angažují, a proto v nich demokracie funguje.

Spiklenci, pro vás je ale mnohem lehčí nic nedělat, a nadávat na druhé, že To už je ta česká povaha.

0/0
9.5.2011 15:29

Jan Rizek

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

;-D;-D;-D to je moc.  Dukaz, ze dosly argumenty. Koncim diskuzi, je bezpredmetna. Mel jsem pocit, ze se bavim s inteligentnim clovekem, ale spletl jsem se. Bavim se se zaslepencem, co neni schopen aspon na chvilku se zamyslet a pripustit, ze by nekdo jiny mohl mit pravdu. Ver si dal mediim, uzivej si to, papej jim uplne vsechno. Vlastne asi diky tomu mas i celkem stastny zivot.

PS: neobvinuju amiky, osobne mam US rad. Je to krasna zeme plna velmi vzdelanych lidi. Ani jednou jsem nepouzil slova jako imperialiste nebo zide. A dalsi vec, ve ktere se pletes. To ty jsi ten, co nic nedela, neshani informace. A bezmocny skutecne nejsem, vedu spokojeny zivot. Psychologicky profil se tudiz jaksi nepovedl.

0/0
9.5.2011 15:40

edin

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

I am writing this contribution in English as my Czech is very ungrammatical and more than rusty.

I do agree that our discussion is not leading anywhere, and that we may as well end it. You keep repeating the same conspiracy theories, never doubting their veracity. That is not a rational approach to discourse but rather a blind faith in one''s beliefs.

The US has the best universities in the world but likewise many very ignorant people, especially in the rural South. These people also cling to their conspiracy theories-for them it is an article of faith, just like for you. You would feel right at home with these lunatics.

I have spent the greater part of my life in the US. We Americans are very patriotic people. The idea that an American would attack his own country, especially such a symbol of it, as the World Trade Center, is extremely preposterous, to say the least.

0/0
9.5.2011 17:36

Jan Rizek

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

jeste dodam: nesmyslne opakovani ideologicke propagandy - to je presne to, co delate Vy. Fakt to nevidite? Ja jsem kdysi skutecne veril tomu, co pisete. Nechapal jsem, proc by nekdo zabil 3000 vlastnich lidi naletem na vlastni symbol (dvojcata). Neveril jsem konspiracim, prisly mi hloupe a zbytecne. Dnes uz tomu tak neni. Za tu dlouhou dobu, co se tomuto tematu venuji, jsem se dostal prave k faktum, ktere me presvedcily. Uz tomu nerikam spiklenecke teorie.  Je jasne, ze spousta z nich muze byt a nejspi je prikraslena. Jenze ja mam svuj mozek a umi oddelit zrno od plev na zaklade pozorovani a vlastnich hodnot. Verit slepe mediim a vsemu, cim nas krmi svetove - zapadni vlady, je velmi, velmi naivni a zaslepene.

0/0
9.5.2011 15:17

Jan Rizek

Re: Spiklenci, nejde o naftu, jde o úplně jiné věci

aaa - preklepy. Koukam, ze mi blbne pismenko M...pardon

0/0
9.5.2011 15:18

Abú Slimák

Smažený řízek

Žádná měna v současnosti nemůže fungovat na bázi zlata ale jen na výkonnosti ekonomiky.

0/0
9.5.2011 11:27

Jan Rizek

Re: Smažený řízek

nevim, co chtel vazeny autor naznacit nazvem sveho prispevku, asi chtel byt vtipny. To se nepovedlo, skoda. Rad se zasmeji. A samotny prispevek je jen nepodlozeny vykrik. Jasne, ze to jde, proc by to neslo? Pokud jsou suroviny, jde vsechno. Jen chtit a nepapouskovat. V americke valce o nezavislot slo mimojine o nastaveni ekonomiky a na 200 let se v Americe zilo tak, jak tvurci zamysleli. Nez v 19. stoleti se pristoupilo k prvni (v dejinach samostatnych US) centralni bance - tudiz k ekonomice zalozene na dluzich. Vysledek vidime sami, bankeri ovladaji vladu US a tim i nejsilnejsi armadu sveta. Jasne, zakrut si hlavou a nazvi me konspiratorem. Je mi to jedno :-)

0/0
9.5.2011 14:16

Abú Slimák

Smažený řízek

Nikdo se surovinami, ani Saúdská Arábie s největšími zásobami ropy na světě nemůže mít rezervní světovou měnu jako mají USA nebo EU. Všechno je to o ekonomice. A čínská měna nebyla hozena na trh aby se jí stala.

0/0
9.5.2011 14:29

Jan Rizek

Re: Smažený řízek

ta tvoje ekonomika, jak ji nazyvas, je iluze. Ekonomika - samotne to slovo - znamenalo puvodne uplne neco jineho, nez pod cim si to predstavujeme dnes. Nebudu te tim zatezovat. Ale v jedne veci mas pravdu, nemuzes mit samostatnou nezavislou menu - Lybie a africka liga budiz toho dukazem ;-)

0/0
9.5.2011 14:34

Jan Rizek

...

nechci mistnim brat iluze a uz vubec se zastavat usa, ale v lybii nejde o ropu. Ve hre jsou uplne jine veci. Jednak v tom hraje roli fakt, ze plukovnik chtel a tvrde pracoval na vytvoreni tzv. zlate africke meny - meny, ktera by byla kryta zlatem ze 100%, coz je to posledni, co by si bankeri prali. Dalsi skutecnost je, ze Lybie prodavala ropu do Ciny a plan je odstavit Cinu od ropy v africe a blizkem vychode, aby se cinane museli obratit na ruska ropna pole. Dalsi duvod: evropa udajne dluzi lybii mraky penez za dodavky ropy. Netvrdim, ze mam ve vsem pravdu, ale rozhodne nebudu od pravdy moc daleko. Nazyvejte si me konspiratorem jak chcete, bojum za lidska prava opravdu neverim a uz vubec neverim vsem tem nesmyslum, ktere do nas  media huci. Plukovnik neni zadny svatousek, ale tahle akce legalni proste neni.

0/0
9.5.2011 9:48

Jan Rizek

Re: ...

v soucasnosti probiha destabilizace Pakistanu. duvod: opet Cina. Pakistan je totiz velmi silny potencionalni spojenec Ciny. Zrovna vysel clanek o tom, jak chce Obama utocit v Pakistanu na udajnou usamovu sit. Komedie, urazka inteligence. Svet opravdu nejde spravnym smerem, tohle nemuze mit dobry konec.

0/0
9.5.2011 9:51

brekebrekeke

Re: ...

mno, tak si posluz a posli zvaci dopis do kremlu Rv. kdo utece z ceska, ten vyhraje

0/0
9.5.2011 10:05

Jan Rizek

Re: ...

co to placas proboha? opravdu jsi tak slepy, ze vidis svet rozdeleny na dve strany? neni cernobyli, ver mi. Tech barev je hodne. Jakmile se najde kritik zahranicni politiky usa, hned je z nej prorusak a komanc, vid? je mi te lito, jak jsi hloupy. Z Ruska nikdy nic dobreho neprislo. Zkus trochu cist, zajimat se. Je to uzitecna vec.

0/0
9.5.2011 10:09

Jan Rizek

Re: ...

OMG cernobily...pardon

0/0
9.5.2011 10:11

Poctivý židovský bankéř

Re: ...

R^R^

0/0
9.5.2011 10:38

Abú Slimák

Panovník Asad

Panovník Asad si pomocí tanků zajistil, že Syřané ho budou milovat a budou za něho chtít zemřít.

0/0
9.5.2011 9:33

korzár

HURÁ !!!

Budeme bombardovat Sýrii !!!8-o[>-]

0/0
9.5.2011 8:29

strycek-Joe spol. s r.o.

Podpora libyjských ozbrojených band

není v souladu s mezinárodním právem. Je nutno zaujmout střízlivý postoj a nesnažit se v LIbyi o vojenský puč, který sice přinese Sarkozymu pochybnou slávu militarisy, ale zbytku Evropy přinese jen problémy Rv

0/0
8.5.2011 20:47

2Alien.cz

Re: Podpora libyjských ozbrojených band

tak to asi neklapne, strejdo ;-D;-D;-D

0/0
8.5.2011 23:15

greenalien

Re: Podpora libyjských ozbrojených band

"Střízlivý postoj" je takový krásný výraz. Něco jako "nezbytná opatření" nebo "poučení z krizového vývoje."

0/0
9.5.2011 5:00

Sharpe

Re: Podpora libyjských ozbrojených band

;-DR^

0/0
9.5.2011 7:37

bella ciao

Kaddáfi

Kaddáfí nemusí válčit proti rebelům ani proti NATO. Stačí soustředit energii na ropné nádrže - a všechny zdroje tohoto černého zlata které Američané tak rádi nazývají "bojem za demokracii" - a nasazení modrých helem hned ochabne... :-/ proč asi...

0/0
8.5.2011 19:58

Jan Rizek

Re: Kaddáfi

viz muj prispevek vyse...

0/0
9.5.2011 9:58

BajnyPhoenix

Byli redaktori na vojne?

Jak se takovym tankem bombarduje ? Ja mel za to,ze 3/4 libyjske armady je znicena( IDnes to psala vcera ) a nema k dispozici ani letadla ani letiste,odkud by vzletla.

0/0
8.5.2011 19:27

edin

Dobré zprávy z Libye

CNN, před hodinou

Eman-al-Obeidy se podařilo uprchnout z Libye do Tuniska. Toto je žena, která způsobila velkou scénu v hotelu v Tripoli, když oznámila tam shromážděným cizím novinářům, že byla znásiněna Kaddafiho vojáky. Důstojník, který zběhnul z Kaddafiho armády, ji pomohl se dostat přes hranice. Obeidy je nyní pod ochranou nejmenované západní ambasády.

0/0
8.5.2011 19:16

pětrandočepice

Re: Dobré zprávy z Libye

Jen, aby to nebyla nějaká nastrčená figura za nějakým účelem (Kadáffího špiónka?).

Možná se mýlím, ale nepřipadala mi věrohodná.

0/0
8.5.2011 19:47

Psychorův klon

Re: Dobré zprávy z Libye

to jsme si oddechli;-D;-D;-D

0/0
8.5.2011 19:50

greenalien

Re: Dobré zprávy z Libye

Dobrá zpráva. R^

0/0
9.5.2011 5:01

Poctivý židovský bankéř

Re: Dobré zprávy z Libye

Och jak dojemné. Vy myslíte tu "statečnou" ženu, která byla brutálně znásilněna desítkou vojáků, byla pomočena a pokálena, ale v rychlosti se stihla doma převléknout do nejlepšíh šatů a obratem si to namířila zrovna do hotelu, kde se konala tisková konference pro novináře? Nebuďte směšný.;-D

0/0
9.5.2011 11:24

Lanolin

z hloubi svých kráterů po granátech

vám děkuje celé lidstvo za šíření míru, svobody a demokracie.

0/0
8.5.2011 19:16

Ceasar

Libye vs. Syrie

Nejak mne chybi prohlaseni Sarkyho,Havla a dalsich, ze bychom meli zasahnout v Syrii a pomoci jim svrhnout diktatorsky rezim aspon tak jak to delaji v Lybii. Nebo at radsi nezasahuji nikdy a nechaji to na mistnich lidech.

0/0
8.5.2011 18:39

Sharpe

Re: Libye vs. Syrie

Jen otazku. Proc by meli podporovat proiransky rezim ? Na druhe strane, podporovat jeho svrzeni by take bylo dost riskantni. Takze doufam, ze bude dost rozumu se do toho neplest.

0/0
9.5.2011 7:53

edin

komunismus je zločinecká ideologie

Václav Havel udělal jednu velkou chybu v 89tém roce: neoznačil komunistickou ideologii za nelegální, zločineckou ideologii. V Německu se nesmi propagovat nacismus-když to zkusíte, jdete do kriminálu. Kdyby byl Havel udělal z komunistických teorií zločin, nemuseli bysme dnes poslouchat v této diskusi nechutné, nenávistné antiamerické, a protizápadní štváče. Je neuvěřitelné s jakými nesmyslnými konspiračními teoriemi příjdou tito lidé, jen aby mohli napadat US, a druhé demokratické země.

Jediná věc mně utěšuje-všechny tyto útoky na US a Západ jsou jen bezmocný vztek, a impotentní prskání, těch kdo prohráli. Komunisti prohráli v studené válce-jsou na smetišti historie. Můžou se vztekat, jak chtějí, ale nic jim to nepomůže.

0/0
8.5.2011 18:29

modrá straka kradačka

Re: komunismus je zločinecká ideologie

Edíku,máš to v té hlavičce nějak pomotané.A hlavně ty útoky na umyté rusáky a Západ.Až jsem zamáčkl slzu! Zato ve tvé zemi zaslíbené USA, můžeš pochodovat s hákošem na rukávu a uniformě fíry před Bílým domem....!

0/0
8.5.2011 18:37

Abú Slimák

Re: komunismus je zločinecká ideologie

Chamčo, co tady děláš?  ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

0/0
8.5.2011 18:57

modrá straka kradačka

Re: komunismus je zločinecká ideologie

Slime, a to jako kde??8-o

0/0
8.5.2011 19:11

Najdete na iDNES.cz