Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Mozek útoků z 11. září nakonec místo New Yorku čeká soud na Guantánamu

Údajný mozek teroristických útoků z 11. září 2001 na USA Chálid Šajch Muhammad nakonec zřejmě před civilním soudem v New Yorku nestane. Ze svých činů se bude zodpovídat před vojenským tribunálem na Guantánamu, prozradil nejmenovaný americký činitel a poté to potvrdil americký ministr spravedlnosti Eric Holder.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tumetuestumefaisdubien1

ten pán na fotce

je Usáma nebo Obama?:-P

0/0
6.4.2011 12:00

mairix

:o)demolife

Tedy , jestli jde o všechny , kteří škodí lidstvu a okolí , jsem toho názoru , že by na tom slavným ostrově před soudem měli stanout i DALŠÍ  !!!!!!!!!!!! nejenom z Al - kajdy , OK .

0/0
5.4.2011 15:46

biggles

Nepochybuji, že je za všemi těmi útoky

všimněte si prosím charakteristicky vychýlené hlavy do strany - to je způsobeno abnormálně velkým mozkem a není to první génius zločinu, který je takto postižen.

Tento muž se nenaučil číst a psát jen proto, že má hlavu zcela zaplněnou plány na dokonalé zločiny a terorismus...

0/0
5.4.2011 15:08

Antonín, topič

---

Guantánamo, Guantánamo... Jo, už vím, to je ta věznice, kterou USA uzavřely na pokyn prezidenta Obamy a tomu to přihrálo Nobelovu cenu míru, že?

0/0
5.4.2011 13:26

greenalien

Heck

1. Budovy z 11. září nebyly z železobetonu. Šlo o čistě ocelovou konstrukci, bez použití betonu. To snad pozná i laik, že železobetonová stavba vypadá jinak.

2. Dvojčata byly první mrakodrapy na světě, do kterých to napálil Boeing 767 v rychlosti pět set mil za hodinu.

3. Není to poprvé co kvůli požáru spadla ocelová stavba, oheň třeba položil i McCormick Centre v Chicagu. To nebyla ani výšková budova.

4. Co se jako snažíš dokázat, že to do mrakodrapů napálila dvě letadla, a pak to ještě někdo odpálil, kdyby to náhodou nestačilo?

5. Těžko se odpovídá na příspěvek kde je obsaženo asi dvacet různých otázek, přičemž téměř každá se dožaduje komplexního vysvětlení, rozboru, a analýzy. I když většina z toho jsou totální kraviny. Jistě, skončí audit, Rumsfeld půjde do televize, oznámí nedohledané peníze, a pak další den odpálí pentagon aby si toho nikdo nevšiml. Opravdu ďábelský plán. Lidi by normálně napadlo zfalšovat účetnictví, ale on na to šel mazaně. To jsou ti ilumináti.

0/0
5.4.2011 13:22

Antonín, topič

Re: Heck

A jéje. Gumy útočí.

0/0
5.4.2011 13:27

greenalien

Re: Heck

Nahlášený příspěvek byl zaslán redakci.

0/0
5.4.2011 13:31

Antonín, topič

Re: Heck

JJ, přesně podle výcviku.;-D

0/0
5.4.2011 21:07

John Pitralon

Re: Heck

Opět oblíbení ilumináti a podobná klišé ...

Škoda jen, že média vždy pomlčí o dlouhé řadě profesionálů, kteří požadují nové šetření 11. září:

www.patriotsquestion911.com

http://rememberbuilding7.org

0/0
5.4.2011 13:41

greenalien

Re: Heck

Ano, dlouhá řada různých lidí bez jakékoliv spojitosti s celou událostí, kteří si utváří názor asi stejným způsobem jako my, obyčejní smrtelníci. Co takhle tahle stránka: http://www.debunking911.com/massivect.htm

0/0
5.4.2011 13:53

Antonín, topič

Re: Heck

Ještěže vám pravý průběh událostí osvětlili neobyčejní nesmrtelníci s Bushem v čele.

0/0
7.4.2011 7:55

biggles

Re: Heck

Dvojčata nejsou z pohledu konspirátorů příliš zajímavá - drtivá většina rádobytechnických otázek je zodpovězena více než uspokojivě a konspirace v tomto směru jsou většinou naprosto směšné.

Daleko nejzajímavější je z tohoto úhlu pohledu útok na Pentagon - tam jsou některé doposud nezodpovězené otázky s otazníky velkými jako stodola. ;-)

0/0
5.4.2011 15:18

Dr No

Re: Heck

Která drtivá většina otázek byla zodpovězena "více než uspokojivě"? Pokud vím, tak se "vyšetřovatelům" pouze "podařilo" za použití zcela nereálných parametrů teoretického požáru a spousty dalších "příznivých okolností" teoreticky "prokázat", že snad mohla zkolabovat nosná konstrukce budov v zasažených patrech. Ovšem jak by to mohlo následně způsobit bleskovou totální destrukci všech nepoškozených poschodí níže (i výše) - a to dokonce dvakrát, se ani nepokusili teoreticky zdůvodnit. Kromě toho existují desítky videí, které zcela jasně ukazují něco zcela jiného, než hlásají oficiální konspirátoři (ano, právě oficiální verze je zcela evidentní vyfabulovanou konspirační teorií).

Nemluvě už o vysloveně směšném "zdůvodnění" ukázkové řízené demolice budovy č.7.

0/0
5.4.2011 21:24

biggles

Re: Heck

Naprosto souhlasím s tím, že oficiální zpráva podivného spolku, který měl být vyšetřovací komisí je zmetek. Nicméně převážná část konspiračních teorií které řeší pád dvojčat ji svojí "kvalitou" rozhodně nepřevyšují.

Nicméně uplynula dlouhá doba a spousta věcí opravdu už byla uspokojivě nasimulována a vysvětlena - to že se to netěší příliš velké pozornosti médií je pochopitelné - není to senzační... ;-)

0/0
5.4.2011 23:52

Dr No

Re: Heck

Řekl bych, že jediné uspokojivé technické vysvětlení zničení "dvojčat" a WTC 7 by mohl podat šéf demoliční firmy, která tuhle speciální zakázku realizovala .... Ale ten si to určitě vezme do hrobu (pokud už tam dávno není).

0/0
6.4.2011 0:17

Rodnok

Re: Heck

Ehm, když zkolabovala konstrukce budov v zasažených patrech, tak je snad jasné, že ty nad nimi nemělo co držet... Gravitace je mrcha.

0/0
6.4.2011 12:47

Dr No

Re: Heck

No jo, jenomže kdyby zničení budovy způsobila gravitace po kolapsu pár poškozených pater, tak by se ten vršek měl sunout dolů poměrně v celku a rozbít se případně až po dopadu na zem. Vy jste na některém z videí viděl něco takového?

0/0
6.4.2011 23:27

Antonín, topič

Re: Heck

Pokud se vršek budovy propadne o tři patra, tak se po nárazu na pevnější část konstrukce rozpadne. Na videu pádu jižní věže je velmi dobře vidět, jak se celej vršek naklání a padá v první chvíli vcelku. Každopádně při takovém pádu působí dynamické síly, na které konstrukce navrhovaná není.

0/0
7.4.2011 7:54

Dr No

Re: Heck

Promiňte, ale to jsou jen nesmyslné rádobytechnické bláboly. Hustá síť pevně spojených ocelových nosníků se po žádném nárazu nikdy nemůže rozpadnout. Zrovna tak se po žádném nárazu beton nerozpráší na prach. To jsou fyzikální zákony. To, co se stalo, se dalo udělat jedině s použitím poměrně značného množství pyrotechnických prostředků.

A když se už zmiňujete o tom naklánějícím se vršku - pokud by zde působila pouze gravitace, tak by ten vršek pokračoval v naklánění a pak bychom ho viděli, jak padá víceméně vcelku stranou od budovy a rozbije se až po dopadu na zem - a vytvoří tam zcela nepřehlédnutelnou hromadu trosek. Nic takového se ale nestalo. Ten naklánějící se vršek prostě najednou zmizel a stala se z něj jen změť drobných trosek, které se smísily z ostatními troskami demolované budovy.

0/0
7.4.2011 21:21

Rodnok

Re: Heck

Proč by měl padat stranou? Ta budova měla 64m na šířku a 400m výšku. Musel by tam působit nějaký silný impuls do strany, aby ten vršek měl spadnout na stranu. Gravitace působí směrem dolů a je silnější.

Pokud si dobře vzpomínám (googlit už fakt nechci, zbytečnými debatami o WTC jsem ztratil dost času) váha budovy byla asi půl milionu tun. Co se s půl milionem tun stane, když spadne 400m? Pro spodní patra: když na ně spadne z té výšky horní část budovy. To je větší energie (na rozdrcení betonu) než nějaké nálože.

0/0
7.4.2011 21:52

Antonín, topič

Re: Heck

Na to je potřeba určitý technický náhled. Vršek samozřejmě dostal určitý rotační moment, ale neměl se po destrukci prvních pater už o co opřít, tudíž mírně rotující padal dolů... Jinak je to, když máte konstrukci z Merkuru, a jinak když to má stranu 64 metrů, to je prostě potřeba zdůraznit.

0/0
7.4.2011 21:59

Dr No

Re: Heck

Setrvačnost působí stejně na konstrukci z Merkuru i na ocelovou konstrukci o váze stovek tun. Pokud se už něco pohne určitým směrem, tak se to samo od sebe nezastaví.

0/0
7.4.2011 22:17

Dr No

Re: Heck

Víte, ono je lepší si věc vyzkoušet a nevěřit slepě tomu, co vám někdo jiný řekne. Schválně si někde sežeňte kus betonu a železnou palici a zkuste ho VŠECHEN (nebo aspoň většinu) rozdrtit NA PRACH. Myslím, že vám brzo dojde trpělivost. Ale u WTC nic nebušilo do betonu proti pevné podložce! Tam se ten beton potkával s ostatními předměty prakticky v letu! Takže si zkuste nadhodit kousek betonu a rozbíjet ho tou palicí ve vzduchu ... A pak možná pochopíte, že ta obrovská oblaka betonového prachu, která provázela demolici obou budov WTC prakticky OD PRVNÍCH OKAMŽIKŮ, nemohla vzniknout tím, že jen něco padalo vlastní váhou .....

0/0
7.4.2011 22:14

heck

co nam idnes jeste za pohadky prihraje?

Asi nema cenu se zminovat, ze dvojcata byli prvni zelezo-betonove budovy na svete, ktere spadly vlivem nasledku pozaru, stejne tak budovu c.7, ktera spadla pouze kvuli pozaru bez jakehokoliv vaznejsiho poskozeni (horelo ve 4-5 patrech z 47, v ostatnich nebyla dokonce porusena ani okna). Podobne to, ze v budove c.7 (= nejkontroverznejsi tema) sidlila prokazatelne CIA s jeji evidenci (jaka nahoda).

Ono totiz chovani Bushovy administrativy po 11.zari je tak podezrele az sokujici, ze se Bush, Cheney a jini zloradove prozradili sami... napr. cele mesice po 11.zari tvrdili, ze si nikdo nedokazal predstavit takovy obrovsky utok nebo letadla jako zbrane.. nejen, ze tisk casem zjistil, ze dostali varovani od tajnych sluzeb 12 statu o velkem utoku, kde muzobu byt pouzita unesena letadla, ale pozdeji se i zjistilo, ze dva roky pred 11.zarim, se konalo cviceni obranne letecke agentury NORAD s fiktvnimi unesenymi letadli pouzitymi jako zbrane

0/0
5.4.2011 12:41

heck

Re: co nam idnes jeste za pohadky prihraje?

, a jedno dokonce melo narazit do WTC(!) (youtube.com/watch?v=g6FTkj6OEWA) Tzn. jedna z prvnich prokazatelnych lzi.Navic - poprve v historii NORADu bylo jeho veleni (uz od rana) 11.zari presunuto do bunkru bileho domu.

Ministr dopravy Norman Minetta tam byl a vypovedel sokujici svedectvi, kdy Dick Cheney nejakemu serzantovi potvrdil rozkaz stihackam nevzletat k postupne priblizujicimu se letadlu, ktere pozdeji melo narazit do Pentagonu( youtube.com/watch?v=mGI5BmNd7AE&feature=related ). Kupodivu se jeho zavazne svedectvi nedostalo do zaverecneho zneni vysetrovaci komise.

"Byla asi nahoda, ze "v roce 2000 měl NORAD 67 ''zásahů'' se 100% úspešností. 11. září selhal 4-krát za jeden den."

11.zari to obrovske mnozstvi cviceni NORADU je take nahoda? - "11.září se konala pro NORAD mnohá překrývající se vojenská cvičení simulující situaci únosu letadel a jedno dokonce nárazu do budovy. Bylo použito i falešných radarových signálů."

0/0
5.4.2011 12:42

heck

Re: co nam idnes jeste za pohadky prihraje?

"Dodnes se divím, jak se mohl trefit do Pentagonu... vždyť vůbec neuměl létat." Zaměstnanec letecké školy učíci jednoho z pilotů.

"6 z údajných 19 sebevražedných únosců v letadle dosud prokazatelně žije. Tito žijící lidé nebyli dosud vymazáni ze seznamu útočníků FBI.."

Nakonec si pripomenme ze: "Při událostech jako byl Pearl Harbor či zabití Kennedyho, byli ustaveny vyšetřovací komise do jednoho týdne. Komise pro 11.září byla ustavena 441 dní po útocích a to díky úporným snahám vdov po zabitých hasičích a přes opakovaný zamítavý postoj Bushe a Cheynyho."

Jaky byl Bush amater ve lhani dokazuji vynucene a nanejvys podezrele podminky jeho vyslechu pred komisi pro 11.zari -

"Bush a víceprezident Cheney souhlasili, že budou vypovídat před komisí pouze za následujících podmínek: A) budou vypovídat zaroven ve dvojci, B)nebude žádný zápis, C) tisk ani pozůstalí nesmí být přítomni, D) žádné nahrávání ani záznam nebude povolen, E) a ke vsemu - nebudou pod přísahou."

0/0
5.4.2011 12:43

heck

Re: co nam idnes jeste za pohadky prihraje?

Nekdo tady psal, ze se ztratilo v Pentagonu den predtim dve miliardy dolaru, omyl. Bylo to 2.3 Bilionu dolaru! (anglicky 2.3 Trillions $) A oznamil to Donald Rumsfeld osobne 10.zari odpoledne... asi nebylo vhodnejsi doby pro toto sokujici oznameni, nemyslite ?? (Donald Rumsfelf cz titulky: http://www.youtube.com/watch?v=6SxNR4GOHz4 ) Uz to by byl samostatny motiv. A hadejte do ktere casti pentagonu narazilo ''letadlo''? Oddeleni ucetnich operaci a tak vsechny pocitace a zaznamy samozrejme shoreli..

Takovych podezrelych okolnosti jsou desitky, co se tyce problematiky 11.zari..

A ted me VSECHNO vysvetlete - protoze staci JEDNA VEC, a je poprena cela oficialni teorie. Tak co - Karel moudrý, Moravian, greybeard- ,slon75, greenalien .. vetsina jste jen urazlive utocila, a prskala.. ( zadne argumenty), nekteri mne vysvetlovali to, o cem jsem vubec nemluvil (trosky u WTC)..

0/0
5.4.2011 12:48

Dr No

Vůbec se nechci zastávat těch pošuků, vyznávajících Mohameda

ale mozkem "útoků" z 11. září žádný muslim nebyl. Na něco takového tihle vypatlanci rozhodně nemají ...

0/0
5.4.2011 10:50

Zamete

Greenpeace hlásí

že žraloci v okolí Guantanáma jsou nebezpečně přežraní a tlustí, což snižuje jejich šance na přežití...8-o Každopádně doufám, že k soudu se dostaví řádně oholen a bez pokrývky hlavy.

0/0
5.4.2011 9:19

reinkarnace Děda Vševěda

tenhle frajer

pry podstoupil muceni wateboardingem 130x

nebudu resit co delal nebo neudelal, to se stejne nikdy nikdo nedovi ... co je v novinach jsou povidacky pro deti. Co ale resim, je fakt, ze USA, ktere se nazyvaji demokracii muci lidi v takovem meritku. Je to hnus.

0/0
5.4.2011 8:39

kelev2.0

Re: tenhle frajer

povidacky pro deti z novin neresis...a tu tvoji informaci o tom, ze byl 130x pod WB mas odkud? :-)

0/0
5.4.2011 9:47

biggles

Re: tenhle frajer

možná Fox news? ;-D

0/0
5.4.2011 11:48

heck

Re: tenhle frajer

Od administravy Obamy troubo ;-)

0/0
5.4.2011 12:20

John Pitralon

-

Zdá se, že vyšetřování je po dlouhobobém waterboardingu u konce. Je tedy na čase odtajnit černou skříňku letu 93. Škoda, že z celého procesu neuvidíme vůbec nic. Možná nám pošlou z Guantánama do světa pár obrázků komixu jako obvykle, komix bude končit oběšením KSM.

0/0
5.4.2011 8:27

regina1

teda

jestli se do něj dají breberky, ta to Guantánamo budou muse stejně zavřít:-P

0/0
5.4.2011 7:58

Ormir

To na snímku má mozek ?

V USA za jednu vrždu můžete dostat trest smrti, jsem zvědav k čemu odsoudí toho bezmozka.

0/0
5.4.2011 7:51

tetek.

A co ten ocas, co nechal spadnout svoje extra připojištěné

dvojičátka a v něm 3000 lidí střední třídy? Ten se na akci jen přikrmil miliardami? ;-€ 

0/0
5.4.2011 7:22

pouiyt

Mozek?

nebo neco 20cm od pupeku,dole ...;-D;-D

0/0
5.4.2011 6:29

Sharpe

Re: Mozek?

Kdyz on ma takove smutne oci.

0/0
5.4.2011 6:31

stanikgor

Celou dobu jsem tomu věřil....

To  jsem rád,že se konečně Jiřík Bushů dostane před tribunál...

0/0
5.4.2011 5:24

tomas__marny

WTC 7

Ten, kdo mi věrohodně zdůvodní, proč spadla budova WTC 7, dostane ode mne speciální cenu. Třeba ..... diplom. A tomu, kdo vysvětlí další nesrovnalosti (třeba malou díru v Pentagonu, chybějící okénka druhého letadla v New Yorku, "vypařené" trosky v Pennsylvánii) diplom vlastnoručně podepíšu.

0/0
5.4.2011 2:23

tetek.

Re: WTC 7

To, že 10% lidí vidí velmi pravděpodobnou pravdu nic neznamená - stačí totiž pouze ovlivnit zbývající tupé stádo 90% ovčanů (např. koupí volebního guláše, placeného z jejich vlastních peněz;-D). A vo tom to je. :-P

0/0
5.4.2011 7:24

Moravian.

Na tohota pána 40 panen v ráji nečeká...

No doufejme jen že dostane trest smrti a nebude se moci odvolávat dalších 20 let, jak je zvyken u civilních soudů.  Také doufám, že mu nedopřejí martyrium zastřelením ale pěkně mu napíchno žílu s chemickou pochoutkou Potassium Chloride.  A nakonec také to aby jeho tělo spálili a popel hodili do Karibiku..

0/0
5.4.2011 0:58

Noli tangere circulos meos

Re: Na tohota pána 40 panen v ráji nečeká...

ja bych to spise tipnul, ze se ocitne v prvnich radach nejake islamske revoluce nektere potrebne zemi. Tak jak nekolik zaslouzilych bojovniku CIA pardon Al-Kaidy z Guantanama operuje uz v Libyi ;-D

0/0
5.4.2011 1:05

KYNG.SAZE

Re: Na tohota pána 40 panen v ráji nečeká...

povidej-prehanej....jsme jedno velke ucho...co treba sny.....jake jsi mel detstvi.....atd 8-o

0/0
5.4.2011 1:08

heck

ano chci slyset dalsi lzi o 11.zarim ;-) nemate idnes?

Vtipne je, jak udajni unosci - radikalni muslimove - pred utokem navstevovali bordeli, chlastaly jak duhy, a platili navic kreditkama na vlastni jmeno :-D Nebo jak byli ty jejich pasy nalezeny u vezi na zemi, zatimco trosky se vyparili ..:-D . To je opravdu vysmech obycejnym lidem, kteri se totiz nemaji tohle sanci dozvedet z masmedii, kde si to v drtive vetsine zverejnit nedovoli, netroufnou, nehodi se to do "jejich" ramce..

btw. Podle mne asi nejlepsi dokument s cz titulkama - mustwatch.cz/film/zero-investigation-into-9-11/

0/0
4.4.2011 23:52

greenalien

Re: ano chci slyset dalsi lzi o 11.zarim ;-) nemate idnes?

Žádný "trosky se vyparili" zachovalo se klidně i blbý polstrování ze sedadel. Viz.: http://www.911myths.com/Flight_11_Seat_Cushion_Large.jpg

Vidíš že tam je dost různýho bordelu na zemi. Stejně tak se zachovaly třeba dva dopisy které byly na palubě. Ale to tam určitě všechno narafičili mazaní ilumináti.

0/0
5.4.2011 0:18

greenalien

Re: ano chci slyset dalsi lzi o 11.zarim ;-) nemate idnes?

Pro klid duše dodám, aby jsi neřekl že vše zkládám na jediném polstrování, další fotky trosek. Je v nich třeba i zachovaná záchranná vesta American Airlines z letadla.: http://sites.google.com/site/wtc7lies/aircraftpartsnyc911

Všechny tyhle věcy "vypadly" z věží po nárazu letadel, kdy letadlo narazilo do budovy, rozsekalo se o konstruci, a některé kusy setrvačností pokračovaly dál naskrz budovou. Viz. třeba pěkné ilustrace tady: http://www.debunking911.com/impact.htm

0/0
5.4.2011 0:51

Noli tangere circulos meos

Re: ano chci slyset dalsi lzi o 11.zarim ;-) nemate idnes?

ano i to je mozne ;-D i v cargo letadle jsou sedacky ;-D zajimave na tom je ze dve z 5 ti letadel nikdy nemohly vzletnout protoze  byly uz vyrazeny z provozu :-)

0/0
5.4.2011 0:56

greenalien

Re: ano chci slyset dalsi lzi o 11.zarim ;-) nemate idnes?

Vzhledem k tomu že patrně rozumíš anglicky, neb používáš výraz "cargo letadlo," mám pro tebe pěkný kreslený vtip: http://www.filibustercartoons.com/archive.php?id=20060619

A tímto se loučím. Dobrou noc všem.

0/0
5.4.2011 0:57

Najdete na iDNES.cz