Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Detektivové: Policisté měli po Aničce pátrat rychleji a důkladněji

Elitní soukromí detektivové se pozastavují nad prací policie při hledání těla pohřešované devítileté Anny. Kritizují hlavně tempo pátrání v prvních dnech po dívčině zmizení. Naděje na její záchranu by ale i tak byla mizivá, myslí si. Podle ministra vnitra Radka Johna ale pátrači dělali, co mohli.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ixtlil

Jsem toho

názoru ,že hrob dle rozměrů pytle měl max. 50 cm hl. Nevěřím,že nejprve se spodní část těla dívky,asi 15 cm tl. těla, nacházela ve značné hloubce,což by bylo 1m a více.

Vepři by do takové hloubky to nevyhrabali,takže maximálně těch 40 cm a to při tl. těla 15 cm znamená asi 25 -30 cm do hl. což mohli rozhrabat natolik,že tělo v pytli rozměrů asi 55*120mohli zčásti obnažit od hlíny .

Navíc v těch místech souvislý porost žádný,jen tu a tam stromy(pochopitelně, ve spěchu či nepozorovaně kopat jde těžko u kořenů stromů a překážejících větví keřů.A i tak,přebytečná hlína musila být někam rozházena a ikdyž zakryto padajícím listím,stejně by se to dalo najít.Jenže opravdu jedině tak,že by se musilo do jistě měkké hlíny píchat v malých odstupech jako při hledání v lavině a prostor opravdu řádně označit, jako při archeologickém průzkumu i za cenu pokácení keřů a překážejících větví.Na to vše má pol.v neodkladném případě nárok,vůbec nepotřebuje, jde li o život,nějaký souhlas soudce či st. zást.

0/0
20.3.2011 1:36

opportunity

Re: Jsem toho

Klid, to není "ten" pytel a "ta" jáma.

0/0
28.3.2011 22:52

modrá straka kradačka

Je hezké. kolik parazitů se na té kauze snaží zviditelnit,

a udělat si levnou reklamu. Evidentně ten pán vůbec naví jak funguje termokamera. Kdy tělesná  se schránka teplotně "srovná s okolím". Až mnoho dní později (teploty v říjnu a opadané listí) se nepatrně zvýší teplota díky biolog.procesům. Už Viet-Kong ohlupoval americké střely s termo naváděním, tím že v okopu nad agregátem vyrábějícím emergii pro rady, napnul plachtu, ve které vyměňoval vodu k eliminaci tepla. A takhle fungovala i vrstva zeminy a listí nad nad tělem. A citlivost termovize je další věc. Předpokládám, že ti detektivové jsou absolventi civilní větve Polic.akademie, nebo odejití policajti.

0/0
19.3.2011 9:55

binddy

Proč,když

policie někoho hledá v terénu,tak choděj v řadě za sebou jako kačenky,už jsem si toho všimla vloni několikrát v televizi a bylo to i při záběrech před lety když hledali malou Terezku z Kladna-Kročehlav.Nebylo by lepší udělat rojnici a jít vedle sebe ve vzdálenosti tak dvou metrů?Jinak si myslím,že dělali co mohli.Nejlepší by bylo,když se ztratí dítě,aby v co nejkratší době dostali všichni lidi zprávu formou sms do mobilu s popisem dítěte a místem zmizení,to by byla rychlost a lidi kteří by se tam zrovna nacházeli by mohli hned pomoci tím,že by se víc dívali kolem sebe,dokud je ještě čas dítě zachránit.

0/0
17.3.2011 23:40

logar

Re: Proč,když

ano, bylo by lepší nechodit v řadě, nepovídat si a nesmát se vlastním vtipům, jak vyplývá z obrázku. No ale, pokud dělali co mohli a říká to i ministr vnitra? Kolem těla Terezky, které bylo lehce přikryté nějakým kusem desky chodili také několik dnů a nenašli. Řekla jim o něm nakonec matka. Třeba, kdyby dostali přidáno?

0/0
18.3.2011 6:17

Tomáš Jasný

Re: Proč,když

To je přesně to, o čem mluvím. Na všech televizních záběrech a fotkách je vidět, jak jdou desítky či stovky policistů v houfu, jak když jde mateřská školka na procházku. Chtít po nich utvořit rojnici je asi nadlidský výkon. Ono na těch vtipech o policajtech asi něco bude.

0/0
18.3.2011 9:18

JirkanSirkan

Re: Proč,když

doporučuji přečíst příspěvky Tomáše Jasného níže, ze kterých je zatraceně silně cítit obdiv ke komunistické Veřejné bezpečnosti. Tak takové to p. Jasný doufám už nebude.

0/0
18.3.2011 20:37

Tomáš Jasný

Re: Proč,když

To je od Vás ubohé, pane policisto. Když Vám dojdou argumenty, tak začnete někomu nadávat do komunistů. Přesně, jako naše pravicující média - vymývárny mozků. Ten Váš je evidentně vymytý pravicovou propagandou celkem důkladně.

Když do nás hustili komunisté tu jejich propagandu, tak jsme to pouštěli druhým uchem ven, případně jsme si to převedli do pravého opaku. Ale když se to do vás hustí s opačným znaménkem, tak jste úplně zfanatizovaný a posloucháte ty pravičácké lži jak Boží slovo zcela bez výhrad.

Nejsem žádný komunista, jen konstatuji fakt, že tehdejší policie dokázala zajistit bezpečí občanů lépe, než ta nynější. A to byla tehdy desetina odposlechů, policistů o třetinu méně a neměli na pomoc čtvrt milionu městských policistů a členů bezpečnostních agentur.

Když tehdy někdo něco rozkrádal, tak jako nyní spousta lidí z vlády a parlamentu, tak šel do tepláků a nakradené mu bylo zabaveno. Komunisté kradli po stovkách, tihle kradou po miliardách. Represe zde platí jen pro chudé lidi.

0/0
19.3.2011 9:41

modrá straka kradačka

Re: Proč,když

Hm., asi bys to některým těžko vysvětlil. Ti mají evidentně vymytý mozek Novým výkladem dějin na DVD Člověka v tísni. A asi by se Jirka divil, na rozsah pravomocí VB a současné PČR. Dost nerudných esenbáků by PČR závidělo. Nejen ke škále repres.prostředků.

0/0
19.3.2011 10:00

Prowokatér

Po bitwě je každý generál.....co?

0/0
17.3.2011 18:59

Big.M

Re: Po bitwě je každý generál.....co?

jj, samá kdyby kdyby

0/0
17.3.2011 20:44

Hi203

Co řešíte?

1. nebyli tam jen policejní psi, ale i záchranářů hasičů, ze Slovenska atd. a taky nic nenašli. 2. po bitvě je každý generál. 3. nelze všechno hnedka veřejně říci a tím pohřbít důkazní materiál a vyšetřování. 4. také mi z toho pohledu na místo nálezu nepřijde, že by to bylo nějak hluboko, ale kdo ví. 5. tělo mohlo být v nějakém igelitu, posypáno něčím, aby nebylo psy dohledáno. 6. Otakar T. je velmi inteligentní a zezačátku a hlavně časově většinou vše hraje pro pachatele, pokud neudělá absolutní blbou chybu, což on udělal, že batoh taky nezakopal, jinak by se na něj asi ani nepřišlo.

Každopádně je mi to líto a upřímnou soustrast ;-(

0/0
17.3.2011 18:28

kOBLICH

Re: Co řešíte?

Otakar T. je velmi inteligentní...

O jeho inteligenci jistě svědčí i to, že, ačkoli byly zpráv o nálezu těla plné sdělovací prostředky, klidně seděl v hospodě, pil pivo a čekal, až si pro něj přijdou...

0/0
17.3.2011 22:09

Hi203

Re: Co řešíte?

No a co by si pomohl, kdyby utekl, skrýval se? Vůbec nijak. A to že odmítá spolupracovat, vypovídat svědčí o jeho inteligenci.

0/0
17.3.2011 22:52

Tomáš Jasný

Re: Co řešíte?

To, že odmítá spolupracovat, bych neviděl jako problém. Věznice jsou plné zapíračů, kteří tvrdí, že to neudělali a tvrdí to i když jsou už dávno zavření (např. Kájínek). Pokud nebude soudce úplně mimo, tak na základě DNA pošle obviněného šupem pod zámek.

0/0
18.3.2011 9:21

doc

Je možné,

že v době prvotního pátrání nebylo děvče již zakopané, ale uschované mrtvé, nebo držené živé v některé ze zahradních chatek. Policie totiž chatky vevnitř VŮBEC NEPROHLEDÁVALA. K zakopání mohlo dojít až následně. To by vysvětlovalo, že nebyl hrob nalezen.

0/0
17.3.2011 18:12

Amenofis

Re: Je možné,

a co tak povolení na všechny chatky v okolí, nebo v celé zemi? jste normální? chtěl bych vás vidět, kdyby jste neměli s případem nic společného a policajti Vám vykopli dveře do chatky, byli by jste první, co by jste řvali. jste češi ubožáci;-€

0/0
17.3.2011 18:43

Big.M

Re: Je možné,

oponuješ jemu a nazýváš všechny ubožáky, co to svědčí o Tobě?

0/0
17.3.2011 20:44

JirkanSirkan

Re: Je možné,

policie nemůže prohledávat chatky jen tak, bez soudního příkazu. A takový příkaz musíš něčím odůvodnit, ne jen domněnkou, protože prohledání zahradní chatky je vážným zásahem do lidských práv jejího majitele nebo uživatele.

0/0
17.3.2011 19:40

Tomáš Jasný

Re: Je možné,

Pokud by byla živá v některé z chatek, musel by jí cítit některý z té spousty psů.

0/0
17.3.2011 20:57

Tomáš Jasný

Milí páni policisté,

píšete sem příspěvky typu "po bitvě je každý generálem". Tak vám říkám, že vás tam bylo několik set a nic jste nenašli (prostor až tak veliký není). několik set lidí, spousta psů, vrtulník s termovizí.

Na vojně jsme hledali v řece utopený samopal a po několika hodinách jsme ho zdárně našli. Páni policisté, jste banda neschopných tupců. Umíte akorát buzerovat kvůli prošlé lékárničce, na pořádnou práci vás neužije. Běžte radši do výroby.

0/0
17.3.2011 16:47

JirkanSirkan

Re: Milí páni policisté,

podle úrovně tvého příspěvku předpokládám, že do říčky upadl ten sampr tobě. Mimochodem to zda prošlá lékárnička je či není věcí hodnou "buzerace" a míru té "buzerace" určují zákony a vyhlášky, tedy dílo politiků.Třeba i těch, které jsi volil sám,a  teď tu fňukáš

0/0
17.3.2011 17:12

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Ten samopal tam spadl klukovi z vedlejší kanoe, která se s ním převrátila. Já jsem byl mimochodem ten, kdo ho našel. V hloubce 1,60 metru v ledové vodě v dubnu. Pokud převedu tento výkon na naší "schopnou" policii, tak by ho tam hledali doteď.

Milý policisto, jsi neschopný lempl a jdi radši vysypávat popelnice, snad ti to půjde líp. Koukni se na vaši objasněnost trestných činů. Zeptej se lidí, jestli se cítí v této zemi bezpečně, jestli se nebojí přes noc zaparkovat auto byť jen o ulici vedle svého domu. Nezapomeň někoho zbuzerovat za týden prošlou lékárničku, na tom stojí tahle země, víš?

Už jsem byl párkrát na policii, když jsem tlumočil okradenému cizinci. Čeští policisté jsou z větší části jednoducháči a ignoranti. Většinou platí, že ten, kdo by se neuchytil v normálním oboru, jde k policii, do armády, nebo k bezpečnostní agentuře.

0/0
17.3.2011 18:07

Hi203

Re: Milí páni policisté,

Výstižné jméno, jsi prostě jasnej. To se to machruje, když si věděl, kde se s tou kánoí převrátili, ono i kdyby 50 m koryta řeky oproti oblasti cca 5 km okruhu je větší rozdíl, že? ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

0/0
17.3.2011 18:34

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Ten okruh byl kilometr a ne 5 kilometrů. Byli tam vodící psi, stovky policistů, vrtulník s termovizí. My jsme na tu řeku byli asi v 15 lidech, v silném proudu po jarním tání v ledové vodě a bez jakéhokoliv technického vybavení. Ten samopal jsem našel jen tak mimochodem celkem daleko od místa, kde se potopil. Ale to je jedno. Já svoji práci ve svém zaměstnání dělám stokrát lépe, než policisté tu jejich a já je platím ze svých daní, v tom je ten problém.

Kriminalita obrovská, objasněnost případů minimální, přístup laxní.

0/0
17.3.2011 21:07

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

A prozradíte nám o jeké zaměstnání jde. Krom toho, že ho děláte tak výborně?

0/0
18.3.2011 8:22

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Manažer, vysoká škola, 4 jazyky, praxe v zahraničí. Na rozdíl od většiny policistů umím i střílet, dřív jsem střílel závodně. A na rozdíl od policistů nejsem nebezpečný svému okolí při čištění zbraně. To je totiž specialita příslušníků PČR. Šikovní kluci. Ty výsluhy a renty si opravdu zaslouží. Ať těm lemrám někdo řekne, aby nenechávali náboj v komoře, když to jsou z větší části takoví šikulkové. Nějakou kondici po 20 letech chození do posilovny, běhání a plavání třikrát týdně mám taky. Když něco dělám, tak to dělám pořádně, ale to bych chtěl po našich příslušnících moc.

0/0
18.3.2011 9:16

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

Aspoň, že manažeři jsou tak šikovní a zlepšují nám pracovní nasazení v ČR. A je dobře, že manažeři jsou tolik všestranní. Umí hledat samopaly, v řece, v ledové vodě, v dubnu, v hloubce 1,60m, čistit zbraň a dokonce i střílet. Máme štěstí, že jsou naši manažeři jedničkyR^

0/0
18.3.2011 11:34

Amenofis

Re: Milí páni policisté,

jde vidět, že jsi mistr světa popleta. chtěl bych se s tebou jednou setkat a hned bych ti jí třísknul ať se ti rozsvítí. Máš v hlavě nasrán..o, asi dokážeš jen sedět u piva a blbě kecat, pojď ukázat světu jak ho dokážeš zachránit.

0/0
17.3.2011 18:46

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Páníček policista se nám nějak hněvá? Na to abys mi jí třísknul, bys asi neměl, chudáčku.

0/0
17.3.2011 20:42

JirkanSirkan

Re: Milí páni policisté,

ale ale potřeboval bys pofoukat nějakou bolístku? kňourat a kňourat to, je ta pravá česká nátura, a co se týče těch nesmyslů co píšeš, fňukáš na špatném hrobě. Příště to zkus u soudů a v poslanecké sněmovně, ti rozhodují o tom kdo a jak bude trestán, ne policie, ta jim tam ty zloděje jen vodí, soudci je pouští a nebo udělují směšné tresty, pokud to nejsou rovnou podmínky.

0/0
17.3.2011 19:38

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

Jste národní hrdina, našel jste v dubnu v řece samopal. Ona Vám k tomu zajisté přispěla i náhoda a dobré podmínky.

Oni tady nejsou od toho, aby v noci stáli u Vašeho auta a hlídali ho. Když něco vlastníte, vystavujete se riziku, že ten, kdo nevlastní nic Vám to ukradne. Aby taky něco vlastnil. Je to blbé, ale bohužel to tak je. I já jsem musela několikrát navštívit policii ČR. V jednom případě mě okradli, v druhém mi bylo vyhrožováno zabitím. Neměla jsem s policií jediný problém a vše mi podrobně vyvětlili, sepsali a řešili. Krádež bohužel vyřešena nebyla :-( . Stalo se mi i to, že jsem v autě neměla vše v naprostém pořádku. Sitauce se řešila, krátkou přednáškou o vyhlášce a radou o brzkém odstranění chyby.

Nedivím se, že vy nepracujete v armádě, u policie nebo u bezpečnostní agentury. Vy nemáte problém se uchytit v normálním oboru (i když netuším co si pod touto definicí mám přesně předtavit), jelikož sjte na vojně našel v řece kulomet. Navíc v dubnu, v ledové vodě, v hloubce 1,60

0/0
18.3.2011 8:20

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Milá manželko policisty, vůbec nevíte, o čem je řeč. Ten samopal jsem našel nikoliv díky náhodě, ale díky systematičnosti a neústupnosti. Byli jsme asi 3 nebo 4 hodiny non stop po krk v ledové vodě, drželi jsme se za ramena a nohama jsme šátrali po dně plném kamenů. Když se nám něco nezdálo, tak jsme se tam potopili. Já jsem se potápěl nejčastěji, tak jsem to našel. Když jsme to nenašli v místě potopení, tak jsme hledali dál po proudu. Píšu to proto, že policisté jsou mnohdy ledabylí a nedůslední. Je to vidět už při objasňování drobné kriminality, kde například u menších krádeží je objasněnost téměř nulová.

Jak je například možné, že osminásobný recidivista Otakar Tomek si jen tak běhá po svobodě? Třikrát a dost. Pokud je nějaký lump takhle nenapravitelný, tak ho mají policisté odvézt za město, tam ho trochu zmalovat pendrekama (jako se to dělalo dřív) a on by si to ten recidivista příště rozmyslel.

0/0
18.3.2011 9:31

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

Máte nesprávné informace. Jsem stále svobodná. Tudíž, abyste to pochopil, nemůžu být manželkou policisty. A kupodivu nikdo z mých blízkých (ať už z rodiny nebo přátel) nepracuje ve státní sféře (i když ano, švagrová mé sestřenice pracuje na Městském úřadu, ale netuším, co přesně tam dělá. Nikdy jsem se s ní nepotkala osobně, ale mohla bych se popta, abyste zase nedělal fantasktní závěry) natož u Policie ČR, městské policie, bezpečnostní agentury... .

Máte štěstí, že se ten samopal, náhodou zarail o něco nedaleko od místa ponoru, jinak by se Vám mohlo stát, že byste jej hledal ještě teď. Díky systematičnosti a neústipnost. A pořád byste nohama šátrali po dně plném kamení, protože a to zajímavý jev i dnes, je dno řeky plné kamenů, jak jste sám poznamenal.

A možná bysme mohli pro takové případy postavit koncetráky nebo Gulagy a šup tam s nima. A proč čekat až to udělá potřetí? Kradl jednou, bude krást dál. Šup s ním hned za katr.

Je znát, že Vaše ego je nepřímo úměrné Vaší inteligenci.

0/0
18.3.2011 11:49

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

V tom případě nechápu, proč se tak zuřivě zastáváte někoho, kdo za Vaše daně odvádí svojí nedbalostí nedostatečný výkon. Nevím, kolik Vám je, ale pravděpodobně nepamatujete dobu, kdy policie pracovala daleko efektivněji, nebyla tak zkorumpovaná a člověk se nebál chodit v noci po městě.

0/0
18.3.2011 15:12

JirkanSirkan

Re: Milí páni policisté,

Já u policie pracuji, a i když bych si dovedl představit vyšší výkon celého sboru, tak kriminalitu v této zemi za současných podmínek nemůže ovlivnit žádná policie. V příspěvcích pana Tomáše Jasného lze však vystopovat náznaky obdivu ke komunismu, který zde byl před více jak 20 lety. Pan Jasný by měl jasně napsat, že se chce vzdát svobody, výměnou za bezpečí, tedy ovšem bezpečí jen pokud bude dostatečně servilní k režimu. A to pan Jasný asi byl. Protože teď kolem sebe vidí jako pravověrný bolševik jen špínu a hnus.

0/0
18.3.2011 20:34

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Ono je smutné, že té reálné svobody nám ubývá spíš teď. Například jako motorista jsem daleko více omezovaný - daleko více jednosměrek, samé parkovací zóny, daleko více policejních kontrol, radary jsou na každém kroku. Nikde se nesmí nahlas říci slovo c.kán nebo b.zerant.

Tehdy se běžně kritizovaly tehdejší nešvary - a to i v televizi - koukněte se na 25 let staré televizní noviny - a nikomu se tehdy nenadávalo za jeho kritiku do pravičáků nebo imperialistů. Lidi zastavení televizním redaktorem na ulici běžně nadávali na zásobování apod. a nikdo je za to neposílal do JúEsEj. V dnešní době, jakmile někdo zkritizuje některý ze současných "výdobytků" jako třeba kriminalitu, nezaměstnanost, policejní stát prostoupený odposlechy (ročně tuším 400.000 odposlechů - 40 krát více, než za zlých komunistů) tak se člověku dostane od uvědomělých "strážců demokracie" jako vy, nadávek do komunistů nebo jejich sympatizantů.

Já jsem tehdy všechno nahlas kritizoval a nic se mi za to nestalo.

0/0
19.3.2011 10:01

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

ono záleží na tom koho jste kritizoval.

0/0
22.3.2011 7:10

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Nikoho konkrétního, ale nadával jsem na tehdejší všeobecné nedostatky a to dost nahlas a nikdo se do mě kvůli tomu nenavážel a neposílal mě do JůEsEj ani nikam jinam. U nás v domě tehdy část partají byli policisté, někteří z nich u StB a u nikoho z nich jsem nezaznamenal nějaký politický fanatismus. Normálně jsem se s nimi bavil a byli v pohodě a svoji práci dělali proto, že chtěli bezpečnou zemi a ne pro prachy a úplatky, jako ti současní. A pokud někdo z mých sousedů od VB byl ve straně, tak pokud vím, šli tam pro to, že to tehdy bylo běžné a proto, že dostali rychleji přidělený byt a měli rychlejší služební postup. Žádného komunistického fanatika jsem tehdy s vyjímkou domovního důvěrníka mezi sousedy neměl.

Tehdejší fanatiky bylo spíš možno potkat někde mezi kádrováky na osobních odděleních nebo jako Pomocnou stráž VB, což byli důchodci - často bývalí partyzáni nebo členové Svazu přátel Sovětského svazu nebo Svazu protifašistických bojovníků - takovým se ale všichni vyhýbali.

0/0
24.3.2011 5:41

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

já vím, oni do strany vstupovali proto, aby ji změkčovali zevnitř;-D

0/0
24.3.2011 7:31

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

Já se nezastávám někoho, kdo pracuje neefektivně. Mě jen vadí, že je házíte do jednoho pytle. Já jsem nikdy s policií neměla problém. Vždy se ke mně chovali slušně a nikdy mě nikdo nebuzeroval při silniční kontrole. To, že nemám povinnou výbavu v pořádku a oni mě na to upozorní není buzerace, ale Vaše pitomost, že nemáte dvě stovky na lékarničku. Snad u nás nejsou manažeři tak špatně placení.

Máte pravdu, nepamatuju doby, kdy policie pracovala mnohem efektivněji a nebyla zkorumpovaná. Pokud ovšem nemyslíte tu dobu, kdy pracovala policie pro režim a jeho ideologii.

Ale pokud se slzou v oku vzpomínáte na komunistickou diktaturu, mnoho věcí to ve Vašem případě vysvětluje

0/0
22.3.2011 7:07

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Nevzpomínám se slzami na žádnou diktaturu. Diktatura a buzerace jsou teď srovnatelné, všude samé kamery, příkazy, zákazy, člověk nesmí otevřeně nic kritizovat, jinak ho ekonomicky zničí a společensky znemožní. Každý rok se tady prosazuje stále více a více zákonů, mnohem více, než tehdy za celých 40 let. Není ani v lidských silách sledovat všechny nové zákony, takže každý musí jen doufat, že na něj někdo něco neušije.

200 korun na lékárničku mám, ale nechápu, proč musím každého půl roku kupovat novou jen proto, že dobytkové ve sněmovně dostanou úplatek za to, že si x milionů řidičů koupí nové lékárničky za několik miliard korun - zcela zbytečně.

Policisté mají dohlížet na závažnou činnost u nebezpečných lumpů a ne buzerovat slušné lidi za sebemenší pitomosti. V dnešní době mě policie a úřady otravují mnohem častěji než tehdy. Teď je to teprve policejní stát. Tehdy šla policie po zlodějích, podvodnících a buzerovala vágusy, ožraly a povaleče, normální lidi nechávali na pokoji.

0/0
24.3.2011 5:23

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

a proč si ji kupujete každého půl roku?? No, nemáte to v životě jednoduché. ;-D;-D

0/0
24.3.2011 8:03

Hi203

Re: Milí páni policisté,

Byli tam policisté, hasiči, vojáci, záchranáři ze Slovenska, dobrovolníci - civilisti, takže asi všichni jsou idioti, jen ti, co teď jsou chytrý by to hnedka našli, že? A proč tedy nebyli pomáhat hledat, když jsou teď táááááák chytrý, co?

0/0
17.3.2011 18:31

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Kdybych věděl, že policie, kterou platím ze svých daní není schopná najít čerstvý hrob 20 cm hluboký 400 metrů od místa, kde byla pohřešovaná viděna, tak bych tam šel asi opravdu hledat sám. Jen nevím, proč pak platím daně. Žádnou výsluhu nedostanu a doživotní rentu taky ne. Plat policejního důstojníka je od 35.000 měsíčně výš.

0/0
17.3.2011 20:47

Hi203

Re: Milí páni policisté,

Ty jsi ale ubohá pr..l RvRvRv

0/0
17.3.2011 22:55

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

takže jste tam byl. Jak jinak můžete přesně vědět jaká je přesná vzdálenost od místa, kde byla Anička naposledy viděna a odkud znáte hloubku hrobu??

0/0
18.3.2011 8:25

Tomáš Jasný

Re: Milí páni policisté,

Nebyl jsem tam, ale na serveru novinky.cz byla mapa s vyznačenými místy a měřítko, kolik je 100 metrů. Na fotce, na níž je hrob, je hloubka odhadem 20 cm. Mimochodem, to tam museli nechat válet ty igelity? Když pominu, že to jsou bordeláři, kteří nehodí odpadky do popelnice, tak by to chtělo aspoň trochu piety a nenechávat místo hrobu plné odpadků. K policii vážně chodí intelektuální a morální výkvět národa.

0/0
18.3.2011 9:36

LUCKA.KOBRA

Re: Milí páni policisté,

vy jste opravdu d....

0/0
18.3.2011 11:54

Krupp Essen

Re: Milí páni policisté,

Jo Hovínky.cz - tak to je naprosto relevantní a nezpochybnitelný zdroj. Hluboce se před vámi klaním, ó mocný.

Chlape, vy jste takový univerzální machr, že snad musíte být blízký příbuzný Vladimíra Kroupy. To jinak není možné....

0/0
26.3.2011 11:25

Najdete na iDNES.cz