Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Europol rozbil patrně největší pedofilní síť na internetu

V rámci jedné z nejrozsáhlejších operací svého druhu se podařilo rozbít rozsáhlou mezinárodní síť dětské pornografie na internetu. Při zátahu bylo zatčeno přes 180 podezřelých, sdělil Evropský policejní úřad. Vyšetřování nazvané Operation Rescue (Záchranná operace) začalo před 3 lety.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ov_puskin

Ty preklady...

Nechci vypadat jako skarohlid, ale "Operation Rescue" znamena "operace/akce Zachrana", zachrannych operaci se provadi x denne na celem svete, ale pak se jim rika "rescue operation"... No nic, to jen kdyby nekoho zajimala anglina... ;-)

0/0
17.3.2011 14:53

dale

Re: Ty preklady...

R^ presne tak. Jinak ale super prace Europolu. Jen houst.

0/0
17.3.2011 17:40

Michael Gardner

Ach jo,

kdyby v Řecku neměli krtka,Petra Alexandroviče,tak to mohlo vyjít lépe:-(!!EU

0/0
17.3.2011 10:48

Králík z klobouku

Kladivo na čarodějnictví, čarodějnice a jejich kacířství

Zde je jiný příklad z téhož zdroje. Petrovi, soudci z Botlingenu, byla sdělena obecná povědomost, že v bernském státě bylo nedávno snědeno třináct dětí a že si i veřejná spravedlnost vynutila na vrazích plnou pomstu. A když se Petr ptal jedné z chycených čarodějnic, jakým způsobem jedly děti, odpověděla: "Takový je toho způsob. Zejména jsme usilovaly o nepokřtěné děti a dokonce i na ty, které byly pokřtěny, zvláště když je nechránilo znamení kříže a modlitby. Zabily jsme je v kolébkách našimi kouzly anebo dokonce když spaly po boku rodičů, a to takovým způsobem, že ti se později domnívali, že děti byly zalehuty anebo zemřely nějakou přirozenou smtí. (...)

0/0
17.3.2011 1:46

Králík z klobouku

Re: Kladivo na čarodějnictví, čarodějnice a jejich kacířství

Často jsme zjišťovali z doznání těch, které jsme nechali upálit, že nebyli ochotnými pachateli čarodějnictví. A neřekli to v naději na to, že uniknou zatracení, neboť jejich pravda byla doložena ranami a šlehy, které jim uštědřili ďáblové, když nebyli ochotni vykonávat jejich příkazy, a častokráte jsme viděli jejich oteklé a zmodralé tváře. Podobně, když se na mučení doznali ke svým zločinům, vždy se pokusili oběsit, a to víme z praxe, neboť poté, co se doznali ke svým zločinům, jsou k nim posílány stráže, aby na ně neustále dohlížely, a dokonce i pak, jestliže stráže byly nedbalé, byli nalezeni oběšeni na svých tkanicích z bot nebo prádle.

0/0
17.3.2011 1:50

Králík z klobouku

Re: Kladivo na čarodějnictví, čarodějnice a jejich kacířství

Nedávno, před třiceti lety, byly takové čarodějnice v savojském okrsku u Bernu, jak říká Nider (Formicarius). A nyní jsou nějaké v lombardském kraji, na panstvích rakouského vévody, kde inkvizitor kumánský, jak jsme řekli v dřívější části, v jednom roce, byl to rok 1485, nechal upálit čtyřicet jedna čarodějnic; bylo mu padesát pět let a dosud pokračuje ve své práci v inkvizici. 

0/0
17.3.2011 2:06

Králík z klobouku

Re: Kladivo na čarodějnictví, čarodějnice a jejich kacířství

A tento druh je tvořen těmi, kteří, proti každému lidskému pudu nebo zvířecí přirozenosti, mají ve zvyku zabíjet a pojídat děti svého vlastního druhu. A to je ten nejmocnější druh čarodějnic, které také páchají bezpočet dalších zel. Neboť rozpoutávají krupobítí a ničivé bouře a blesky, způsobují neplodnost lidí a zvířat, obětují ďáblům anebo jinak zabíjejí děti, které nepozřívají. Mohou rovněž, před očima jejich rodičů a když není níkdo na dohled, shodit do vody děti, které jdou podél vody, způsobují, že koně pod jezdci zešílí, mohou se vzduchem přenášet z místa na místo, buď tělesně nebo ve svých představách, mohou působit na soudce a úředníky tak, že jim nemohou uškodit, mohou způsobit, že ony samy i jiní při mučení zachovají mlčenlivost, mohou způsobit velký třes rukou a hrůzu v myslích těch, kteří je chtějí uvěznit, mohou ukázat jiným skryté věci a jisté budoucí události prostřednictvím informací od ďáblů, i když to může někdy mít přirozenou příčinu...

0/0
17.3.2011 2:12

Králík z klobouku

Re: Kladivo na čarodějnictví, čarodějnice a jejich kacířství

...mohou obrátit lidskou mysl do nepřirozené lásky nebo nenávisti, mohou občas toho, koho chtějí, srazit bleskem a dokonce zabít některé lidi a z vířata, mohou způsobit, že pohlavní žádosti a dokonce i schopnost soulože zůstane bez výsledku, způsobují potraty, zabíjejí děti v matčině lůně pouhým dotykem zvenčí, mohou občas očarovat lidi a zvířata pouhým pohledem  a způsobit jim smrt, vlastní děti dávají ďáblům a v krátkosti, jak bylo řečeno výše, způsobují všechny ty pohromy, které ostatní čarodějnice mohou působit jen částečně.

0/0
17.3.2011 2:15

harcer

Je pedofil?

Tak proč z něj neuděláte eunucha?;-€Pokud by to někdo udělal mé rodině tak ho přivážu za kule k autu a vyzkouším jak umí utíkat.8-o

0/0
16.3.2011 22:06

MrNobody

Tak snad bude konecne dopaden i mirco1.

:-)

0/0
16.3.2011 17:56

Isaac Rokosowski

Re: Tak snad bude konecne dopaden i mirco1.

Proč by měl? Máte důkaz že je pán pedofil? Proč to neohlásíte PČr? Jooo pardon, to byl "pokus" o vtip, takhle se ztrapňujete často? ;-D ;-D ;-D R^

0/0
17.3.2011 11:12

beachside

a všechny dát do rezervace.

0/0
16.3.2011 17:45

sluni-sluni

Re: a všechny dát do rezervace.

bohužel se najde několik jedinců, kteří se jich budou zastávat.... t.u.p.c.i.

0/0
16.3.2011 17:54

Zůstaň nad věcí, baby

a co to to znamená - monitorovat podezřelého?

:-)))

0/0
16.3.2011 16:23

2Alien.cz

Re: a co to to znamená - monitorovat podezřelého?

sledovat ho, nebo?;-D

0/0
16.3.2011 16:40

Zůstaň nad věcí, baby

Re: a co to to znamená - monitorovat podezřelého?

jáj, bože - samozřejmě že vim, co znamená to slovo - ale tco to v praxi znamená, to mě zajímá

0/0
16.3.2011 16:59

Světlonoš

Re: a co to to znamená - monitorovat podezřelého?

to znemane ze sleduji veskerou tvou cinnost na internetu, na jake stranky se divas, co posilas. To se dnes deje standartne. Napriklad google hlida vsechno, vi o tobe vsechno

0/0
16.3.2011 17:00

davnopryc

Re: a co to to znamená - monitorovat podezřelého?

Tak pouzivej misto google - tento ktery nesleduje nikoho:

http://www.ixquick.com/

0/0
16.3.2011 20:07

Antonín, topič

Re: a co to to znamená - monitorovat podezřelého?

A proč by to dělal? Zadarmo a nic z toho...

0/0
17.3.2011 11:16

Najdete na iDNES.cz