Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Baradej oznámil prezidentskou kandidaturu, kritizuje armádní reformy

Egyptský reformní politik Muhammad Baradej oznámil, že bude letos kandidovat na funkci prezidenta. Nositel Nobelovy ceny míru a bývalý šéf Mezinárodní agentury pro atomovou energii odmítl návrhy na reformu ústavy, které po svržení prezidenta Husního Mubaraka ohlásila armáda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dru Zeree

Však se na to klepal už od začátku

přisál se k lidovým revoltám jako pijaviceRvRv

0/0
10.3.2011 14:33

VentreSaintGris_X5

Cituji z blábolDNES: "Při potyčkách koptů a muslimů"

Napsat pravdu a totiž, že tisícihlavé bandy islamofašounů napadají a vraždí Kopty, vypalují kostely atd, to by asi "hlídacím hafánkům demokracie" z Idnes upadla nad zděšením z vlastní politické nekorektnosti ručička i hlavička, že...

To by totiž museli rovněž napsat minimálně mezi řádky i to, že se nejedná o akt nějakého šílence či akt pár islámských teroristů, kteří navíc, jak již z multikulti brainwashingu víme, -"s islámem nemají nic společného", ale museli by napsat, že se jedná o akt tisícihlavého stáda běžný musulmanů. A důvod tohoto běsnění musulmanů? No primárně samozřejmě indoktrinace odpornou ideologií jménem islám, sekundárně pak, považte tu hrůzu!, křesťan se chtěl oženit s muslimkou. Tento xenofobní a rasistický čin křesťana pak zmobilizoval přes 4000 musulmanských sousedů, kteří ve spravedlivém hněvu se vydali vypalovat kostely a vraždit Kopty.

http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=14208

0/0
10.3.2011 13:57

pravicovyruger

Bohužel jste se vyjádřil naprosto

explicitně, bohužel nesrozumitelně pro davy, které nemají ani vzdělání, ani přehled a  jednoduchý brainwashing   jim naprosto vyhovuje.

Winston Churchil potřeboval před  mnoha desítkami let při projevu v parlamentu popsat nacismus, který mnozí poslanci chápali podle některých jeho vnějších znaků jako veskrze pozitivní politický směr, který vyřeší všechny možné problémy.

Winston Churchil proto zvolil velmi dobré přirovnání, kterému poslanci chtě nechtě  porozuměli, přirovnal nacismus pro jeho násilnou , antihumánní a demagogii i z  běžných lidí vyrábějící fanatické roboty k IslámuR^R^R^R^

0/0
10.3.2011 18:09

Hrustic

Baradej

je urcite vzdelany a civilizovany clovek, ktery by Egyptu pomohl ... Ovsem kdo z negramotnych egyptanu ho zna resp. bude volit ??

0/0
10.3.2011 12:17

pravicovyruger

Baradej je skutečně prodemokratický v pravém slova smyslu

mám pouze obavu, že Egypt a egyp´tané tolik demokracie západního typu nedokáže unést.

Armáda , která nikdy v Egyptě nebyla skutečnou diktaturou je při zvládání problémů Egypta a pro pozvolné dávkování demokracie nejlepší volbou, jaká může Egypt, potažmo jeho okolí potkat.

0/0
10.3.2011 10:13

Zátaras

Re: Baradej je skutečně prodemokratický v pravém slova smyslu

je prodemokratický v pravém smyslu slova? Člověk, co ve funkci šéfa MAAE maskoval jaderné aktivity Iránu? Člověk, co řekl, že Muslimské bratrstvo je konzervativní skupina, co ctí demokracii a lidská práva? Podle mně pokud zvolej Baradeje, tak je to začátek cesty k islámskému právuRv

0/0
10.3.2011 10:22

VentreSaintGris_X5

Re: Baradej je skutečně prodemokratický v pravém slova smyslu

Prý prodemokratický... Baradaj je trojský kůň džihádistů z muslimského bratrstva. Ale souhlasím s tím, že to nejdemokratičtější, co Egypt a potažmo islámské země může potkat je, když se vlády ujmou armádní představitelé ať již v otevřenější či skrytější formě.

0/0
10.3.2011 13:59

Milovník mědi, hliníku, železa 3

Vzájemné potyčky

LOL, to je eufemistický terminus technikus pro atentáty a vyvražďování koptských křesťanů????? ;-€;-ORvRvRv

0/0
10.3.2011 9:14

Najdete na iDNES.cz