Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Někdejší disident Hučín zdědil část továrny na nábytek

Někdejší bojovník proti totalitě Vladimír Hučín, který dlouhá léta chodil po soudech a nemohl sehnat práci, se už zřejmě nemusí obávat o svou budoucnost. Zdědil totiž významný podíl v podniku Kazeto, který se zabývá výrobou bytových doplňků, kufrů a dětských hraček.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lobo - obchodník s mozky

Hučín

To je ten paranoik, nebo si ho pletu s Cibulkou?

0/0
6.2.2011 22:31

Mozna Fcera i Dnes.cz

Re: Hučín

Paranoik ses asi sam. On komunistum do zadku nelezl, jako havlisti a proto se ho snazili zlikvidovat jak ti prvni, tak ti druzi. Jeho napln prace v BIS bylo sledovani politickych veznu, kteri nelezli veskrnovi do zadku a upozornovali na komunisti ve statnim aparatu..Rv

0/0
6.2.2011 22:38

JaB

Re: Hučín

JaB  - Lobo, tobě se toho asi plete daleko víc, než přiznáváš. Kup so lepší mozek, jseš i špatný obchodník, nebo zkrachuješ

0/0
7.2.2011 10:35

modrá straka kradačka

Re: Hučín

Ono to vyjde nastejno! Když už se na levicový extremismus nemohlo nic vygooglovat, tak se tomu muselo trochu pomoct!Což byl problém! Jen nevím, IKEA už používá k výrobě jiné lepenky než vyrábí Kazeto, a přece by ten pán nevyvážel do komunistické Číny, a nebo exSSSR??!8-o

0/0
7.2.2011 10:40

viper

Jestli to není danajský dar.

Aby se mu z toho podniku nenadělaly dluhy u nás to až tak vzácné není.

0/0
6.2.2011 4:28

acvil

... a lůza šílí...!!!

...:-):-):-)

0/0
5.2.2011 21:18

lokýtek

Re: ... a lůza šílí...!!!

;-Dvýstižné;-D

0/0
5.2.2011 21:55

Marold3

Měl by začít tím,

že z firmy vymýtí staré struktury a bývalé STBáky ...

0/0
5.2.2011 21:13

buranumdopamatniku

blahopreji

Pane Hucin, blahopreji......at se vam vede  !!!!!!!

0/0
5.2.2011 20:15

modrá straka kradačka

Tak mít takového společníka v s.r.o.,

tak to tomu ing.co vlastní těch druhých 50% firmy vůbec nezávidím.;-D

0/0
5.2.2011 19:46

Marold3

Re: Tak mít takového společníka v s.r.o.,

R^

0/0
5.2.2011 21:14

eSATA

Tak pan továrník to je...

no to už se nedivím proč tak nenávistně plival na dělný lid co se živí prací.

0/0
5.2.2011 19:30

pavel.61.

Re: Tak pan továrník to je...

"dělný lid" jsou komunistá vrchnost , STBáci, komunističtí soudci?  A já myslel , že jsme dělali na ně aby nám mohli říkat co si máme myslet a hlavně na ně pracovat

0/0
6.2.2011 11:41

atakdále1

55ivana11

0/0
5.2.2011 18:28

Babul

Takže pan Hučín

náhle zbohatl, bude tím pádem mít na další senátorskou kampaň. Do senátu se už marně pokoušel dostat, dokonce si ani netroufl kandidovat v Přerově, kde jej všichni dobře znají a tak se Štětinou usoudili, že by jim tam pšenka nekvetla. Proto se vecpal na kandidátku do Prostějova a tady vyhořel jak papírovej čert. Původně chtěli se Štětinou a Mejstříkem udělat v Senátu odbojovou protikomunistickou skupinu, což se nezdařilo, protože Hučín ve volbách neuspěl a Mejstřík také vyletěl. Zůstal osamocený bojovník soudruh Štětina, jehož nezapomenutelné putování po českých čertech bylo za peníze abonentů ČT až neuvěřitelné a je zajímavé, že nikdy nebylo reprízováno. Takže až Štětina v Senátu skončí, Hučín jej jistě zaměstná jako náměstka pro boj proti komunismu v Kazetu.

0/0
5.2.2011 18:21

atakdále1

Re: Takže pan Hučín

;-D;-D;-DR^

0/0
5.2.2011 18:27

JaB

Re: Takže pan Hučín

JaB  - bolševiku Babulo - když se v jedné pohádce ptali princezny, proč je u nich tolik much, odpověděla : máme líné pavouky. Když se u nás zeptáme, proč je zde ještě tolik bolševiků, tak odpověď je také " máme líne občanstvo " ? Proč již vláda, vedená Nečasem nepodala soudu návrh o zrušení KSČM ? Hned by bylo méně much.

0/0
5.2.2011 19:46

Babul

Re: Takže pan Hučín

Čo to je také "bolševiku"? Komunisti u nás byli, jsou a díky vládě svazáka Nečase budou a dokonce jim budou stoupat preference. Kolikpak měli afér v poslední době?  Jeden trapný pokus s loterijním zákonem. A co ostatní partaje napříč politickým spektrem, zvlášť ODS? Tak se s tím smiř, ty komunistobijce, a přemýšlej o spolupráci, pokud máš zájem tuto republiku vyvést z hnoje, do kterého se za 21 let po revoluci dostala. Jenomže podle tvých příspěvků to vypadá, že čím hůř pro republiku, tím líp pro tebe.

0/0
5.2.2011 20:57

JaB

Re: Takže pan Hučín

JaB - babulo - nikdy jsem ODSku nemusel, ale nyní po jejich chystaných zlodějnách ji už nemusím vůbec, její aféry ovládám a nezbývá mě nic, než je pečlivě sledovat a snažit se, aby nebyly zameteny pod koberec - snad pomůže John. ODS dle mě není žádnou pravicovou stranou, spíš si tam pletou pravicovost se zlodějnou, ODS zdiskreditovala pravicovost tak,  jako komunisti socialismus. Tak babulko a včil mluv ! Píšeš abych přemýšlel o spolupráci - s kým ? Máš na mysli kolaboraci s kým ? S komunisty, s ODSkou, se socany ?  - odpovídám ti : děkuji nechci.  Já jsem začal pracovat, aby se republika nedostala jak píšeš do hnoje již v roce 1968, pak ihned v roce 1990 a až dodnes. Likvidace pozůstatků po komunistech je nutnou ( i když ne dostatečnou ) podmínkou k odstraňování hnoje.

      Jo a komunisti jsou ve vládě ne zásluhou Nečase ( kde se na tyto věci hrabe nějaký Nečas, i když je t.č. premiér ), ale zásluhou našich zaháčkovaných pravdoláskových, kteří když po převratě na vše zapomněli !

0/0
6.2.2011 10:38

papullus

Re: Takže pan Hučín

v tobě je bolševik hodně hluboko zařraný.Neumíš se smířit s tím,že demokraticky voliči rozhodli,že KSČM bude v parlamentě. Opakovaně to demokraticky voliči rozhodli.Nelíbí se to mnoha lidem,mně taky ne,ale prostě je to tak,je to výsledek a důsledek demokracie a žádný soud nemá jak to voličům zatrhnout. Jakmile toto nějaký soud rozhodne,je na úrovni těch soudů z 50 let,rozhodne totiž na politickou objednávku a to nelze. Až tohle pochopíšpak nebudeš bolševik.Zatím jsi bolševil,i když  si myslíš že kopeš za opačný politický směr.

0/0
5.2.2011 21:34

JaB

Re: Takže pan Hučín

JaB  - papullus - i demokracie musí mít svá omezení, není možné  " demokraticky " zde nechat působit stranu, která hlásá marxistické teorie o třídním boji, zejména, když nám její předchůdkyně KSČ předvedla, co je to demokracie po komunisticku - tisíce mrtvých,  zdevastované hospodářství, morální rozvrat národa.Ti komunističtí pohůnci se nyní ohání demokracii a lidskými právy, ale když byli u moci, tak jen předvedli totalitu, policejní teror, brutalitu, násilí a otrokárnu. Komunisté a jim podobní posluhovači nemají nárok na pojmy, jako je demokracie - ti umí demokracii jen použít a zneužít ve svůj prospěch a změnit ji v totalitu a pak mohou jejich mírní oponenti " bycha honit " třeba dalších 40 let. Nakonec zrušení KSČM má oporu i v zákoně, ale kdo k tomu najde ze stávajících stran odvahu, když ony jsou plné exkomunistů ? Víte jak to říkal Hitler " a kdo se bude ptát vítěze ? Papulo, bedlivě hodnoťe, kde končí  demokracie a začíná institud užitečného idiota . Nechci znovu kom. soudy !

0/0
6.2.2011 10:09

modrá straka kradačka

Re: Takže pan Hučín

V tom případě jsi vlastenče velice bystrý. Na ten bývalý  třídní boj ve stanovách schválených MV nepřišel ani exbolševik Štětina! Pravda, kvůli tomuto textu, pozastavili činnost těm komunistickým mládežníkům. Jestli tady to vágní démos..... někdo zprofanoval, tak lidé podobní tobě! Kteří když jim dojdou argumenty, tak začnou řvát o bolševicích, dále ten primitivní Klausův kapitalismus, a co není zakázáno je dovoleno!Po netu koluje docela příhodné foto této vládní koalici s bublinkou u Džóna:komuniusté to tu k.........(no třeba kazili) 40 let, my jsme na to našli zkratku! Podle některých b..........., kdo kritizuje tento zlodějský systém povýšený na ideologii, tak je hned bolševik a zarytý komouš!

0/0
6.2.2011 13:28

JaB

Re: Takže pan Hučín

JaB - strako - KSČM je stranou marxistického typu, mají to ve stanovách a Štětina přišel nejen na toto, ale i na dalších asi 70 důvodů, kdy KSČM nevyhovuje zákonu o stranách nebo ústavě. Vláda to má za úkol předat soudu - zatím vláda nekoná, proč asi ?

Komunističtí mládežnici byli skutečně zakázáni, ale dovedli se právně z toho vyvléci a tak jsou znovu povoleni , proč asi ?

Zatím mám dojem, že mě argumenty nedošly, našim lidem totiž argumenty dojít ani nemohou, stačí šáhnout do minulosti a máme argumentů tisíce ( i bohužel s tisíci mrtvými ), já na bolševiky nemusím řvát ( jak píšeš ), mám argumentů, že je ani nestačím uplatnit.

Proč mě , jako pavlačová drbna, podsouváš Klause a jeho kapitalizmus, copak já jsem rozkradl republoku ? Naopak !  Já ( my ) jsme nechtěli spustit privatizaci, dokud nebudou zprivatizové banky, do privatizace neměly jít nomenklaturní kádři, StBáci a jiní zloději všech provedení, tak to si strako vyřiď s ODS a ne se mnou ! nebo sám se sebou !   --došly znaky .

0/0
6.2.2011 15:48

Marold3

Re: Takže pan Hučín

R^

0/0
5.2.2011 21:15

nazdravi

Blahopreji vam,

take bych rada jednou  neco zdedila.

0/0
5.2.2011 15:44

DrID

Pana Hučína si moc vážím!

Potřebovali bychom jich tak stokrát víc proti bezcharakterním komoušo-rozkradačům napříč partajemi...

0/0
5.2.2011 15:28

136N

Re: Pana Hučína si moc vážím!

Já ne , je mi ukradenej .:-/

0/0
5.2.2011 16:19

Černoušek Bubu

Aby nebylo panu Hučínovi v budoucnu křivděno.

Díval jsem se na údaje o firmě Kazeto Přerov na googlu, za poslední dva roky propustila 600 zaměstnanců z 900. Zůstává tam (podle internetu) 300 zaměstnanců. Tomu se říká firma v krachu. Něco jiného byl bezejmený vlastník - to se nadává na krizi. Pokud se ale objeví známá postava, přilepí se to na ni, včetně minulosti - viz barandovské terasy. Aby na panu Hučínovi v Přerově nakonec nezůstalo (že neoprávněně, za to si nic nekoupí) jen to , že to byl on, kdo Kazeto Přerov - obří firmu s tisíci zaměstnanců pohřbil.

0/0
5.2.2011 15:00

vilný stařec

Re: Aby nebylo panu Hučínovi v budoucnu křivděno.

tak to se bude tunelovat.;-D

0/0
5.2.2011 20:07

vokroj

Tak tohodle tedy vůbec nemusím,

doufejme, že podle jeho častého vyjádřování peníze užije pro bohulibé demokratické účely ...

0/0
5.2.2011 14:04

biggles

Re: Tak tohodle tedy vůbec nemusím,

třeba rozšíření sortimentu o výrobu KAZETOvých bomb...

0/0
5.2.2011 14:38

JaB

Re: Tak tohodle tedy vůbec nemusím,

JaB  - biglesi, nekaz mě Hučína, já ho celou dobu přesvědčuji, aby Kazeto Přerov začalo vyrábět v licenci elektrické pendreky. Já vím, že by se ti do toho dvojplošníku hodily bomby, ale to bylo před sto léty

0/0
5.2.2011 19:32

Charles_Davy

Jako první krok čekám

že propustí z firmy všechny komunisty, současné a bývalé, aby šla firma nahoru ;-)

0/0
5.2.2011 14:03

dávám tomuto nicku tak měsíc

Disident nebo chlapík,

kterému se nechtělo nikdy dělat....?

0/0
5.2.2011 13:34

JaB

Re: Disident nebo chlapík,

JaB  - no vidíš a přesto toho udělal  tolik, až se z toho mnohým třepou zadky

0/0
5.2.2011 19:25

M.Jakeš

Vážení soudruzi a soudružky

Přestaňte prosím nadávat soudruhům a soudružkám, do soudruhů a soudružek. Co by tomu řekl soudruh Hučín, soudruzi a soudružky? Soudruh novinář si dal tu soudružskou práci, kterou tady někteří soudruzi a soudružky sabotují a to není správné soudruzi a soudružky..

 Děkuji vám za pozornost soudruzi a soudružky

Váš Soudruh M.Jakeš

0/0
5.2.2011 12:18

MyšákXXL

Re: Vážení soudruzi a soudružky

Ubohý diskutující , éuboh a nesouvisející jeho vyjádření.!

0/0
5.2.2011 17:11

certik_bertik

snad

zůstanou ve vedení i nějací rozumní lidi

0/0
5.2.2011 12:05

EasyR1.4

Re: snad

Tím míníte bývalé komunisty ? :-)

0/0
5.2.2011 12:40

certik_bertik

Re: snad

nezáleží na politickém přesvědčení, ale záleží jak rozumí provozu a obchodu

0/0
5.2.2011 12:41

EasyR1.4

Re: snad

A pan Hučín tomu nerozumí ? Jak to víte ? :-)

0/0
5.2.2011 12:43

EasyR1.4

Re: snad

Btw. co je Vám vlastně do toho, jak svůj podnik povede ? :-)

0/0
5.2.2011 12:44

certik_bertik

Re: snad

není mi do toho nic, ale jen jsem zvědavý jestli relativně slušně fungující firma nebude zničena nějakými amatérskými nápady

0/0
5.2.2011 12:51

JaB

Re: snad

JaB  - bertiku -  kdyby si nevěděli rady, jistě se na tebe obrátí, pošli jim svou adresu;-D

0/0
5.2.2011 19:20

vseznalek_z_hradu

Bomba

A co je nám po tom, že nějakej BL... něco zdědil :-)

0/0
5.2.2011 11:52

a+a

Re: Bomba

Cirilek Svobodovic taky zdědíl. Taky se staral :-P:-P:-P

0/0
5.2.2011 12:29

opportunity

Re: Bomba

.. ve dne v noci...:-/

0/0
5.2.2011 13:38

kalouskonečas

Kozel zahradníkem...

No potěš pánbu...zase budou v našich fabrikách vládnout lidi, kteří vyšli z páté třídy...a jsou blbí jako punčtoci...!!! A tento výmaz je jejich králem... Chudáci zaměsnanci...asi brzy zkrachují a tato troska skončí pod mostem...!!! Když si představím, že toto koryto by mi tam předvedli jako šéfa a majitele...tak bych ještě ten den dal výpověď !!!

0/0
5.2.2011 11:43

Dabi

Re: Kozel zahradníkem...

majitel nemusí řídit podnik a velmi pravděpodobně v tomto případě ani nebude, není většinovým vlastníkem

0/0
5.2.2011 11:45

holkazdaleka1

Re: Kozel zahradníkem...

panejo, z ktere tridy si vysel ty?

0/0
5.2.2011 12:36

Najdete na iDNES.cz