Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Heger poslal na šéfa Motola kontrolu, dřív se přeli o stamilionové opravy

Ministr zdravotnictví Leoš Heger poslal kvůli kauze "kulichů" do motolské nemocnice kontrolu. Jeho vztahy s šéfem Motola Miloslavem Ludvíkem nelze označit za idylické. Heger coby šéf královéhradecké fakultní nemocnice kritizoval drahou přestavbu Motola. Ludvík mu připomněl, že i on utratil stovky milionů za úpravy svého ústavu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ales Dvoulety

Jak je tohle možné ???

Jak tenhle lump může rozhodovat o miliardách??? Deset let ví (podle svých slov) o manipulacích zakázek. Dodavatelé do špitálu jsou všechno "jeho osobní kamarádi". Motol nedostal 4,5 miliardy, protože by je potřeboval !

Teď přiznal, o čem se mluvilo dlouho - peníze tam šly proto, že s Ludvíkem v čele špitálu byla záruka, že se z těch miliard podaří ukrást nejvíc. A to využívali onkologických dětí, pro které je ta investice naprosto nezbytná.

To je lidský odpad, cynik a hnus. Takový člověk by měl jít lepit pytlíky a ne krýt korupci těch jeho "primářů" ve špitále.

0/0
4.2.2011 18:34

danax

máš něco proti Hušákovi?

nebo Ludvíkovi?... když jdu kolem jakékoli kanceláře, kde je možné přijít k prebendám, zavřu oči a zrychlím... abych náhodou nebyla svědkem...

0/0
4.2.2011 21:01

Jan Hloupý

Jeden zloděj vedle druhého

Kámoš zkontroluje kámoše. 10let kradli oba (nakonec Ludvík na Hegera propálil, že ten mu záviděl prachy, které mohl "proinvestovat" v Motole - že je u nás ze státních zakázek 15-18% vratka, to není žádné tajemství), jsou ze stejné party zločinců - ředitelů fakultních nemocnic. Komedie. Kontrola má sloužit jen k tomu, aby Ludvíkovi pokryl záda. Stejně jako divadlo se zástupem primářů, kteří manipulují zakázky (jak správně Ludvík zmínil), on jim to léta toleroval, aby nenapráskali oni jeho, on věděl od "osobních kamarádů" o tom, že oni kradou, a teď by ho měli prásknout??

Ne, ne. Chválili Ludvíka, až se člověku draly slzy do očí. Zlatý ředitel, zlatý... Bodeť ne, když je nechá přikrádat za to, že oni neprásknou jeho.

Je to po těch letech "vyzrávání" v podstatě organizovaný zločin. Heger dobře ví, proč mluví o korupci za cca 27 miliard.

Totéž je Jurásková a Hellerová ve VFN, s Kraus ve svaté Anně, Kunová v Plzni. A Zeman ve FNKV má šanci ukrást kolem půl miliardy z peněz na nový barák.

0/0
4.2.2011 18:29

SvatyAntonin

Motol

O tom to je, klientelismus a koruce. Každá spádová oblast má být vybavena stejnými špičkovými přístroji jako Praha. Hradec si to zaslouží stejně jako Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň. Rozdělovat na investice především dle nutnosti a ne dle množství kulichů.

0/0
4.2.2011 17:22

tatianaK

Motol

řéda   Motolské  nemocnice je na úrovní    slaboduchého  žáka 5  třídy.... sorryyRv

0/0
4.2.2011 16:55

Šulivajda

Heger poslal na šéfa Motola kontrolu

Jen aby to nebyla fraška jako obvykle8-o

0/0
4.2.2011 15:40

vokroj

Heger

asi nepochopil, že práskání na korupci se provádí systémem "co se nehodí, to se vyhodí" .... ruka ruku myje

0/0
4.2.2011 15:29

buta

6 let od tunelování - to už je dávno......

Jen v tom videu Ludvík říká, že má 4,5 miliardy a Motol je vůbec nepotřebuje.... a pro 16 tisíc doktorů v celé zemi jsou 2 miliardy na rok moc.... no to je mazec, páni ředitelé, milionáři, neměli byste být v kriminále ?

0/0
4.2.2011 15:19

briida

Re: 6 let od tunelování - to už je dávno......

No jo, ale těch 4,5 miliard má pan ředitel v Motole pro uskutečňování ambiciozních rekonstrukčních projektů.. to nejsou peníze pro lid.. ani lékařský a ani nelékařský..

0/0
4.2.2011 15:40

SvatyAntonin

Re: 6 let od tunelování - to už je dávno......

Ano, ty miliardy vyhozené z části jdou na uspokojení jeho ega. On, pán světa si to umí zařídit

0/0
4.2.2011 17:24

kocy

Re: 6 let od tunelování - to už je dávno......

R^

0/0
4.2.2011 15:44

DecoSouza

šíbr Heger

Přeli? Kdysi dávno..pak se Leoš zapojil do zdravotnictví jaksepatří a začal stavět předražené lávky v Hradci...pusťte si video s Ludvíkem, tam říká, že Leoš byl v předražených megaprojektech jeho vzor. Nebo Máte Slovo, kde byli oba (náhoda?) a navzájem se přechvalovali neuvěřitelným způsobem, Ludvík je prý jeden z nejlepších ředitelů, co postavil Motol na nohy.

I teď, ihned po zveřejnění videa, Leoš Ludvíka jasně hájil a omluval.

0/0
4.2.2011 15:12

Najdete na iDNES.cz