Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Pod praporem (anti)sexu určití lidé kastují českou společnost

Zdrsnění slovníku v českém veřejném prostoru je faktem. Agendu často určuje ten, kdo volí nejpeprnější slova, která světí jeho prostředek. Jedním z příkladu je nedávná debata kolem sexuální výchovy ve školách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tlusťoch

ideologicko-demagogicko-propagandistický blábol

při čtení tohoto článku, mám pocit, že jsem se ocitl v 50. letech minulého století a naživo sleduji proces s Miladou Horákovou, anebo v 70. letech jsem masírován propagandou okolo charty 77.

Tento článek je jen snůška výmyslů a pocitů autora za použití některých polopravd.

Žádám tímto vás, lidé s mozkem, abyste si přečetli co skutečně hlásají D.O.S.T. a V.O.R.P. a utvořili si vlastní názor.

Tvořit si názor podle demagoga, bez zpětné vazby informací druhé strany a vlastního rozumu, je rezignace na svobodu člověka.

Vy chcete žít opět pod knutou diktátora? Já ne.

0/0
21.9.2010 9:06

Jub

Re: ideologicko-demagogicko-propagandistický blábol

Je videt ze clanek jste necetl, protoze autor v podstate nekritizuje nazor, ale prave tu prezentaci a ta se blizi (tedy vic nez clanek autora), prave te propagande 50 let.

0/0
21.9.2010 12:19

tlusťoch

Re: ideologicko-demagogicko-propagandistický blábol

Přečetl jsem si článek ještě jednou, jestli mi něco neuniklo. Snažil jsem se, ale na svém názoru nic měnit nemohu.

0/0
21.9.2010 14:19

Jub

Re: ideologicko-demagogicko-propagandistický blábol

Vystoupeni obou stran (a ted nemluvim o dokumentech, ktere at uz na internetu nebo jinde byly prezentovany) jsou zatizeny demagogickou tendenci. Autor vidi jenom jednu stranu, ale takhle postupuji obe dve. V podstate uz jde pouze o medialni prestrelku, ze ktere se uz jakekoliv realne argumenty vytratily.

0/0
21.9.2010 17:42

VLADEK

Souhlasím

S obsahem článku pana Chuchmy na 100% souhlasím. R^

0/0
20.9.2010 15:37

Slůňátko

je vidět, že bláznů je stále D.O.S.T.

jsem asi trochu zkažený, ale myslím, že je lepší, když se děti o sexu něco dozví ve škole než (řečeno slovy z jednoho britského sitcomu) v partě za domem. Mimochodem, ty nejproblémovější děti zpravidla pocházejí z tzv. "dobrých rodin s přísnou výchovou". Říkal jsem si, že tupý fanatismus nemá v současné společnosti místo. Zjevně to byla velmi naivní představa. Proto budu s klidným svědomím ten "špatný a zkažený"

0/0
20.9.2010 14:46

UnCool

Re: je vidět, že bláznů je stále D.O.S.T.

R^

0/0
20.9.2010 14:47

escobar

Ateisté vs. hrstka věřících

Já bych si toho taky nevšímal, však flanďáků je u nás minimum, takže ať si žijí po svém a nás ateisty nechají na pokoji, já jim taky nevnucuji, kdy a jak se mají modlit a jak a kdy mají mít sex. Když jim to vadí, nechť si vybudují, zaplatí a provozují své školy.

0/0
20.9.2010 14:41

UnCool

Re: Ateisté vs. hrstka věřících

když už je řeč o těch flanďácích, oni stejně nejraději mají sex s malými dětmi(které se mohou těžko bránit), jak ukazují skandály v poslední době

0/0
20.9.2010 14:45

Yesname

Na tom článku

jsou jednoznačně nejlepší ony dvě reakce na článek. První docela přesně vystihuje pocity generace, které se příslušného vzdělání nedostalo a pracně se tím stresujícím prostředím musela sama prokousávat. ;-D Na druhé straně pak výčet všech skupin, které pan Hájek (po vzoru pana Klause) pln tolerance nesnáší. Určitě na některé zapomněl, ale to mu odpustíme.

0/0
20.9.2010 14:41

UnCool

jsem jednoznačně pro výuku

my jsme se třeba na základce učili navlékat kondom na banán apod. a myslím, že to na nás nějaké špatné následky nezanechalo, myslím že je důležité, aby o tom děti věděli co nejvíc, protože až dojde na věc, tak aby věděli jak se zachovat a co udělat, aby nedošlo ke gynekologické nehodě a je fakt, že docela vysoké procento dětí začíná se sexem okolo 14 roku, takže informovanost od základní školy je na místě

0/0
20.9.2010 14:40

Psaní_jako_forma_extremismu

Zas tak dramatický bych to neviděla

Jsem pro, aby se ve škole vyučovala, vždyť názorně jim to ukazovat nebudou, tak co. :) Měla by se vyučovat, vždyť i se učí horší věci na škole které k životu některé ani nevyužijí. :-)

0/0
20.9.2010 14:14

Najdete na iDNES.cz