Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Výtržníci podpálili ve francouzském Grenoblu třicet automobilů a obchody

Skupina výtržníků podpálila v noci ve východofrancouzském Grenoblu třicet automobilů a vypálila několik obchodů. Násilnosti propukly poté, co policisté zastřelili muže, který právě vyloupil kasino.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

palič..

Hezké

multikulturní obohacení. Všichni pilitici, kteří toto zavili ve snaze importovat si své voliče by měli viset.

0/0
20.7.2010 7:49

Mallinali

Inu

Kdepak soudruzi z Francie udělali v asymilaci chybu? :-P

0/0
18.7.2010 15:23

lejnok

Re: Inu

asy je málo mili.

0/0
21.7.2010 11:43

paltt

Je HROZNE co se v Evrope deje

Predem rikam, dukaty jdou do pekel. Nicmene:

Nasi predkove ze stare Evropy se nejen otaceji v hrobech, ale doslova v nich ''rotuji''. To pisi protoze ti stari Evropane se hodne nadreli nez udelali Evropu takovou jakou ji zname z mladi nasich otcu a dedu. Posledni muslim byl vyhnan z Evropy po dobyti tehdy Maurske Granady ve Spanelsku roku 1492. Katolicka Evropa mela s Maurskymi muslimy neskutecne problemy jiz ve stredoveku, proto s nimi vedla valky. Pro cenzora - To je fakt a historicka skutecnost!

A ejhle, jsou opet zde, a opet vytvari problemy. A co s nimi? To neni dobra otazka. Co bude s nami?

Pro cenzora - To je opet fakt a soucasna skutecnost! Zadny NEPRISTEHOVALEC se radeni multiculti neucasnil.

Kdokoliv kdo poukaze na fakta je nazyvan rasistou. Jenze ja nejsem rasista. Ja chci jen stejny metr pro vsechny. Za zlocin MUSI nasledovat trest. Jenze kde jsou tresty pro tyto grazly? Politici a policie zamerne nechteji videt. No, co ale az zacnou ''hony'' na muslimy? Kdo bude vinen?

0/0
18.7.2010 11:52

StanleyP

Re: Je HROZNE co se v Evrope deje

R^

0/0
18.7.2010 13:35

Joseph1

Re: Je HROZNE co se v Evrope deje

R^

doporučiji film:Third jihad

0/0
19.7.2010 1:48

Antoninus

Pro: 999

Vy mě tu říkáte nácku;-D, opravdu směšnější být nemůžete. Zatím atisemitismus jste tu předvedl jen vy.

No zase poněkud neznalost že neexistují "etničtí francouzi"? Výte sám že je to lež. Etničtí francouzi jsou vlastně směs keltů, římanů a germánů z čehož vzniknul i jejich jazyk. Tedy se prokázalo že jste rasista dokonce upíráte Francouzům právo na existenci;-D.

To že Francouzi v zájmu "politické korektnosti" prohlašují všechny obyvatele francie za francouze neznamená že neexistují "etničtí francouzi".

Je pravda že Francouzi jsou opravdu hodně smýchaní s ostatními národy evropy nicméně i takto vznikají národy.

Problém však v tomto případě není ani tolik etnický (i když i toto zde hraje určitě jistou roli) ale myšlenkový. Islám se s Francouzskou kulturou neslučuje a ani nemůže.

0/0
17.7.2010 23:10

999

Re: Pro: 999

Antoníne, vidím že jsi nejen hloupější, ale taky vážnější, než tví virtuální soukmenovci, odpovím ti tedy vážně:

"Nácek" - to je jen internetová nadávka. Něco jako "komouš" nebo "multikulti". Nemyslím tím, že bych tě identifikoval jako hitlerova pohrobka.

Ale tady na internetu, když já jsem multikulti tak ty a tobě podobní jste náckové. Nemohu to poznat podle ničeho jiného, než podle slovníku a podle zaměření. Když "to" po zprávě i nějakých násilnostech ve Francii hned vyskočí a začne "to" psát xenofobní výpady, je "to" nácek. Nikdo normální, kdo nemá zrovna v hlavě seno, by to nedělal. Když "to" třídí lidi podle etnického původu, je "to" nácek. Tak se vždycky prozrazovali - ti skuteční před osmdesáti lety, i jejich latentní myšlenkoví dědici dnes, jako jste vy.

Takže - klid...

 

0/0
17.7.2010 23:31

Antoninus

Re: Pro: 999

No opravdu nechápu co máte v hlavě vy kdy níže jste psal věci absolutně mimo mísu (například že proti Izraely stojí arabové a ne muslimové což je totální pitomost ale to jsem psal níže), a píšete tu něco o hlouposti promiňte ale to je opravdu vtip tohle může napsat už jen blb (už jsem nenašel jemnější označení).

No ale o tom také svědčí vaše "internetové nadávky" a vaše rozřazení těchto nadávek je mimo místu asi jak ti arabové.

Podle vás tedy každý vědec který se zabývá národy je podle vás nácek tak to je opravdu humor. Navíc podle vás celý náš stát má náckovské zákony protože přistupuje k lidem podle rasy a to zvýhodňováním určitých menšin. Opravdu primitivní pohled.

Tedy podle vás kdokoliv kdo se pozastaví nad národnostním složením je nácek velice pěkné.

No ale nutno dodat že se tu zesměšňujete krásně. Ale trošku vážněji tím že ignorujete přírodní zákony (například rozdílnosti národů) či potlačujete určité obyvatelstvo na úkor jiného současné problémy evropy neřeší.

0/0
17.7.2010 23:54

999

Re: Pro: 999

Váš stát přistupuje k lidem podle rasy? Zvýhodňováním určitých menšin?

Kde to žiješ? Ve Francii ne, že?

0/0
18.7.2010 0:13

Antoninus

Re: Pro: 999

Žiji naštěstí v ČR a zde skutečně stát přistupuje k lidem podle jeho etniky. Dám u nás příklad když "býlý" obyvatel neplatí nájem vyhodí ho na dalžbu když to samé udělá náš romský spoluobčan tak může bydlet dál protože ten kdo by ho vyhodil by byl obviněn za rasistu a tak by se dalo pokračovat.

Je ale legrační že i ve Francii přistupují k lidem podle určité i rasové (spíše by bylo přesnější příslušnosti k určité etnice) příslušnosti. Protože například to co se dělo ve Francii před pár lety bylo zralé tak na stané právo (stovky vypálených aut dokonce podle některých zpráv i střelba) ale jen kvůli tomu že to prováděly převážně potomci přistěhovalců tak to bylo v pořádku. Francouzi se přesněji bály tvrději zakročit aby nebyly nazváni rasisty a tedy postupovaly podle etnické příslušnosti odpověď zní jednoznačně ano.

Slyšel jste někdy pojem pozitivní diskriminace? Asi ne ale to bude asi jako s těma Arabama zase jste totálně mimo mísu.

Doporučuji vám opravdu trošku si o tématu zjistěte.

0/0
18.7.2010 0:25

Ješter 103

Re: Pro: 999

Já žiju v ČR a náš stát je rasistický, protože zvýhodnuje určité menšiny před normálními původními obyvateli.;-ORv

0/0
18.7.2010 0:30

Ješter 103

Re: Pro: 999

No tak asi většina Evropanů jsou nácci.......;-D

0/0
18.7.2010 0:28

kenzo

Re: Pro: 999

Máte pravdu!;-D

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/v-evrope-vladne-xenofobie-polovina-lidi-trpi-predsudky_148199.html

0/0
18.7.2010 0:36

Ješter 103

Re: Pro: 999

Já vím že mám pravdu ;-D Tak to je ale pro muslimy trochu problém nemyslíš ? :-P

0/0
18.7.2010 0:55

999

Re: Pro: 999

Evropa je na tom o dost líp, než Německo před osmdesáti lety. To znamená že je v ní méně potenciálních nácků, než bylo tehdy v Německu. No ale kdyby se vynořil nějaký mimořádný fýrer...nevsázel bych se, že nevyhraje volby. Xenofobie a lidská omezenost vůbec jsou nebezpečné faktory.

Zatím to ale nebezpečně nevypadá, protože fýrerů je absolutní nedostatek - nerodí se v každé generaci a ke všemu většina z nich je zlikvidována dřív než uspějí. Jejich potencionální voliči, kteří se zde projevují, jsou rozptýlení, dezorientovaní, především jsou sobečtí a líní, a jsou schopni se zberchat jedině když je naverbuje nějaký malý regionální fýrer jako byl Haider. Těm se říká "vůdcové malých vlastí". Ani těch není dost a dosud žádný z nich neuspěl. "Leukocyty" evropské kultury je časem likvidují. Ale může být i hůř. Nejsem optimista.

Jestli bude hůř, bude třeba přitvrdit. Ale nemá cenu plašit předem.

0/0
18.7.2010 0:54

Ješter 103

Re: Pro: 999

Já zase jsem optimista věřím že takový Wilders Evropu probere a za ním budou následovat další rozumní a schopní vlastenci. ;-DR^EU

0/0
18.7.2010 0:57

999

Re: Pro: 999

Wilders?

"Už brzo umřeš, prasopse, a vypadáš na to.

brzo už zhebneš a svlíkneš kůži, v podobě čeho se narodíš?"

"Tak, prasopse, popones svou mrchu!"

0/0
18.7.2010 1:10

Ješter 103

Re: Pro: 999

Sem si myslel že Wilders ti udělá radost :-PV

0/0
18.7.2010 1:32

Mallinali

Re: Pro: 999

;-D víte, ona musí být po "fýrerech" společenská poptávka. A pokud je to dnes nastaveno tak, že se tu trpí vnitřní kolonizace někým, kdo nás čím dál víc nemá rád a je ekonomickým, společenským a bezpečnostním rizikem (přičemž se o tom nesmí moc mluvit)...ostatně to má sepsáno i ve svém svatém manuálu... tak se ta společenská  poptávka pochopitelně zvyšuje. To není primitivní xenofobie, to je tzv. pud sebezáchovy.

0/0
18.7.2010 15:30

Mallinali

Re: Pro: 999

Že to v drtivé většině dělají muslimové a ostatní neasymilovaní přistěhovalci je většině lidí jasné. To není nějaká záhadná xenofobie, to je empirická zkušenost...jak se samozřejmě ihned potvrdilo. Relativizování je fajn, skvěle ukrátí čas v kavárně...ale do praxe nepatří ;-). A ne každý, kdo nechce spáchat sebevraždu (navíc islám není rasa), je nácek ;-). A propo, každé etnikum má určité kulturní kódy, které bývají tu více, tu méně, tu vůbec přepisovány kódy jiného etnika, se kterým jsou v kontaktu. Takže pokud je nějaké etnikum takřka neovlivněno kulturním kódem původního státotvorného etnika či kulturní oblasti, je tu problém - pakliže má stát fungovat...a ten nevyřešíte tím, že budete "náckovat" na všechny strany...oni sami se totiž od nás rozlišují a jako svorka je drží pohromadě Islám.

0/0
18.7.2010 15:21

rigel

Re: Pro: 999

Pisete,ze zijete v CR.Doporucoval bych vam naucit se lepe cesky.Mate v tom hrozne hrubky.

0/0
18.7.2010 4:44

Fai Rodis

Re: Pro: 999

Checht. Etnicti Francouzi (Provensalci, Gaskonci, Alsasani, Burgundani, Bretonci, Normandani, zkratka kazdy, kdo ma bilou hubu) se ted oznacuji les Gaulois - Galove.

0/0
25.7.2010 18:09

Soininen

Multikulturní kočkování

Tohle je jasná práce islámských U-Mensch. Nebo že by to byli Buddhisti či snad šinstoisti. No tak nač být politicky korektní, nás zajímá pravda. Tito musí prostě z Evropy pryč a jestli po dobrém nebo po zlém, to je jedno. Beztak mají vysoký přírůstek takže se vše ztratí.[>-]

0/0
17.7.2010 23:05

biggles

Tak to vypadá,

že jsou bývalí kolonisté sami pomalu kolonizováni - takoví frantíci např. už ztratili skoro 20% svého hlavního města.

Nejsměšnější je, že bývalé kolonie se ztrátě suverenity většinou urputně bránily - naopak evropané se dnes zmůžou jen na to, aby zabránili vlastním obyvatelům bránit se - navíc své dobyvatele si EUrostrejčci vyloženě hýčkají a importují další a další... ;-D

0/0
17.7.2010 20:55

906_The Death of Eric Cartman

Jo a je rozdíl...

mezi zabitím na útěku či při přestřelce. Dostal headshot, když měl v ruce kvér a střílel.

0/0
17.7.2010 20:18

VentreSaintGrisFX

Re: Jo a je rozdíl...

Copak o to jde? Musulman konal, jen to co mu nařizuje islám. Totiž vedl jihad proti neislámské zemi, plné "nevěřících psů".  Policie takového státu vůbec nemá co bránit musulmanovi v jeho zbožnosti...

0/0
17.7.2010 20:21

906_The Death of Eric Cartman

Prvně jesem se podíval na server YXZ

zastřelený byl 27letý muslim Karim Boudouda. Smajla se nepdvážím vložit, bylo by to rasistické, že?

0/0
17.7.2010 20:16

VentreSaintGrisFX

Re: Prvně jesem se podíval na server YXZ

Podle mě je to rasismus a diskriminace, že ohňové slavnosti jako projem obohacující kulturní svébytnosti jsou ve Francii povoleny jen machometánům a ne třeba buddhistům, judaistům, taoiostům apod...

0/0
17.7.2010 20:18

906_The Death of Eric Cartman

Re: Prvně jesem se podíval na server YXZ

Ohňové slavnosti???????? Jo, aha...;-)

0/0
17.7.2010 20:32

RJJ

O pane cenzore

Velmi se omlouvám, že jsem vás ranil:-P

Tak ještě jednou

http://www.sme.sk/c/5468590/francuzska-policia-zabila-podozriveho-ludia-vysli-do-ulic.html

Snad to tentokrát projde. Možná už dorazili do redakce, slimáci;-D

0/0
17.7.2010 20:09

VentreSaintGrisFX

A už se maže...

0/0
17.7.2010 20:00

derik

Zvlastni jak se snazime zakryvat o koho slo.

Chvili jsem hledal na Internetu a prakticky kazdy uvadi ze slo o francouzske vytrzniky. Maximalne uvadi jmeno Karim Boudouda. Ze slo o muslimy se uvadi snad jen v Izraeli:

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3920985,00.html

Opakovane prepadavat se zbrani muze i nemuslim. Ale kdyz 30 ozbrojenych mladiku prepadne tramvaj s lidmi, zapali desitky aut, a strili na policii, tak je nanejvys zadouci uvest o jakou skupinu se jedna. Aby se proti tomu dalo neco vcas delat. A ne podporovat/umoznovat jejich pristehovalectvi, jejich stredoveke zvyky, a jejich preposilani treba i k nam.

0/0
17.7.2010 19:20

smějící se bestie

Re: Zvlastni jak se snazime zakryvat o koho slo.

že vyloupil kasino tím se zalíbil Alláhovi, a jeho bojovníci trestají mučedníkovu smrt plamenem pekelným, jak řekl Alláh. Alláh Akbar !!!

0/0
17.7.2010 19:35

VentreSaintGrisFX

Re: Zvlastni jak se snazime zakryvat o koho slo.

Neviděl bych to takto přímo, ale každopádně se tím proti alláhovi nijak neprovinil. Naopak muslim tím, že jakkoliv ublíží "nevěřícím psům" resp. jakýmkoliv způsobem revoltuje proti neislámskému státnímu zřízení, které musí být nahrazeno dar al islam, tak koná alláhulibý jihad.

0/0
17.7.2010 19:59

Speedmaster

To přece nejsou výtržníci

Jsou to zločinci.

0/0
17.7.2010 19:18

Qíteček v nemilosti cenzůry

Re: To přece nejsou výtržníci

A stejně je máme rádi.

0/0
17.7.2010 19:20

pes Muki

poznamka

Budte opatrni soudruzi. Tim ze kazdeho, kdo se v tomto stretu dvou civilisaci postavi proti islamisaci Evropy, okamzite nazvete narodnim socialistou, tak delate tem nazi ohromnou reklamu. ve skutecnosti je jich jen male procento, ale tim, ze oznacite kazdeho, komu se nelibi pocinani muslimu a jejich snaha prosadit svoje zvyky a zakony tak cizi vsemu pokrokovemu v Evrope a jejich ohromny prirustek nahanite vlastne masy do tabora tech co tak kritisujete. Takze pokud nesouhlasim se sebevrazdou zapadni civilisace, tak jsem pro uzitecne idioty nacek. No budiz.Nakonec tak oznacujete i zidy, kteri se brani utonuti v netolerantnim muslimskem mori, nejsem tedy ve spatne spolecnosti

0/0
17.7.2010 18:51

mutantmutant

to 999

doporučená četba pro tebe a tobě podobné:

http://www.learned.cz/files/16vs/jaroslav.panek_0510.pdf

0/0
17.7.2010 18:41

mutantmutant

francouzští "mladíci"

:-P

0/0
17.7.2010 18:37

pes Muki

otazka

"byl již třikrát odsouzen za ozbrojenou loupež," Tomu nerozumim. jak to ze byl na svobode?

0/0
17.7.2010 18:29

mosulský machredz

oo

třicítka maskovaných výtržníků vyzbrojených baseballovými pálkami a železnými tyčemi

.

konečně jsem se dozvěděl definici průměrného výtržníka: maskovaný mladík vyzbrojený baseballovou pálkou a železnou tyčí R^ 

0/0
17.7.2010 18:03

hromo.bití

nu a kdo byli ti výtržníci?

to se opět nedovíme? Snad aby nedošlo k mylnému dojmu, že ti maskovaní hoši byli zas a opět přistěhovalci? Ale no tak, mě by třeba ani ve snu ani nenapadlo pochybovat o oprávněnosti víry v mírové multikulturní soužití.

0/0
17.7.2010 17:50

letram_lerak

vyloupil kasino?

co je na tom špatného???

0/0
17.7.2010 16:43

biggles

Re: vyloupil kasino?

že nepracoval pro berňák...

0/0
17.7.2010 20:34

kenzo

Grenobl a podobné incidenty z multikulturně

znehodnocené a odevropštělé islamizované Francie za poslední dobu:

SAINT-ETIENNE

http://www.sme.sk/c/4928223/francuzska-policia-zasiahla-proti-vytrznikom-slzotvornym-plynom.html

FRÉJUS

http://www.sme.sk/c/5081656/francuzska-mladez-rozhnevana-smrtou-motorkara-zautocila-na-policajtov.html

0/0
17.7.2010 16:35

Zirkon

Muslimové jsou už v Alpách

Źe muslimové řádí  v Marsei a  v paříži je  všeobecně  známo.

Že již obsazují i  Francouzské Alpy je  pro mne  novinka.

Dřív nebo později budou i tady.

0/0
17.7.2010 15:35

999

místní náckové

si přečetli zprávu na netu a hned "vědí" jakou barvu kůže měli¨- maskovaní - násilníci.

Přitom na zprávě je pozoruhodné něco jiného - totiž že totéž se může stát i u nás, ačkoli nejsme tak anarchistický národ, jako francouzi. Co se může - a prokazatelně stává - u nás: skupina maskovaných násilníků ohrožuje lidi a zapaluje auta, a nikdo není mrtvý a jen jeden je zatčený!!!

A pak se novináři diví, že nový ministr vnitra chce vyměnit policejního ředitele...za tohoto policejního ředitele ožralé bandy táhnoucí na stadion nebo ze stadionu ohrožují lidi, rozbíjejí co jim přijde pod ruku a policie předvede dva výtržníky...

Kůže ani vyznání mě nezajímá, ale lidi, kteří se takto chovají, by měli mluvit o štěstí, že jsou v cele a celí!

0/0
17.7.2010 15:09

danny47

Re: místní náckové

Ti, které tak sebevědomě (všechno vim, všude jsem byl, že...) označuješ jak místní náckové, jsou třčeba (zřejmě na rozdíl od tebe) schopni si přečíst tuto zprávu na jiném zpravodajském serveru ...... takže opravdu vědí !!

Ale to je úděl multi-kultistů a dalších inicijatýv - vědět h..o ale o to hlasitěji křičet, že

0/0
17.7.2010 15:16

999

Re: místní náckové

Vždyť jsem napsal "přečetli si zprávu na netu a hned vědí..."

Nespecifikoval jsem server. Náckové taky umí číst. I v jiných jazycích. Málokdo ovšem francouzsky.

A já taky umím číst a místní náckové se za své xenofobní komplexy nestydí. Veřejně se k nim hlásí.

0/0
17.7.2010 16:09

Najdete na iDNES.cz