Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Recenze jedné kampaně aneb co zvěstuje mail od Člověka v tísni

Všechno má - nebo by mělo mít - své meze. I metody, jimiž neziskové organizace shánějí od občanů peníze. Od jedné nedávné akce Člověka v tísni se autor následujícího textu odráží k obecnější úvaze na toto téma.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

modrá_krkavka

Než bych bych tomu Studenskému vůdci z ČvT dal

cent, tak ho raději  palicí roznejtuji na tác pod picu. Alespoň budu mít jistotu, že ten peníz nepoužije ke štvaní proti levici!

0/0
15.6.2010 20:45

ctvrta.sudicka

Re: Než bych bych tomu Studenskému vůdci z ČvT dal

Teď trošku "nechápu". Předpokládám tedy, že když komentujete studentské volby, tak víte, co to je festival Jeden svět. Vždyť to přece vůbec nebylo medializovaný, dokud se neozvali jistí levicový hejtmani, že? :o) Tito hejtmani měli určitý požadavek, který jim byl splněn, aby byl klid. Ale humbuk byl stejně. Ano, Čvt neměl dělat studentské volby, podcenil krapet inteligenci národa:o) Jakým způsobem probíhalo podle vás to štvaní proti levici??? Jako tak, že studenti měli před volbami 4 hodiny občanské nauky zaměřené na toto??? A víte třebas to, že jinde zase pravičáci vykřikují, že ČvT levici straní, jelikož tak rychle vyhověl požadavkům páně Ratha??

Nevím, jestli toto teda poberete, když to nepíšou f tom Blesku a jiném bulváru:)

0/0
17.6.2010 19:55

modrá_krkavka

Re: Než bych bych tomu Studenskému vůdci z ČvT dal

To není jen o studentských volbách, ale o štvaní ČvT po školách proti  levici, a jeho podivné angažmá v Čečně a pod. A takový bulvár (znám i expresivnější výrazy) jako Blesk, Aha příp. Sešup nečtu. Rovněž tak Halo noviny. A to že ty volby nebyly medializovány to ještě neznamená že neštval inkousty proti levici. Tak ať si to školné nyní vychutnají. Třeba těm z rozvedených rodin a sockám na to studium studentský vůdce přispěje. I když je třeba v CEZku i zedníků, instalaterů a dalších poctivých řemesel ! Nevím jak rychle vyhověli ředitelé hejtmanům, ale jsou jejich zřizovatelé, a rozhodují  o jejich odměnách.Tak jaká levicová orientace ČvT!!

0/0
17.6.2010 20:12

ctvrta.sudicka

Re: Než bych bych tomu Studenskému vůdci z ČvT dal

Teď to teda zase krapet "nechápu". Jak probíhá ono štvaní proti levici na školách???  A co s tím má společného školné. A trochu nechápu, proč by nám na něj měl přispívat Pánek a nebo rodiče. Možná vám to uniklo, ale školné se nebude týkat základních a středních škol. Školné budou platit vysokoškoláci, čili dospělí lidé 20+ a desítku za semestr žádnej problém vydělat. Asi tak:o) Ale fakt je, že některý dvacítky tohle viděj tragičtějc, taky pravda.A máte špatné informace, hejtmani nejsou zřizovatelé ČvT:o) A ano, jakápak levicová orientace ČvT:o) A jakápak pravicová. To jen prostě někteří nedokážou pochopit apolitičnost osvětových programů:o)

0/0
18.6.2010 18:25

ctvrta.sudicka

Fakt do toho nevidím

Fakt do toho nevidím, ale trošičku mi tady v tom článku chybí vyjádření někoho z ČvT k této kampani. A protože poslat číslo účtu s jakýmsi odkazem někomu mailem může fakt leckdo, tak mi to krapet vadí.

0/0
15.6.2010 20:33

ctvrta.sudicka

No a..

No a bylo to číslo účtu fakt pravý číslo účtu ČvT?? Krapet se mi to nezdá, vždyť podobnej mail s odkazem mohl posílat úplně kdokoliv, přece. A taky se mi líbí, jak se někteří níže diskutující pořád v souvislosti s ČvT otírají o studenstké volby, přitom kdyby se jich někdo zeptal, co je festival "Jeden svět" tak bude takový ticho po pěšině, že bude až slyšet google, jak rychle tohle slovní spojení googluje:o) Podotýkám, že nejsem zaměstancem Čvt, pouze společnost dobře znám:o)

0/0
15.6.2010 20:19

librom3

Je clovek v tisni?

Kdyz ma Clovek v tisni prachy na volby pro studentiky, tak ma asi dost i na potrebne veci. Takze ani korunu neuvidite.

0/0
14.6.2010 8:52

Bhans

Re: Je clovek v tisni?

ministerstvo zahraničí USA přisype, když bude potřeba a bude ČvT plnit úkoly. A kníže jakbysmet, hned jak dostane funkci.

0/0
14.6.2010 9:16

Najdete na iDNES.cz