Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zastavme Paroubka, vyzval Nečas na Kampě a začal odpočítávat čas do voleb

ODS začala s úderem druhé hodiny odpočítávat posledních 120 hodin, které zbývají do otevření volebních místností. V zahradě na pražské Kampě rozjela závěrečnou část své předvolební kampaně. "Máme před sebou obrovský úkol: musíme zastavit Jiřího Paroubka a komunisty," burcoval příchozí hned v úvodu volební lídr ODS Petr Nečas.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vokroj

..... umí ale jen do pěti....

0/0
24.5.2010 9:55

generallz

Volte SOPL a jeho politiku 120% milionářské daně

Volte Stranu obrany populistické levice - SOPL. Je to jediná strana, která požaduje zrušení poplatků na veřejných záchodcích!

http://www.sopl.cz

Podpořte svým hlasem kandidáty SOPLU: předsedu Kryšpína Kaňourka, stínového ministra financí Květoslava Nedělku, stínového ministra kultury Slávka Srandáka, a mnoho dalších!

0/0
24.5.2010 9:55

Lajos Bacs - Budapest

Ale že se ta podvodnice Radičová....

pěkně usmívá na podvodníka Nečase. Slovenská pravice taky musela uklidit vůdce Dzurindu, pro "cinklého" sponzora stejně jako ODS Topolánka,  a vytáhnout "čisté kalhotky" Radičové tak jako ODS "čisté trenýrky " Nečase. Akorát Radičová v parlamerntu nefidélovala pouze švindlovala.

Vrána k vráne, gaunerstvo se slétává do houfu....

0/0
24.5.2010 9:31

ordinary

slizký

Nečas, tohle chceme, aby bylo premiérem, dost ubohé...;-D

0/0
24.5.2010 9:14

babacek

Čekání na vejtahu.

Tak jsem na Pražské Kampě ve slunném počasí marně vyhlížel vejtahu s Pitbullem který vyhrožoval jak účastníky shromáždění přijde prohnat.;-D

Je to však dalším důkazem toho, že slovo od levičáka nikdy neplatí. :-PRv

0/0
24.5.2010 8:37

babacek

Bylo dobře strávené krásné nedělní odpoledne.

Bylo nedělní odpoledne a sluncem zalitá pražská Kampa duní všemi rytmy. Hraje svižné banjo Ivana Mládka a i poetický Krylův Anděl v podání Ládi Křížka.

ODS zahájila v Praze konečnou fázi volební kampaně. Akce se zúčastnily stovky příznivců ODS, přijeli jsem také politici ze zahraničí.R^

http://volby.ihned.cz/c1-43743360-modra-kampa-ods-jde-do-finale-antikampani-proti-cssd

0/0
24.5.2010 6:46

Zmuda

Re: Bylo dobře strávené krásné nedělní odpoledne.

A tys tam byl, babáčku? Prý bylo na pódiu víc lidí než pod pódiem, co je na tom pravdy?

;-D

0/0
24.5.2010 6:57

babacek

Re: Bylo dobře strávené krásné nedělní odpoledne.

Ano byl.:-)

Bylo zaplněné celé prostranství Kampy. Počet si netroufnu odhadnout.

0/0
24.5.2010 7:09

Kavka

Re: Bylo dobře strávené krásné nedělní odpoledne.

Milý Babáčku, jsem sice pravicový volič, nicméně si umím představit krásně strávené nedělní odpoledne úplně někde jinde než civěním na Nečase a jeho modrou sguadru - a poslouchat jejich kecy.:-/Rv

0/0
24.5.2010 8:38

babacek

Re: Bylo dobře strávené krásné nedělní odpoledne.

Že jsi pravicový volič tě sice ctí, ale mnohdy nestačí jen přihlížet, ale i účastnit se.

Já tak trávím většinu večerů tak proč bych nemohl jít také jednou podpořit stranu kterou volím ? Je to první mítink kterého jsem se kdy účastnil a nelituji toho.:-)

0/0
24.5.2010 8:44

RokoPupkin

Tato zem proste zparoubkati!

uz teraz Paro takmer denne porouci nekomu, co by mal a co by nemal. Dajte mu moc a nestacite sa divit. Tajne sluzby v akcii, kolotoce na plne obratky, a to vsetko pr dobro ludi.. Uz ste zabudli preco odisiel Standa Grosssss?

-

PS: ten jeho program (nemocenske, 13. duchod, materska) to sa da schvalit za behom par tyzdnov, co bude ale potom? Teste sa! Vid. Fico - velky kamarat. Jeho vlada to je nonstop kauza korupcie a tunelu..

0/0
24.5.2010 1:58

vítek z prčice

Nečas zase lhal

Negativní, agresivní a pod. kampaň ODS nevede, tvrdil všude. A co je, pane Nečasi, toto?

Vždyť vy neprezentujete žádný věrohodný program, jen strašíte nesmysly, bojujete proti 20 let poraženým komunistům a strašíte Řeckem, které nám nehrozí. A blábolíte Paroubek, Paroubek, Paroubek . Nechte se vyšetřit na psychiatrii, není to normální a už vůbec tím nikoho nezískáte.

To, co jste na Kampúě spustili, nejsou hodiny, ale umíráček ODS. A tak je to dobře. !!

0/0
24.5.2010 1:33

Leninovo levé oko

Re: Nečas zase lhal

se opakuješ. Běž zpátky do Prčice :-P

0/0
24.5.2010 1:35

vítek z prčice

Re: Nečas zase lhal

Opakuje se Nečas, který nepochopil, že v současné situaci by pro ODS bylo nejlepší zalézt a nedráždit lidi. Místo 19% by možná získal 19,5%.

Do Prčice pojď také. Je to hezká akce. Na jak dlouhou trasu si troufneš?

0/0
24.5.2010 1:39

babacek

Re: Nečas zase lhal

Napiš mě až dík Jiřímu skončíš na dlažbě. Pak si popovídáme o strašení.

 ČSSD lže jak když tiskne. ODS a TOP 09 spojuje snaha zastavit zadlužování České republiky a odvrátit tak hrozící státní bankrot. Oceňuji, že se strana TOP 09 inspirovala konzervativními hodnotami, které jsou v programu ODS již téměř dvě desetiletí a je připravena je spolu s námi prosazovat. Nicméně mne mrzí, že ve snaze se odlišit a trumfovat s našimi návrhy došla TOP 09 až na hranu pravicového populismu. 

ČSSD lže jak když tiskne. ODS a TOP 09 spojuje snaha zastavit zadlužování České republiky a odvrátit tak hrozící státní bankrot. Oceňuji, že se strana TOP 09 inspirovala konzervativními hodnotami, které jsou v programu ODS již téměř dvě desetiletí a je připravena je spolu s námi prosazovat. Nicméně mne mrzí, že ve snaze se odlišit a trumfovat s našimi návrhy došla TOP 09 až na hranu pravicového populismu. 

0/0
24.5.2010 6:51

babacek

Re: Nečas zase lhal

Například plošné snižování sociálních dávek, platů ve veřejném sektoru nebo zrušení porodného jsou pro část voličů zajímavě znějící návrhy, ale jejich zavedení je při současné situaci v České republice nereálné a neprosaditelné.ČSSD opakovaně nabízí dohodu o vedení slušné volební kampaně, každým svým nově zveřejněným inzerátem se sama usvědčuje z pokrytectví a lhaní. Nemá smysl reagovat na každou hloupost, ale k nejnovějším útokům dodávám následující: 1. Petr Nečas pro zbytečné elektronické viněty za téměř 12 miliard korun. Lež!  Skutečnost: Hlasování o zavedení elektronických vinět 16. 3. 2010 se Petr Nečas vůbec neúčastnil.

0/0
24.5.2010 6:51

babacek

Re: Nečas zase lhal

2. Petr Nečas pro ekologické škody za téměř 120 miliard korun. Lež! Skutečnost: Petr Nečas několikrát veřejně řekl, že pro usnesení nikdy nehlasoval. 3. Petr Nečas pro církevní restituce za 270 miliard korun. Skutečnost: Podle místopředsedy ODS Petra Nečase je nezbytné konečně vyrovnat vztahy státu a církví, deformované čtyřiceti lety komunistické totality. Nikoli náhodou této dohodě brání levice v čele s ČSSD. Šlo o širokou dohodu s církvemi s náklady rozpočítanými na 60 let. Dokončení církevních restitucí by mj. vyřešilo právní spory a urychlilo ekonomický rozvoj. Mohla by se realizovat řada projektů, které jsou dnes zablokovány nevyjasněnými vlastnickými vztahy.

0/0
24.5.2010 6:52

babacek

Re: Nečas zase lhal

4. Petr Nečas pro OPT – OUT a privatizaci důchodového systému za 50 miliard korun. Lež! Skutečnost:  Lživá je informace, že důchodová reforma opt-out znamená privatizaci důchodového systému. Zcela nesmyslný je i uváděný dopad 50 miliard ročně do státního rozpočtu. ODS navrhuje dobrovolné doplňkové spoření s vyvedením malé části důchodového pojištění do důchodových fondů, přičemž jeden z nich bude státní a tudíž státem garantovaný. Nadále zůstane dominantní státní průběžný důchodový systém. Pokud nedojde ke změně, jak si přeje ČSSD, dnešní čtyřicátníci budou pobírat důchody na hranici chudoby. 5. Petr Nečas pro zavedení výpovědi bez udání důvodu. Lež! Skutečnost: V návrzích expertní skupiny na změny Zákoníku práce nikdy nebyla navržena výpověď bez udání důvodu a není obsažena ani v našem novém volebním programu.  Máš také takové argumenty ???8-o

0/0
24.5.2010 6:53

agoj1

Tento p. Nečas má panický strach z Paroubka

Proto by měl z politiky odejít, aby se nemusel tak šíleně strachovat o korýtko.:-/

0/0
24.5.2010 0:06

Tydyn

Tento s.Paroubek má panický strach z Nečase

Proto by měl z politiky odejít, aby se nemusel tak šíleně strachovat o

korýtko.:-/

0/0
24.5.2010 0:59

mattiCZ-2

Re: Tento s.Paroubek má panický strach z Nečase

Paroubek ti studentíka Nečáska zvysoka dlabe. ;-D:-P

0/0
24.5.2010 2:48

Nemesiss

VOLTE ČSSD...!!!

Aféry Grippen, Pandur, Štiřín, Liberta, soudce Berka, Aféry na ministerstvu zemědělství(Lesy ČR,Madeta, Platební agentura),

 Lidový dům, Mlátička Přibyl, Šloufovy aféry, Podezřelé zakázky na policejním prezidiu, Unipetrol, Grossovy akcie,

 Střelba na Paroubkově křtu knihy, kmotři teplického a Athénského podsvětí za kmotry na křtu Margaritty,Sobotkovy náhrady a jeho domeček, Kakao, Biolíh, Mršinův vykřičený dům a spolupráce s STB,Sobotkou odpuštěné miliony daň.nedoplatků pro hoteliéra stbáka Dvořáka ,

Aféry K.Srby, Případ Doležel, Útěk a směnka R.Krejčíře, aféra min.školství Zemana,Kavanův milion v koupelnovém tresoru, aféra Pozemkový fond, tunel AUTOCONTu ajeho zakázka na Internet do škol,

Čerpání peněz z EU, střet zájmů ministra Ratha, střet zájmů ministra Zgarby, Mlýn, Diag Humen, D47,Pět na stole v Českých, výhodný nákup pozemků exParoubkové, Grossův byt, Barková-Grossová, Český dům,Bamberg, Olovo-Pb-Petra Buzková, sponzoři Z.Paroubkové a jejího fondu

0/0
23.5.2010 23:47

vítek z prčice

Re: VOLTE ČSSD...!!!

Ty je přesto volíš? A to jsi si pamatoval, nebo si to zapisuješ? Nezapomeň si ještě připsat, že Paroubek má pihy a možná, kdyby mu to nabídli, by jedl i psy. Skutečně ohavné, tak je nevol taky. Jako charakter to máš těžké, ODS samozřejmě volit nemůžeš. Ale co takový Kalousek - to je přece pašák. Nebo Bobošíková - zvaž to! :-)

0/0
24.5.2010 1:44

gazda2

No s ODS to věru nevypadá dobře.

Asi bychom je ale měli volit, aby se tu ti rudí pacholci nezačali zase roztahovat. Klidně odspodu kandidátky, to je jedno, klidně i jinou normální stranu, to je jedno, ale republiku si rudochy rozvracet nedáme.

0/0
23.5.2010 23:37

vítek z prčice

Re: No s ODS to věru nevypadá dobře.

A z Braniborů strach nemáš? Neboj se ničeho - jsou tu Blaničtí rytíři a Vlasta Parkanová.:-)

0/0
24.5.2010 1:36

Matěj Dobrotivý

Kvituju ty příspěvky účastníků na povodně

R^

0/0
23.5.2010 22:05

difuzer

lidi mějte rozum a sociálové

 zvlášť,  dyž  máte  na práporu to sociálno. Nekopejte  už  do tý mrtvoly,  to se nedělá, dyť  už je celá  modrá. Dyž už, tak zavolejte  drnomistra, ať  to někam vodklidí. Jó ? Nebo to do soboty nezasmrádne a vodklidí to pak ?

0/0
23.5.2010 21:08

Karel Hovorka

co mate proti

Obcane.cz?

0/0
23.5.2010 21:08

jorbl

Re: co mate proti

Ja nic - mam je ve výběru!  R^

0/0
23.5.2010 21:11

Karel Hovorka

Re: co mate proti

Aspon jeden.

0/0
23.5.2010 21:17

nikolaj

kultura našich politiků

jak nyní při volební kapani tak i  mimo ní je velmi "ubohá", neslušná gesta, urážky, ironie, semtam nějaký ten štulec a pohlavek...atd., má se naše mládež co od nich učit...?

0/0
23.5.2010 21:06

Karel Hovorka

Kouknou.

Necas je nekdo novej? Kalous taky novej politik? Bleeeeee.

0/0
23.5.2010 20:59

kvetla

Jyrka slíbil zrušit "superhrubou"mzdu.Tleskajícím

však taktně neřekl,že vrátí zpátky i 15% zdanění i těch nejnižších mezd..Něčím si státní kasu musí naplnit.Ono těch superzisků k progresivnímu zdnění není zase tak významně mnoho.:-/

0/0
23.5.2010 20:58

Karel Hovorka

volim pravicovou stranu.

Ale ne ty, co na ne ziram uz 18let.

0/0
23.5.2010 20:55

SPARVIERO

Lidé bděte - neblbněte -ZASTAVTE JE VŠECHNY !!!

;-D;-D;-D

0/0
23.5.2010 20:41

Karel Hovorka

Re: Lidé bděte - neblbněte -ZASTAVTE JE VŠECHNY !!!

R^

0/0
23.5.2010 20:45

denny2006

Re: Lidé bděte - neblbněte -ZASTAVTE JE VŠECHNY !!!

a nastoupíš ty s celou svoji rodinou:-P? Někdo to přece dělat musí.

0/0
23.5.2010 21:05

K55K

To se ti holenku jenom tak nepodaří

;-D;-D;-D

0/0
23.5.2010 20:30

Karel2002

Už se těším na pátek a na svůj protestní hlas proti ODS

TP09, VV, KDU-CSl....hlas proti nezákonným a nesmyslným regulačním poplatkům přijatým díky korupci v parlamentu, proti protiprávně neplaceným prvních 3 dnech nemoci, proti korupci, proti tunelování 90. let...příklad lži http://www.youtube.com/watch?v=8jR22gbigUs

Mimochodem oni lžou i ve volebních spotech viz nahoře, napravo. V minulých 8 letech vládla v Řecku pravice - strana Nová demokracie, obdoba naší ODS. Pro úspory spojené se zahraniční půjčkou hlasovala sociální demokracie, proti byla mj. v parlamentu pravice. Řecká sociální demokracie tedy nic nepodpalovala, jedná se tedy o klasickou NEČASOVSKOU lež viz můj příspěvek nahoře. Nevím, jaká individua by chtěla  po všech těchto jasných důkazech o prolhanosti Nečase a Schwarzenberga tyto dva výtečníky volit? Tuneláři z 90. let, synáčkové tunelářů-zlatá mládež viz http://www.denikreferendum.cz/clanek/3141-madluv-otec-a-stryc-byli-odsouzeni-za-tunelovani-prachatic?????? Proboha, kdo?

0/0
23.5.2010 20:29

Lokutus 8

Re: Už se těším na pátek a na svůj protestní hlas proti ODS

R^EU;-D!!!

0/0
23.5.2010 20:33

Karel Hovorka

Re: Už se těším na pátek a na svůj protestní hlas proti ODS

R^R^

0/0
23.5.2010 20:49

mirni

napsano tak ze by clovek zacal tu prazskou modrou

idylku mnohym zavidet ...jen skoda toho hezkeho pocasi jinak by jich byli jiste tisice ...a opet je tady dalsi ukazka toho kdo v teto zemi dela konfrontacni kampan - letacky s odtrhavanim Paroubka, zesmesnujici komiks s Paroubkem a jeho manzelkou ... vazne si mysli pan Necas ze je to hodno slusne politiky?  Nevim o tom ze by se on objevil se svoji choti v nejakem komiksu a treba by to byla i legrace si ozivit pamet kterak laviroval zda vezme nebo nevezme kreslo ministra vnitra pred lety ... napred jej nevzal, pak ze by jej tedy vzal a ve finale jej nevzal ...;-D

0/0
23.5.2010 20:28

voška

Zastavme Nečase i Paroubka

Ani jeden nemá žádnou kvalifikaci a zejména morální vlastnosti na výkon vysoké státní funkce. Hledejme úplně jinde a jiné lidi. Kroužkujme na hlasovacích lístcích a dejme tak  najevo, že by se takoví lidé neměli dostat nikam, kde se řídí stát. Jejich ambicemi by mělo být živit se původními pofesemi a zvyknout si po dlouhé době politického amatérismu a neschopnosti žít jako normální občané. Bez korupce, krádeží a lží, bez neoprávněných vysokých příjmů, bez protekcí pro své kamarády, bez nenávisti, bez trvalého poškozování státu. 

0/0
23.5.2010 20:22

Karel2002

Re: Zastavme Nečase i Paroubka

Schwarzenberg a John jsou přímí podporovatele Nečase. Stejně jako Cyril Svoboda, Liška a Zeman. Tak koho navrhujete?

0/0
23.5.2010 20:30

gazda2

Re: Zastavme Nečase i Paroubka

Navrhuji Filipa. Ten možná, když mu Jirka taky něco přihraje Jirku podpoří. To ví každý, že se volí na červenou proti normální stovce.

0/0
23.5.2010 23:34

astorek

Začalo odpočítávání konce nadějí ODS

, běžte domů s Ivanem pane Nečas..Rv

0/0
23.5.2010 20:17

Jára1

Velký omyl

Myslel jsem že soudruh Nečas, je rozumnější nežli Topolánek. Ale je to ještě větší trouba. Nemá žádné argumenty, Plnou hubu lží a Paroubka. Tupci všichni tři.Rv;-€

0/0
23.5.2010 20:16

K55K

Re: Velký omyl

JoR^R^R^

0/0
23.5.2010 20:29

_Clayman

Ach jo...

Takže, jako obvykle, pro ODS je opět hlavním bodem programu Paroubek... jsem myslel, že s Topolánkem tahle éra odezněla, a začnou skutečně nabízet a propagovat svůj vlastní program... ale nic.

No, aspoň jim nikdo nebude vyčítat nesplněné volební sliby... protože slib "když vyhrajeme my, nevyhraje Paroubek" se dodržuje tak nějak sám :)

0/0
23.5.2010 20:10

starý muž

Na podiu víc lidí než pod

Akce měla úspěch,akorát se nemluví o tisíckorunách s Íčkem;-D;-D

0/0
23.5.2010 20:06

Najdete na iDNES.cz