Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Netuneloval jsem, hájí se Radek John a požaduje po ČSSD omluvu

Lídr Věcí veřejných Radek John podává žalobu na sociální demokraty. Důvodem jsou prý neustálé mediální útoky, nedoložitelné spekulace a lži představitelů ČSSD v čele s Jiřím Paroubkem. John věří, že spor vyhraje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Gardnes

Vyvrácení pomluv

Jak pravil nejchytřejší politik ze všech chytrých Orálek a nejmenší populista ve střední Evropě Paroubek, John nevyvrátil pomluvy ze všech stran. Jak se vyvracejí pomluvy oba dva tito největší státníci ČR předvedli v případech používání vrtulníků ČSA na cesty do Ostravy, nebo ohledně Pandurů, gripenů, zneužívání mladistvých atd. Jak by asi reagoval Jirka na obvinění ve věci nájemné vraždy Mrázka, o které se také vedou různé řeči. To skutečně stačí říci, že jedna paní ve vlaku povídala..... a jste z obliga pro pomluvu?Tím se nijak nezastávám Johna, kterého považuji jen o fous menšího populistru, než je generalisimus Roko.

0/0
3.5.2010 13:00

zoli

john je zlodej

ato samy top 09 strany pofiderně umněle vytvořeny ods podnikately maj zalusk na tunelovani baliku ze statni kasy fuuujEUEU

0/0
3.5.2010 12:08

Lessfax

Re: john je zlodej

jo, jo :-)

podle gramatiky volič ČSSD, že? důkazů jste zde poskytl tolik co vaši straníci

0/0
3.5.2010 12:17

semafor

Re: john je zlodej

Podle Tvé gramatiky, vzdělaný pravicový volič;-D

0/0
3.5.2010 12:32

Lessfax

Re: john je zlodej

;-D Souhlasím, podřízl jsem si větev.

0/0
3.5.2010 22:51

H8USuckers Reloaded

Re: john je zlodej

8-o :-/ ;-D;-D;-D :-P

0/0
3.5.2010 12:18

zoli

john je zlodej

jeto sprostej zlodej hanba a to samy top09 nevolitEU

0/0
3.5.2010 12:00

Lessfax

...

R^R^ podporuji žalování těchto výroků - buď budou muset přiznat, že lžou, nebo budou muset dokázat, že ne - což předpokládám může další členy ČSSD potopit ;-)

John je v politice potřeba

0/0
3.5.2010 11:50

semafor

Re: ...

Proč?

0/0
3.5.2010 12:33

Lessfax

Re: ...

Právě proto, že si nenechá tohle líbit. Pokud se budou muset politici krotit ve svých výrocích, třeba to přinese zpátky kultivovanost.

0/0
3.5.2010 22:53

kuchl

John je pouze amatérem v politice,

ovšem dnešní poslanečtí "profíci" si dále hrají své divadýlko a občané jim jsou dobří jen k opětovnému  zvolení . VV je i se svým amatérismem daleko prospěšnější pro voliče , než ČSSD  s ODS dohromady .[>-]

0/0
3.5.2010 11:23

Erbule

Johnovi nevěřím

Tento člověk, který byl schopen lhát i svým nejbližším, se nás snaží přesvědčit, že je jakýmsi spasitelem české politiky, jediným pravdomluvným a poctivým, přitom to, že se podílel na prapodivných zakázkách organizovaných podnikatelem Janouškem, je fakt, který těžko popře. Myslím si, že věci veřejné jsou jen dalším výdělečným podnikem, jen ne tím, zač se vydávají.

0/0
3.5.2010 11:10

Lessfax

Re: Johnovi nevěřím

bla, bla, bla - nepřiznání nemanželského dítěte - a co? Divím se, že když cca 50 procent manželství končí rozvodem, tak že se nad jeho manželstvím někdo pozastavuje (čtenářka blesku?). Navíc nevíte, jak to měli v soukromí a hlavně vám do toho nic není Rv

0/0
3.5.2010 11:53

Erbule

Re: Johnovi nevěřím

To je právě ta naše národní tragédie, že už na úrovni rodiny považujeme lhaní za normální. To je ten úpadek morálky, který se postupně přenesl i do politiky. Nejdříve nevadí, že si lžeme v rodině, pak že si lžeme na pracovišti... až nakonec lež vyhlásíme za zákonnou normu. Lež je lží za každých okolností... Jestli tohle nechápete, můžete za chvíli obhajovat domácí násilí jako soukromou záležitost, do které nikomu nic není...

0/0
3.5.2010 12:20

Dynko

Re: Johnovi nevěřím

duchodce? ;-D;-D

0/0
3.5.2010 13:33

Lessfax

Re: Johnovi nevěřím

Jenže jeho osobní život nemá být v žádném vztahu s jeho funkcí (typickým příkladem budiž těžký kuřák a alkoholik Churchill). To, že se jim vztah rozpadl neznamená, že je špatný politik.

0/0
3.5.2010 22:51

Fikus 1

Každý kdo viděl ten časopis VZP si musí udělat obrázek sám

A nepotřebuje k tomu ani socany. Jestli že někdo vyhodí 700 mega za časopis který je úplně na nic tak je jasné která bije. Já osobně jsem ten časák házel hned do koše bez otevření. To se ani nezmiňuji o tom, že audit řekl, že by se dal v pohodě pořídit za polovinu. Jak české ! Jak Zaorálka vyloženě nesnáším tady má pravdu. John se tak zbavuje povinnosti cokoliv vysvětlit. Soud to samozřejmě do voleb vůbec projednávat nebude.

0/0
3.5.2010 11:07

gatto

John

lhal manželce, tak proč ne občanům, jsou to Veřejné kecy, nevolit.....

0/0
3.5.2010 10:18

FKus

Radek John

Také si myslím, že docela důvěryhodná strana neudělala dobře, když si vybrala právě Radka Johna, ale budiž. Je známou osobností. A taky jsem přesvědčen, že není o nic horší než jeho konkurenti. Ale všimněte si prosím, jak vadí on i celá strana VV v podstatě všem prtajím v parlamentu. Zaznamenali jsme útoky ČSSD (přesto, že VV jsou spíše středovou stranou a mají názorově k ČSSD mnohdy blízko), Kalouska z TOP 09 i ODS. No jasně, politici z parlamentních stran (sem počítám i TOP) jsou již dávno domluveni, resp. jak se šalamounsky říká jejich koaliční potenciál je dávno znám a vše ostatní je jen předvolební cirkus pro MČČ, jak mocní rádi říkají (malého českého človíčka). Sám jsem ten výraz slyšel od jistého politika z ČSSD. A najednou další chrt, s kterým se musejí dělit. To je k vzteku. Není podstatné, zda-li zvolíme tu nebo onu partaj (tedy vyjma KSČM), my musíme zvolit změnu a tím narušíme vazby, které tam za 20 let vznikly. Proto je důležité volit VV nebo podpořit akci "defenestrace".

0/0
3.5.2010 10:16

arniie

Re: Radek John

SohlasR^R^

0/0
3.5.2010 10:27

modra_skrkavka

Re: Radek John

Prosím tě, a v čem je ta strana důvěryhodná. Vždyt je to partaj uměle založená zbohatlíky, kteří se mimochodem pohybují i okolo ODS. Holt vsadili na mediální hvězdu Johna! Tak jako TOP 09 na pana knížete. Jinak jsou to pohrobci různých politických stran,a  takových profláklých person, jako Kalousek, Severa, Parkánová a další! Co ti mohou vymyslet nového!!  

0/0
3.5.2010 11:05

Fikus 1

Re: Radek John

Přesně tak. R^

0/0
3.5.2010 11:09

zoufalec1

Re: Radek John

o vymýšlení něčeho nového jim přece nejde. Jde jim o to, aby vše zůstalo při starém, jen aby se vyměnili příjemci velkých peněz, aby se jimi stali sami

0/0
3.5.2010 11:10

kuchl

Re: Radek John

Není nutno vymýšlet něco nového , stačí se vrátit k poctivému starému . Třeba Masarykovo heslo: nebát se a nekrást ! P.S. Neplést si se socialistickým nebát se si NAKRÁST !:-P

0/0
3.5.2010 11:30

modra_skrkavka

Re: Radek John

Už jste s tím Masarykem trapní! Ještě si zaspívejte Ach synku synku, a pak pošlete na lopaťky policajty!

0/0
3.5.2010 22:27

vencac

Tragedie jménem John

V podstatě je tragické, že pro volbu do vlády víc dáme na neustálou masáž v tv než na vlastní informace a intuici.Takto celkem  rychle směřujeme k tragedii jménem Kalifornie a Schwarzennger. Taky populární osoba, která nejbohatší stát USA dovedla k největším dluhům. Nechtěl bych soudit, zda John psal pro SSM nebo vystupoval na  Nově  (je to stejná verbež). Spíš bychom se měli ptát, Je tento pisálek schopne sestavováním koncepcí a dlouhodobých systémů? Já říkám, že nikoli. Ostatně on sám ani nic takového nechce. Jemu jde jen  o účasti v senátních výborech a o státem placené křeslo v opozici, kdy bude moct před novináři prezentovat své populistické nesmysly. V tomto postavení je stejně nestátutvorný jako KSČ a hlas jemu je vyhozením volebního lístku z okna.

0/0
3.5.2010 9:36

Brigádník

Re: Tragedie jménem John

Za vyhozený volební lístek z okna já považuji ten, který dám straně, která se nedostane do Parlamentu. Ale každý to máme asi jiné. ;-)

0/0
3.5.2010 9:43

brkowycz

Re: Tragedie jménem John

Souhlasím. Hlasy pro strany, které se nedostanou do parlamentu, se de facto (co se počtu křesel týče) stejně nakonec rozdělí mezi zbylé velké strany. Takže člověk, co "volí malé strany, protože v těch velkých sou všici svině" vlastně vzhozením volebního lístku malé kandidátce volí ČSSD, ODS, TOP9, KSČM, KDU-ČSL, VV možná. i SZ najednou. Každý inteligentní člověk ví, že volby nikdy nejsou a nikdy nebyli tím, koho tam chceme mít (já bych tam třeba nejradší měl sám sebe ;-)) ale KOHO TAM MÍT NECHCEME! Nevolí se PRO, ale PROTI!

0/0
3.5.2010 10:17

aliencz

Re: Tragedie jménem John

A každý inteligentní člověk by měl chtít NEMÍT V PARLAMENTĚ UŽ ANI JEDINOU ZE SOUČASNÝCH PARLAMENTNÍCH STRAN. Řekl jsem to správně? :-) Víte, na téma volby nových stran se už napsalo knihoven. Vždy s jedním výsledkem. Volič, pokud chce zůstat zodpovědným občanem, tak by měl volit podle svého svědomí tak, aby jej dokázal hrdě nést po celé volební období. Těžko může být střízlivý občan hrdý na volbu některé ze současných parlamentních stran. Všechny, převážně s pořád stejnými lidmi, už monohokrát ukázaly, že to neumějí a umět ani nechtějí. A zodpovědný občan, majitel firmy, NIKDY nevolí na post ředitele pořád stejného budižkničemu. Leda by to byl majitel na draka, s nulovou zodpovědností. A je snadno předpověditelné, kam taková firma brzy dokráčí. Už jste někdy slyšeli, co je to bankrot? A víte, že se to běžně u nezodpovědných majitelů firem děje? A víte, kdo jej zaplatí? Jak dlouho, občané, ještě hodláte býti nezodpovědnými majiteli své firmy, České republiky? Hm?

0/0
3.5.2010 13:11

brkowycz

Re: Tragedie jménem John

Pravda, bylo by skutečně krásné, kdybychom si mohli dovolit volit malé strany, které v parlamentu nejsou. Ale to je bohužel prázdný ideál.

V práci budete volit mezi třemi lidmi na post nového šéfa a vy víte. Pan Novák: Zadluží vaši firmu a okrade vás, pan Rychtář vás akorát okrade a pan Díra vás nezadluží ani neokrade. Jenže jak se tak bavíte se zyblími členy výkoné rady (valné hromady, členy představenstva, to je jedno), zjišťujete, že všichni nepochopitelně budou volit pan Nováka a pana Rychtáře. Nikdo z nich není pro pana Díru, který je nejlepší. Jsou hloupí, nebo uplacení? Nevíte. Nevíte jestli vyhraje Novák, který vás zadluží a okrade, nebo pan Rychtář, který vás jen okrade. Víte jen, že to 100% nebude pan Díra, který jediný je pro firmu přínosem. Bude to pořád volit pro něj? Nebo radši hodíte hlas panu Rychtářovi, protože víte, že on vás okrade pouze o prémie, zatímco pan Novák by vás okrad o prémie a přivedl firmu ke krachu, takže by jste přišel o práci?

0/0
3.5.2010 16:12

aliencz

Re: Tragedie jménem John

Jenže vy nemáte možnost volit jen mezi čtyřmi. Navíc můžete veškeré vedení propustit. Kompletně. A potom můžete jmenovat ředitelem toho pana, co mu tolik důvěřujete. A i kdyby nakrásně nebyla možnost jak dostat pana Díru do vedení firmy, máte-li kouska cti v tělě, nemůžete zradit svoji čest a sebevědomí a musíte jednoznačně hlasovat pro pana Díru, jinak zradíte vše, v co jste kdy věřil. Ukážete sobě i svému okolí, že zásady v žádném případě nikdy neporušíte a na svoji čest si sáhnout nedáte. Můžete tak inspirovat další k občanské změně myšlení.

Vše, co zde předvádíte, jsou jen obyčejné VÝMLUVY. Termín, který prorostl do každodenní rutiny občana české republiky. S výmluvami vstává, s výmluvami jde do práce, s výmluvami celý den pracuje, s výmluvami jde na pivo a s výmluvami také ulehává. A druhý den zase nanovo.

Já bych o svoji firmu samozřejmě nepřišel. Vy o svoji práci můžete, díky vlastním výmluvám, přijít již velmi brzy.

0/0
3.5.2010 22:14

brkowycz

Re: Tragedie jménem John

To je ale skoro jedno, jestli mám na výběr mezi třemi, čtyřmi, pěti stranami...

Navíc jak člen rady nemám tu moc vyházet zbytek rady, to je to samé jako by jste mi navrhl "Prostě vystěhujte všechny voliče z republiky a staňte se sám prezidentem," což danou situaci neřeší. Jasně, bylo by super vzít si batikované triko, neumýt si vlasy a jít na Václavák mávat kytkou. Hodit lístek nějaké super nezávislé straně a jít domů s hřejivým pocitem, že jsem volil tu nejspravedlivější stranu. Budete tímhle hřejivým pocitem pak splácet dluhy? Krmit rodinu? Samozřejmě něco jiného by bylo, kdyby se sešli všichni lidé naší země a debatou dospěli k těm správným lidem, kteří by naši zemi měli vést. Jenže to bohužel nejde. A mám - li volit padouchy proto aby nevyhráli super-padouši, budu volit padouchy. Příjde mi to odpovědnější a střízlivější rozhodnutí než zahodit hlas malé straně o které nevím nic, kdo v ní je, jací jsou to lidé a nakolik můžu věřit jejich programu...

0/0
4.5.2010 9:33

aliencz

Re: Tragedie jménem John

Pravda je takováto:

Chcete-li změnit politickou situaci v ČR, musíte jako občan především změnit sám sebe, svůj přístup, svoje myšlení. Vaše postoje žádnou změnu nenesou. Je to postoj, zakonzervovávající stávající stav politiky ČR. Takže Vaším postojem k žádné změně postě dojít nikdy nemůže. A to je vše. Chcete změnu? Změňte sebe, svoje myšlení, svoje postoje.

Můj postoj je přesně opačný. Já, jako člen představenstva své postoje nezradím a volím vždy čestného spolupracovníka, i kdybychom měli zůstat čestní sami dva. Protože s tím mohu klidně žít dál. Nemohl bych se ale podílet na tunelování společnosti, kterou vlastním, jen proto, že existuje cosi jako menší zlo. A možná byste se divil, kolik lidí by se záhy přidalo na Vaší stranu. Pokud ale budete sedět v tichosti a smutně souhlasit se zlem, nic se nezmění. Člověk se musí snažit do poslední minuty života zlo odmítat, jakékoliv, i to nejmenší.

0/0
4.5.2010 10:00

arniie

Re: Tragedie jménem vencac

By mě zajímalo ,za kterou ..ni kopeš soudruhu,asi tě štve,že vám leze do zelí.Co se týče tvého příkladu tak nominuješ koho?

Tvrdíka,Sobotku nebo samého největšího?    

;-D;-D,

;-D

0/0
3.5.2010 9:53

vencac

Re: Tragedie jménem vencac

Rád bych Evropský demokraty, jenže právě díky těmto Johnovským dementům se to zdá být zbytečný. Takže ještě dlouho hledám koho za ně. souhdruhu

0/0
3.5.2010 10:07

arniie

Re: Tragedie jménem vencac

Co se ti konkrétně na něm nelíbí,že se rozvedl nebo že bere hlasy profláknutým zkorumpovaným stránám napojeným na podsvětí ,nebo jak??

0/0
3.5.2010 10:25

Já, Claudius

Radku, Radku

jsi nepoučitelný. Před soudem budeš muset dokázat, že jsi netuneloval...

0/0
3.5.2010 9:24

Brigádník

Re: Radku, Radku

Tak to mě teda pouč, jak to u takovýho soudu chodí, prosím ! Já teď prohlašuju, že sis včera v půl druhý honil před sv. Václavem na Václaváku !!! Takže na mě podej žalobu a počítej s tím, že budeš muset dokazovat, že to není pravda. No a já se tam jako obžalovaný budu mlátit smíchy. :-P;-D;-D

0/0
3.5.2010 9:39

modra_skrkavka

Re: Radku, Radku

Ha,ha, až ti přehrajou záznam kamer, tak tě ten smých přejde!;-D;-D

0/0
3.5.2010 11:10

H8USuckers Reloaded

Re: Radku, Radku

ty jsi to nepochopil viď?? jsi hloupý a ještě se tomu směješ.... :-P

0/0
3.5.2010 12:21

arniie

Je

zde cítit chorální kvikot soudruhu,asi cítite huragán směrem ven od koryt;-DR^;-D

0/0
3.5.2010 8:56

rzlm

* * *

A je jako vůbec možné tomuto prominentnímu komunistickému žurnálovi věřit?? Není, a co se johnova tunelování týče, tak v tomto těm dvěma socanům věřím.

0/0
3.5.2010 8:15

bbybonek

Re: * * *

normální by bylo věřit důkazům

0/0
3.5.2010 8:19

rzlm

Re: * * *

jak říká zaorálek. místo vysvětlení podává žalobu. žádné vysvětlení totiž nemá. je to bývalej komouš a jako takovej se tak i chová ... ;-€

0/0
3.5.2010 8:54

Brigádník

Re: * * *

V tomto případě aplikoval Jyrka se svým týmem presumpci viny. A co Jyrka činí, dobře činí, že ano ?! 8-o

0/0
3.5.2010 9:24

thx

Tomu šibalovi to kouká

z očí

0/0
3.5.2010 8:00

poiuuy

Symbol cnosti a poctivosti RADEK

Podváděl i vlastní manželku, zatajaval nemanželské dítě- kdo může věřit,že jeho další cesta k lukrativnímu a trestně nepostižitelnému korytu je poctivá?:-PRv?

0/0
3.5.2010 7:37

čtunoviny

Re: Symbol cnosti a poctivosti RADEK

Havel podváděl manželku.

Topolánek podváděl manželku.

Paroubek podváděl manželku.

......... a co jako     ??????     co to má s politikou ČR společného ?????????????

0/0
3.5.2010 7:50

čtunoviny

Re: Symbol cnosti a poctivosti RADEK

 ... vlastně i Vašík Klaus podváděl manželku....

:-);-D:-(

0/0
3.5.2010 7:51

thx

Re: Symbol cnosti a poctivosti RADEK

Paroubek manželku nepodváděl, koleduješ si o žalobu!

0/0
3.5.2010 8:01





Najdete na iDNES.cz