Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jsme to my, kdo vrátí komunistům zbraně?

Komunismus jsem nezažila. Starší generace mi klade na srdce, že můj život je skvělý už jen kvůli tomu. Ale je tu jedno úskalí. Možná to budeme právě my, kdo bude problém s komunisty řešit znovu. Vyrůstám na tom, že komunismus byl špatný, špatný je a rozhodně se nestane lepším. Proto mě zaráží, jak mohou lidé s klidnou duší ignorovat, co je nesporné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

LEVICOVÁ INTELIGENCE

Gratuluju ti,

jseš přesný produkt současného zdegenerované ho školstvíRv O životě natož o komunistech nevíš nic, nevíš nic o situaci která tu byla po válce, o životě pracujících za kapitalismu před válkou atd. jen tu omýláš zprofanovanou frázi o frontě na pomeranče;-ORv

0/0
31.3.2010 7:23

Kru.El

KSČM není revoluční komunismus.

Vy byste někoho zabila jenom proto, že byl nacista nebo komunista? Já bych zastřelil tak maximálně toho, kdo by mi dal takhle vybrat.

Výklad komunistického programu je bohužel dost demagogický. To si vážně myslíte, že všichni komunisti pokládájí za svůj vzor 50. léta? Už jste si ve škole povídali o Pražském jaru?

0/0
31.3.2010 0:53

Milan.Skalka

Bravo

Nevím, kolik přesně ti je let, ale tohle je podle mě výborná práce mladá slečno.:-)

Jestli budeš dál tvořit, zkus nezapomenout, že člověk se pořád může zlepšovat.

Hodně štěstí.R^

0/0
31.3.2010 0:06

mihl

Nenávist, závist a boj o koryto

Já si myslím, že máš pravdu. Je zde mnoho lidí a tudíž i politiků, kteří se nechovají slušně. Hulvátskou kampaň zde zavedl Zeman. Ten však přitom byl alespoň trochu vtipný. To co dnes předvádí ČSSD je však hrozné.

ČSSD vedou "lidé", kteří si budují svá koryta pouze na závisti a nenávisti. 40 let "sociku" zde zanechalo mnoho "obyčejných lidí", kteří na tuto vějičku slyší. Tito "obyčejní lidé" si mylně myslí, že kdyby všichni měli stejně, tak by bylo na světě lépe. A toto navýšeno o nesmyslné sliby ekonomické vede k záhubě morální i ekonomické. Ne obyčejný člověk, ale jen blbec nedokáže prohlédnout tuto hloupou volební agitaci. Je mi z ní na zvr...... Nejhorší na tom všem je to, že i bolševici (sice také slibující nesplnitelné) jsou ve volební kampani slušnější. 

0/0
30.3.2010 0:37

Charles Lytton - růžový panter

Milá Kristýno

Zažil jsem nesvobodu v sedmdesátých letech - a už ´jsme se k nim zase dopracovali.Už se zase cenzuruje, co kdo napíše.Už se opét zkreslují fakta, zamlčují se nepohodlné věci a nepatrné úspěchy se teatrálně nafukují.Už se opět zavírají a šikanují lidé za písničku, nebo básničku.

Už zase nevinné heslo pronesené v nesprávný čas na nesprávném místě Ti může velmi ublížit při studiu a nebo v zaměstnání.

Už jsme opět v područí několika set šílenců, zlodějů, korupčníků a mafiánů.Už opět prostřednictvím zrádců a kolaborantů vlézáme do zadku - tentokrát jiné barvy.

Možná mi nyní nevěříš a nerozumíš.Pochopíš sama - za rok ,za dva  a nebo za deset.

Vzpomeň si pak na Pantera

0/0
29.3.2010 23:14

Linde CZ

Re: Milá Kristýno

Ja uz vidim jak bys neco takoveho svobodne napsal v sedmdesatych letech :-)

0/0
30.3.2010 23:05

yogi

Re: Milá Kristýno

Orwell model je plíživý, nebude to ze dne na den...

Ale kdo není slepý, vidí to jasně... ( v celosvětovém měřítku)

0/0
31.3.2010 1:27

ropotamo

...

R^R^R^

0/0
29.3.2010 21:03

Najdete na iDNES.cz