Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

VIDEO: Gay magazín zveřejnil záběry s Topolánkem. Tuší, kdo je vynesl

Šéfredaktor gay časopisu Lui Jakub Starý se zastal Mirka Topolánka. Výroky šéfa ODS, které způsobily poprask na politické scéně, podle něj deník Blesk vytrhl z kontextu. "Pan Topolánek prokazoval k menšinám toleranci," tvrdí. A dodává: "Už tušíme, kdo fotky a video do Blesku vynesl." Magazín proto zveřejnil veškerý nesestřihaný materiál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ivanac

Pustila jsem si to video

a jsem zhnusená a zděšená. Jak může taková prkotina vyvolat tak hysterickou reakci? Odpověď je jednoduchá - HODILA SE!

Nikde ani slovo o pohoršení nad úsměvy a srdečnými potřásaními rukou, po kterých následuje chladnokrevné předání ještě teplého "materiálu" bulváru, ani náznak pozastavení se nad tím, že nám život ovlivňuje nějaký umatlaný paparazzi někde v Toskánsku nebo jakýsi sebestředný redaktůrek obskurního časopisu s pseudoproblémem?!

Nedělám si iluze o poddajné bůčkovo-pivně-seriálové většině tohoto národa, která  s tupou odevzdaností sobě vlastní určuje kvalitu života těm ostatním, kteří takto žít nechtějí.  Skutečnost je mnohem horší, než  vyjádřil, i když poněkud kostrbatě,  M.Topolánek.

Vážení spoluobčané, popřejme si šťastnou cestu na skluzavce do žumpy aneb jak praví REFLEX: Nadvláda buranů je opět tady!   A patří nám to, když místo zásadních věcí, řešíme prkotiny!!!

0/0
27.3.2010 17:06

acvil

...a zajímá někoho ještě pravda?

...to přece není podstatné, co skutečně řekl...zase se potvrdila slova Miloše Zemana o úrovni novinářů - nemohu je opakovat, protože mám málo dukátů, ale každý gramotný člověk  jistě ví, co myslím...Rv...a je docela zajímavé, že ČTK "náhodou" zamění vyjádření finančního experta Sobotky(čssd) za údajné vyjádření Přemysla Sobotky(ods) a trvá hodně dlouho, než vše uvede na pravou míru - mezitím všechna media papouškují slova "ozubené plešky" a jako autora označují předsedu senátu...tady by byla řada zvracejících smajlíků, ale bohužel...:-)

0/0
25.3.2010 17:48

jackouš

Re: ...a zajímá někoho ještě pravda?

R^

0/0
26.3.2010 12:42

Gardnes

Provokace?

Stupidita otázek a vehementní vyžadování odpovědí Topolánka na ně může být vysvětlena všelijak, ale asi nepůjde o žádnou enormní spekulaci, že šlo o řízenou provokaci, jak úpřimného předsedu ODS přinutit ke konfrontačním názorům na homosexuální komunitu. V tomto ohledu se Topolálánek nenechal nalákat, jenžeaneuvěřitelnou sprosťárnou a manipulací byl smysl jeho odpovědí otočen o 180 st.. Za povšimnutí ještě stojí, že skutečná aféra s gripeny a pandury odešla do nenávratna, k čemuž postačilo Paroubkovo prohlášení, že si na nic nepamatuje. Zato takové Toskánsko či tzv. "skandální výroky" Topolánka na církve, Čechy, církve, Židy, gaye, voliče ČSSD budou žít dále svým životem za vydatné podpory opozice a všech médií až do voleb, kdy jako mávnutím proutku skončí, stejně jako aféra Moravy, Wolfa s pádem vlády a pod. Už nebude k ničemu potřeba. Zcela platí "CUI BONO" a v tom se skrývá, kdo za dehonestací Topolánka stojí a k čemu vše slouží. Kupředu levá !!!

0/0
25.3.2010 16:41

Rimr

Rozhovor

Nejsem Topolánkův fanda, ale musím říct, že po tom jak jsem si poslechl celý inkriminovaný rozhovor, nechápu proč se takto nafoukla tahle bublina?Už není zase o čem psát? Nevidím důvod aby odstupoval za to co tam řekl. Jestli by měl odstoupit tak za jiné "hříchy", ale to bybbyla jiná debata. V tomto rozhovoru mluvil kolikkrát v nadsázce a řekl pouze svůj názor. Rozhodně neútočil na homosexuály, cikány, nebo náboženství. Jediné o čem se pochvalně nevyjádřil byla historická úloha církve... Vyjádřil pouze(poměrně slušně) svůj názor a na to snad má právo jako my všichni. Bulvár zase rozvířil bublinu a odvedl pozornost od skutečných problémů a spousta rádoby politiků si nejspíš tento rozhovor ani neposlechla a už ho předem odsoudili za tuhle blbost.

0/0
24.3.2010 10:23

kartan

Křupan

Jeho vyjadřování je hodno vesnického křupana!On je ale předseda strany-k pozvracení!Rv

0/0
24.3.2010 7:12

bartos

Gay a vychovávání dětí

Když chce mít muž ať hetoro nebo homesexuál dítě, jak postupovat:

Logicky od přírody to samo o sobě nejde. Tudíž, musí si nají partnerku opačného pohlaví. Tu přesvědčí a splodí s ní dítě. Pak se stane rodičem a má povinnost (nikoli jen právo) to dítě vychovávat.

Nemyslím, že by zde byla nějaká diskriminace homosexuálů. Musí hold překonat odpor k ženskému pohlaví a splodit dítě.

Já to vidím jako překážku na straně homosexuálů, nikoliv jako jejich diskriminaci. Mně jako heterosexuálovi by také nikdo nesvěřil dítě k výchově. Takže pokud homosexuál tak nutně chce vychovávat dítě, je to jen o tom překonat odpor k ženskému pohlaví. Možná je to jednodušší, než rozšiřování myšlenek o jejich diskriminaci.

0/0
23.3.2010 11:11

libynn

Re: Gay a vychovávání dětí

Souhlas. Předpokládám, že lesby nejsou neplodné, takže mohou kolegům gayům vypomoci! Ať jsou dítka plozena s takovou láskou, s jakou je chcete vychovávat:-)R^

0/0
24.3.2010 10:29

svpk

Je to jasné

Celé divadlo zinscenoval Jiří Paroubek, který vědomě lže a vnucuje lidem vymyšlené slovní formulky. Jen je mi líto, že na to tolik lidí reaguje negativně. Dnes jsem si poslechl celé video na stránkách časopisu Lui a opravdu na tom nevidím nic špatného. Opravdu netuším proč mají Židé takovou náturu, že jakmile se o nich začne mluvit jako o Židech tak je oheň na střeše.... Jen tak na připomenutí jedné z mnoha lží Jiřího Paroubka:

„Pojem gay mu evokuje pojem Žid, to je velmi vážné, to je uvažování

charakteristické pro Třetí říši,“ řekl Paroubek. Koukněte se na rozhovor sami a udělejte si svůj obrázek.

http://www.lui-magazine.cz/index.php?clanek=nesestye-uhan-e-debata-s-panem-topol-enkem

0/0
23.3.2010 10:08

studio.studio

komu tyka?

Ten jeho nadrazeny pristup je uz v tom, ze on redaktorovi tyka, zatimco redaktor mu vyka. A vety typu "To neni muj problem, ja to neresim, ja mam blok a uz ho nechci menit, ty se s tim srovnej" uz jen dokazuji, ze ani myslenkove to neni schopnej ustat. Je to nevzdelanej pitomec.

0/0
23.3.2010 10:05

Hanes007

Re: komu tyka?

Zdar Jirko,

bavíš se dobře??????

0/0
24.3.2010 1:27

Zirkon

potlach s homosexuály mě nikdy nelákal

Teď  vidím, že  mé  instinkty jsou  zdravé.

otázka pro obhájce  homosexuálů: Opravdu je v pořádku pozvat někoh na  pokec  a  pak  pustit nahrávku  do světa. Je  to trochu podobné  jako nahrávka  domácíh sexu.

Když při sexu partnerka  sprostě  řve, tak to ještě  neznamená, že je  špatná, a že by nemohla  být skvělou premiérkou. (jsem si vědom, že  každé  přirovnání pokulhává )

0/0
23.3.2010 9:23

brnl

Úsměvné bylo

když ten gay na Topolánka tlačil aby řekl těch 5 slov kterými by charakterizoval odlišnost gaye a Topolánek v tom svatém překorektním zápalu nebyl schopen říct ani to hlavní v čem se gayové od těch ostatních tak zásadně odlišují, tedy to že nechodí spát se ženskejma ale s chlápkama. Ta Topolánkova přeúžasná tolerance ta mi opravdu připadala jen a jen hraná z důvodů předvolebních, čemuž nasvědčuje i to že ho tam napadla ta hloupá věc do toho zamontovat "Žida Fischera který uhne víc" 

0/0
23.3.2010 7:36

Pete24

Jsem rád, že aspoň gayové reagují normálně.

Takže problém už je jen židovský. Ale to je jejich problém, Fischera ještě chápu, opravdu uhýbal a Topolánek trefil do černého, ale reakce obou Sobotků je strašlivá. Jsou naprosto NEADEKVÁTNÍ. Ten pravicový je také grázl, ale samozřejmě to vůbec, ale opravdu vůbec nesouvisí s jeho židovstvím. Jéžišmarjá, jak má člověk něco napsat, aby se neurazili. Každopádně, budeme vědět, komu děkovat za Paroubka premiéra.

0/0
23.3.2010 7:27

George63

Asi jsem divnej

Ale mně se rozhovor líbil a nemám dojem, že by někoho urážel. Bylo to jen takové normální neformální povídání nad šálkem kávy. Ale protože to byl pan Topolánek tak se to asi musí pořádně rozmáznout... podle mne fraška předvolební

0/0
23.3.2010 6:58

brnl

Re: Asi jsem divnej

No naprosto normální rozhovor u kávy a normální mluva muže který byl a znova chce být premiérem. "připosr......., nakopat do prd......" no mě se zdá že když tohle měli za doby ranného kapitalismu na Slovensku že jsme se jim docela smály.

0/0
23.3.2010 7:19

MiroTR

Re: Asi jsem divnej

No, nic tak hrozného v tom také nevidím.  Jenže stačí záznam sestříhat, trochu zkorigovat přepis a je z toho aféra jak hrom. :-/

0/0
23.3.2010 7:26

ČeKo

Za pravdu se každý zlobí

Že pane premiére Fischere? Slušněji snad ani popsat boj premiera ve sněmovně za vládní návrhy ani nejde.

0/0
23.3.2010 1:31

Usmolená štětina

Fotečky jak ze žurnálu

.....k takovému průšvihu bych čekal, že idnes zařadí fotky Topola otírajícího si čelo, brunátného vztekem, zakaboněného...;-€ A oni kluci jedni modří nasadili záběry jako z bilbórdů;-D Jen kdyby to provedl JP, to by byly kalibry "tlačících, upocených, fialových ksichtů".

0/0
22.3.2010 23:54

marla

Re: Fotečky jak ze žurnálu

Až na to, že to jsou fotky z toho gay magazínu, jak překvapivý u článku o Topolovo rozhovoru pro gay časák.;-D

0/0
23.3.2010 0:11

Martin Jirousek

Re: Fotečky jak ze žurnálu

To jo. Ty se k tomu xenofobovo fakt hodí. iDnes zachraňuje potápějící se bárku. ;-D

0/0
23.3.2010 3:06

bestiak

zlobte se na me...

ale Topol ma naprostou pravdu.....a to samy si o obycejnych Cesich mysli vsichni politici, akorat se to nedostane ven.....jak jinak nez "vepro knedlo zelo" definovat narod, ktery si zvoli misto ve vetsine pripadu schopnych hejtmanu oranzovou partu kvuli 30 Kc - poplatkum, kdyz kraje nemaj s poplatky co delat....

0/0
22.3.2010 23:32

lolek77

Pravda je na ho.no

Měl vědět, že když ho česká KGB vyfotila v Itálii natočí ho kdekoliv jinde. Před volbami si má dávat bacha na držku nevymáchanou a to se mu nepodařilo.

0/0
22.3.2010 23:49

vítek z prčice

rezignaci

Topolánku, proboha, rezignuj! Předej to paní Němcové, ta se pro žádný časopis svlékat nebude. Vždyť ty modré ptáky zazdíš i na další volební období! Není co řešit. Je vymalováno. Nevěříš - uvidíš. RvRvRvRvRvRvRvRv

0/0
22.3.2010 22:41

Carlos Tévez

Re: rezignaci

proč, urazilo to akorát Fischera, prej snim omezí komunikaci na minimum. Po volbach stím žíďakem už nebude komunikovat nikdo s poslanců.;-D

0/0
22.3.2010 23:11

Usmolená štětina

Re: rezignaci

...a ty jsi ale uhodil hřebíček na hlavičku. Nebo si, ksakru, uhozený přes hlavičku? Nechť si ctěný čtenář vybere sám...

0/0
22.3.2010 23:57

J adoré la Chat quatorze

Koukám,že tady pózoval buran vyjímečně

oblečenej!;-D;-D

0/0
22.3.2010 22:19

Rudý přízrak fights for freedom

gaye neresim

ale u katoliku si to Topol hodne rozhazel, ty ho nebudou mit radi. ;-DR^R^R^

0/0
22.3.2010 22:14

Hegemon

Re: gaye neresim

...katolická je církev a né vírá : ) žádný věřící se jeho výrokem nemůže cítit uražen. Nenapadá víru ale církev, což křsťané dělají také, proč je asi pravoslavná, anglikánská, evangelická etc. Protože byl nesouhlas s Církví a ím jak věřící vedla (nebo spíše kam)

0/0
22.3.2010 22:24

fuozx

absurdni

Podivejte se na to video (tady a na novinkach). Jasne z toho vyplyva, ze Topolanek je tolerantni a odmita predsudky a kolektivni posuzovani a vyslovuje se za individualni hodnoceni lidi. Cela afera je uplne absurdni. Rika, ze s gayi nema problem, a je proto obvinen z netolerance. Absurdistan.Rv

0/0
22.3.2010 22:05

sekerak

Podraz?

Zvláštní je, že novináři mají vždy názor, když mohou kritizovat. Ale vždy mlčí, když udělají sami chybu. Topolánek neřekl nic špatného, naopak na videu mluví jako tolerantní člověk. To už však ani IDnes.cz nenapíše, že udělala chybu, že si ohřála polívčičku a že pomohla odstřelit Topolánka - protože on to asi neustojí. A pokud ano, myslím, že spousta lidí mu dá hlas. Toto byl klasický příklad, jak se hlavně internetová media zachovala -  jako normální podrazáci: převzala informaci, aniž by si ověřila, jak to vlastně bylo.

0/0
22.3.2010 21:56

net.Xtreme vrací úder

Re: Podraz?

Tohle není zdaleka poprvé, co se to stalo...

0/0
22.3.2010 21:59

frantiska aus Tropau

topolánku

za ty urážky potřebuješ řádně vyprášit kožich a vymlátit holí

0/0
22.3.2010 21:44

net.Xtreme vrací úder

Re: topolánku

A ty se na to potřebuješ podívat v nesestříhané podobě.

0/0
22.3.2010 21:46

fuozx

Re: topolánku

"za ty urazky" --- tak konkretne ocitujte, jake urazky mate na mysli. Tam proste zadne nejsou, naopak.

0/0
22.3.2010 22:06

armyshop

Re: topolánku

ty jsi to určitě četla a viděla to nesestříhané video, že, francko8-o:-/

0/0
23.3.2010 6:54

pitbulek

http://zpravy.idnes.cz/video-gay-magazin-zverejnil-zabery-s-

teda topola nemusím je to hrubián a primitiv ale má pravdu vláda a všichni členové jsou naprostý diletanti a srabové a církev to je banda zločinců stejná ne-li horší než komančové stačí se kouknout do nedaleké i vzdálené historie a víme vše jen chci říct že komančové nezavraždili tolik lidí jako církev a ještě lidem vymejvali mozky aby se dostali k jejich majetkům už i mistr Jan Hus to věděl a taky ho zavraždili;-O

0/0
22.3.2010 21:36

Radka Pošta

Re: http://zpravy.idnes.cz/video-gay-magazin-zverejnil-zabery-s-

Jste historik? Hus byl jediný reformátor církve, který byl upálen, a že těch reformátorů bylo... Církev své lidi - protože Hus byl kněz - nevraždila. Jenže do záležitostí Kostnického koncilu zasáhl Zikmund a intervenoval za potrestání Husa na hrdle.... Ani Luther nebyl zabit a že církvi pekelně zavařil... Prosím zapomeňte na nesmysly, které tady učili komančové o husitech, je to snůška nesmyslů a lží. Naše zem a také okolí - od Baltu po Alpy a cca od Mnichova po Spiš plenili husité zemi. Lidi byli zalezlí v lesích, panoval tu hladomor a naše zem se vrátila tak o 200let zpět. Ze srabu nás vytáhli až Habsburkové.

0/0
22.3.2010 21:43

Arbiter

Re: http://zpravy.idnes.cz/video-gay-magazin-zverejnil-zabery-s-

R^

0/0
22.3.2010 21:59

vítek z prčice

Re: http://zpravy.idnes.cz/video-gay-magazin-zverejnil-zabery-s-

Habsburkům fandím, dlužíme jim omluvu, posledních 300 let tu jediní uměli smysluplně vládnout. Ale jinak, pane, typicky česky žvaníte. Černobílé vidění, ode zdi ke zdi. Husitsví, jako vše, mělo kladné i záporné stránky. Vynášet a idealizovat nezačali husitství komunisté, ale Masaryk. Komunisté pokračovali využitím socální stránky hnutí až k jeho idealizaci. Teď je móda obrácená a v zásadě protičeská. Jan Hus je velikou postavou našich dějin se kterou se církev do dnes nevypořádala. Protože, na rozdíl od našich předků, nejdeme za ničím až do těch hrdel a statků. !!

0/0
22.3.2010 22:49

Arbiter

Re: http://zpravy.idnes.cz/video-gay-magazin-zverejnil-zabery-s-

nevím, jak by ses stavil k učení Jana Husa, kdybys ho doopravdy četl;-D Navíc oslavuješ Husa hlavně díky komančům...

0/0
22.3.2010 21:58

denny999

Kucí modrý

Když vy jste tak prvoplánový, že by vám neuvěřila ani moje teta z horní dolní ......

Na podzim se budete stydět, za koho jste kopali. Jako komouši v 1989.........

0/0
22.3.2010 20:42

Delirium Tremens

Re: Kucí modrý

Víš, my co nežereme každé slovo tvého tlustého vůdce, to vidíme trochu jinak. Nám nestačí slepě věřit tomu, co řekne možný příští dělnický prezident a pak to jak idi*t opakovat.

0/0
22.3.2010 21:15

denny999

Re: Kucí modrý

Velmi příhodné jméno

0/0
22.3.2010 21:28

denny999

debil

a bůh ví, jestli má vůbec ty koule, na které je tak pyšný. Je to šéf zlodějů a trotlů jako Bém, Jančík, Langer apod. Hezký, moc hezký........... Volit je může je jim podobný debil

0/0
22.3.2010 20:37

Tristran

Re: debil

Tak jim to nezapomeň jít hodit....a pak sobě.

0/0
22.3.2010 20:41

jyryb

Re: debil

.... řekl levicový agitátor.

0/0
22.3.2010 20:42

denny999

Re: debil

Milý modráku, já nejsem agitátor, jsem občan vydělávající slušné peníze a platící daně dle zákonů. Ale zloděje, kteří nás dovedli tam, kde jsme upřímně nenávidím.

0/0
22.3.2010 20:47

Tristran

Re: debil

Souhlas. 8 let vlády ČSSD a dluh bilion korun při celosvětový konjunktuře...to na velkou lásku není.

0/0
22.3.2010 20:57

denny999

Re: debil

Vy asi nevíte, že polovina toho dluhu je z doby Klause, Kočárníka (LTO) a bankovního socialismu v Čechách (fialová saka, bílé ponožky a členství v ODS).

0/0
22.3.2010 21:13

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.