Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zastrašují nás stíhačky Izraele, válka se blíží, obává se libanonský premiér

Libanonský premiér Saad Harírí v rozhovoru pro BBC řekl, že se obává narůstajících hrozeb ze strany Izraele. Stíhačky židovského státu prý narušují vzdušný prostor země každý den a rostou obavy z dalšího válečného konfliktu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

erth

-

   autorovo vysvětlení, že hizbaláh vedl v roce 2006 proti izraeli válku je vynikající, tento budoucí rsdr umně vypreparoval, že izrael napadl libanon a hizbaláh na jihu libanonu vedl boj proti invazním pozemním jednotkám izraele tedy na území libanonu.

0/0
11.2.2010 12:46

N W O.

Re: -

Spravne to ma byt takto: Izrael je centrem terorismu, Izraelci je expanzivni teroristicka organizace pod kontrolou USA, financovana USA, evropskou tajnou sluzbou. Neexistuje jedina snaha ze strany Izraelcu pro mirove reseni problemu, porusuje veskera ustanoveni a rezoluce OSN. Neustalymi zakernymi utoky zbusobuje tezke ztraty na zivotech Palestinskemu narodu, drasa dosud nezahojenou, bolestivou ranu holokaustu a tim dava najevo sve opovrzeni nad vsemi lidmi vyspeleho, humanniho spolecenstvi lidske civilizace. Palestinske obranne akce jsou velice chabe, nekoordinovane a snazi se ukazat cestu ke smiru a dialogu. Avsak neni snaha je pochopit.

0/0
11.2.2010 14:27

H8USuckers

Re: -

ty jsi vážně blázen ;-D;-D 

0/0
11.2.2010 14:29

N W.O.

MIRUMILOVNÝ STÁT ISRAEL JE NÁŠ KAMARÁD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gaza je centrem terorismu, Hamas je expanzivni teroristicka organizace pod kontrolou Alkajdy, financovana ruskou, cinskou tajnou sluzbou. Neexistuje jedina snaha ze strany palestincu pro mirove reseni problemu, porusuje veskera ustanoveni a rezoluce OSN. Neustalymi zakernymi utoky zbusobuje tezke ztraty na zivotech izraelskemu narodu, drasa dosud nezahojenou, bolestivou ranu holokaustu a tim dava najevo sve opovrzeni nad vsemi lidmi vyspeleho, humanniho spolecenstvi lidske civilizace. Izraelske obranne akce jsou velice chabe, nekoordinovane a snazi se ukazat cestu ke smiru a dialogu. Avsak neni snaha je pochopit. .. Palestinci po celou dobu sve existence chteji pouza krev, loupit a vrazdit ... Dukazem toho je i to, ze maji letiste ..

..

0/0
11.2.2010 10:19

N W.O.

Re: MIRUMILOVNÝ STÁT ISRAEL JE NÁŠ KAMARÁD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vsichni soudni lide dnes sympatizuji s nasim velkym ucitelem, pritelem na vecne casy - nasim Izraelem. ty zákeřné útoky se projevují "střelbou projektilů do pouště". Dovedete si představit, kolik škod takový projektil v poušti napáchá? Takže odpověď Izraele je adekvátní a pochopitelná. Za každý projektil do pouště jedno zničené letiště. Za každý vržený kámen přes hranici jedna zničena čistička vody.

0/0
11.2.2010 10:20

Zamete

Re: MIRUMILOVNÝ STÁT ISRAEL JE NÁŠ KAMARÁD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne a ne.  Palestinci jsou mírumilovný národ - http://www.jpost.com/Israel/Article.aspx?id=168332

Smí se tu psát Allahu akbar? Protože pokud by se tu smělo psát Alláhu akbar, tak bych tu napsal Alláhu akbar, ale pokud se tu Alláhu akbar psát nesmí, tak Alláhu akbar psát nebudu. 8-o

0/0
11.2.2010 10:54

N W O.

Re: MIRUMILOVNÝ STÁT ISRAEL JE NÁŠ KAMARÁD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Máte úplnou pravdu. Jakýkoliv soucit s proradnými Palestinci je jen dalším projevem popírání holocaustu a utrpení židovského lidu, který se jen přiměřeně brání.

Úplně nejnebezpečnější jsou těhotné Palestinky, protože ty mohou nejen sami páchat teror, ale ještě navíc rovnou dalšího teroristu porodí! Proto by se světové společenství v čele mírotvůrcem Obamou mělo rozhodně postavit za Izrael a dodat mu potřebné chemické a atomové zbraně, jinak by se mohlo stát, že izraelská obrana podlehne neustálým raketovým útokům ze strany palestinských fanatikůR^

0/0
11.2.2010 13:35

H8USuckers

Re: MIRUMILOVNÝ STÁT ISRAEL JE NÁŠ KAMARÁD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jsi pomatený demagog.... míváš záchvaty?? a nepiš že tě včera málem zachvátil automobil.....

0/0
11.2.2010 14:26

dobroš

Re: MIRUMILOVNÝ STÁT ISRAEL JE NÁŠ KAMARÁD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ze vším souhlasím až na to že izraelské akce jsou chabé a zmatečné,byl jsem tam to co dělají je plánovité a v rámci možností průchozí , také bych byl pro razantnější řešení ale není to tak jednoduché

0/0
11.2.2010 13:18

Ahaman.

Pohled z druhé strany

http://www.ism-czech.org/

0/0
11.2.2010 9:35

H8USuckers

Re: Pohled z druhé strany

;-D ubohá propaganda Rv

0/0
11.2.2010 14:28

babacek

Dotaz

Kdyby Českou republiku nějaký soused soustavně ostřeloval raketami se zjevným úmyslem útočit na civilní obyvatelstvo, očekávali bychom, že se náš stát bude bránit vojenským protiútokem. Má tedy Izrael právo se bránit ?

Já jen dodávám, že dnes je veden útok na Izrael, zítra to může být Evropa. Izrael ve svém důsledku chrání Evropu a pokud nyní Evropa selže a Izrael nepodpoří, koleduje si spravedlivě o to nejhorší, co si nikdo nepřeje. :-/

0/0
11.2.2010 9:05

Ahaman.

Re: Dotaz

Jenže Česká republika nikomu území nesebrala ani nikoho léta nešikanuje. To nelze srovnávat.

Izrael pro Evropu nedělá nic, dovede si jen stěžovat, že mu Evropa neumožňuje cizopasit, jako se mu to daří na USA.

0/0
11.2.2010 9:11

olimpo

Re: Dotaz

Izrael žádné území nikomu nesebral,v 48 od Spojených národů dostal 28000km2 v Něgévské poušti,kde žilo 180.000 příslušníků různých kočovných kmenů vyznávajících islám nic víc a nic méně a 380.000 lidí vyznávajících judaismus,stejnou možnost měli i Arabové,aby si založili svůj stát.Arabové neměli nic jiného na práci než začít válku,drtivá porážka i v dalších 3 válkách,po JomKipurské válce a po míru s Egyptem jenom teror palestinských opic na dětské autobusy.To jsou jasná fakta.Když jsou Palestinci tak hodní tak proč se jich arabští bratři za 60 let neujali?Moc dobře vědí,co jsou zač.Arabi žijící v Izraeli jsou v parlamentu, v izraelských f. a normálně fungují.

0/0
11.2.2010 9:21

Ahaman.

Re: Dotaz

Ty opice vás prozradili, Žide.

Lžete, ani nic jiného neumíte. Skutečnost je taková, že celá desetiletí vytrvale, cílevědomě a bezohledně ničíte jejich obydlí, etnicky čistíte a  denodenně šikanujete celou populaci.

0/0
11.2.2010 9:27

Zamete

Re: Dotaz

Habsburkové by s tebou asi nesouhlasili. Sudetoněmecký Landsmanschaft asi taky ne. 8-o Že nešikanuje? Šikanuje už dvacet let slušné lidi a sype do koryt nejmenované menšině. 8-o Přesto nelétají rakety a nevybuchují bomby. 8-o Nicméně za tu dobu co se tu vídáme, si stále nebyl schopen vysvětlit proč po 60 systematického vyhlazovaní je Palestinců 3x víc než v době vzniku Izraele? Nebo proč Drůzové a Beduíni dobrovolně vstupují do IDF, přestože to nemají povinné?

0/0
11.2.2010 9:42

Ahaman.

Re: Dotaz

Plácáte hrušky s jablky..... tady byly vždy Země Koruny české, nějaký degenerovaný habsburský páprda mně může být ukradený..... A Sudeťáci si to zavinili sami, ostatně vrátit se můžou kdykoliv (na rozdíl od arabských uprchlíků).

Já jsem v souvislosti s tím konfliktem nikdy nenapsal "vyhlazování", tak nelžete. Podívejte, kde je válka, jsou i kolaboranti, třeba já bych do IDF nevstoupil.:-)

0/0
11.2.2010 9:55

Zamete

Re: Dotaz

Mě jsou zase ukradení Palestinci. Izrael a Judea existovala daleko dříve než byla vytvořena římská provincie Palestina. Ostatně zavařili jim to jejich souvěrci, že jim znemožnili vytvořit palestinský stát v době vzniku Izraele, z území většinou odešli sami (nebo po výzvě svých souvěrců), i když je Izraelci zrovna neuklidňovali. Pokud by Sudeťáci veřejně prohlašovali, že nás vymažou z dějin a zaženou do moře a hlasili se k výbuchům na našem uzemí, odpalovali rakety a minomety přes hory, tak pochybuji, že by jim i naše servilní vláda povolila vstup. Vyhlazování etnické skupiny a etnická čistka není to samé? Já bych třeba do IDF také nevstoupil, protože nejsem jejich občanem, ale to neznamená,  že budu ronit krokodýlí slzy pro Palestince. Naopak, podle mého se s nimi moc mažou.

0/0
11.2.2010 10:33

Zamete

Re: Dotaz

Že uzavřeli hranice? Neexistuje žádné nařízení, které by přikazovalo, že sousední státy musí

mít navzájem otevřené hranice. Že nepovolují vstup palestincům na své

území? Saudská Arabia má zakáz vstupu Židů přímo v ústavě. Do Mediny a Mekky se nedostaneš pokud nejsi muslim.

0/0
11.2.2010 10:33

H8USuckers

Re: Dotaz

myslíš uzemí které izrael zabral po tom, co odrazil útok společenství arabských států.... ber to jako trest za útok.... a šikana.... to myslíš kontrolu muslimů jestli nemají pod turbanem výbušninu??? no kdyby se tak často neodpalovali, věřím tomu, že by neměli potřebu je kontrolovat.....

0/0
11.2.2010 14:33

navstevak pro boj s bolsevikem

Stat se vyznacuje nekterymi zakladnimi rysy

a mezi ne patri bezpecnostni slozky a zajisteni vnitrni i vnejsi bezpecnosti. Uzemi po kterem behaji ruzne ozbrojene bandy - mezinarodne oznacene za teroristicke - a vladni a uredni organy nejsou schopny ci dokonce ochotny zasahnout se nemuze nazyvat statem. Libanon NENI zadny stat.

0/0
11.2.2010 7:22

Jaroslav Záruba

Re: Stat se vyznacuje nekterymi zakladnimi rysy

R^R^R^

0/0
11.2.2010 7:31

Rudý přízrak fights for freedom

Raffane

ver ze za provokaterske ciny Vaclava Havla, Alexandra Vondry ci dalsich prisluhovacu americkeho rezimu bychom se vubec nemohli divit, kdyby nam sem jednu malou atomovku hodili pro zmenu Rusove. Verim, ze na rozdil od tebe maji dost rozumu, aby to neudelali. A ted bez a zmen rezim u nas jako jednotlivec, ktery v demokraticke spolecnosti ma tu moznost. Doufam, ze uspejes driv nez to nejakeho Rusa napadne a nas co za pricmrdavani americanum nemuzem to nebude stat krk. Rv;-€

0/0
10.2.2010 22:58

spinoza

Re: Raffane

proč nemáš nick v azbuce nebo alespon něco jako červonyj rudoarmějec?

0/0
10.2.2010 23:02

Rudý přízrak fights for freedom

Re: Raffane

pssst, to je kryti pred cenzorem. Verim, ze z toho anglickyho napisu je zmaten. ;-D

0/0
10.2.2010 23:14

Raffan

Re: Raffane

jevil ses mi rozumnejsi, no nic to chce jen trosku casu :-)

0/0
10.2.2010 23:02

Rudý přízrak fights for freedom

Re: Raffane

podivej se jak media dokazou ridit lidma v cechach, myslis ze v Izraeli to neni take tak. to ze preju vse nejhorsi izraelske vlade neznamena, ze bych schvaloval smrt jedinnyho nevinnyho cloveka na jakekoli strane. A stejne jako se stezi nekde doctes o lidech, kteri v CR nesouhlasi s proamerickou politikou, jenom namatkou iniciativa NE RADARU nebyla mimo CR temer slyset, tak se nedoctes primo o Izraelcich zijicich v Izraeli a nesouhlasicich se soucasnou fasistickou politikou sve vlady.

0/0
10.2.2010 23:12

Raffan

Re: Raffane

nerikas mi  nic noveho, jen nevim co  mi tim chces rici?

0/0
10.2.2010 23:15

Rudý přízrak fights for freedom

Re: Raffane

ze posilat tu v prispevcich atomovky na Izrael je hloupe.

0/0
10.2.2010 23:18

cellulose

Re: Raffane

že politici zaslouží smrt?

0/0
10.2.2010 23:18

Rudý přízrak fights for freedom

Re: Raffane

tak bych to nerekl, spis spravedlivy soud pred mezinarodnim soudem v Haagu s podanim jedu v kafi zdarma - presne jako to udelali Milosevicovi. !!

0/0
10.2.2010 23:24

Rudý přízrak fights for freedom

Re: Raffane

jo a ver, ze oni takovou svobodu nemaji jako my tady, tady zadny clen z NE Radaru nebyl zavrenej. V Izraeli, kdy zid vystoupi s kritikou sve vlady, tak ma docela sanci, ze ve vezeni skonci. ;-(

0/0
10.2.2010 23:17

spinoza

když už tak zchladí, rafíku, nikoliv schladí

to by ti ty iránci nepoděkovali, když je reprezentuje tak jednoduchý typ.

0/0
10.2.2010 22:51

Raffan

Re: když už tak zchladí, rafíku, nikoliv schladí

jink preklepy sz jsou u me velmi zaste diky anglicke klavesnici a mym velkym neohrabanym delnickym prstum :-P

0/0
10.2.2010 23:10

Shakhar

Teda vy jste ale lamy

Copak nejste schopni ustat trosku profiflamu?8-o;-D

0/0
10.2.2010 22:47

Shakhar

Re: Teda vy jste ale lamy

Takze se s vami loucim, predpokladam, ze se uvidime za dalsi dva mesice, az zase budu mit chut si s vami trosku pohrat. Dobrou noc a dekuji adminovi za nerusenou zabavuV

0/0
10.2.2010 22:54

Ahaman.

Odcházím, je to tu příliš přátelské

:-)

0/0
10.2.2010 22:38

Shakhar

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

Neblbni, nechod... Je tu sranda

0/0
10.2.2010 22:40

Ahaman.

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

nevotravuj a běž narukovat;-D

0/0
10.2.2010 22:41

Shakhar

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

To uz davno.... Samal rishon uz jsem, hec :-)

0/0
10.2.2010 22:42

Ahaman.

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

to se máš čím chlubit....

0/0
11.2.2010 9:31

Essad Bey

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

Tak dobrou, bandure, taky to balím ;-)

0/0
10.2.2010 22:42

Raffan

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

to jsi pekne zboceny, sranda vypada jinak :-/

0/0
10.2.2010 22:43

Shakhar

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

Nevim... Pro me je vrcholem srandy smat se primitivum... Mozna jsem proste jen jednodussiR^

0/0
10.2.2010 22:46

Essad Bey

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

No fuj, taková ohavná zábava! ;-);-D

0/0
10.2.2010 22:46

Raffan

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

to svedci lecos o spolecnosti ve ktere se pohybujes, zmen spolecnost. :-/

0/0
10.2.2010 22:48

Shakhar

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

To bz bylo proti memu nabozenstvi:-P

0/0
10.2.2010 22:50

Raffan

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

me to zase tak neprekvapuje, ja si o judaismu nedelam zadne iluze. :-) 

0/0
10.2.2010 22:52

Essad Bey

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

Dřív chodili lidi taky do blázince jako do ZOO. Viděl jsem to v Amadeovi. A tady je vás všelijakých exotů taky požehnaně ;-)

0/0
10.2.2010 22:50

Shakhar

Re: Odcházím, je to tu příliš přátelské

R^;-D

0/0
10.2.2010 22:52

Najdete na iDNES.cz