Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Holokaust si přivlastnili židé, cituje italský web polského kněze

Rozhořčení židovských organizací vzbudil rozhovor, který poskytl katolickému zpravodajskému portálu krátce před středečním Dnem holokaustu vysoce postavený polský biskup Tadeusz Pieronek. Podle textu zveřejněného na webu Pontifex.roma Pieronek mimo jiné řekl, že "holokaust jako takový je židovský vynález" šířený prostřednictvím médií k získání podpory státu Izrael.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

thermit

Dark Truth

***http://www.khazaria.com/genetics/abstracts-jews.html***

///There is no Y chromosome link that unites Ashkenazic and Sephardic Levites. Among the Ashkenazic Levites, however, there is a particularly common Y chromosome type that is not often found in other Jewish groups. But it is found among people who now live where the Khazars once did.///

OUCH.HOLLY **** Dogma o bribuznosti ashkenazkych a sefardskych zidoch padla spolocne s vyprosenou spojitostou s "biblickymi" zidmy. Naopak potvrdili sa historikmi dlhorocne opakovane tvrdenia o ich chazarskom povode. tak co, postavia sa chazari k tomu ako chlapi a ukoncia experimentalnu entitu v palestine alebo budu pokrytecky vyvracat, popierat a ignorovat genetiku aj vedu zatialco budu bezcharakterne pokracovat v rozvyjani svojich kriminalnych aktivit na cudzom uzemi?8-o

0/0
27.1.2010 17:04

Cynyc

Re: Dark Truth

Naprosto chybnou, ba spíše lživou, interpretací vědeckých faktů se snažíte dokázat předem zvolený antisemitský názor. Vytrhl jste z kontextu dvě věty, jež navíc vůbec nepotvrzují to, co říkáte: Aškenázští Levité mají jiný chromozom Y, než ostatní židovské populace (všetně sefardských Levitů). Jinak jsou ovšem geneticky velmi podobní (genetická příměs v židovských populacích je do 1/8). Především ovšem Levité tvoří mezi Aškenázy pouhá 4%, takže jakýkoli jejich genetický výsledek je z hlediska celé populace prakticky irelevantní. Jenže proč to vlastně všechno píšu? Vy máte svůj názor a jakýkoli nesouhlas s ním je, jak píšete, "pokrytecké vyvracení" ;-D

0/0
27.1.2010 18:16

thermit

Re: Dark Truth

antisemitsky nazor na nesemitov;-D vyautoval si sa hned prvou vetou a dalsou si potvrdil ze bez elementarnej znalosti anglictiny by sa clovek nemal pokusat o chapanie suvisleho textu, takze si to daj prelozit u spoluziaka na zakladke a potom to prid zhodnotit este raz:-) chazari mali pekne imperium, preco sa svojmu povodu tak branite? ah uz viem;-D

0/0
27.1.2010 18:47

Ježkovy_voči

Re: Dark Truth

To že potomci levitů tvoří jen zlomek populace mezi židy je fakt. V angličtině i v češtině. Takže dobře, tito (údajně) nemají nárok. A co ostatní (96 procent židů) ?

0/0
27.1.2010 18:54

thermit

Re: Dark Truth

fabulovanie fakty nezmeni, chazare:-)

0/0
27.1.2010 19:20

Cynyc

Re: Dark Truth

1. Že Židé nejsou Semité je Váš názor založený na absurdním předpokladu, že jsou původem Chazaři, což odporuje všem známým historickým i genetickým faktům.

2. Antisemitismus je tradiční pojem pro předsudky a nepřátelství vůči Židům, bez ohledu na lexikální význam slova, který by měl zahrnovat i ostatní semitské národy.

3. Zjevně mám podstatně lepší znalosti angličtiny a také židovských reálií než Vy, protože jsem větu na rozdíl od Vás přeložil správně a také vím, kdo jsou Levité, což Vy nevíte.

4. Z toho, co jsem napsal, nijak neplyne, že bych byl židovského původu.

5. Nehodlám klesnout na Vaši úroveň poukazováním na výši svého a Vašeho dosaženého vzdělání, přestože bych byl v jasné výhodě.

0/0
27.1.2010 19:29

markyz.Gero

Re: Dark Truth

ale nedoufáte že to chlapec pochopí že? ;-D

0/0
27.1.2010 19:32

thermit

Re: Dark Truth

po tvojom vcerajsom fatalnom zlyhani v oblasti historie a udalosti z 33teho sme sa uz dohodli ze tvoj status fundovaneho odbornika je minulostou:-)

0/0
27.1.2010 20:15

markyz.Gero

Re: Dark Truth

a víte že je mi naprosto jedno o čem jste se dohodli

0/0
27.1.2010 20:51

thermit

Re: Dark Truth

1. nie su semiti co geneticke studie v 96, 02 aj 09 jasne dokazali

2. antisemitizmus nemoze byt aplikovany na nesemitov, logicke absurdum

3. nemas a dokazal si to nepochopenim suvislosti v pre teba prilis odbornom texte

4. plynie, nikto okrem zida by na to nereagoval

5. aby si klesol na moju uroven je predpoklad ze si vyssie co sme spolocne prave vyvratili

0/0
27.1.2010 20:12

Cynyc

Re: Dark Truth

1. Chybně interpretujete výsledky vědeckých studií, Vámi citovaná věta to jasně dokazuje.

2. Podle vaší "logiky" se zřejmě veškerá kolínská vyrábí v Kolíně a všichni levičáci jezdí vlevo. Ustálený význam pojmu může být značně odlišný od lexikálního. Logikou se neohánějte, předvedl jste její absolutní neznalost.

3. Já jsem uvedl argumenty, proč je Vaše interpretace chybná, Vy jste neuvedl žádný protiargument, jen vytrvale urážíte, což se týká i poznámky o studiu odborných textů. Pro Vaši informaci, studoval jsem skutečné odborné texty, jímž Vámi odkazovaný výtah opravdu není.

4. Jistě, a za práva zvířat demonstrují jen zvířata.

5. Další urážka, kterou ukazujete svoji úroveň.

0/0
27.1.2010 20:34

thermit

Re: Dark Truth

1. CH

2. A

3. Z

4. A

5. R ;-)

0/0
27.1.2010 20:47

Cynyc

Re: Dark Truth

Závěr: Na žádné další Vaše urážky (a tím pádem ani příspěvky, protože ty se z ničeho jiného nesestávají) nebudu reagovat. Diskuse s Vámi postrádá smysl i podnětnost. Před všemi diskutujícími jste se parádně znemožnil.

0/0
27.1.2010 20:36

thermit

Re: Dark Truth

ak nemas argumenty vyvracajuce vysledky tych studii tak mi prosim nespamuj vlakno:-)

0/0
27.1.2010 20:48

Cynyc

Re: Dark Truth

Problém je, že ony studie potvrzují to, co říkám já, a vyvracejí to, říkáte Vy. Sám nejste schopen uvést VŮBEC ŽÁDNÝ argument - uvedl jste jednu citaci a naprosto chybně ji přeložil i interpretoval. Od toho okamžiku se mě už jen snažíte diskreditovat a neodpověděl jste ani na jediný konkrétní argument. Chtěl jsem napsat, že tato diskuse skončila, ale jak si to rekapituluji, ona ani nezačala. Sbohem.

0/0
27.1.2010 20:58

mairix

:o)demolife

Od krvavé a okaté války k intelektuální a dezinformační,skryté válce ve jménu "Boha" lidí se skupiny budou neustále tvořit,jelikož to tak je a jinak,co člověk živ bude, to nebude :-) že nějaký pošuk jménem Hitler něco začal - je mi ouplně fuck-off,jelikož všech lidí na planetě umírá dost-jen propaganda křesťansko-židovsko-nelidská nám dává zabrat. Jde o boj globální vzhledem k možnostem,které jen někteří mají .

0/0
27.1.2010 16:05

rudý banánovník

otázka

jak takový člověk, který je od narození slepý bude reagovat na slova člověka, který vidí? bude mu věřit? jinak zdravim všechny kromě obhájců politiky pseudostátu izrael;-D

0/0
27.1.2010 14:55

markyz.Gero

Re: otázka

hleďme hleďme, další hlubokomyslný blábol ;-D

0/0
27.1.2010 14:57

N W.O.

Re: otázka

Copak tomu dnes není tak, že každý, kdo vyjádří něco nekonformního, okamžitě mutuje na rasisitu, nepřítele cizinců, fašistu, eventuálně také komunistu, fundamentalistu, sympatizanta s teroristy, sexistu, štváče, zloděje půdy, xenofoba , tupitele žen, odpůrce rovnosti atd.? A když si hodně smočí, může skončit i ve vězení.;-€

0/0
27.1.2010 14:59

JÚLlNEK.ŠÍŠAL

Re: otázka

... anebo v PL Bohnice, viď Termixi? ;-D;-D;-D

0/0
27.1.2010 17:43

rudý banánovník

Re: otázka

ty abys tu neoxidoval, ještě chyběj šiml;-DRv

0/0
27.1.2010 14:59

markyz.Gero

Re: otázka

když vy jste tak zábavní ve svém šaškovství, prostě si to nemohu nechat ujít

0/0
27.1.2010 15:00

N W.O.

ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Vývoj na mediálním trhu umožňuje posmívat se nežádoucím otázkám a názorům i přesto, že jsou pravdivé. Stále vzrůstá počet případů, kdy velké multinacionální koncerny vytlačují a ničí malé a nezávislé noviny, nakladatelství a vysílače. To vede k vytváření stále mocnějších monopolů na veřejné mínění a k plíživému omezování svobody tisku a informací. Israel zatím předvádí mistrovský kousek, jak lze státní terorismus přeměnit na spravedlivou válku. Kdo JE vezme do úst, musí počítat s honem na čarodějnice, i kdyby říkal holou pravdu. Jak jinak by však měl označit - pokud je poctivý – nedohlednou řadu útoků na jiné země, intervence, odstraňování nepříjemných státníků, vzájemné štvanice různých kmenů a etnických skupin a podobné akty násilí, které primárně Israel, praktikuje už po léta?

0/0
27.1.2010 13:59

N W.O.

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Nebo jak byste to nazvali, když se po systematické kampani lží a osočování mocná země vrhne na zemi podstatně slabší aby se zmocnila jejích ropných zdrojů? Přitom pozabíjí, často bestiálním způsobem (např. za použití napalmu) tisíce obyvatel této země? A po obsazení dobytého území se na široké bázi pustí do mučení, poté co už předtím přišlo o život na následky sankcí uvalených z podnětu mocné země asi půl milionu dětí? S tímto druhem terorismu se podle názoru odborníků mezinárodní terorismus, o němž se dnes neustále mluví, nemůže ani v nejmenším měřit; podle nich je dokonce  často odpovědí na něj.Pátrání po skutečnosti může být choulostivou záležitostí. Je na čtenáři, aby si prostřednictvím faktů vytvořil názor, zdali státní terorismus existuje, co by pod něj mohlo spadat, co je možné pokládat za manipulaci s realitou a co ne. Jde o to ukázat, jak důkladně jsme při každé příležitosti šizeni a jaký neuvěřitelně diferencovaný arzenál mají vyvolení „šizuňkové“ k dispozici

0/0
27.1.2010 14:01

Warren

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Ze te to furt bavi :-/

0/0
27.1.2010 14:03

N W.O.

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Demokracii si musis zaslouzit, jinak o ni opet prijdes!!

0/0
27.1.2010 14:05

hestroy

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Hlupákům to nevysvětluj. Ti to nejsou schopni pochopit.:-/

0/0
27.1.2010 14:11

markyz.Gero

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

je důležité žy vy chytří to chápete, a nám to prosím nevysvětlujte mít takovou paranoiu jako vy opravdu nepotřebuji ;-D

0/0
27.1.2010 14:43

N W.O.

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Copak tomu dnes není tak, že každý, kdo vyjádří něco nekonformního, okamžitě mutuje na rasisitu, nepřítele cizinců, fašistu, eventuálně také komunistu, fundamentalistu, sympatizanta s teroristy, sexistu, štváče, zloděje půdy, xenofoba , tupitele žen, odpůrce rovnosti atd.? A když si hodně smočí, může skončit i ve vězení.;-€

0/0
27.1.2010 14:51

markyz.Gero

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

ne není tomu tak

0/0
27.1.2010 14:59

N W.O.

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Je s podivem, že navzdory splasklé zámince pro válku, se nikdo pořádně nezeptal, co ten džob vlastně je? Po odhalené lži a hlavně po skandálu s mučením zajatců a následném zákazu fotografovat pro příslušníky armady, jen tuze naivní povahy mohou ještě akceptovat vyhýbavé argumenty, jako je boj s terorismem nebo prosazování demokracie tím způsobem, že svrhneme tyrana z trůmu (to by měli např. Američané plné ruce práce, kdyby chtěli odstranit kruté diktatury, z nichž ostatně některé jsou dílem USA, z povrchu celého globu).

0/0
27.1.2010 15:01

markyz.Gero

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Termix to je slabé jistě máte předepsánu i vhodnější odpověď tak bych ji prosil

0/0
27.1.2010 15:03

N W.O.

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Pátrání po skutečnosti může být choulostivou záležitostí. Proto přenechávám na čtenáři, aby si prostřednictvím faktů vytvořil názor, zdali státní terorismus existuje, co by pod něj mohlo spadat, co je možné pokládat za manipulaci s realitou a co ne.R^

0/0
27.1.2010 15:04

markyz.Gero

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

ale nenecháte zase vám to nedá a budete kopírovat a kopírovat až do úplného zblbnutí ;-D

0/0
27.1.2010 15:07

N W.O.

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Tedy tak dlouho, dokud to lide jako ty nepochopi;-D;-DR^

0/0
27.1.2010 15:08

markyz.Gero

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

ale vás Termixi je snadné pochopit , jen bývá problém snížit se až na vaši úroveň

0/0
27.1.2010 15:10

N W.O.

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Pro vas by to bylo paradoxne prinosne! Snizeni by vas nejen duchovne, ale predevsim intelektualne povysilo na vyssi uroven poznani;-D

0/0
27.1.2010 15:21

markyz.Gero

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

no dobrá vy náš velikáne ale už nudíte :-/

0/0
27.1.2010 15:23

N W.O.

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Pravda uz takova proste byva. Neni moc zabavna ale svym zpusobem opravdu osvobozujeR^

0/0
27.1.2010 15:25

thermit

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

markyz len "hloupje zvatla", ako zaryty talmudista musi drzat agendu svojho gangu v priamom smere a ak treba tak bude kludne tvrdit aj to ze voda nie je mokra;-D

0/0
27.1.2010 17:19

nonick

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

jen houšť...a nepolevovat! R^

0/0
27.1.2010 14:31

nonick

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

viz:

David Rothkopf: "Supertřída aneb Jak globální mocenské elity přetváří svět."

0/0
27.1.2010 14:33

moš

Re: ISRAEL A STATNI TERORISMUS

Správně řečeno.

0/0
27.1.2010 16:11

Pilát

dobre rano

tady ve Vancouver je ted 3:34 hodin  ;-)

 

0/0
27.1.2010 13:34

Warren

Re: dobre rano

Cas si vzit prasek Pinku a pak zpatky do postele.:-P

0/0
27.1.2010 13:46

nonick

Re: dobre rano

..tak těch nalezenejch chodidel prej bylo nějak víc...? 8-o

0/0
27.1.2010 14:34

Warren

Na Williamsona ten Polak ale nema

http://www.youtube.com/watch?v=YHhdBzPH_zM&feature=PlayList&p=582D0B0C666F9DBD&playnext=1&playnext_from=PL&index=1 ;-D

0/0
27.1.2010 12:55

thermit

Preco mali narody k zidom negativny vztah?

****http://www.europskenarody.info/Zidovsky%20Rasizmus.html*****

Niektorí túto knihu zavrhnú ako antisemitskú. Avšak, nie je považované za anti-americké skúmať kruté historické zaobchádzanie s indiánmi. Nikto nenazýva anti-kresťanským hovoriť o hrôzach inkvizície. Nikto nehovorí, že je anti-moslimské skúmať extrémne prvky moslimského fundamentalizmu. Táto kniha nie je antisemitská; jednoducho len skúma a dokumentuje prvky etnického šovinizmu,

ktorý existuje v židovskej komunite od dávnych čias až po tie dnešné.

0/0
27.1.2010 12:15

Raffan

Re: Preco mali narody k zidom negativny vztah?

ja si radeji pockam, co o tom rekne CNN :-)

0/0
27.1.2010 12:19

thermit

Re: Preco mali narody k zidom negativny vztah?

teraz leti FOX news "fair and balanced":-)

0/0
27.1.2010 12:23





Najdete na iDNES.cz