Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

KOMENTÁŘ: Co nahrává Dělnické straně

Každá další medializace Dělnické strany bez hlubší analýzy problému vede jen k dalšímu nárůstu její popularity. Chcete názorný příklad?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vítek z prčice

straně nahrávají

DS nahrává celá současná politická situace a hospodářská krize. Povedou-li to vládnoucí strany, lhostejno které, tímto způsobem dále, nebude trvat dlouho a dojde k radikalizaci české společnosti. To nelze řešit žádným zákazem. DS nepostupuje naštěstí zas až tak chytře, kompromituje se kontakty s blbouny obdivujícími nacismus. Může přijít někdo nebezpečnější, kdo se vyprofiluje na čistě českých národních zájmech, které naše strany neumějí ani definovat, natož obhajovat. Chceme do Evropy, ale nechceme Lisabon .... Vlastně pořádně neumíme říci, co doopravdy chceme. Na předsednictví EU  jsme nebyli zralí a velmi nám uškodilo.

Možná se mýlím, ale zdá se mi, že žabomyšení kolem poplatků a pod. zakrývá pořádný sud prachu. Třeba (nejen) menšiny - na tom vyhořela už 1. republika a využil toho Hitler. Pan Kocáb nevyřeší nic, jde na to úplně špatně. O tom ale jindy - bylo by to dlouhé. Řešení našich problémů není zase až tak složité a vyjímečné - jen nemáme osobnosti s potřebnou vůlí a odvahou.

0/0
14.1.2010 0:22

marcit

Této straně nahrávají hrubé chyby vlády, a nejen té české

Priorita je styk cikánů,těch nepřízpusobivých,s jinou kulturou.Peníze dostávají na základě počtu udělaných dětí.Peníze se k dětem nedostanou a tak nemají šanci proniknout mezi přizpůsobivé.A tak na to doplácejí všichni, kromě DS a jim podobným. DS má pravdu,ale zneužívá ji směrem k nenávisti.Jestli vlády chtějí toto po tisíciletí problémové etnikum přizpůsobit,musí samozdřejmně použít vůči lidem nepopulární opatření.Ale jediné účinné je znepříjemnit finančně plození dětí nezletilými (cikánkami),první dítě proto by do rodiny přinášelo méně peněz.Ty by rodina dostala doplaceny až při druhém a třetím dítěti a to by donutilo ke změně způsobu života ty přizpůsobivé,co myslí na pohodlí a mají jen jedináčky.A 4-té dítě by přineslo tolik,jako trojčata najednou.A konec, páté dítě a další nic.Jak rodina nemá příjem,děti do děcáku a tam se k nim peníze dostanou.Takže cikánská rodina se 6 dětma dostane totéž,co rodina s 4 dětma.To je dobrá motivace porodit 4 děti, ale antimotivace mít 5 a více!

0/0
13.1.2010 1:02

arid

jen na okraj

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/bydleni/clanek.phtml?id=657623

0/0
12.1.2010 18:30

AugustusTiberius

Markusi,Markusi

Pokud soud zruší stranu určitého názvu, ani její členové, ani myšlenkový obsah stranické politiky nezmizí.!

samozrejme ze nezmizi,naopak nektere jejich myslenky budou jeste zivejsi,umerne s narustajicim bordelem v tomhle state:-/

0/0
12.1.2010 12:32

Bivojcz1

Markus Pape......německý novinář, romský aktivista

a pomlouvá ostatní ...proč ýDěs nezvede co autor dělá...proč chce omezit informovanost čtenářů......

0/0
12.1.2010 11:36

nonick

DS bojuje za bílou Evropu - tak to jí dáme hlas, ne?

Tohle je autentický výrok z r. 1974, kdy alžírský president Houari Boumediene na půdě OSN prohlásil:

 „Jednoho dne miliony lidí opustí jižní polokouli a vydají se na sever. A nepůjdou tam jako přátelé. Neboť půjdou dobývat. A oni zemi dobyjí a zalidní svými syny. Jsou to dělohy našich žen, které nám přinesou vítězství.“

0/0
12.1.2010 10:45

Mirais

DS

Dělnická strana bojuje za bílou Evropu, to je pouze zachování současného stavu. Otázka je kdo je ten, kdo tady bojuje za barevnou multikulti evropu a co za tím stojí. Že DS nezajímá zahraniční "soukmenovce" ? To bude asi tím, že to nebude typicky neonacistická strana, ale spíš strana, které už má dost toho zlořádu, co podporují levicové, ale i pravicové strany a různé multikulti spolky placené z našich daní.

A proč taková hysterie kolem toho ? Asi to vadí někomu, kdo si myslí, že má monopol na řešení všeho a je důkladně zaháčkován do čerpání peněz z EU na všechny ty utopistické vize multikulti Evropy.

0/0
12.1.2010 10:38

ajembest.

Autor článku Markus Pape

Je profláknutý lhář, který veřejně tvrdil, jak v táboře v Letech probíhal cikánský holokaust a s Kačkou Žak tam pobíhal, hledaje hromadné hroby. Na veřejných shromážděních lidí, kteří se mu z nějakého důvodu nelíbí, se dopouští výtržností,, vulgarit a napadání účastníků, takže policie už ho musela nejednou zpacifikovat.

Patří k sortě lidí, kteří si postavili živnost na propagaci multi kulti, protože na to současný establishment slyší a funguje jak beránku otřes se. Jeho komentář je jako vždy silně tendenční, omílající klišé a polopravdy. :-)

0/0
12.1.2010 10:27

Rokoko12

Re: Autor článku Markus Pape

Uz se ta zubata sereda Pape,naucil konecne cesky? Mela jsem za to,ze to pritahlo z Ameriky a ted se dovidam, ze je to Nemec ale Nemec to take neni, je to Zid!;-DTo vi kazdy,naposledy si vzal k podpore Cikanu na pomoc nejakeho americkeho Rabina,ze pry je u nas diskriminujeme. Ptam se jenom, jestli tem normalnim a slusnym Zidum nedela tady ten vypatlanec ostudu. Solidni Zid na urovni, by se s zadnym asocialnim ksindlem jako je Pape a jeho parazitujici chranenci nemel zahazovat a ani podporovat jeho aktivity.

0/0
12.1.2010 19:51

badodmrtvereky

dělnická strana

Nacismus bala bezesporu hrozná ideologie,Hitler rozpoutal válku,která měla za následek více jak 50 milionů lidí,bez ohledu na to jaké rasy a politického vyznání.Vyvrfažďování lidí beuz rozdílu bylo odsouzeníhodným činem,které mělo být po válce řádně potrestáno.

Ale politika v současné době,kdy se podporuje nějaká část obyvatel státu na úkor druhé části,která řádně plní povinnosti občana na rozdíl od té první,která po staletí není schopna se přizpůsobit životu ve státě,kam migrovala není dobrá.Není vinou majoritní části obyvatel,že tito občané se nechtějí vzdělávat a svádějí to na diskriminaci.Nadstandartní třídy jsou pro ně diskriminací a potíže nemají jev v tuzemsku proto se vrací i ze zemí,kde pečení holubi létají sami do úst,jako jsou Anglie a Kanada a vraceli by se i z USA,kdyby se tam mohli dostat.Pokud stát bude nadále tolerovat chování tohoto etnika tak jak dosud bude vždy ve společnosti existovat někdo jako je výše uvedená strana a bude získávat podporu .

0/0
12.1.2010 10:17

VentreSaintGrisXX

Co nahrává Dělnické straně

Od reality odtržení cikánofilové jako Kocáb,

škrabalové jako Eichler či Gazdík,

zlodějský a neschopný politický mainstream...

0/0
12.1.2010 10:04

Koaraeeel

Přijde ten den,

kdy nás bílé, přečíslí cikánská  populace, tak jako v USA, kde dnes více jak 50% jsou černoši, proč ta krize začala zrovna v USA? Je to logické, černoši i cikáni jsou zvyklí dostávat peníze.Už dnes Vám vyprávějí, že za pár měsíců nebude na důchody, přesto jsou úžasně populární;-D To že cikáni mají tolik porodů je logické, je to byznys, který platíme z našich daní, až nás cikáni přečíslí kdo bude platit daně?Stále jen dlouhá řada lží, člověk který to dokáže pojmenovat je u soudu, 8-o

0/0
12.1.2010 10:02

VentreSaintGrisXX

Re: Přijde ten den,

Kde jsi sebral,že v USA je více jak 50% černochů? Je jich něco přes 12% a běloši pořád tvoří cca 75%. Dokonce se tam běloši (narozdíl od Evropy) i obstojně m,noží, takže USA (opět narozdíl od Evropy) tohle zatím nehrozí...

0/0
12.1.2010 10:08

Kartony

Re: Přijde ten den,

Čistokrevných bělochů je v USA skutečně málo. Vedou tam různí míšenci bělochů s Afroameričanama, s Indiánama a Hispáncema. Kromě těch čistokrevných. Ani prezident USA není Afroameričan; dokonce není ani potomek otroků.  

Potomci otroků si dávali jména sami a proto je tam takových jmen jako Freeman, King, Washington a jiná jména slavných lidí. U nás je také mnohem více Rómů, než jsou ti, kteří se při sčítání hlásí k romské národnosti. Jenom v Přerově je 10% Rómů a možna i víc.

0/0
12.1.2010 11:32

Rokoko12

Re: Přijde ten den,

Je tu malinky ale dosti markantni rozdil, my jsme si Cikany jako otroky do Cech nenatahali,naopak Cikani se natahli do cele Evropy s kocovnymi kmeny, takze je k nam nikdo nezval a jestlize se chteji mnozit,tak at si na to vydelaji a neparazituji na puvodnim obyvatelstvu! V kastovni Indii, kde jsou doma by se s nimi take nikdo neparal!

0/0
12.1.2010 20:01

rnadqwert

Doufám, že napíšete stejně obšírný a vysvětlující

článek i v tom případě, když ta strana soudem zakázána nebude.

0/0
12.1.2010 10:01

SantaKlaun

.

" Hlavním cílem je vytvořit nejdříve atmosféru strachu a nenávisti vůči těmto skupinám..." - myslím, že tu atmosféru nevytváří jakákoli politická strana, ale ty jmenované skupiny samy.:-/ Svým chováním.

0/0
12.1.2010 9:49

don Alojz

...

I novinář může mít slabší den. Tady to vypadá,že jste placen od řádku. Článek je dlouhý,nudný a nic o problému nesděluje.

0/0
12.1.2010 9:34

urbo

Vyšší výskyt sociálních problémů

Do míst s vyšším výskytem sociálních problémů? Snad tam ,kde cigoši dělaj bordel a omezují život normálním lidem ne????

0/0
12.1.2010 9:22

moravák z asie

mno, trošku tendenční článek pane Pape

a poněkud zkreslenej. pokud by chtěla DS vyvolávat násilí, tak by jejím členům v Janově velice, ale velice těžko s chutí pomáhali místní obyvatelé.;-D;-D;-D;-D;-D

0/0
12.1.2010 8:55

Fonon

Rodina s 10 dětmi nemá zvláštní práva, musí se stěhovat

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/bydleni/clanek.phtml?id=657623

konečně nějaká pozitivní zpráva

0/0
12.1.2010 8:25

moravák z asie

Re: Rodina s 10 dětmi nemá zvláštní práva, musí se stěhovat

notykoky-prej právo na bydlení, diskriminace;-D

0/0
12.1.2010 8:58

František.Sokol

Končí parlamentní selanka

Vandas má svých 5% jistých, nakonec možná pšes deset.

Ty žabomyší války Mirka s Jirkou začínaly nudit. Bude štika v rybníce. Tak se Jirka s Mirkem asi spojí. Stejně jsou to komunisti. Lampasák a pingl. Dobrá dvojka.

0/0
12.1.2010 8:22

Cislo 2

Re: Končí parlamentní selanka

Jirka s Mirkem jsou oproti Vandasovi lumeni.

0/0
12.1.2010 8:24

moravák z asie

Re: Končí parlamentní selanka

v tom, co rozkrást určitě:-)

0/0
12.1.2010 8:59

CarolusIV

Re: Končí parlamentní selanka

"Náš"  parlament potřebuje DS jako svi ně drbání.

0/0
12.1.2010 9:02

kosovo.je.srbsko

Nic neni cernobile

a jen fanatici muzou popirat, ze jak za nacismu tak za komunismu existovaly veci, ktere by aktualni problemy soucasnosti resily lepe, nez tisice humanistu. Za sebe muzu uvest napriklad institut ochranne vazby v Nemecku (dokud nedoslo k jeho zneuziti) nebo zakon o prizivnictvi za komunismu, ktery parasitismus nepodporoval, ale naopak trestal (opet odhlednuto od jeho zneuziti).

0/0
12.1.2010 7:55

Cislo 2

Re: Nic neni cernobile

Cokoliv, co lze zneužít, je z principu špatné.  

0/0
12.1.2010 8:12

Pavel Černík

Re: Nic neni cernobile

jenže zneužít jde vše... dynamit, mobilní telefony, baseballovou pálku ...

0/0
12.1.2010 8:17

Cislo 2

Re: Nic neni cernobile

Měl jsem na mysli systém tvořený právem a jeho vymahatelností. Proto nelze ze zákona například dynamit zakoupit v koloniálu.

0/0
12.1.2010 8:20

Fonon

Re: Nic neni cernobile

což diskriminuje ty slušné. Ti neslušní si ho opatří beztak.

0/0
12.1.2010 8:23

Cislo 2

Re: Nic neni cernobile

Nevím k čemu slušní lidé dynamit potřebují. Potřebují ho pouze firmy zabývající se těžební a podobnou činností a ty nemají problém ho sehnat.

0/0
12.1.2010 8:26

kafy

Re: Nic neni cernobile

Mluvil jsi o principu ne :) Tak si za dynamit dosaď cokoliv jiného ;)

0/0
12.1.2010 8:30

Cislo 2

Re: Nic neni cernobile

Ano mluvil jsem o principu. Ovšem nic není dokonalé. Každé utužení zákona nese nespravedlnost a omezení, stejně tak "liberální" přístup k vymahání spravedlnosti. Takže nejsnesitelnější situce je někde v kompromisu uprostřed, což ovšem je příznivcům dělnické strany zbytečné vysvětlovat. 

0/0
12.1.2010 8:36

kafy

Re: Nic neni cernobile

Proč myslíš že je to příznivcům dělnické strany zbytečné to vysvětlovat ? Vysvětlovat se nebude, bude se zakazovat a pak zavírat, že jo :). Demokracii tak bude učiněno za dost :)

0/0
12.1.2010 9:09

EWCZ+

Re: Nic neni cernobile

Jo, to je bohuzel ta logika vedouci do pekel.

Slusny obcan prece nepotrebuje dynamit. Slusny obcan nemusi mit zbran. Slusnemu obcanovi nemusi vadit kamery na kazdem rohu. Slusny obcan prece nemuze mit problem s odposlechy telefonu, kdyz je tak slusny. A tak dale, a tak dale...

0/0
12.1.2010 8:31

kafy

Re: Nic neni cernobile

Přesně tak. Toto je běžný argument, kterým prosazují cokoliv co omezuje práva občana. Pod tíhoi jejich argumentů se zdá, že se vyplatí být spíše "neslušným" občanem :)

0/0
12.1.2010 8:34

PetroleumLampoIdorablo

Re: Nic neni cernobile

slušný občan není politická kategorie, dokonce i v morálním duchu je jeho představa velmi různorodá: od měšťáka až po ctihodného mafiána, nebo také blbá trubka, otrok, kolaborant s režimem, zbabělec, atd.

V nejčistším a ideálním případě by mohl být slušný občan demokrat. A tomu by zase vadilo omezování osobní svobody kontrolou jeho života z obavy zneužitelnosti jak k vydírání, tak ke komerčním účelům, tak i k vymáhání poslušnosti.

Slušný občan žijící v neslušné společnosti může mít i potřebu dynamitu.

0/0
12.1.2010 8:42

Fonon

Re: Nic neni cernobile

R^

0/0
12.1.2010 9:14

Cislo 2

Re: Nic neni cernobile

Tak nějak jsem se dostal mezi zastánce zákazů, ne-li příznivců totality. Dovolil jsem si nesouhlasit s typickými totalitními praktikami jako je ochranná vazba či potírání příživnictví a oslím můstkem čelím kritice, že navrhuji cestu do pekel. Jistě se shodneme, že liberalizace vlastnictví radioktivního materiálu není ku prospěchu ani lidstva ani následné svobody mezi přeživšími, a tím jsem si dovolil zahrnout dynamit do podobné kategorie. Stejně tak pohlížím na rozdíl ve vlastnictví automatických a ručních zbraní, kdy vlastnit neautomatickou ruční zbraň může prakticky každý blbec. Takže končím závěrem, že nenavrhuji utahovat lidem svobody nad rámec smyslumplnosti a raději všichni zaměřte kritiku na všechny uctívače Vandase neb si mohu myslet, že někomu chybí trocha logiky či si chce se mnou jen tak poplácat o blbostech. 

0/0
12.1.2010 9:42

Fonon

Re: Nic neni cernobile

a proč tě tolik zajímá, k čemu slušní lidé potřebují dynamit? Jsi snad jejich poručník, kurátor apod?8-o8-o8-o

0/0
12.1.2010 9:13

Cislo 2

Re: Nic neni cernobile

odpověď viz výše, nezajímá mne k čemu potřebují slušní lidé dynamit, jen jsem reagoval na rádobypříklad, stejně mám dojem, že si ze mne děláš legraci. 

0/0
12.1.2010 9:54

Fonon

Re: Nic neni cernobile

nedělám, jde mi o princip. Na jedné straně omezujeme slušné lidi a přitom pro grázly není problém si nic obstarat.

0/0
12.1.2010 10:07

ted61

nahrává

Nahrává zde jediná věc a to je protěžování jedné skupiny obyvatel - cikánů na úkor té slušnější části obyvatel. Nedej bože napsat že cikán udělal to nebo ono to se nesmí a tak si dovolují. Tak co kdo chce DS je výtvor politiky téhle země která neumí vyřešit zhola NIC

0/0
12.1.2010 7:54

georgetown1

Re: nahrává

Přesně tak, tahle strana je důsledek pozitivní diskriminace jedné menšiny a ne nějakej plivanec komukoliv. Další zakazování této strany povede pouze k dalšímu nárůstu popularity, protože hodně rozumných lidí v tom vidí omezování svobody politického projevu.

Osobně si myslím, že jsou to čistí populisti, kteří se hned po usednutí ke korytům přemění v ty samé vepříky, které máme nyní v parlamentu, ale považuji to za lepší řešení, než volení pořád těch samých lumpů, kteří tam teď sedí.

0/0
12.1.2010 8:20

EWCZ+

Re: nahrává

Ale co cekate od profesionalnich etnickych aktivistu jako autor clanku Markus Pape, ktery se honem pasoval do role ochrance rodiny Natalky a razne tak upozadil Kumara Viswanathana.

Ze snad Pape napise, ze nechut k urcitemu etniku u nas nemusi vytvaret zadna politicka strana, ale leta a leta tisicu negativnich zkusenosti normalnich obcanu, na jejichz problemy kasle jak policie, tak mistni zastupitele?

0/0
12.1.2010 8:28

Muf Puf

Komáři

jsou zase výsměchem lidem ,kteří trpěli a umírali v komunistickejch lágrech! Nebo chcete tvrdit, že nic takového nebylo!?;-€

0/0
12.1.2010 7:47

Bivojcz1

Re: Komáři

ale nezemřelo tan tolik lidí co bezdomovců mrazem za 20 let....

0/0
12.1.2010 11:38

voj. Kouba

Jste opravdu tak blby?

kdyby tento system nepodporoval urcitou skupinu obyvatel, tak by po Delnicky strane nikdo ani nestekl. Ale nyni chcete zakazat dusledek a ne pricinu a to je dodrzovani zakomu.

Pozitivni diskriminace neni reseni.RvRvRvRv

0/0
12.1.2010 7:46

Muf Puf

Re: Jste opravdu tak blby?

R^R^R^

0/0
12.1.2010 7:48

Najdete na iDNES.cz