Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ať oba pánové přijedou a vyslechnou si zdejší vtipy

Sejdou se Rus, Američan a Čech... Tak začínala spousta vtipů, které se dodnes vyprávějí. Třeba kdo z nich vydrží déle sedět v´mraveništi, a podobně. Potvrdí-li se zprávy, že sem příští týden zavítají Barack Obama a Dmitrij Medveděv, dala by se vymyslet nějaká nová pointa. Třeba, že... No, nechme to na kreativitě příštích dnů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Mirco1

Docela by mě zajímal ten o tom mraveništi...

... nevíte někldo prosím, jak pokračuje?

0/0
8.12.2009 3:26

Harry_sportsman

Typické Marjanovičovy bláboly

Panu Marjanovičovi jaksi uniklo, že dvě třetiny Čechů byly proti radaru a tím pádem Obamovo rozhodnutí jednoznačně přivítaly. Navíc je to letos odhadem asi desátý Marjanovičův článek, kritizující Obamu ... Ovšem pro rubriku Názory (dle mého soudu rubriku s nejslabší úrovní v celé MF Dnes) je to typické. U redaktorů jako Páral, Steigerwald či Marjanovič je téměř vždy dopředu jasné, proti komu bude jejich článek zaměřen.

Určitě by nebylo od věci, kdyby se nad tím pan šéfredaktor Čásenský zamyslel ...

0/0
5.12.2009 15:44

jajaja59

Re: Typické Marjanovičovy bláboly

Jistě. Nejméně 2/3 Čechů by uvítalo zrušení veškerých daní. Snad při svém IQ uznáš, že rozumné by to asi nebylo......

0/0
6.12.2009 17:23

Harry_sportsman

Re: Typické Marjanovičovy bláboly

Zrušení daní by bylo výhodné jen pro lidi s příjmem cca nad 100 000 (a i u nich by to bylo dost relativní). A takových lidí nejsou v Česku 2/3 ... ;-) 

0/0
7.12.2009 12:15

Mirco1

Re: Typické Marjanovičovy bláboly

Žvaníte nesmysly teď, i v původním příspěvku. Dvě třetiny lidí (ti kteří většinou nejsou schopni ani urovnat válku o to, kdo má tento týden v baráku vytírat schody) totiž daly politikům zadání, které nemá řešení. Nejradši být tady uprostřed Evropy "neutrální" a "nelézt do zadku ani Američanům ani Rusům" (i když zrovna tyhle dvě třetiny by braly bohužel o něco více ty Rusy). Čili stejná idiocie, jako v roce 1946 bájení o tom, jakým bude Československo mostem mezi Východem a Západem. Jediný, kdo z těchto nesmyslných fantasmagorií vždy profituje jsou Rusové.

0/0
8.12.2009 3:23

Harry_sportsman

Re: Typické Marjanovičovy bláboly

A co je na tom proboha neřešitelného? Cožpak Rakousko či Švýcarsko neleží ve středu Evropy? A navíc - v NATO klidně buďme, ale kvůli tomu nemusíme lézt do zadku Amíkům ... Podílejme se pouze na akcích a projektech, které jsou součástí celého NATO (což nebyl případ zamýšleného radaru).

0/0
8.12.2009 8:20

David Berkowitz

jak hodně se mýlí ti, kteří již Rusko odepsali.

S Ruskem se bude muset ve všem a vždy počítat. Kdo to nepochopil, je úplně mimo. Jednou tady opět vjedou tanky s rudou hvězdou a já jim budu mávat vlaječkou. Jsem mladý, tak si dost věřím, že se toho dožiji,. jak se na kandelábrech budou houpat američtí kolaboranti.

0/0
5.12.2009 12:36

Harry_sportsman

Re: jak hodně se mýlí ti, kteří již Rusko odepsali.

Pokud si hodně mladý, tak se to dá omluvit - určitě máš ještě šanci rozumově vyspět ... :-)

0/0
5.12.2009 15:34

Mirco1

Re: jak hodně se mýlí ti, kteří již Rusko odepsali.

Dobře, že jste to takhle napsal, pokud by to nastalo a byl díky tomu vyhlášen vyjímečný stav, a vy jste tak jak píšete aktivně kolaboroval s nepřátelskou mocností, tak bude dobře, že budete zajištěn a zcela v souladu se zákony eliminován. A velmi rád k tomu osobně pomůžu, co to jen půjde.

0/0
8.12.2009 3:25

Najdete na iDNES.cz