Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zvrhlík obtěžoval nezletilé dívky, troufl si i na desetiletou školačku

Policie zadržela 26letého muže z Příbrami, který dívkám činil sexuální nabídky. Postupně své obtěžování stupňoval. Počátkem listopadu osahával 17letou dívku, poté i desetiletou školačku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Augo

Nechtěl bych být rodičem těch dívek.

A jestli ano, tak bych si přál, aby mne za bestiální týrání nikdy nedopadli. A aby mne nedopadli nikdy. Vadilo by mi jediné, a to, že bych musel toho zmetka živit a léčit a pak zase týrat a tak dokolaRva jeho rodiče možná taky, pokud by se ho nezřekli a nevydědili ho....

0/0
25.11.2009 21:51

499

Pro peputa3: Jak víte, že jde o pedofila?

Nebo snad muž orientovaný na dospělé ženy nedokáže zneužít dítě? A pedofilie automaticky znamená, že jde o násilníka?

0/0
25.11.2009 19:21

referentka

...zmetek

může děkovat pánu bohu a policii, že ho chytili dřiv než táta těch holčin...dokud se za tyto zvrhlosti bude "trestat" podmínkou a postižené holky budou na tom hůř, než pachatelé, do té doby tito zmetci budou páchat svoje zvěrstva...:-/

0/0
25.11.2009 13:10

Flarnytryl

Re: ...zmetek

Tato zvěrstva páchají nejčastěji psychicky narušené osoby, když jim rupnou nervy nebo když jsou posilněny alkoholem. V takovém stavu nepřemýšlí nad důsledky, takže i kdyby jim za to hrozil trest smrti, udělají to samé. Naopak by ale ještě hrozilo riziko, že jakmile se dostanou z afektu, uvědomí si co provedli a jaký trest jim za to hrozí, rozhodnou se raději svou oběť usmrtit a tím snížit riziko odhalení, neboť by jim za to hrozil stejný trest, jako za samotné zneužití. Vaše názory jsou sice na první pohled líbivé, ale po hlubším zamyšlení je zřejmé, že by se v důsledku obrátily proti obětem těchto zločinů.

0/0
25.11.2009 14:04

Kqubi

Re: ...zmetek

bohužel máte 100% pravdu...každopádně škoda,že ho nedostal do rukou ten zmíněný rodič.. Rv

0/0
25.11.2009 16:10

Augo

Ne zcela souhlasím

Máte sice pravdu, ale jen proto, že výjimka tvoří pravidlo. Byly by to výjimky. Za totality a za Hitlera byl pořádek. Za Hitlera stačilo. jak si nezletilý zapálil cigaretu. Byla za to kulka. Za totáče by šel na doživotí a policistů přitom bylo jako šafránu. Dnes je konečně demokracie, ale bohužel i pro ty, co nemají žádnou cenu. Jaký je přínos člověka, který myslí jen na to, jak si užít dle svých zvrácených choutek. Jak se může přeorientovat. I buzna zůstane buznou navěky a pokud to bude povolené, bude takových desetkrát tolik, protože budou mít vliv na výchovu mladé generace. Až si začnou školačky užívat mezi sebou na školním záchodku, bude pozdě. A až bude poměr buzen k normálním lidem 1:1, bude taky pozdě. Nkonec bude povinnost rodičů vyzvedávat si děti ze školy pod hrozbou persekucí rodičů, jako to je např. ve městě New York, kde jsou únosy a zneužívaní dětí na denním pořádku. Něco za něco. Lidská práva za .....

0/0
25.11.2009 22:04

nexus63

Vykastrovat!!!

A pak šup do cely v rouše Adamově..

0/0
25.11.2009 11:47

nakorami

Re: A ted nam sem napiste,jakeho byl etnika !

To zni pravdepodobne - i kdyz - diky newspeaku Mf iDnes leccos,co udelaji bili vypada na cerne.Je to jen odlesk ( nechteny produkt) jejich krive nastaveneho zrcadla!

0/0
25.11.2009 11:15

referentka

Re: A ted nam sem napiste,jakeho byl etnika !

..ono je to snad jedno, ne?...nedělej si iluze, že ´ˇcím tmavší, tím větší zmetek...nemusí to být pravda...bohužel...

0/0
25.11.2009 13:11

peputa3

Nedivte se, že se pedofilové osmělují

když jste jim na homosexuálech ukázali, jaké zvrácenosti je společnost ochotna nejen tolerovat, ale dokonce adorovat, tak holt chtějí taky... :-/;-(Rv

0/0
25.11.2009 10:35

nakorami

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

Souhlas!

0/0
25.11.2009 10:45

pan Kotrč z Lidového domu

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

já myslim, že největší svinstvo je to, že Idnes toleruje v diskusi lidi jako ty - ostatní si pak díky tomu myslej, že je dovoleno vše ;-€;-€;-€

0/0
25.11.2009 10:51

peputa3

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

projevil jsem slušnou formou ústavou mi zaručené právo vyjádřit svůj názor. Proč myslíte že je to, že mi někdo toleruje největším svinstvem?

0/0
25.11.2009 11:00

Flarnytryl

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

Vzhledem ke způsobu jednání a především skutečnosti, že jedné z obtěžovaných dívek mělo být dle článku sedmnáct let, je velmi nepravděpodobné, že by onen muž trpěl deviací v objektu zvanou pedofilie. Pravděpodobně šlo o psychicky narušenou osobu s běžnou sexuální orientací, která po požití alkoholu začala takto vyvádět. Je to běžný jev, neboť jak známo, většiny případů zneužití malých dětí se dopouštějí osoby s běžnou sexualitou, ale často s psychickými problémy a mnohdy pod vlivem alkoholu. Skuteční pedofilové mezi "przniteli" dětí tvoří minoritní skupinu, sexuologové hovoří zhruba o 10% případů.

.

No a mluvit o homosexualitě s totálním despektem jako o nějaké zvrácenosti může akorát opravdu hodně zakomplexovaný jedinec. :-)

0/0
25.11.2009 10:52

peputa3

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

dle mého soukromého svobodného názoru homosexualita JE nemoc a JE zvrácenost. Dále můj soukromý názor říká, že to, že si někdo vyvzdoruje a vypolitikaří, že jeho zvrácenost NENÍ nemoc ještě neznamená, že objektivně nemocí není. Máte něco proti? Argumentujte slušně, rozumně, a nepište hlouposti jako že jsem zakomplexovaný, když jste mne nikdy v životě neviděl. Akorát se takovýmto unáhleným soudem shazujete.

0/0
25.11.2009 11:02

Flarnytryl

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

Váš názor na mě tak působil. :-) Ale zkusme chvíli diskutovat. Nemoc je z definice stav, který působí obtíže svému nositeli nebo jeho okolí. V mém okolí se pohybují homosexuálové a aspoň mě osobně to žádné obtíže nedělá a nepřijde mi ani, že by to dělalo problémy komukoliv jinému. Takže si nemyslím, že by homosexuál způsoboval (svoji homosexualitou) problémy svému okolí.

.

A způsobuje homosexualita potíže samotnému svému nositeli? Sexuologové rádi používají termíny egosyntonní a egodystonní sexuální orientace. Egosyntonní znamená, že je člověk se svojí orientací vyrovnán, spokojen a nepůsobí mu žádné problémy. Egosyntonní homosexualita tedy dle definic není nemocí. Egodystonní je opak předešlého, tedy jedinec není sžit a vyrovnán se svojí orientací - takový stav už je nemocí. Většina homosexuálů je dnes se svojí orientací vyrovnána a tedy z mého pohledu na ně nelze pohlížet jako na nemocné.

0/0
25.11.2009 11:13

peputa3

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

vzhledem k tomu, že vycházíte ze špatné premisy, je celá vaše argumentace neplatná. Nemoc vám totiž žádné potíže pusobit nemusí, alespoň ne po celou dobu svého trvání. Spousta lidí má například pokročilou rakovinu a dokud jim to nezačne působit nějaké fyzické potíže, neví o tom. Jsou zdraví? No absolutně nejsou...

0/0
25.11.2009 13:20

Flarnytryl

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

Rakovina Vás postupně zabíjí a tím Vám způsobuje újmu, přestože to v počáteční fázi třeba necítíte. Oproti tomu homosexualita nikoho nezabíjí, takže si dovoluji Váš příměr označit za neadekvátní.

0/0
25.11.2009 13:58

Ferenz Futurista

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

Není mi úplně, pane intelektuále, jasné, v čem spolu souvisí homosexualita, pedofilie a znásilnění. Nevím ani nic o tom, že by homosexualita byla synonymem sexuálního násilí proti něčí vůli, stejně tak nevím nic o tom, že by homosexualita spočívala v zneužívání dětí... Spíše si nejprve doplňte své, patrně velmi základní vzdělání, než se o svůj intelekt začnete dělit s veřejností. ;-)   

0/0
25.11.2009 11:10

Flarnytryl

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

Přiznám se, že jsem četl řadu sexuologických knih a studií a není mi známo, že by pedofilie byla synonymem sexuálního násilí, ani nevím nic o tom, že by spočívala ve zneužívání dětí.

0/0
25.11.2009 11:17

VyMeTaky.2

Re: Nedivte se, že se pedofilové osmělují

Trochu mne děsí, že i hlupák, jako vy, má stejnou váhu hlasu ve volbách, jako vzdělanec.

0/0
25.11.2009 15:44

Najdete na iDNES.cz