Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

VIDEO: Lidé zahrnuli nalezenou Terezku dárky, zachránce pochválila starostka

Lidé projevují soucit s novorozenou Terezkou pohozenou v centru Prahy. "Zareagovali úplně fantasticky. Volají, píší a posílají krásné dárky," řekla vrchní sestra Blanka Najmanová ze Všeobecné fakultní nemocnice. Zachráncům miminka poděkovala starostka Prahy 2 Jana Čemochová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Mílo fon Johanus

Poradna pro ženy v tísni

V  http://linkapomoci.cz/  V

0/0
24.10.2009 17:39

Mončí

fon Johanus

Vy jste posedlý a obávám se že i nebezpečný svému okolí.

0/0
24.10.2009 10:36

Mílo fon Johanus

Pokrytcům, kteří soudí jiné, ale vlastní zlo odmítají vidět

Ti, kteří odsuzují matku Terezky aniž by dopředu měli důkazy by si měli uvědomit, že jsou mnohdy sami podobní těm, kteří odkládají děti do popelnic, neboť se nestarají o zrůdnosti umělých potratů, kterými už oni sami, nebo jejich blízcí zabili své vlastní děti. Je v tom kus pokrytectví. V naši zemi se nejvíce zabíjí zdravé děti ženám, které již jedno, nebo dvě děti mají a jsou již jak bytově, tak i finančně zajištěné!  Zabíjení dětí  umělými potraty je návratem zpátky do barbarského starověku a není hodno pokroku 21. století. Rv

Pokrytectví o, kterém píšu je zde: http://cs.gloria.tv/?media=13291

[>-] http://cs.gloria.tv/?media=30503 

  

0/0
23.10.2009 10:55

Mončí

fon Johanus

Můžete ještě laskavě neznabožce a kacířce,která pochází z opic vysvětlit větu:"šťastně postižená žena"Vy jste asi opravdu silně narušený jedinec.Takže postižení je štěstí?No,chudáci vaši blízcí.Kdyby jste mě opět napadal,že lžu a ke všemu jsem vytvořila nový dotaz(což je opravdu nebetyčná drzost a doufám,že budu po zásluze potrestána;-D)tak cituji váš výplod z 22.10.09 20:20h.

0/0
23.10.2009 8:20

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Jistě, že lžete odkazem jsem vám i dokázal vaše zveličení miminka.

Ta věta měla být správně takto:

Už jste viděla jak se  postižená žena štastně stará o vlastní dítě? Už jste to viděla?

 

0/0
23.10.2009 10:12

Mončí

fon Johanus

tak jste nezklamal;-D.Boží hněv nás,co normálně přemýšlíme,nemine.Video o bezruké matce jsem viděla už dávno,je to síla,dítě zvládne přebalit a nakrmit,ale nikdy ho neobejme.Kluk bez končetin je podle vás zcela samostatný,ale vysvětlete mi jen takovou základní věc,jak si dojde na wc bez něčí pomoci?Ano,může si namlouvat jak je šťastný,ale rozhodně nežije tak plnohodnotný život jak by chtěl,je prostě odkázán na okolí.A co děti s těžkým mentálním postižením,které jen leží,rodiče je krmí sondou a x denně je otáčí aby neměli proleženiny,jak teprve ty musí být šťastné a co jejich rodiče,jak ti jsou šťastní!!!Jste zaslepený fanatik,nevím jakého vyznání,ale přeháníte ho,trochu se vzpamatujte a uberte.

0/0
23.10.2009 7:03

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Pořád odvádíte pozornost od tématu k drtivé menšině extrémních případů, aby jste si nemusela připustit pokrytectví těch, kteří říkají o matce Terezky, že je zrůda. Tito samí lidé se nestarají o zrůdnosti umělých potratů, kterými se u nás vraždí legálně drtivá většina zdravých dět aí v tom je to pokrytectví.Ojedinělé extrémní případy které popisujete skutečně jsou. Silnější by měli bránit slabší. Pokud na to rodiče nestačí měl by jim pomoci stát z daní nás všech. Zabíjením těchto dětí by bylo návratem do barbarského starověku, které není hodné pokroku 21.století neboť v lidech ubíjí lidskost. Pokud matkám dovolíme zabíjet vlastní děti jak potom můžete chtít po druhých, aby se nezabíjeli navzájem.?Vlády které tohle dovolují neučí lidi lidskosti.

0/0
23.10.2009 10:26

Mončí

fon Johanus

Ale jistě,postižení lidé se bez problémů o sebe postarají,nemají v životě žádné překážky a jsou vrcholně šťastní,když mohou celý život proležet;-(Je něco jiného,když je člověk postižený po úrazu,nebo se postižení nezjistí v těhotenství,ale pokud lze zabránit narození nešťastného dítěte,tak je to správná volba.Na vás už nemám nervy,jdu se raději koukat na televizi.

0/0
22.10.2009 19:49

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Skutky milosrdenství a to, že umíme klást otázky nás lidi odlišují od zvířat. Jenomže jak to vysvětlit někomu kdo si asi myslí, že pochází z opice. Jak můžete dopředu vědět, že to dítě bude nešťastné? Už jste viděla jak se štastně postižená žena stará o vlastní dítě?

 

 Podívejte se na ženu bez rukou jak přebaluje miminko:

. http://www.youtube.com/watch?v=dSCeCnRX3uc

P.S. Je tam více podobných videí. DOPORUČUJI zeV

0/0
22.10.2009 20:20

doktor_bota

Re: fon Johanus

Takže budeme riskovat a řídit se vaší vírou, konkrétně přikázáním "Nezabiješ!", které v samé Bibli svaté porušuje Bůh minimálně v pěti případech (příkazy k vraždění lidmi, Starý zákon) a budeme riskovat, že výsledný člověk bude nejen bez rukou, ale vegetující dement. Ten bude opravdu velmi šťastný - protože nikdy nic nepozná a nepochopí.

Fanatici, jako jsi ty, by se měli léčit.

0/0
22.10.2009 20:27

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Tak zaprve jsem vám nedovolil aby jste mi tykal. Za druhé křesťané se dnes řídí Novým zákonem a vy nemáte o Bibli moc znalostí (já také ne).  Tvrdá doba tvrdé prostředky jinak bychom dnes asi nediskutovali. Extrémní případy dětí o kterých mluvíte se většino mnoho let nedožívají a je jich minimum oproti vražděným zdravých dětí. Vy od toho odvádíte  diskusi jinam. Naši  lékaři - nacističtí  "Mengelové" eugenici v prenatálním stádiu nepoznají stupeň postižení a vraždí děti, které by jinak mohli být normálně mezi náma  a pracovat třeba jako metaři...Tak jako se pozná úroveň národa jak se stará o staté lidi, tak se pozná i úroveň národa jak je milosrdný k lidskému životu.V

0/0
24.10.2009 8:53

Mončí

fon Johanus

Mám ho čistší,už jen proto,že mě nemusí trápit výčitky za to co tu píšu,narozdíl od vás.Jinak sestra mojí bývalé spolužačky se narodila hluchoněmá,protože její matce nebyl umožněn potrat(r.1970)a ona prodělala z kraje těhotenství zarděnky.Doktoři se naopak snaží potraty rozmlouvat a pokud sami navrhnou potrat,tak je k tomu důvod.Opravdu to máte pomotané,nebo žijete v jiném století.

0/0
22.10.2009 19:35

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Vy žijete v barbarském starověku

0/0
22.10.2009 19:49

Mončí

fon Johanus

Vy fakt máte dost!Pokud si mám vybrat,jestli přivedu na svět postižené dítě,kterému se budou posmívat,nikdy nebude schopno se samo o sebe postarat,po mé smrti logicky skončí v ústavu(nebo když už nebudu mít sílu)a nebo ho toho ušetřím,tak věřte,že ho toho ušetřím.Než se dívat na nešťastné dítě,sama být nešťastná,že mu nemohu pomoct,tak je snad lepší,když se vůbec nenarodí.

0/0
22.10.2009 19:26

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Vám se jedná o vaše sobecké pocity! Tělesně postižení se i bez rukou i nohou o sebe dokáží postarat!

Už jste měla odvahu se podívat na to dojemné video R^ Inspirace od člověka, bez končetin? http://mozaika.bloguje.cz/760056-inspirace-od-cloveka-bez-koncetin.php  VVV

0/0
22.10.2009 19:32

jouzi

Re: fon Johanus

Vzhledem k tomu, jakou šikanu zažívají děti bez nejmodernějších mobilů, či posledních výkřiků módy v oblečení, mi takový "detail" jako absence rukou nebo nohou zrovna nepřijde jako sobecký náhled na věc.

0/0
22.10.2009 19:47

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Já se domnívám, že spíše myslíte na svoje sobecké pocity.

0/0
24.10.2009 8:56

Mončí

fon Johanus

opakujete příspěvky.Svědomí mě nedožene,jelikož ho mám čistší než vy.A pokud jde o shluk buněk,tak budu používat výraz"to",ale rozhodně mě nepřesvědčíte,že jsem zabila dítě.Něco,co je menší než jadérko z jablka není dítě.A pokud je pro dítě lepší když se nenarodí,tak si matka nemá co vyčítat.Jestli je podle vás lepší přivést na svět těžce postižené dítě,než včas ukončit těhotenství,tak máte ještě méně rozumu než jsem si myslela.

0/0
22.10.2009 18:12

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Odpověď na ten váš "shluk buněk" http://www.prolife.cz/?a=63&id=48

Duševně nebo tělesné postižené dítě bude prý nechtěné, bude trpět, a proto je lépe... V lidské společnosti neexistují "nechtěné děti". "Nechtěnost" nevyjadřuje stav dítěte, ale postoj dospělých.

Mezi nechtěným těhotenstvím a nechtěným dítětem je značný rozdíl.

Od kdy závisí právo člověka na život na tom, zda jej někdo chce, nebo ne?

Naše společnost je v postoji k postiženým lidem vysoce pokrytecká a cynická.

0/0
22.10.2009 19:07

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Jak víte, že máte svědomí čištčí než já? Jste jasnovidka? Odpověď na ten váš "shluk buněk" http://www.prolife.cz/?a=63&id=48 Lékaři nemohou vědět stupeň postižení tak malého dítěte. Oklamali vás! Odpověď:  http://www.prolife.cz/?a=63&id=48

Už jste měla odvahu se podívat na to dojemné video R^ Inspirace od člověka, který se narodil bez končetin? http://mozaika.bloguje.cz/760056-inspirace-od-cloveka-bez-koncetin.php  VVV

0/0
22.10.2009 19:28

Mončí

fon Johanus

Normální čtenář je schopen si příspěvky seřadit a pokud má zájem číst vaše zvášty,tak si je najde podle připěvovatele.A co se týče otěhotnění,tak já jsem otěhotněla díky manželovu penisu,psychika v tom nebyla;-DJinak si nechte kecy typu,že se ženy po potratu neliší od"matky"co pohodila Terezku.Je snad rozdíl přijít o shluk buněk,do určitého měsíce těhotenství to totiž nic jiného není a pohodit narozené dítě.

0/0
22.10.2009 17:54

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Pozor je rozdíl přijít o dítě nechtěným samovolným potratem a potratem umělým! Mnoho žen bývá oklamáno lékaři - potratáři. Oni kdyby měli lékaři mít jak říká rada pro reklamu fotky potracených dětí v čekárnách svých gynekologických ambulancí tak by se cítili blbě kdyby se jich nějaká žena zeptala, ale pane doktore vždyť to děťátko má už hlavičku ručičky a nožičky, oči, prstíčky. Upřímně vám radím projevte lítost a nebuďte pyšná. Dítě vám odpustí. Normální žena když zjistí, že je těhotná neříká čekám embrio, ale už od počátku mnohdy řekne čekám děťátko, miminko, Mařenku Pepíčka...

Opakování je matka moudrosti:

Výrazy plod, embryo nebo novorozenec, batole, adolescent se vztahují k LIDEM určitého stupně rozvoje, ne k věcem.

Takhle vypadá dítě v 8 týdnu po umělém potratu!! http://www.prolife.cz/DetailFotek.html?t=1&id=3

0/0
22.10.2009 18:51

Mončí

Re: fon Johanus

Vy jste komik.Ten obrázek je podvrh,koukněte se do nějaké knihy,která se zabývá těhotenstvím.V 8.týdnu je  embryo,ať použiju správný název, velké jako jadérko z jablka,už jsem to tu psala.Na konci 12.týdne dosáhne velikosti kuličky hroznového vína.Nedělejte ze sebe hlupáka takovými odkazy.Pokud by se plod vyvíjel tak,že v 8.týdnu je přes ruku muže,tak ve 40.týdnu by žena porodila golema.Projevit lítost bych mohla jen nad tím,kdybych přivedla na svět postižené dítě,když je možnost tomu zabránit.A nařknout doktory,že jsou potratáři a ženy nabádají k potratům,to opravdu může jen silně duševně narušený člověk.Běžte se léčit,snad vám ještě bude pomoci.

0/0
22.10.2009 19:19

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Lžete to dítě v 8 týdnu není na fotce přes ruku muže, ale přes jeho  tři prsty! Důkaz vaší lži pro náhodné čtenáře zde: http://www.prolife.cz/DetailFotek.html?t=1&id=3  Kdyby to byl podvrh už by Pro-life asi takový R. Uzel dávno zažaloval. Zbytečně lžete sama sobě a děláte si to ještě těžší. I lidé kteří byli na výstavě Bodýs (nebo tak nějak) říkali s překvapením "my jsme to nevěděli, že takhle vypadá dítě už v 8 týdnu a takhle vypadá v sedmém týdnu: http://www.prolife.cz/DetailFotek.html?t=1&id=2 Já vás paní nesoudím za to co jste udělala vlastnímu dítěti upřímě vám znovu radím, oplakejte ho, projevte litost a vaše dítě vám odpustí! Bojujte proti zlu potratů je mnoho žen v Pro-life, které na tom byli jako vy a nyní varují před zlem umělých potratů ostatní ženy. Nebuďte pyšná.

Podívejte se na ženu bez rukou jak přebaluje miminko:

. http://www.youtube.com/watch?v=dSCeCnRX3uc

0/0
22.10.2009 20:06

Mončí

jouzi

Ano,každé zdravé mimino je zázrak.Když vezmu v potaz i takové"banality jako astma,alergie,ekzémy,tak 100% zdravé dítě je div.Ale člověk si to uvědomí až když nějaké nemocné nebo postižené dítě vidí.Fon je pomatený,ale naštěstí i kdyby takových přibývalo,tak oni o nás nerozhodují.Vždyť ženská jde na potrat že musí a ne ze srandy.Před 19 lety jsem prodělala těžkou spálu a doktor mi řekl,že mi navrhuje potrat a nebo počkat na další testy do 21.týdne.Brečela jsem jako želva,ale dala jsem to pryč a opravdu by to bylo těžce postižené,tak nelituju.A teď mám skoro 17 letého,naprosto zdravého kluka.A nepřipadám si jako matka hyena,která svoje první dítě zabila.Naopak jsem udělala to nejlepší co se dalo.

0/0
22.10.2009 17:49

jouzi

Re: jouzi

Též jsem se vždycky řídila tim, že jen já vim, co je pro moje děti nejlepší a pokud je to to, že nikdy nemají přijít do tohoto světa, tak budiž. 

 

Fon je sice pomatený, ale tak v klidu nejsem - ono v této otázce k průšvihu stačí, aby Lidovci měli o kousek větší podporu ve sněmovně...

0/0
22.10.2009 18:00

Mončí

Re: jouzi

To se nestane.I Lidovci si uvědomují co by následovalo,nelegální potraty a s tím spojená vážná rizika,ještě plnější děcáky a víc pohozených dětí.Nikdo kdo je alespoň trochu při smyslech by zákon neměnil.Fon je taková postavička,která bude  s transparentem běhat kolem nemocnice,nebo psát na různé diskuze ty svoje tmářské bludy,ale nic víc nám nemůže udělat a takových pomatenců zase tolik není aby se tu změnil zákon.Naštěstí.

0/0
22.10.2009 18:06

jouzi

Re: jouzi

Mno, doufám, že máte pravdu. :-/

0/0
22.10.2009 18:13

Mílo fon Johanus

Re: jouzi

Snažíte se na rozdíl od mnohých jiných žen ošidit své svědomí a zase odvádíte pozornost od toho, že se u nás zabíjí zdravé děti ženám, které již jedno, nebo dvě děti mají a jsou již jak finančně tak i bytově zajištěné.

 "To"?

Výrazy plod, embryo nebo novorozenec, batole, adolescent se vztahují k LIDEM určitého stupně rozvoje, ne k věcem.

Svědomí vás dožene dříve, nebo později je dobré dítě oplakat a poprosit ho o odpuštění. Mnohé ženy již neposlechly lékaře a narodilo se jim zdravé dítě, tak např.Na 50 potracených dětí s Downovým syndromem připadá 160 potracených zdravých dětí seriozní zdroj zde:  http://www.prolife.cz/?a=74&id=436

0/0
22.10.2009 18:05

jouzi

Re: jouzi

160? Ještě včera jich bylo 150. ;-D

0/0
22.10.2009 18:07

Mílo fon Johanus

Re: jouzi

To bude asi tím, že pětka je na klávesnici hned vedle šestky že? Co kdyby jste se naučila  racionálněji diskutovat než takhle zbytečně tlachat do větru jako hádavá ženská k vůli překlepu? Tady je přesný zdroj mé seriozně podložené informace: http://www.prolife.cz/?a=74&id=436 Na 50 potracených dětí s Downovým syndromem připadá 160 potracených zdravých dětí...

0/0
24.10.2009 9:02

Mončí

pan "fon"

Vidíte a taky jste si založil nový příspěvek:-P.To vy jako můžete,ale mě za to budete kárat?;-DJste směšný

0/0
22.10.2009 17:26

Mončí

jouzi

tak pár obrázků jsem zkoukla,to je síla.Máma dělá v Podolí,tak vím co se občas přírodě"povede",naštěstí to většinou umře samo,ale jsou na oddělení i ženský,kterým se potrat vyvolává,(ne klasická inerrupce,ale skoro porod).Skoro vždy pláčou,bývá to vymodlené dítě,ale když  vědí co by porodily(pokud by to vůbec donosily)tak se nerozmýšlejí.Pan"fon"je prostě posedlý,ale baví mě číst ty jeho žvásty:-P

0/0
22.10.2009 17:24

jouzi

Re: jouzi

Mě moc nebaví. Když si představím, že takových jako on je čím dál tím víc, mám čím dál tím více lesbických a zaječích sklonů. ;-D Pan "fon" mě s tím svým tmářstvím dost štve, zvlášť když počet interrupcí u nás od revoluce poměrně stabilně klesá: http://www.czso.cz/csu/2004edicniplan.nsf/publ/4028-04-

 

Já jsem na fetus.net natrefila náhodou a teprve po pročtení mi opravdu docvaklo, jaký zázrak je každé zdravé miminko.

 

0/0
22.10.2009 17:37

jouzi

Re: jouzi

Mě moc nebaví. Když si představím, že takových, jako on, je čím dál tím víc, mám čím dál tím více lesbických a zaječích sklonů. Pan "fon" mě s tím svým tmářstvím dost štve, zvlášť když počet interrupcí u nás od poloviny 90. let poměrně stabilně klesá: http://www.czso.cz/csu/2004edicniplan.nsf/publ/4028-04-

Já jsem na fetus.net natrefila náhodou a teprve po pročtení mi

docvaklo, jaký zázrak je každé zdravé miminko.

0/0
22.10.2009 17:42

Mílo fon Johanus

Zase lžete počet potratů neklesá, ale stoupá!

V průvodní zprávě ÚZISu stojí: "Celkový počet potratů se oproti roku 2007 zvýšil o 529 případů a dosáhl hodnoty 41 446. Dochází tedy k zastavení dlouhodobého trendu snižování počtu potratů, který byl v České republice pozorován již od počátku 90. let. Počet umělých přerušení těhotenství se oproti roku 2007 zvýšil o 346 případů, nepatrně se zvýšil také jejich podíl na celkovém počtu potratů (62,15 %). Na potraty samovolné připadá 34,44 %, jejich počet se zvýšil o 171 případů. Zbývající více než tři procenta tvoří mimoděložní těhotenství, nárůst o 12 případů. Počet takzvaných "ostatních" potratů, což jsou především potraty nelegální, se každoročně výrazně liší. Například v roce 2003 jich bylo 58 a v roce 2008 žádný. Obecně se jejich počet ale pohybuje v řádu maximálně několika desítek."  http://prolife.cz/?a=34&id=78

7.4.2009, ÚZIS, http://www.uzis.cz/download_file.php?file=3517

t

0/0
22.10.2009 17:51

jouzi

Re: Zase lžete počet potratů neklesá, ale stoupá!

Z jednoho roku děláme závěry, že se trend zastavil, bezva. R^

0/0
22.10.2009 17:56

Mílo fon Johanus

Re: Zase lžete počet potratů neklesá, ale stoupá!

500 dětí sem 500 tam "co na tom", že je to 70 dětí denně a 25000 za rok! "Co na tom", že národ vymíra! Jste krutá a zlá? Jaký je  rozdíl mezi vámi a tím kdo málem ublížil Terezce? Povídejte! XEUX 

V[>-]V

0/0
22.10.2009 18:37

jouzi

Re: Zase lžete počet potratů neklesá, ale stoupá!

Rozdíl mezi mnou a tím člověkem, co odložil Terezku je ten, že já bych ji dala do babyboxu v Hloubětíně.

0/0
22.10.2009 18:53

Mílo fon Johanus

Re: Zase lžete počet potratů neklesá, ale stoupá!

To Monča by ho asi nechala utratit umělým potratem. Víte o tom, že v USA může žena zabít zdravé dítě umělým potratem i v 9 měsíci? Přijetím Lisabonské smlouvy nám může Brusel tohle nařídit když bude chtít liberalizovat potraty.

0/0
22.10.2009 20:11

jouzi

Re: jouzi

Ou, sorry za dvojí post, nějak to tu zlobí. ;-D

0/0
22.10.2009 17:42

Mončí

fon Johanus

Vy prostě máte dost.To jsem si dovolila příliš,že jsem"založila nový příspěvek",neměl byste mě nahlásit někam"vejš"?;-DA když jste ten vzdělaný,světaznalý zdravotník,pište prosím cYnik.Ano,každý se někdy uklepne,ale vaše gramatické chyby hovoří za vše.Nevím kde si cucáte ty lékařsky potvrzená data,ale já mám 4 kamarádky,které se o dítě pokoušely neúspěšně,pak pár měsíců braly HA a po vysazení do 2 měsíců otěhotněly,ale vy to určitě víte líp:-PA váš další inteligentní příspěvek v 16:51h se nedá ani komentovat.

0/0
22.10.2009 17:15

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Lžete! Nikde netvrdím to co mi podsouváte, nicméně zdravotník jsem. Novináři dělají také chyby no a co! Nerozuměla jste snad smyslu toho co jsem napsal, nebo vám ujíždí nervy a nemáte už žádné argumety? Tím, že zase nereagujete ve stejné větvi si náhodný čtenář nemůže ověřit to co říkám.  Držte se tématu, které je i o pokrytectví těch, kteří se pohoršují nad tím co se stalo více než nad tím, že oni sami, nebo lidé v jejich okolí už zabili vlastní dítě umělým potratem čímž se zase tolik neliší od toho se stala Terezce.  Věc otěhotnění nesouvisí s HA,  je to věcí psychiky. Své zdroje informací čerpám z různých servrů i z diskusí s gynekologem.

0/0
22.10.2009 17:44

Mílo fon Johanus

Pokrytcům II.

Příjde  těhotná muslimka na gynekologii a tam se jí ptají jestli si "to" chce nechat, ona se na ně pohoršeně podívá a odpoví: Já nejsem ateistka já jsem muslimka.

Tento dokument je důkazem, že ve 20.století tragicky selhali nejen ateisté, ale i ...

http://cs.gloria.tv/?media=30503

0/0
22.10.2009 17:15

jouzi

Re: Pokrytcům II.

Vy jste fakt tmář. Jestli nás někdo vrací do středověku, pak jste to vy a vám podobní.

0/0
22.10.2009 17:23

Mončí

fon Johanus

Vy nejste zcela při smyslech a nemá cenu s vámi diskutovat.Jistě,člověk bez končetin prožije zcela plnohodnotný a šťastný život.Vám se to daří i bez mozku,že?Co se HA je lékařsky dokázané,že některé ženy, které měly problémy s neplodností díky HA  po jejím vysazení otěhotní rychleji.A že ženy,které otěhotněly po znásilnění nechtějí potrat?!Možná ujeté pánbíčkářky,ale normální žena chce co nejdříve zapomenout.Lituju všechny lidi co jsou nuceni s vámi přijít do osobního kontaktu,tak zcestné názory jsem dlouho neslyšela.

0/0
22.10.2009 13:16

jouzi

Re: fon Johanus

Vždycky když potkám nějakýho takovýho jako je p. Fon Johanus, otevřu si http://www.thefetus.net/listing.php?id=2 a začnu prohlížet. Zhruba po rozkliknutí dvou odkazů si opět připomenu, proč stojí za to o interrupce bojovat.

 

S odkazy (případy) opatrně, fotky jsou bez cenzury a některé jsou drastické!

0/0
22.10.2009 16:35

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Odvádíte pozornost od toho, že nejčastěji chodí na umělé potraty zabíjet zdravé děti  ženy, které již jedno, nebo dvě děti mají a jsou již jak finančně, tak i bytově zajištěné. Potratáři jsou pokrytci  podobní těm co dávají děti do popelnic v obou případech zabíjí lidskou bytost. S tím rozdílem, že to mají  legálně povolené. Jo on i Hitler si udělal zákony, aby mohl legálně vraždit židy. 

0/0
22.10.2009 16:51

jouzi

Re: fon Johanus

Neodvádím, jen podotýkám, co interrupce činí stravitelnými pro m ě. Zdravé děti v tomto státě nikdo beztrestně nezabíjí, pletete si pojmy s dojmy! Dítě je narozené mimino, batole apod. Do té doby je to embryo či fetus a jejich odstranění ať už na přání matky (do 12. týdne těhotenství) nebo z vážných důvodů na doporučení lékaře, reguluje zákon. Narozené dítě bez matky přežije, dvanáctitýdenní fetus nikoliv!

0/0
22.10.2009 17:05

Mílo fon Johanus

Re: fon Johanus

Lžete pozornost odvádíte! Životaschopnost není mírou lidskosti člověka. Životaschopnost je ovlivněna úrovní medicíny, léčiv a zdravotnického personálu.

Podle této definice nejsou potom lidskými bytostmi diabetici, lidé napojení na umělou ledvinu a všichni ostatní, kteří jsou "schopni žít jen závislý život".

Z lékařského hlediska je rozlišení lidského života na "potenciální" a "skutečný" pouze umělou konstrukcí, vědecky neobhajitelnou. Medicína tvrdí zcela jednoznačně, že lidský život začíná při početí.

Cokoli nelidského se nestává lidským tím, že zestárne nebo se zvětší; vše lidské je lidským od počátku.

Výrazy plod, embryo nebo novorozenec, batole, adolescent se vztahují k LIDEM určitého stupně rozvoje, ne k věcem.

0/0
22.10.2009 17:23

Najdete na iDNES.cz