Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vnitro vře kvůli nevraživosti, Pecina se zbavuje Langrových lidí

Spor o náměstka Zdeňka Zajíčka se stal jednou z bitev mezi ODS a ČSSD o ministerstvo vnitra. Za pětiměsíčního vedení Martina Peciny se ale na úřadě i v policii odehrálo změn mnohem více.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Bývalý volič ČSSD

Zločinec Pecina by měl odstoupit sám.

No ale odkud má zločinecká čSSd brát slušné lidi?

0/0
6.10.2009 7:25

vokroj

TOPOLÁNEK DO BLÁZINCE!!!

0/0
5.10.2009 15:00

Mirek.77

Už bylo načase tu Íčkovu sebranku vyházet a

nechat policajty pracovat. Je zřejmé, že Íčko s Tupolem serou do kaťat, aby se nepřišlo na jejich levárny, tak kvičí jako postřelené selata. Samo za sebe hovoří to, že podle interního průzkumu hodnotí většina policajtů Íčkovo vedení negativně. A vrchol všeho je, že člověk napojený na organizovaný zločin kolem Mrázka se dostane do čela tohoto rezortu, a když to vyleze ven tak nestáhne vocas mezi nohy, ale ještě si dovolí něco kritizovat. Už aby skončil v teplákách!!!

0/0
5.10.2009 14:01

Vogel15

Vnitro = soukromá firma ODS pod vedením ředitele Langera !!

;-D;-D

0/0
5.10.2009 11:49

Vogel15

Langer obsadil Vnitro jako Němci pohraničí

nebo jako komunisti Vnitro po roce 1948 a teď se diví, že někdo jiný zjišťuje, že se tam nedá nic rozumného dělat ;-D;-D

0/0
5.10.2009 11:47

Vogel15

To jsem netušil, že Vnitro je majetkem ODS !!

ODS potažmo Langer naplnil Vnitro svámi lidmi jako džbán vodou a teď se ODSáci rozčilují, když ten džbán chce někdo vylít a dát tam nepolitické odborníky..celá potíž je v že Langer a ODS by nemohla tahat na Vnitru za nitky a ovlivňovat jeho chod ;-D;-D

0/0
5.10.2009 11:41

Karel88

Kde je ta analýza???

Kde je ta analýza???

0/0
5.10.2009 11:40

..*.. Mc Donald ..*..

Vnitro NE-vře kvůli nevraživosti

:-/ TO JE ŠPATNÝ NADPIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ods vře kvůli nevraživosti ;-O

0/0
4.10.2009 21:27

Mirek.77

Hovoří se zde o tom Íčkovi, který byl napojen

na mafiána Mrázka??? a o  jeho lidech, kteří jsou v současné době vyšetřováni za předražování zakázek a podivné obchody na vnitru ??? Potom není divu, že se této mafiánské partičky na vnitru zbavuje!

0/0
4.10.2009 18:02

takyjá

To co neudělala ČSSD na ministerstvech:-))

tedy nepovyhazovala trojské koně ODS,US,KDU,DEU,ODA,,SZ to dělá současná vláda:-))Ani se ji nedivím, pokud chce vládnout jen odborně a nebýt loutkou zejména ODS:-)))))))))))))))))

0/0
4.10.2009 12:01

takyjá

Re: To co neudělala ČSSD na ministerstvech:-))

Jen si vemte příklad Neumanovou,kterou si ODS nainstalovala na MO:-))zřejmě pro její odbornost,kterou rovněž zaručila ODS při pořádání MS v lyžování za 2 mld:-)))))))))Kdopato si asi narejžoval?:-)))))))ze které politické strany to byli lidičky či jejich káma?:-))))))))Tak vyfasovala dobré bydlo:-)a je to:-)Podobně je to na všech ministerstvech,kde jsou lidé ještě za ODA,DEU,US, a dalších stran,které lidi vykopali z politiky:-))

0/0
4.10.2009 12:03

Gardnes

Jaká jsou fakta

Při hodnocení Pecinovy personální revoluce je třeba připomenout 2 věci

1. Dohoda mezi Paroubkem a Topolánkem speciálně pro ministerstvo zněla, že nebudou činěna personální opatření bez jejich souhlasu a býv.ministra Langera,

2, Změna na ministerstvu spravedlnosti nebyla podmíněna takovou dohodou, navíc výměna náměstka neměla politický podtext.

Kdyby objektivní žurnalista chtěl o tomto problému korektně informovat uvedl by vyjádření Paroubka, Topoilánka, jak tedy zněla dohoda a pak dotaz na Fišera, zda o této dohodě věděl a přesto vyjadřuje podporu Pecinovi a zastává názor, že Topolánek lže?Pokud věří, že taková dohoda o MV byla, pak by nemohl Fišer podporovat Pecinu.

0/0
4.10.2009 10:47

Kecal1

Re: Jaká jsou fakta

Kde jsou ty dohody - kde si je lze přečíst? Nebo je to tak, že si Topolánek s Paroubkem něco povídali, každý z nich si to vyložil nějak, část z toho zapomněl, neudělali z toho žádný zápis, .... - pokud je to tak, pak nejsou kompetentní k řízení státu.

0/0
5.10.2009 14:04

TTBLUES

Je to levárna

Tak abychom si to srovnali.

Ovšem že Langer udělal na MV změnu po nástupu do funkce. Ale po osmi letech co ho měly v moci takové persony jako Gross a Bublan.A hlavně Langer byl ministr s politickým mandátem vzešlým z vyhraných voleb.

Pecina je pouze dočasný úředník které měl řídit ministerstvo do předčasných voleb.

Ale on si počíná jakoby už bylo po volbách a on byl ministrem z nich vzešlým.On není typ který by se pouštěl do soukromých akcí.ČSSD má něj větší vliv než je zdrávo.Příliš okatě se zbavuje lidi kteří mají blíž K ODS než k ČSSD.A to proto že s ministerstvem vnitra pod svou kuratelou se bude ČSSD lépe vést kampaň bude mít na vnitru -podle svých vizí ještě tři čtvrtě rok svého ministra ačkoli oficiálně to bude jen úředník. To ČSSD vyhovuje i proto ,že on říká to co chce strana aby lidi slyšeli a přitom to má vypadat jako názor stranickými zájmy netknutého úředníka.

Je to dost velká levárna, Pecina by měl odejít.I politický boj má svá pravidla,ta jsou v tomto bodě pokřivena.

0/0
3.10.2009 21:19

..*.. Mc Donald ..*..

Re: Je to levárna

Možná by ste se divil, co všechno ÍČKO a jeho kliky byly schopni dělat na MV...

kecy z jejich úst o generační obměně si strčte do (_*_), až vám na zmodernizované předsíni místního oddělení řeknou, že jsou 2 chlapi ve službě pro 100tis. obyvatel, a tudíž vám nemohou pomoci...;-)

0/0
4.10.2009 21:29

občanské sdružení

Pan Langer hlásal pravomoc i odpovědností, nezbláznil se?

Zbavuje se lidí? - Jak ? V kyselině nebo tak jako činili ministři po něm, a budou činit i ti po něm...

Každý kdo se rozejde s partnerem - zbaví se ho třeba rozvodem, má být trestán, či vyhozen?  Nebo tam ( na MV) ti správní státní úředníci zapustili kořeny... Přestali jako stromy rodit zdravé ovoce, a museli být vykopáni/ny...

Vzpomínám si, že hromy a blesky modrá parta ( její výkonná rada) spustila i na Nejvyšší státní zástupkyni Marii Benešovou - za to co si nesměla "dovolit".. Už zase je tu politická struktura, která určuje co se smí smět? Brzy koho pošle na uran a koho ke zdi?

0/0
3.10.2009 17:53

Lombardo666

Vyhnat za každou cenu...

Jakýkoliv krok - třeba i nezákoný - který poškodí ODS, jednoznačně schvaluji. Je třeba je bít a hnát před sebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0/0
3.10.2009 12:00

TTBLUES

Re: Vyhnat za každou cenu...

Člověče odkud tě vypustili?

Proč by si chtěl před sebou hnát ODS?Nedává ti nebo neslibuje sociální výdobytky i s pomocí Marťanů jako jistý Rocco alias Paroubek?

ODS je jediná hrát proti hrozící spolupráci ČSSD a KSČM.Aleproč ti to říkám i do by si necháš nas.rat jen když za to dostaneš něco "zdarma" za svoje peníze, že?

0/0
3.10.2009 20:37

mobidik

Chápu p. Pecinu, nechápu ODS!

Na jiných ministerstvech nebyla žádná výměna? Byla  a nikdo neprotestoval, je to v kompetenci ministrů i této vlády!!! Čeho se bojí p. Langer a p.Topolánek? Mohlo by snad něco vylézat ze skříně kostlivců?Je to divné! Pecina má moji podporu!!

0/0
3.10.2009 11:51

..*.. Mc Donald ..*..

Re: Chápu p. Pecinu, nechápu ODS!

Je zapotřebí držet panu Ing. Martinu Pecinovi R^, ať rozkryje Langerovy hříčky pro sebe a svoje kamarádíčky :-/

0/0
4.10.2009 21:31

vovov

Ale, ale .....

.... nebylo by už na čase, aby se obrovský chakter Langer vykašlal na politiku a šel se už konečně živit obyčejnou prací? Vždyť tento člověk ještě nikdy nikde kromě politiky nepracoval!! A to je prosím nejlepší lékař mezi právníky a nejlepší právník mezi lékaři !

0/0
3.10.2009 10:51

babodlak

On

si Íčko myslel, že má vnitro na věky věků.Pan Pecina Zajíčka nevyhodil, pouze mu ukrojil z jeho pravomocí.Zajíček odhopkal sám, protože mu Pecina zatrhl čachrování s penězi z EU.A Íčko zřejmě sliboval a sliboval a Zajíček byl na MV jeho kůň.

0/0
3.10.2009 10:27

babacek

Pecina a další.

Já vidím jedno a to, že to nevidí i jiní není moje chyba. Vidím to jak se někomu rozhodně rychle zalíbilo být ve vládě a mít tak obrovskou moc kterou by po volbách rozhodně moc neradi opouštěli, Výjimku snad tvoří pouze Fischer.

Pecina možná nejedná podle direktiv Paroubka, ale rozhodně se chová stejně. Když nemůže ´´ budovat ´´ tak alespoň boří.

0/0
3.10.2009 6:37

MiroTR

Re: Pecina a další.

No, také mi to tak připadá. :-/ Pokud vím, proti Zajíčkovi Paroubek žádné velké výhrady neměl, takže to asi opravdu bude nějaké soukromá akce Peciny.

0/0
3.10.2009 8:34

takyjá

Re: Pecina a další.

Zajíček mohl zůstat,ale nevládl by civilnímu vnitru,ale jen svým kalkulačkám:-)to nechtěla ODS:-)protože by tím stratila vliv na policii:-))že by proto?:-))že by měla strach?:-))

0/0
3.10.2009 10:19

takyjá

Re: Pecina a další.

Jinak ČSSD měla ,pokud by nevládla s KDU:-) a nemusela:-))opravdu nemusela:-)) Vyházet všechny ty lidi z ODA,DEU,US,nyní TOP09 ,ODS,..:-)) a vládnout si po svém:-))nechala si je jako veš v kožichu, tak ať se potom nediví:-)))))))))))))))

0/0
3.10.2009 10:21

babacek

Re: Pecina a další.

No přece oklestit o pravomoci někoho z ODS bere jako záslužnou činnost pro liháč.

0/0
4.10.2009 8:05

takyjá

Tleskám pecinovi:-))ODS si snad myslela,že to MV má

nadoživotí:-))) Spíš by měli dostat šatlavu nadoživoití za to co káma ODS napáchala za jjejich moci,nebo když byla trojskými koni proti opozici i když ta vládla:-))To měla ČSSD udělat před 8 lety a povyhazovat všechny z ODA,DEU,US, a dalších nyní TOP09:-)))))))

0/0
3.10.2009 6:19

MoUdrostrak

Nenutte nas se uchylovat do Toskanskych Spindlu!

My, tunelari, YACHTari, defraudanti, VIAMONTi, pharmaceuti, zRADARi, privatiseri a hrobari ceskeho solidarniho zdravotnictvi a dalsi sociopate v dresech ODS

¨¨

zadame ceske pravicujici volice a oVcany, aby vysli za panem Rencem do ulic s napisy: !!DOST BYLO RUDYCH CISTEK NA MV, DOST BYLO PECINY, DOST BYLO RADENI KsCssD!!

'

Jinak dalsi Toskanske Spindly s Vami, s Vasimi pravicujicimi hlasy a pravicujici podporou, ze zbyvajicich drobtu Letiste Praha, CSA, Ceske posty, CEZu, Budwaru a zbyvajich nemocnic jiz, bohuzel, nevybudujeme!  DOPRAVA PO MOuDRE, ROVNA DAN, KALKULACKA PRO VSECHNY! VVase ODSkaV

0/0
3.10.2009 4:00

Jan Žižka z HK

Ičko a jeho banda jsou napojeni na maffi, o tom žádná

pro ČR dobře, že odešli  !!!!!!

0/0
3.10.2009 2:43

takyjá

Re: Ičko a jeho banda jsou napojeni na maffi, o tom žádná

;-DR^

0/0
3.10.2009 6:20

MiroTR

Re: Ičko a jeho banda jsou napojeni na maffi, o tom žádná

A ti před nimi snad nebyli ? 8-o

0/0
3.10.2009 8:35

trust no one999

Snad kazdej zna pojem groSStapo..

To se snazilo obvinit nezakonne Cunka a Langer se jich snazil zbavit. Langera nesnasim, ale porad lepsi grazlove od Langera, nez stbackej groSStapovl..Rv

0/0
3.10.2009 0:57

paxxtor4u

Re: Snad kazdej zna pojem groSStapo..

Mezi tím růžovým prasetem a Íčkem žádný rozdíl co se týče politických praktik vůbec nevidím,kromě fyzického .

0/0
3.10.2009 1:24

babacek

Vnitro

Pecina je pro mne nedůvěrohpodná osoba u k které bych si nekoupil ani horké párky. Asi proto ho i Jiřík kam vítr tam plášť toliko brání.

0/0
3.10.2009 0:38

..*.. Mc Donald ..*..

Re: Vnitro

No narozdíl od ÍČKA má pan Ing. Martin Pecina MBA rozum R^ A je jedno, že pro tebe je nedůvěryhodná osoba :-P

0/0
3.10.2009 0:57

torvik

Re: Vnitro

Pecina, ktery se v dobe sveho predsedovani na antimonopolnim urade schazi na benzince s Babisem, a ktery jako predseda antimonopolniho uradu radi hejtmanum jak obchazet zakon, je asi stejne "duveryhodny" jako icko.RvRv

0/0
3.10.2009 1:11

babacek

Re: Vnitro

Tím titulem Ing. bych tak neoperoval. Všichni víme jak se za minulého režimu získávaly.

Rozum ? Jo strčí Ička s jeho rozumem do kapsy, tak si to asi myslel ?:-P To,že má následně víc rozumu v kapse jak v hlavě si však nějak pominul,;-D

0/0
3.10.2009 6:00

takyjá

Re: Vnitro

tak se podívej na současný režim a do Plzně:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

0/0
3.10.2009 6:20

babacek

Re: Vnitro

Ty chceš porovnávat 41 let praktik KSČ z jednou aférou v Plzni ?!;-D

0/0
3.10.2009 6:26

MiroTR

Re: Vnitro

Máte na mysli Grosse a jeho "studium" ? ;-D

0/0
3.10.2009 8:37

babodlak

Re: Vnitro

Nejen Grosse, ale také Rumla, Devátého, Kamencovou-Řápkovou a mnoho dalších

prominentních "studentů".

0/0
3.10.2009 10:57

vasidiv

Re: Vnitro

RE.babaceku,nemohu stebou souhlasit,dokud po sobě nebudeš své bludy číst,mír v duši. Rv!!

0/0
3.10.2009 10:03

babacek

Re: Vnitro

Máš štěstí,že nejsem vulgární, profesore! ;-D:-P

0/0
4.10.2009 8:09

Erciyes

Íčko a očko

Lanta píše, že je to trapný, že prej každej pozná rozdíl mezi nulou a očkem. Zato nula a Íčko jedno jsou. :-)

0/0
3.10.2009 0:29

babacek

Re: Íčko a očko

Člověk který sebou ´´ vláčí ´´ na MV Komorouse by neměl skutečně dělat,žádné změny.

0/0
3.10.2009 0:42

petaneks

nevolím ČSSD ani KSČM pro voliče ODS

Výměna náměstků je po každých volbách.... Nový ministři májí spoustu kamarádů z kterých si dělají náměstky:-/ A tady k žádné výměně nedošlo!!!  To co tu předvádí ODS je z půlky aby poškodila ČSSD v očích voličů a na druhou stranu, že ztráci vliv na ministerstvu vnitra, kde se už pan Langr po červnu opět vidí. Kdyby šlo opravdu tomu náměstkovi o jeho rozdělanou práci, tak ji dodělá a neběží si ztěžovat a plakat k vedení ODS. Kdo nemá v práci nějaké překážky nebo neočekávané situace, které musí překonat?? To máme všichni běžet při nějakém problému v práci co se nám nebude líbit, za panem Topolánkem a Langrem?? Jestli ODS vyhraje volby, tak to se máme na co těšit!!! Průměrně a podle statistik bude všechno vynikající, ale jak se říká : když dva půjdou na hostinu a jeden z nich sní celé kuře a ten druhý NIC, dle průměru ten druhý snědl půlku a hlad teda mít nemůže. Hrůza co nás čeká!!

0/0
3.10.2009 0:25

takyjá

Re: nevolím ČSSD ani KSČM pro voliče ODS

Souhlasím!

0/0
3.10.2009 6:21

xychteen

Absolvent školy StB?

A která škola to byla, pane Šťastný? ;-D

0/0
3.10.2009 0:21

takyjá

Re: Absolvent školy StB?

soukromá VŠ v Plzni?:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ta je to správná a nejlepší zejména pro lidi s IQ 0?:-))

0/0
3.10.2009 6:22

Najdete na iDNES.cz