Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ať nám zbytečnou kampaň zaplatí občané, dožaduje se druhý muž ODS

Stát a Ústavní soud nám zrušil volby, tak ať nám za ně občané zaplatí. Zhruba to lidem vzkazuje druhý muž ODS David Vodrážka. Svůj plán oznámil v rozhovoru, který odvysílá Frekvence 1 v sobotu navečer. Rozhlasová stanice ho včera přednostně poskytla MF DNES. Vedení ODS se od Vodrážky distancovalo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

wlasta

pochybuji že to takhle řekl

jelikož takhle by se vyjádřil pouze politický sebevrah. Nicméně volby zmařili socani tak ať to zaplatí. A zrovna by mohli zatáhnout státní dluh z doby svého panování.

0/0
8.10.2009 13:42

mackgyver

ODS ODS začínam pochybovat

Co to zase slyším za vo...... Asi se naštvu a začnu s takovou za chvilu volit komunisty nebo nějakou stranu jejíž strany prosazuje odvolatelnost politiků. Už by jich tam byly jiné počty tohle platit:)i

0/0
8.10.2009 13:36

Mivyk

Pane Vodrážko

nemohu si pomoci, ale už z vašeho obličeje čtu aroganci a zlo.

FUJ:-P

0/0
8.10.2009 13:29

wwwand

A co strany, které ve volbách "propadnou"?

U těch by také mělo jít o "zmařenou investici", těm by to měli občané také zacvakat, ne...

A co takhle když si já, jako živnostník udělám nějakou reklamní kampaň ale protože jsem pako a naplánuju jí na termím, kdy je státní svátek a bude zavřeno, to pak budu taky žalovat stát? Protože to byli právě politici a handly politických stran, které vedli ke špatnému-protiústavnímu zadání termínu voleb. Volby nezmařil ÚS ale debi..lní jednání straníků. Takže podle mě mají co si uvařili a měli by držet hubu a krok. A nejlépe kdyby to vzali směrem někam do pr...... do pryč...

0/0
8.10.2009 12:14

guliverm

Hloupý Vodrážko!

Každou kampaň si platí ten kdo ji provádí, nebo třeba sponzor. Pokud kdosi takovou činnost násilně znemožní či znehodnotí, lze se dobrat svých práv u soudu. Možná by šlo spatřovat viníka v ČSSD či samotném zhovadilém Paroubkovi, nikoliv však v občanech, co jsou cílovou skupinou takové kampaně. Zda se jedná o kampaň politickou či reklamní, či humanitární je pak už jedno. Pouze ten Hloupý Vodrážka vede kampaň za svoje zviditelnění a moc tlačí na pilu. 

0/0
8.10.2009 8:12

ladisl

Ať si sníží své výplaty ,nebo ať si na ty plky spoří...

Je to nehoráznost ještě takhle ždímat státní rozpočet.Tohle byla kampaň s modrým srdcem...??Takhle nic neříkající kampaň. může udělat každý.My tu jejich demokacii pro ty jejich pupky nepotřebujeme.Všechno je tru předražené díky mafii s vazbama na ty ...politiky8-o.Nic tady v úřadech nefunguije,akorát Ti bankovní právníci jsou čilí proti občanům.Všechno to potřebuje čistku,prostě nějaký EUROPOL by to tady měl smést už do...Také tu jen platíme na nějaké úřady bez pravomocí,jediné co dělají tak ignorují zákony.!!

0/0
8.10.2009 8:12

kotatkoxxl

Kdo dělal kampaň? Lidi nebo politici?

Ať si to zaplatí politici a třeba ze svého, příjmy na to mají dost vysoké.

To by se to rozhazovalo, když to zacáluje jiný.

Jak může tak "vysoce postavený politik" říct takovou zhovadilost, to nemá trochu morálky a úcty vůči lidem?

UTRATIL SI PENÍZE, TAK JE ZAPLAŤ A TŘEBA Z POLŠTÁŘE SI JE VYTÁHNI

0/0
7.10.2009 17:41

kotatkoxxl

Re: Kdo dělal kampaň? Lidi nebo politici?

nějak mi uniklo, jak je to s penězi na jejich výplaty. To teď platíme úřednickou vládu a ještě vládu bývalou "protiprávně rozpuštěnou", nic nedělající, ale pořád u koryta?

Pokud je to tak, tak mají z čeho platit a ještě je v tom případě kde seškrtávat v rámci státního rozpočtu a jeho snížení.

0/0
7.10.2009 17:44

PLASTOVKA

Asi takhle ....

NASRAT ;-O

0/0
7.10.2009 11:44

modřín opadavý

Slovy Ivana Hlase:

"Táhněte do háje, všichni pryč..."

Názory politiků by neměly být publikovány, je to jenom na zvracení.RvRv

0/0
7.10.2009 11:38

medved

Kdo je kdo.

Pamatujte si to na volby v červnu jako první agitaci. A přijďte volit vyžírky.

0/0
7.10.2009 9:42

fuckeer

Dali jste si kvůli tomu někdo o pivo méně?

David Vodrážka nepožaduje zaplacení neúspěšné kampaně po občanech, nýbrž po státu, který svým břídilstvím, resp. břídilstvím zástupců všech občanů, zavinil zkolabování voleb. Jde o novinářskou dezinterpretaci a bolševické demagogické štvaní. Nechť všichni, kdož zde prohlašují, že nehodlají nic platit za ODS, řeknou, jak konkrétně se jejich domácího rozpočtu dotklo třeba proplacení náhrad škod způsobených státem různým obchodním firmám, atd. Nechť řeknou, jak se jich konkrétně finančně dotklo třeba odškodňování nezákonností z 50. let. Neřeknou.:-P

Pokud by bylo pravdou, že jakákoliv prohraná kauza státu je placena z kapes občanů, pak by se občan, kterému stát něco zvoral, měl pomalu bát žalovat stát, aby se nevystavil podobným plkům, jaké tady někteří aktéři pronášejí.

Myslete hlavou, lidé.!!

0/0
6.10.2009 8:51

Andrea1

Re: Dali jste si kvůli tomu někdo o pivo méně?

Mám pocit, že jeden z těch, kteří nemyslí  hlavou jste vy! Vy snad ani nejste schopen připustit, že stát nevydělá ani korunu, ale prostřednictvím daní, ať přímých nebo nepřímých, je získává od nás občanů. Chcete vědět jak by se to dotklo rozpočtu mé rodiny? Třeba tak, že by se toho chytly i další strany, částka by podstatně naskočila a v případě, že by soud rozhodl o oprávněnosti žaloby (o čemž dost pochybuji) by následoval další "Janotův balíček" a s výjimkou našich zkorumpovaných politických reprezentantů a dalších velkozlodějů by to opět odnesli obyčejní lidé.

Nicméně považuji za výborné, že se tato strana, kterou jsem do minulých voleb volila, prezentovala svým jasným postojem a řekla nám o co jí jde především. Zřejmě se sama zalekla důsledků tohoto prohlášení a honem, honem se od něj distancovala.

Teď však už vím, koho nikdy volit nebudu.

0/0
6.10.2009 9:14

modřín opadavý

Re: Dali jste si kvůli tomu někdo o pivo méně?

Vážený pane, je mi úplně u zádí, co stojí jednotlivé strany volební kampaň. Chějí-li se dostat do Parlamentu, musí prostě platit. A mezi námi, já bych se bez té jejich vlezlé kampaně v klidu obešla. Žádná ze stran stejně nedodržuje své předvolební sliby, protože ani nemůže. Je to prostě mlácení prázdné slámy a volební lístky se jmény by mi úplně stačily.

Navíc není pravdou, že náhradu bude platit stát. Možná, že se tak necítíte, ale stát jsme my.

0/0
7.10.2009 12:55

guliverm

Re: Ty už si žádné pivo nedávej!

A co se konkrétna týče, asi sleduješ jen erotické zprávy, jinak by ti neuniklo, že státní dluh kolem biliónu roste, každý novorozenec ihned dluží přes 105tis. a česká ekonomika není schopna vytvořit dost zisku na splácení úroků natož samotného dluhu. Není již tajemstvím, že cestou ven z toho bude měna, jen nevíme zda 1:50 či rovnou 1:1000 a v jakém horizontu cca do r.2020. Konkrétně to pro tebe znamená, že si ani neutahuj opasek a rovnou odevzdej ČSSD celé kalhoty, neboť tam lze hledat viníky, má-li to už vůbec význam.  

0/0
8.10.2009 8:21

Kvalich

Volby stranám

Volby jsou záležitostí stran. Jde jen a jen o jejich dobře placená koryta z mých daní. Ať si náklady na volby hradí sami. Bude po stranách a bude klid v republice. Největší nehoráznost je, že my občané jim ty prasečiny musíme platit. Je to nedemokratický hnus. My se rádi bez stran obejdeme, ale strany bez nás nemohou být. Nejraději bych se na ně vy.....

0/0
5.10.2009 12:33

Kvalich

Soudruzi lžou

Soudruzi z oDNES zase lžou, jako obvykle. Je to pátá kolona HJ.

0/0
5.10.2009 12:28

pětrandočepice

Pan Vodrážka

mi těmito svými, s nikým nekonzultovanými, výroky jen potvrdil to, co si o něm myslím téměř od začátku jeho místopředsedování: že má vyšší pozici než na jakou má předpoklady. Jinými slovy: nemá na to.

0/0
5.10.2009 12:23

barabura

cože?

ať to zaplatí ten kdo to posral. takže Paroublbek

0/0
5.10.2009 10:34

Huffnaggelův duch

Uhlíííííři !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Máš zaplacený daně?!?!?!?!

0/0
5.10.2009 9:10

..Kamenožrout..

Re: Uhlíííííři !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I na příští rok?;-D

0/0
7.10.2009 9:49

niqque

ŠKODA

Škoda, že nemůžu naší "skvělé" vládě říct: " Ode dneška vám nechci a nebudu platit daně. Neumíte s nimi hospodařit. Raději přispěju na nějaký ten dětský domov nebo domov seniorů. Vládu taky nezajímá jestli vyjdu s výplatou. Jen sis nižte svoje odměny za nic nedělání. PROČ NEZABAVÍTE MAJETEK TUNELÁŘŮM? PAK JEJ MŮŽETE PRODAT A DLUH SE URČITĚ SNÍŽÍ. KDE JSOU TRESTY PRO PODVODNÍKY S OLEJI APOD? Jste hanbou. Zajímate se jen a jen o sebe. Ale na každou svini se vaří voda. Doufám, že už začala bublat

0/0
5.10.2009 9:08

alex0800

TAK TOHLE JE FRAŠKA

Za stranu bojují jako za firmu.. Ale ze státu si dělají dojnou krávu..

Lidi, tak už nebuďme hloupí...            Dvacet let nám sosají prachy z kapes a nestačí to.. Své tunely lepí prodejema všeho, co jsme měli (Poldi, ČSA, Státní mincovna, a nejméně bilion korun v dalších společnostech) a za krátkou chvíli přijde doba, kdy už nebude co prodat..

Pak se tyhle "prasátka" odsunou do svých vil v zahraničí a 95% občanů v republice zapláče nad tím, jak skončíme jako němci.. Já, stejně jako zbytek republiky si přejeme politiky Vlastence, kteří nebudou hledět na své zisky, ale na zisky republiky..

A politika je záležitost přesvědčení, takže bych ji nechal dělat pouze ZDARMA a pouze lidi, kteří něco dokázali. A ZA KAŽDOU CHYBU BY POLITIK ODPOVÍDAL MAJETKEM SVÝM A SVÉ RODINY !!! To by jsme s nima vy*ebali, moji drazí spoluobčané.. 

Váš Vlastenec

0/0
5.10.2009 8:19

vlmach

Re: TAK TOHLE JE FRAŠKA

Asi by to chtělo vzít do ruky opět klíče (pro začátek).

0/0
5.10.2009 9:13

jerry15

Re: TAK TOHLE JE FRAŠKA

To je sice hezké, jenže politik "vlastenec" by musel udělat takové škrty v rozpočtech a tolik nepopulárních opatření, že by ho opozice čistým populismem smetla. Bohužel se náš národ (ani naši poslanci) neskládá z uvědomělých občanů, ale většina lidí tu žije stylem žiji pro teď a v budoucnu nějak bude.

Smutné je, že občané, kteří vlastně žádný dluh neudělali ho musí splácet.

0/0
5.10.2009 12:34

Jaromír Josef Vít

Už vážně drzost

Ať si zbytečnou kampaň ODS zaplatí ze svých platů na Cetelem. Mně taky moje chyby nikdo neproplatí.

0/0
5.10.2009 8:17

Qvark

Občan, nebo poddaný?

Zaplatí to poddaní, pardon, vlastně "občané".

0/0
5.10.2009 1:08

--Judith--

Blb z Horní Dolní byl vždycky tak trochu... :-)

Jeho poslední úlet je jen jedním v řadě dalších.

0/0
4.10.2009 22:37

pepa01

si z nás dělá p.r.d.e.l

v.ů.l, škoda slov

0/0
4.10.2009 20:53

mariňák

Vodrážka,

nejsou voni ňákej vodraženej? Vono jim nestačí, že jim dáváme na vejplatu a tim pádem i daně a ještě je jim to málo? Měli by zapátrat jak to s takovejma dělali v nedaleké historii, ke který se asi budeme muset brzo vrátit, aby nám to nesbírali rovnou vod zadku ;-€!!

0/0
4.10.2009 18:56

Bohuš 11150

TO je v..ů l

To je   v  ů  l   !!

0/0
4.10.2009 18:31

KevinCostnaty

Lidi, to je ale hnjup!

Kdyby ti panaci z obou snemoven meli obcanum zaplatit co zpusobili, tak by museli chodit po nocich roznat zbozi do regalu v Tescu a jinych marketech! Pan Vodrazka si jaksi neuvedimil, kdo tohle vsechno zpusobil. Klidne jim zaplatim svoji pomernou cast kampane, kdyz mi stat vrati moje penize z prohranych arbitrazi, pochybne promazanych tendru a obchodu a dalsi veci. Dal bych vypoved a zbytek zivota bych stravil v blahobytu pod palmou.

0/0
4.10.2009 17:11

..hovoří CML..

Kdo není IDIOT,ten ví,že vedení ODS se...

..od blábolu toho jaryna Vodrážky distancovala 2 hodiny po jeho vyřknutí a to se vším všudy,tedy i ze zcela jasným odsouzením,nemluvě o Topolánkově vtipném pojmenování pana VodrážkyR^...takže vůbec nevím,co tady toubové řešíte;-D:-PRv

...to je tak,když někdo nemá co na práci a se.e se k počítači,že..:-PRv

0/0
4.10.2009 14:19

Olga Hepnarová

Re: Kdo není IDIOT,ten ví,že vedení ODS se...

...ano, jsou tací, kteří budou obhajovat cokoliv, jen proto, že to pochází z ODS - nebo tzv. pravice. Kdo není idiot, tak ví, že to je skoro politická sebevražda. A ony "vyžehlovací" kecy poté, to naspraví.

0/0
4.10.2009 15:07

francoa

Tak peníze ve státní kase už politici rozkradly všechny

tak teď chtějí vše, co mají občané ještě po kapsách. Nádhera. Co kdyby si ty volby každá strana platila ze svých soukromých účtů každého člena sama. Pak to vidím jako férové. Pokud jsou o svém programu přesvědčeni na 100% :-).  Jenom že mafie , která tu vládne si cestu k penězům občanů vždy najde.[>-]

0/0
4.10.2009 14:14

liptoncz

Pokud vím, tak vládu Topola...

nechal padnout někdo jiný (Poslanecká sněmovna, tedy část PS), předčasné volby zastavil někdo jiný. Tak proč by měl občan platit profláknuté strany. Každý z nich už u vesla byl, domů si odnesl nějakou tu výslužku. Je čas udělat pá pá a jít se řídit zákony, kterí jsou upečené tady. V téhle malé zemičce. Byl jsem odpůrce Lisabonské smlouvy, ale pořád to bude menší zlo než Topolánek, Paroubek, Bursík a komunisti.  

0/0
4.10.2009 12:15

liptoncz

Re: Pokud vím, tak vládu Topola...

Pardon, mělo být "které"........

0/0
4.10.2009 12:16

lopenik

no... my zase

jsme pripraveni zalovat vodrzku za to, ze ku**i nas stat... co ty na to, smejde z horni dolni? ;-D

0/0
4.10.2009 12:06

sandokan

volby

to je vůl co ? drzost ods už nezná mezí at mu tu kampan zaplatí ústavní soud občané tyto volby nezrušili zrušil je melčák s kalvodou tak at to zaplatí čssd protože melčák je od nich utečenec;-€;-ORv

0/0
4.10.2009 10:57

Copr

Re: volby

Podrážka patří pod buty a pořádně prošlapat ;-D

0/0
4.10.2009 11:25

libynn

Ta kampaň,

nebyla až tak zbytečná! Ukázala, že nynějším politikům, jde více než o řešení krize v zájmu většiny, o své žabomyší mocenské zájmy. To nemluvím o drzosti, chtít vrátit to, co jsme stejnak platili my. Ať se vzdají mandátu! Sami musí vědět, že neobstáli! Nezvládli to, proč byli voleni. Je zvláštní, že nevolení úředníci nikomu až, tak, nevadí! Nejdřív vraťte svoje odchrápaný platy, vy přijímači " inzerence":-(;-(Rv

0/0
4.10.2009 10:16

děteněkam

Hezky česky:

Je to vůl!

0/0
4.10.2009 9:54

liptoncz

Re: Hezky česky:

a žere seno....

0/0
4.10.2009 12:12

mijala

změnit zákon

proč není zákon pro poslance,jako pro prezidenta 2x a dost . Pak normálně a´t je jako každý občan bez nějakých výhod.má možnost z našetřit na nehledě na to,že on na tom špatně rozhodně nikdy nebude, ty kamarádičky si zajistí,co mu pomůžou pak k dobrému fleku.

0/0
4.10.2009 9:49

mijala

prostě hrůza

Fakt dobrý..to snad není pravda, toto prohlásit, kdo stojí o ty přiblblé politcké strany a jejich hrozné bilbordy,oranžové řůže,šály limonády.atd.Kdo se na ně má koukat na Paroubka a spol, na Bendla a spol.a další a ještě za to chtějí od občanů zaplatit..v dnešní době,když učitelům budou krátit peníze,kdy důchodcům nepřidají,kdy budou krátit sociální dávky mladým ..noo hrůza.

Volila jsme je a byla jsem rozhodnutá volit opět,protože Paroubek a jejho vlez do p...

rozhodně volit nebudu,ale ted nebudu volit  ODS..Bendla??? atd..

Koho volit?? Nikoho, všechny,co tam jsou prostě vyházet.

0/0
4.10.2009 9:44

Olga Hepnarová

Tohle je

ale namyšlenej impotentní arogant! A ti ostatní ODS paragrafové ho budou bránit, že to tak nemyslel a že je to v podstatě hodnej klučina. Volila jsem je, ale už nebudu, a když tak přemýšlím koho volit- ehm promiňte, jdu zvracet...

OH

0/0
4.10.2009 0:38

Kamilac

Ty ha/zle!

Ty pražskej zm*de! Děláte s těma modrýma ptákama v této zemi jenom bordel. Nejlépe, kdyby jste už odletěli do teplých krajů a nikdy se už nevrátili!

0/0
3.10.2009 23:44

morrissey

.

vodrska ma naprostou pravdu. ja uz sem poslal slozenkou naucet udees 200,- Stejne jako sem prispel tisicikorunou vladimiru zeleznymu na ku.dy. Mel by to udelat kazdy poctivy obcan:-)

0/0
3.10.2009 22:40

archivnidonsimon

vodrážka

to je matroš, co ráčej hulit?8-o

0/0
3.10.2009 22:15

liptoncz

Re: vodrážka

asi čuchá chemoprén pan Chemoprén... ten frčí

0/0
4.10.2009 12:19

Najdete na iDNES.cz