Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Něco nehraje aneb když grázl práská na grázla

Pozorně si přečtěte seznam lidí napojených na podsvětí. Rudolf Javornický. Muž podezřelý z mnoha podvodů a vydírání. Jeho trestní rejstřík však zůstal čistý. V roce 2001 zastřelen. Petr Šebesta. Vyšetřován v případech podvodů. Neodsouzen. V roce 2003 se stal obětí střelce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Kyskot

náhoda????

každý si udělá vlastní úsudek,obvzláště ten,který měl něco vyřizování se soudy.Pravdy se člověk nedovolá,pitomče plať ať mají advokáti plné kapsy.Kdo nato nemá ať drží hubu a krok.I tak vypadá politika vládních stran.!!!!!!!!!!!;-O!!!!!!!!

0/0
4.10.2009 16:00

dedko

To je ale ostuda !

Grázlové mají držet při sobě!;-D

0/0
24.9.2009 12:00

jajaja00

Co jo zajímavé?

Že pro několik zprostředkovaných telefonátů, před víc než deseti lety, nikdy nezapomenou zmínit Langra. Ale že byli vražděni sponzoři ČSSD, na Paroubkových oslavách se střílí, je prokázáno spojení Paroubkových kočkovců s ruskou mafií, proběhl absolutně nevýhodný pronájem výstaviště ruskému kapitálu v Paroubkově režii a mnoho mnoho dalších věcí úzce svázaných s ČSSD, to jaksi redaktory nechává v klidu.

Ale občane POZOR!!!!! PŘE MNOHA LETY MRÁZKŮV KAMARÁD TELEFONOVAL LANGROVI!!!!!!!!!!!!!

0/0
24.9.2009 9:00

DrID

Jojo

jediná chyba při cinkání klíčů se stala, když v euforii nikdo neřešil estébácko-nomenklaturní sítě no a ony nás radostně opřádají dalších dvacet let...čí je to zájem???

S obsahem článku i použitými výrazy stoprocentně souhlasím!

0/0
24.9.2009 8:39

kaktusak

Co jste si před 20 lety vycinkali,

to máte.

0/0
24.9.2009 2:37

Krak

Re: Co jste si před 20 lety vycinkali,

No zaplaťpánbůh aspoň za to... a ty se třeba vztekni ;-D;-D;-D

0/0
28.9.2009 21:13

Kokeš

Grázlové, pane Kubíku?

Možná. Kdybychom hráli onu známou dětskou hru, už bych na Vás volal "přihořívá".

Ale pozor, k těm grázlům byste si musel připsat i pár kolegů z MF Dnes. Začít můžete třeba Kmentou.

0/0
24.9.2009 2:10

jajaja00

Re: Grázlové, pane Kubíku?

R^ (k poslední větě)

0/0
24.9.2009 8:53

alikedu

grázlové?

pane Kubíku, grázl jste především Vy, když osoby, které nikdo nikdy neodsoudil označujete za grázly. Pokud chcete dělat politiku, odejděte z idnesu a nastupte do některé z politických stran - tam je slovník Vámi používaný vítán. Pokud však chcete být novinářem, tak se hlavně rozhodněte, kdy jste komentátor, kdy informátor a kdy manipulátor a hlavně si dávejte velký pozor, aby se z Vás nestal opravdu velký grázl tím, že sejete vítr, který z Vaší hlavy evidentně nevzešel.

0/0
24.9.2009 1:46

ODS+plus

Re: grázlové?

R^

Já za sebe bych ještě doplnil ..... nějak to tam vyřiďte i panu Kmentovi ..... pokud nám nechcete prozradit kdo Mrázka zabil, tak už raději o něm nepište. Stejně je zajímavý, že tam v redakci všichni vítě kdo si jak říkal, kdo byl téčko a kdo íčko, ale tu největší záhadu, tj. jméno vraha si možná pan Kmenta schovává jako vyvrocholení do své 110-té publikace.

0/0
24.9.2009 7:01

dify

Re: grázlové?

Píšete jako někdo kdo má spoustu informací a účelově kalí vodu anebo jste naprosto bláhový jedinec, kterému přeji ať si svou ideální vizi uchová ještě drahně let.

Pracuji na Vnitru a jsem ušetřen naivního pohledu. Vaše levné odvolávání na soudy a odsouzení je ve světle událostí kolem dnešní prokuratury až trapné. Paradoxně jsem až donedávna byl zastáncem pravicové politiky jejíž jediným nositelem u nás byla právě ODS, ale nefér hra čelních i postranních členů na všech úrovních mě znechutila, zvláště pokud jsem toho svědkem pěkně zblízka.  Doufám, že Vaše plamenné zastání je čisté a vydrží Vám i nadále,ale já si našel doufám kvalitní pravicovou alternativu,  která zpět vrátí moji víru ve funkci demokracie, té DEMOKRACIE , kterou jsem se učil chápat při mém dlouhodobém pobytu ve Velké Británii a Irsku.

PS: Z důvodu Vaší osobní bezpečnosti Vám doporučuji lépe si vybírat kamarády ;-)

0/0
24.9.2009 9:05

Rotrain

Re: grázlové?

R^R^R^

0/0
26.9.2009 8:19

Najdete na iDNES.cz