Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Slámová hájí útočníky na Topolánka, teď může získat jeho poslanecké křeslo

Mirka Topolánka by ve Sněmovně mohla nahradit advokátka Klára Slámová. V posledních týdnech hájí čtyři útočníky, kteří po předsedovi ODS házeli štěrk na letní předvolební akci. Topolánek dnes složil poslanecký mandát a Slámová je druhá v pořadí náhradnic. Ta první váhá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

itučňák

Nechcete Slámovou? no dobrá

Paroubek po ní sáhne. Viděl bych to tak na 5. místo pražské kandidátky, místo Zubové. Již teď Slámová zastupuje mandanty ČSSD proti Topolánkovi.

0/0
16.9.2009 10:41

odnrej.shadow

Tak teďsem napíšu zlatou šlehu -

         SUCHÝ  z nosu!;-D;-D;-D

0/0
15.9.2009 20:54

madqwert

delnicka strana podporuje clenku ODS slamovou

R^;-D

0/0
15.9.2009 20:12

spaceboy

Re: delnicka strana podporuje clenku ODS slamovou

A naopak.

0/0
16.9.2009 0:46

sámvelkýmao

no

měli jsme onehdá v práci zaměstnance,příjmením NEUSCHL.............a někdo mu pod to napsal na skříňku...........JE MOKRÝ...............;-D;-D;-DCOPAK ASI NAPÍŠOU SUCHÝMU?USCHL.............?V CANADĚ NA VAVŘÍNECH...........;-D;-D;-D

0/0
15.9.2009 20:10

odnrej.shadow

Re: no

Předstírá,že přispívá na novinky a podle prvotřídního stylu by to mohl být i on.Ten prvotřídní styl je styl první třídy pomocné školy.Posívej se na to - je to tam u toho článku,jak ten surový a agresivní český řidič napadl v Rumunsku několik nebohých romských mladíků!!

0/0
15.9.2009 20:17

erben3

Re: no

A četl se "Nojšl", ne?

0/0
16.9.2009 10:39

sámvelkýmao

no

Klára,Klára,Klára hip hip hip......................................................;-D;-D;-D

0/0
15.9.2009 19:49

madqwert

to v ty ODS neni nikdo normalni?

;-D

0/0
15.9.2009 19:36

Ulrich

Re: to v ty ODS neni nikdo normalni?

Klasická ubohost neschopného agitátora ČSSD. Závidíš, slintáš, viď?

0/0
15.9.2009 19:52

spaceboy

Re: to v ty ODS neni nikdo normalni?

Koho? Slámovou? To musí být závist. Takovou osobnost jen tak každá strana nemá, to se musí nechat.

0/0
16.9.2009 0:49

hawatt

oh god

panebože, jen to ne....:-/

0/0
15.9.2009 19:23

soudce

Omluva redakci iDNES.cz

Za sve vulgarni vypady se omlouvam. Nicmene me k tomu donutily dizkutujici k tomuto clanku. Z me strany se to opakovat nebude. Ja se nebudu ponizovat . Na dalsi reakce uz nehodlam k tomuto clanku jakoliv zasahovat ci komentovat. Za svymy nazory si stojim a to, ze pani advokatka JUDr. Slamova, je rasistka a priznivkyni hnuti skinhead. Videl jsem ji ja osobne na vsech mytincich poradane Delnickou stranou. A me osobne po svem skinhedovi zaslala sprosty mail. Tak mi nepripada normalni, ze kandiduje do snemovny.

Od priste budu psat v tomto duchu jako kazdy civilizovany dizkuter, vyjma tech, kteri necti etiku slusneho chovani v teto dizkusi. Jaroslav Suchy.:-)

0/0
15.9.2009 17:54

chamurapi

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Jak můžeš být tak prolhaný? To už Ti ta Kanada opravdu tak vlezla na mozek, že nedokážeš nic jiného, než urážet druhé a plkat nesmysly? Uvědom si, že jsi fakt zralý na stíhání. Asi těžíš z toho, že jsi na hlavu, viď? Neobtěžuj tady ;-O;-O;-O

0/0
15.9.2009 18:02

soudce

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Vite, ja to mam v hlave v poradku, ovsem polemizuji s vasim intelektem?  Nicmene kdo je zraly z nas dvou na hlavu a kdo bude styhany z nas dvou nech na odbornicich. Bud tak laskavy a nelzi a neplkej nesmysly. Me nelze stihat za to, ze odpovidam rasistovi tedy tobe stejnou a rovnoucenou vahou. !!

0/0
15.9.2009 18:06

sent

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Nevímo co jde ale stíhaný je správně.Nikoliv styhany.O intelektu to pak něco svěděí.

0/0
15.9.2009 18:26

fel_low

Re: Omluva redakci iDNES.cz

On za to nemůže. On se chtěl naučit správně česky, ale byl dyškrimynácije!

0/0
16.9.2009 13:32

truepapas123

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Respekt R^

0/0
15.9.2009 18:03

Ulrich

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Slámová opravdu pracuje pro spoustu lidí z neonacistické scény. To ale ještě neznamená, že je rasistka. S tím mailem, pokud jsi ho skutečně dostal, nemá nejspíš nic společného.

0/0
15.9.2009 18:05

;-)

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Slámová pracuje pro spoustu lidí z neonacistické scény s abnormálním zápalem - žádný jiný advokát by nechodil po nocích na neonacistické koncerty aby mohl poskytovat právní rady přímo na místě - ani kdyby ho platili zlatem. Normální advokát by jim předem vysvětlil co a jak, případně poradil po telefonu. Navíc je zvláštní, kolik lidí z neonacistické scény zastupuje - proč asi? Že by jí tolik platili? A proč mají tolik zájem zrovna o ni? Rozhodně jsou i lepší právníci....

0/0
15.9.2009 20:24

odnrej.shadow

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Ty to sem pořád nelep Eichlere !;-D

0/0
15.9.2009 20:35

;-)

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Kokám další takový demagog, co každého označí za EichleraRv

0/0
15.9.2009 21:26

odnrej.shadow

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Ano - a je zvláště odporné označit za Eichlera Eichlera!;-D;-D;-D

0/0
15.9.2009 21:27

Ulrich

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Klára Slámová pracuje s "abnormálním zápalem" pro všechny své klienty. Ona sama vehementně popírá, že by byla nacistkou. A lze si snadno představit, jak k té klientele přišla. Stačilo získat náhodně obhajobu jednoho nácka a odvést skvělou práci. Vzápětí měla na krku celou komunitu. Samozřejmě mohla říci, že pro ně pracovat nebude nebo jen "odtud potud". Na můj vkus jim jde na ruku opravdu příliš. Ale každý klient je pro advokáta cenný a je snadné říkat: "Já bych to odmítnul". V každém případě ta klientela sama o sobě není důkaz, že by byla Slámová nacistkou. A že jsou lepší právníci? Inu snad, ale není jich mnoho. Slámová pracuje s nasazením a kvalitně.

0/0
15.9.2009 21:02

;-)

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Jako proti právničce z odborného hlediska proti ní nic nemám. Ale v politice je to jiná. V politice se hledí i na jiné věci - jak má kdo spořádanou rodinu, odkud bere peníze, atd atd. Jako u právničky mi to u ní nevadí, ale jako u poslankyně za demokratickou stranu mi možnost jejího napojení na neonacisty příjde alarmující. Stejně, jako bychom asi těžko nesli v parlamentu právního zástupce mafie. A opravdu neznám nikoho jiného, kdo není skinhead a rád by trávil noci na jejich koncertech pouze z přesvědčení, že je třeba jim pomáhat. Každý má právo na obhajobu. Ale její pomoc je opravdu nadstandartní. Je rozdíl, jestli dostane 1x ročně někoho ex offo, nebo jestli zastupuje na plnou moc celou českou neonacistickou scénu. Navíc vzhledem k tomu co proně dělá moc nevěřím, že jí vše platí - respektive se domnívám, že jim dělá velmi dobré ceny.

0/0
15.9.2009 21:25

Ulrich

Re: Omluva redakci iDNES.cz

1. Asi bychom něměli odbíhat od tématu. Ty tvrdíš, že Slámová je nacistka nebo ji z toho přinejmenším podezříváš. Já říkám, že o tom nejsou věrohodné důkazy. Myslím, že když je zvyklá pracovat po nocích obecně pro všechny klienty, může to klidně udělat i pro nacisty, když ji o to požádají a dobře zaplatí. Ona tvrdí, že nejezdí "na koncerty" ( ve smyslu za zábavou, zapařit ), nýbrž na žádost klientů poskytnout právní radu ve vypjatých situcích, kdy těm klientům hrozí, že budou zadrženi, vyzváni k podání vysvětlení a případně obviněni. To zní zcela věrohodně. Jít tak daleko kvůli práci je sice extrém, ale také to lze vnímat jako styl práce a marketingovou strategii ( zjevně úspěšnou ).

2. Já osobně nevěřím prakticky žádnému poslanci. Nikdo ve Sněmovně příliš nereprezentuje mé názory. Mladé, krásné, chytré, tvrdě pracující a ekonomicky na politice nezávislé Slámové ale dávám jednoznačně přednost před různými tupými slouhy stranických sekretariátů, zejména z řad levice.

0/0
15.9.2009 22:12

chamurapi

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Plně s Tebou souhlasím. Já bych jí bral i za ministr. spravedlnosti, protože je nezávislá a není loutka. Navíc se nebojí říct svůj názor.R^

0/0
15.9.2009 22:18

;-)

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Já netvrdím, že je neonacistka. Jen bych řekl, že to na ni nevrhá dobré světlo. A od politika vyžaduji vyšší kvality než od obyčejného občana. Např. Standovi Grosovi taky nikdo neprokázal, že jeho miliony jsou z nějaké trestné činnosti a musel odejít. Politik je hodnocen přísněji. A to nejen dle zákona, ale i dle morálky. Koncerty skinhead hudby jsou dosti specifické - pokud člověk není příznivcem, je to opravdu výkon je vydržet. Řekl bych, že její nasazení je opravdu zvláštní. Rád bych věděl, jestli by se tak angažovala i pro jiné klienty. Proč např. nezastupuje žádné Rómy? ti mají problémů se zákonem také dost. Zkuste se zeptat jakéhokoliv právníka, jestli půjde poskytovat právní rady na takový koncert po nocích - a pokud ano, jistě bude chtít hodně vysokou sumu. Netvrdím, že je sama neonacistka, já to vidím tak, že jde o čistou bezohlednou kariéristku které neonacisté rozhodně nevadí. Což rozhodně není profil, jaký bych chtěl mít u politika.

0/0
15.9.2009 23:23

Ulrich

Re: Omluva redakci iDNES.cz

1. Souhlasím, že povaha některých úkonů právní pomoci, které Slámová provádí pro nacisty, je poněkud kontroverzní. Nicméně ona je advokátka, a tak se prostě živí poskytováním právních služeb. V každém případě se jeví lidsky mnohem kvalitnější než většina současných poslanců. Jestli chceš, můžeme vzít jednoho po druhém. Podle mě je Sněmovna galerie darebáků a neschopných otroků vedení stran.

2. Slámová pracuje ve stejném stylu pro všechny klienty. Někteří z nich jsou Romové. Je ochotna klientům pomoci doslova kdykoli a jet za nimi třeba přes celou republiku. To je hodno respektu a obdivu. Nic odsouzeníhodného na tom nevidím. Označování tvrdě pracujícího úspěšného člověka za kariéristu je projev závisti.

3. Koncerty: Práce nemusí být vždy příjemná. Soudím, že když jde Slámová na koncert skinheadské kapely, je to podobné jako když jde hutník na směnu. Žádný med, ale je to prostě obživa, která přináší uspokojení z dobře odvedené práce a samozřejmě peníze.

0/0
16.9.2009 11:21

odnrej.shadow

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Ty jdeš Eichlere fakt ode zdi ke zdi!;-D To je ''nesmírně'' chytré se hádat naoko sám se sebou jestli Slámová zastupuje nacisty málo,nebo hodně a jestli je míň a nebo víc chytrá a pracovitá.Vyznění má být,aby si všichni vtloukli do hlavy,že dělá pro nácky,viď!;-D To i ten Gottwald oblboval lidi chytřeji,ty troubo.

Ty tvoje bulíky Pavlíku - už je máme záse na nose!;-D

0/0
15.9.2009 21:26

;-)

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Proč mám pocit, že nácek jste vy, a snažíte se všem namluvit, že všichni kdo s vámi nesouhlasí jsou jen Eichler a znevážit tak nesouhlasné názory v očích ostatních diskutérů? Jsme přece na diskusi - tak je normální, že si lidé vyměňují názory. A jak tak koukám, podle vás má Pavel Eichler asi hodně času a je jako čert - taky nikdy nespí;-)

0/0
15.9.2009 21:36

odnrej.shadow

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Leda tak na střeše lázní Pavle! Jak je to dlouho - čtyři dny,co jsi sem psal pod tímhle nickem příspěvky plné hrubek a překlepů a teď je z tebe najednou profesor češtiny?A ještě jsi se hájil,že nemůžeš být  Eichler,protože s takovou češtinou by tě nevzali do redakce!;-D Nedej se vysmát Pavlíku,prozradíš se po prvních dvou příspěvcích pod jakýmkoli nickem!;-D

0/0
15.9.2009 21:45

;-)

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Jste vedle jak ta jedle - pokud jste pravidelná diskutér na idnes, mohl jste si všimnout, že se nevyjadřuji zdaleka jen k problematice extremismu, ale třeba i k volbám, ekonomice, právu, ale i hromadné dopravě , automobilům či elektronice........prostě jsem normální člověk který diskutuje na témata, ke kterým má co říct.

0/0
15.9.2009 21:51

odnrej.shadow

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Jo,jo, četl jsem to o tom tajném závodě.Ale teď už jsem si Pavle vyčistil zuby a jdu spát. Neklesej na duchu - pozdravím tě slovy tvého přítele z daleka, Suchého -

                              BAY,BAY

;-D;-D;-D

0/0
15.9.2009 22:00

;-)

Re: Omluva redakci iDNES.cz

A nejste náhodou vy Pavel Eichler? ...známý to neonacista;-D

0/0
15.9.2009 22:02

la Pére Lusac

Re: Omluva redakci iDNES.cz

NENÍ!;-€ Pavel Eichler jsem já!!!!

0/0
16.9.2009 8:20

la Pére Lusac

Re: Omluva redakci iDNES.cz

NENÍ !Já jsem Pavel Eichler!!!

0/0
16.9.2009 9:48

spaceboy

Re: Omluva redakci iDNES.cz

"Klára Slámová pracuje s "abnormálním zápalem" pro všechny své klienty". To jistě ano. Ale jediní její klienti (jak čtu v médiích) jsou neonacisti a taxikáři za 99/km. To o něčem svědčí. Kdo tvrdí, že to nevidí, vypovídá jen sám o sobě.

0/0
16.9.2009 0:53

Ulrich

Re: Omluva redakci iDNES.cz

O běžné, nekontroverzní klienty Slámové, jichž je drtivá většina, média nejeví zájem. Proto je obraz Slámové v médiích zcela zkreslený.

0/0
16.9.2009 11:23

odnrej.shadow

Re: Omluva redakci iDNES.cz

Jéžíš,tak on to je doopravdy ON!;-D A jak si pěkně s Eichlerem (  :-)  ) notujou,co?;-D;-D

0/0
15.9.2009 20:37

rados100

Tohle si prosím přečtěte, než budete urážet

http://www.cak.cz/files/42/zakon_o_advokacii_v02.doc

0/0
15.9.2009 17:18

Ulrich

Re: Tohle si prosím přečtěte, než budete urážet

Myslím, že to nepomůže. Ti dotyční jsou prostě přízemní, hloupí lidé. Nic číst nebudou a přemýšlet už vůbec ne. Prostě uspokojí svoji iracionální nenávist.

0/0
15.9.2009 17:32

soudce

Re: Tohle si prosím přečtěte, než budete urážet

Vzkaz pro uzivatele: rados100: Ja jsem jen konstatoval pravdu, ze pani advokatka je rasistka, to prosim jestli povazujete za urazku, tak jsme docela odlysny v nazorove situaci. Jinak jsem si precetl zakon o advokacii, na ktery jste me odkazal a znam ho a neni to pro me novota. Je mi jasne, ze je pani advokatka Slamova, nemuze odrict, kdyz dotycni pachatele si ji vybraly k zastupovani pred soudy, nicmene pani advokatka je s nimy uzce a vazebne zpjata. A nyni k soucasbnosti nastvala i policii v souvislosti napadenim Topolanka, ve kterem je pani advokatka opetne zaangazovana.

0/0
15.9.2009 18:03

odnrej.shadow

Re: Tohle si prosím přečtěte, než budete urážet

Tak to vyjmenuji - odlysny,me,pachatele....vybraly.....a je s nimy, ZPJATA!!,soucasbnosti.

Dále mnohé věty nedávají smysl - zákon jste nyní přečetl a on pro Vás není novota? Vy nejste odlišný v názoru,ale v názorové situaci? Paní advokátka je pachateli VAZEBNĚ spjata? Znamená to snad,že ji uvěznili společně s těmi pachateli? A naštvala policii ''K'' současnosti a ne ''V'' současnosti?

Takovými maličkostmi jako je interpunkce se nezabývám.

Tak to shrnu - sloh -čistá PĚT, gramatika PĚT podtržená!

0/0
15.9.2009 20:32

truepapas123

Jaroslave Suchý

..už toho nech, nebo nás tu všechny zabanujou včetně Tebe, rozejděme se jako diskutéři a ne jako howada, co z nedostatku argumentů flušou jedy a urážky....

0/0
15.9.2009 17:17

Tony Fauntana

..bravo

t..ak ty nejsi rozhodně soudce, ale spíše pacient ;-D

0/0
15.9.2009 17:12

soudce

Re: ..bravo

Mas pravdu polopacio a stupido.

0/0
15.9.2009 17:14

kocourek96

No a v rámci přepřehání mandátu je práskne a je to.

0/0
15.9.2009 17:08

PetroleumLampoIdorablo

Jen jestli má dost dlouhé prsty

a jestli umí ukázat tak fajnovou jedničku. Po tom se mi teda bude stýskat. No nic, přežili jsme jeho panování, přežijem i jeho odstoupení.

0/0
15.9.2009 17:08

PetroleumLampoIdorablo

On už věděl minulý týden?

Na rotmistra přímo geniální.

0/0
15.9.2009 17:06

Najdete na iDNES.cz