Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policie obvinila trenéra z Pardubic ze zneužívání dítěte

Pardubická policie obvinila trenéra sportovního oddílu z pohlavního zneužívání. Údajně obtěžoval dítě mladší 15 let, řekla ČTK policejní mluvčí Markéta Janovská. Muž je ve vazbě a hrozí mu až 10 let vězení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

j-hanus

pokračování

Bez kastrace, bez chemických látek, které člověka akorát otupí, udělají z chlapa napůl ženskou a pedofilii stejně, jak správně říkáte, nevyléčí. Právě proto ho s ní holandští experti naopak učí žít, aby nikdy nic neprovedl. Pacienti jsou za ta takovou pomoc vděční a ordinace navštěvují dobrovolně. Pokud je ale chcete chemicky kastrovat, tak sexuologa nikdo dobrovolně nenavštíví.

A kdepak hájím zneužívání? Několikrát jsem tu napsal, že prznitelé by měli být tvrdě trestáni, ale pokud se někdo jenom zúčastní dětských svlékacích her na zvídavé přání dětí, sexuologové soudu navrhují maximálně podmínku a ambulantní terapii, aby v tom děcko kvůli uvěznění nevidělo žádné zlo, snáze se s tím vyrovnalo jako se stejnou hrou s kamarády a nestýskalo se mu. Protože jak se dozvíte z článků, na které jsem výše vložil odkaz, dítěti v tomto případě skutečně mnohem více škodí místní kultura, rodinné prostředí a vyšetřování kauzy. Ale vy chcete trestat bez ohledu na něj, čili vám nejde o jeho ochranu.

0/0
16.8.2009 22:31

j-hanus

Re: pokračování

Text výše patří dolů do diskuse do jednoho delšího vlákna

0/0
16.8.2009 23:38

Bouše

Re: pokračování

Nevím, na základě čeho usuzuješ, že vše se odehrálo na "základě zvídavého přání" toho kluka? Co když měl trenéra za chlapský vzor a jeho pedofilní choutky ho natolik zaskočily, že z toho může mít trauma na celý život? Pokud jde o tvé zpochybňování pohlavního zneužívání, děláš to v celé této diskusi a přitom zcela opomíjíš fakt, že na jedné straně jde o dospělého chlapa, navíc trenéra, který si musí být vědom důsledků svého chování, a na straně druhé o kluka pod 15 let.  

0/0
17.8.2009 9:52

Pan Navratil

Re: pokračování

On mluví celkem obecně. Kdyby se to ovšem odehrávalo v rovině, kterou tu hanus naznačuje, jakkoliv to nepovažuju za přijatelný, protože dospělej nemá prostě hrát jakýkoliv svlíkací hry s děckem, tak by to asi neskončilo obviněním, protože by to nikdo nehlásil, že.

0/0
17.8.2009 10:32

Bouše

Re: pokračování

V daném případě nejde ani o to, co z nás kdo považuje za přijatelné. Ten trenér prostě jednal protizákonně za každých okolností, bez ohledu na to, jestli si ten kluk něco přál, nebo ne.

0/0
17.8.2009 10:37

j-hanus

Re: pokračování

Odpověď pro vás je stejná, jako pro pana Navrátila.

0/0
17.8.2009 10:51

Pan Navratil

Re: pokračování

Denně vidím desítky lidí jednat protizákonně a svět kupodivu stojí, otázka "společenské nebezpečnosti" je docela na místě.

0/0
17.8.2009 12:05

j-hanus

Re: pokračování

Zde ovšem také, protože onanie, dětské experimenty, rodinná nahota a prohlížení aktů, erotiky a sexografie v dětství prospívají budoucímu pohlavnímu životu. A některé aktivity, spíše pedofilů než nepedofilních provinilců, těmto prožitkům skutečně odpovídají a přínos pro budoucí psychosexuální vývoj mají stejný. Navíc dospělý je oproti hůře vychovaným pubescentům a středoškolákům rozumnější, znalejší světa a usedlejší a tudíš mnohem přijatelnějším starším vzorem. Proto současná sexuologie skutečně připouští budoucí toleranci nejmírnějších skutků dnes označovaných za pohlavní zneužívání. Podmínky uvádí Dr. Gieles v přednášce, na kterou jsem tu umístil odkaz. Jen doplním, že před jím uvedeným dvanáctým rokem života probíhají ještě mnohem méně sexuální aktivity, které nikdo nepovažuje za počátek svého pohlavního života, datovaný až na střední školu, nikoli do období školky.

0/0
18.8.2009 21:25

j-hanus

Re: pokračování

Dobrá, tak ať je dotyčný trestán podmínkou, veřejně prospěšnými pracemi apod. A ambulantní terapií holandského typu s minimální recidivou. Ne tak, aby to chlapce děsilo a provinilec se ve vězení a ústavu od mnohem horších delikventů ještě něčemu přiučil. Trest má být nápravný a ne vše ještě zhoršovat.

0/0
17.8.2009 10:37

HankaUl

Divím se, že ještě někdo trénuje mládež

v době ještě  nedávné, když trenér poplácal dítě po zadku, vzal kolem ramen nebo pohladil (ať už jako výraz radosti nad úspěchem nebo ve snaze dítě utěšit při sportovním nezdaru, znám ze sportovní praxe mé dcery) se to bralo jako normální, stejně jako by podobně postupoval na místě trenéra rodič. Dnes je to hned sexuální obtěžování a hrozí nechutně dlouhý trest.  Tolik povzdech více méně obecný (podrobnosti tohoto případu eznám a trenér klidně mohl dítě zneužít  nebo to ale  může být nějaká pomosta ze strany dítka).

0/0
13.8.2009 13:57

j-hanus

Re: Divím se, že ještě někdo trénuje mládež

Přesně! Z takového hysterického zveličování jsou pak děti zbytečně zmatené a šokované, zneužití spatřují i v každém podobném kontaktu s rodinou a cítí se zneuctěné nějakými úchyláky. Přitom při zachování podmínky iniciativy jedině na straně dítěte, pokud u všeho žádá "strejdu", případně jeho opatrovníků, když uvítají pomoc rodinného přítele na návštěvě, aby nešlo o zneužívání vlastní snahou, by popsané kontakty rodinného typu včetně pošťuchování, lechtání, mazlení, koupání nejmenších a dětské vizuálně dotekové zvídavosti třeba při převlékání či sprchování, dospělým ovšem nedovolené a děcku rozmlouvané, mohly být nejpřirozenější a prokazatelně neškodnou alternativou pro takové pedofilní jedince, u nichž se vytvořila silná a hůře zvladatelná tělesná touha. Samozřejmě, že je nesmějí nijak sami vyhledávat a vše musí být dílem spontánnosti a náhody. I motivace k těmto aktivitám, např. u tělesné péče o batole, musí být prioritně stejná, jako u ostatních lidí.

0/0
13.8.2009 21:42

babacek

Re: Divím se, že ještě někdo trénuje mládež

.. jako normální?

Ano mnozí rodiče berou něco jako normální a dítě se pokud je opravdu zneužíváno se rodičům nesvěří a pak se najednou rodiče když dítě dospěje velice diví, že jim to jejich ratolest vmete do tváře a nechce je již nikdy vidět. A to jsem popsal ten lehčí případ neb jsou i případy kdy dítěte na rodičích následně vyřádí.:-(

0/0
14.8.2009 5:35

maagoor22

žádnej pedofil....

... jen nedočkavej ;-D

0/0
13.8.2009 13:42

babacek

...zneužívání dítěte

Jestli pak se bude hájit vžitím pro devianty : Vy tomu nerozumíte.:-/

0/0
13.8.2009 9:31

j-hanus

Re: ...zneužívání dítěte

Kterýpak mezinárodní lékařský manuál používá termín deviace nebo deviant? Od nichž bylo upuštěno již v osmdesátých letech, neboť homoxexualita a "úchylky" se v latentní, částečné nebo úplné formě týkají většiny lidstva, žádná norma tudíž neexistuje a byly proto nahrazeny pojmy parafilie a parafilik?

0/0
13.8.2009 20:32

babacek

Re: ...zneužívání dítěte

Pokud nahlédneš např. sem: http://search.seznam.cz/?q=devianti&sId=RCiI1hQtwpbckdAzOzSz&source=top

Tak zjistíš jak hojně je slovo ,,deviant ´´ hojně používáno.:-)

0/0
14.8.2009 5:30

j-hanus

Re: ...zneužívání dítěte

Ano. Novináři, autory blogů, diskutujícími apod. Čili naprostými laiky. A pokud ho použije např. sexuolog, tak jeho vysvětlení je, že jde o zjednodušující termín pro lékařsky nevzdělanou veřejnost, které je článek určen, aby vůbec pochopila, o čem vlastně píše.

0/0
15.8.2009 0:44

Ing.Rudolf Kitler-prezident ČSSR

Dynamo !!! Dynamo !!!

;-D

0/0
13.8.2009 5:51

Petr_M

Objev:

Ptáte se, který to byl sport? Investigativní žumpa listí z i-dnes objevila, ale nenapsala, že se jednalo o šachový oddíl. Podle dobře informovaného zdroje šáhl obviněný v nestřeženém okamžiku své oběti na bílýho pindíka.

0/0
13.8.2009 0:53

09sofie

Re: Objev:

a schvalne pises,na bilyho,co?   ;-)

0/0
13.8.2009 0:57

gevi

Proto někteří

"nadšenci" pracují s mládeží. Jedno, jestli jako trenéři nebo vedoucí různých zájmových aktivit. Moc špatné je, když se jedná o vztahy heterosexuální a tragedie pro dítě je, když jde o homosexuální obtěžování. Trest v nejvyšší možné úrovni! 

0/0
12.8.2009 20:38

j-hanus

Mýlíte se!

Vztahy hetero i homosexuální se u většiny pedofilů, kteří jsou skutečně nejlepšími kantory a vedoucími, protože jako platonicky zamilovaní rozumí duši dítěte, obejdou bez zneužití. Tehdy se rozhodně o nic špatného nejedná a pokud jde přeci jen o zneužívání, u chlapců je co do následků dokonce méně závažné. Avšak je-li pachatelem opravdu pedofil (max.v 10 % kauz), nedochází k sexu, nýbrž pouze k nahotě a dotekům. Pak je největší tragédií vaše a celospolečenské zveličování, jelikož desetkrát silnější vliv na vznik traumatu, než samotný styk, mají kulturní a rodinné prostředí i vyšetřování.

Přesně takto jsem si v dětství hrál se dvěma kamarády, aniž by mne to poškodilo. Kdyby klukovi doma řekli totéž a s trenérem si promluvili za jeho zády s tím, že jestliže nepůjde k sexuologovi, tak kontaktují policii, hoch by obě situace bral stejně a žádné trauma by neutrpěl. Jako šestileté dívky vystavené u jistého indického kmene rituální souloži, neb je jim také prezentována jako cosi neškodného.

0/0
12.8.2009 22:12

09sofie

Re: Mýlíte se!

nemyslis vazne toto,snad   Rv

0/0
12.8.2009 23:59

j-hanus

Re: Mýlíte se!

Znáte závěr filmu Účastníci zájezdu? Skutečně si myslíte, že je hrozným traumatizujícím przněním, pokud středoškolačka dovolí puberťákovi sáhnout jí na prsa, aby se přesvědčil, že není gay? Případně jestliže se "strejda" nechá zvědavými holčičkami přemluvit k ukázce svého přirození, protože ho už stejně před tím několikrát přišly okukovat, když se šel za roh vyčůrat a doma občas vidí nahého tátu nebo na sousední pláži nudisty? O takových jevech tu píši, nikoli o znásilnění dítěte apod. A podle statistik nejméně polovina tzv. zneužití v čemsi obdobném včetně vzájemných vůči dospělému zvídavých a pro mladšího příjemných doteků opravdu spočívá! Pro senzacechtivá masmédia jsou ovšem tyto kauzy nezajímavé a navíc dítě se s něčím takovým sotva svěří, aby nepřišlo o oblíbený starší vzor a samo nemělo průšvih, jelikož porušilo zákaz. To však brání objektivnímu zkoumání laickou i odbornou veřejností!

0/0
13.8.2009 21:55

peggy.66

Re: Mýlíte se!

Ježiši tohle může napsat jen těžkej pedofil, nebo úchyl podobného ražení. To si děláš srandu ne? Měl by ses léčit.

0/0
13.8.2009 8:24

j-hanus

Re: Mýlíte se!

Ne. Tohle říkají odborníci. Například sexuologové. V nejmírnějších kauzách dětem nejvíce škodí společnost. Totéž platí také o zákazech náhradní a neškodné pedofilní ventilace, např. prostřednictvím pirátsky získané a autory poškozující, případně digitálně animované dětské pornografie, jaké v zákoně nejsou nijak definovány. Ve vedení k alternativnímu vybíjení totiž spočívá ta vaše léčba. Protože pedofil logicky odmítne "léky", které oslabují intelekt nebo vedle sníženého puzení způsobují růst prsou a zženštilost. Jenže takto lékař nemá co jiného nabídnout, pedofilové se ordinacím vyhýbají, zvláště když terapii proplácí pojišťovna a může tak dojít k prozrazení nenávistnému davu a to malé procento provinilců v celé pedofilní komunitě před léčbou nařízenou utíká do zahraničí. To vy byste se měl/-a léčit, než z xenofobie, předsudků a krajně zjednodušeného uvažování způsobíte závažné následky. Ale pochybuji, že existuje terapie, která člověka naučí přemýšlet v souvislostech.

0/0
13.8.2009 20:29

Bouše

Re: Mýlíte se!

Jak můžeš srovnávat zřejmě neškodné "hrátky" se stejně starými kamarády a zneužívání dítěte dospělou osobou, které bylo dítě navíc svěřeno do péče? 8-o :-/ Rv

0/0
13.8.2009 8:59

j-hanus

Re: Mýlíte se!

Protože naprosto tytéž hrátky s dospělým při zachování všech aspektů včetně formy vztahu jsou samy o sobě také neškodné. Ono mladšímu sourozenci ublíží, když si takto hraje se starším, jemuž byl v nepřítomnosti rodičů svěřen do péče? Případně menšímu spolužákovi, když ten vyššího věku jednoho dne dosáhne patnácti let? Den před tím je vše v nejlepším pořádku a jakmile puberťák obdrží dort s patnácti svíčkami, u mladšího ihned následuje trauma? Ve skutečnosti jestliže je provinilcem pravý pedofil, tak se svou povahou i sexualitou tomu pubescentovi velmi blíží, jelikož tito lidé bývají velice infantilní. Což je také jeden z důvodů, proč si s dětmi tak rozumějí a mají nejlepší předpoklady pro práci s nimi. Zvláště, když drtivé většiny se tzv. zneužívání po celý život vůbec netýká. Ale pokud něčím v dětství již od školky běžným neublíží puberťák, tak absolutně tímtéž nemohou ani oni, věk nehraje roli. Nebo jste snad někdy četl-a, že něco takového, ne prznění proti vůli oběti, uškodilo?

0/0
13.8.2009 20:51

j-hanus

Re: Mýlíte se!

Navíc těžko může být zneužíváním cosi, co chtěli oba, odpovídá věku mladšího z partnerů a starší jím vůči němu vyjadřuje lásku a snahu potěšit ho, nikoli degradaci na sexuální objekt. Nebo je snad zneužíváním milostný poměr mezi dvěma děcky či dospělými?

Opravdové zneužití, jako nechtěné a nelibé, případně příliš předčasné praktiky při nevědomí, jak se bránit, je však jeden z nejzávažnějších zločinů a měl by být trestán co nejpřísněji. Zatímco u obdoby dětských her sexuologové coby soudní znalci soudu opravdu navrhují maximálně podmínku a ambulantní terapii, aby dítko v prožitku nevidělo zlo, nýbrž shodu s neškodnými dětskými experimenty a nestýskalo se mu. Ovšem společnosti o blaho dítěte nejde, důležitější je pro ni ochrana jakýchsi pochybných mravů. Vždyť děcka jsou stejně neposlušní spratci, tak co? Měla říci Ne!, jak jim nakázali doma, tak jim to patří! Asi tak nějak zřejmě "uvažují" lidské zrůdy, které se vyžívají v očerňování a zavírání druhých a děti zbytečně šokují.

0/0
15.8.2009 1:42

Bouše

Re: Mýlíte se!

Jak můžeš proboha vědět, jak to na toho kluka působilo? Co když měl trenéra za chlapský vzor a jeho pedofilní choutky ho natolik zaskočily, že z toho může mít trauma na celý život? Pokud jde o tvé zpochybňování pohlavního zneužívání, to doufám nemyslíš vážně. Na jedné straně dospělý chlap, navíc trenér, který si musí být vědom důsledků svého chování a na druhé straně kluk pod 15 let. :-P  

0/0
17.8.2009 9:39

j-hanus

Re: Mýlíte se!

Tak si přečtěte odkazy, které jsem umístil do jednoho příspěvku. Pak teprve něco pište, protože tím zveličováním všichni chlapce jen šokujete, pokud to zde čte. Hodně mu vykládejte, jak to bylo zlé, aby to tak skutečně cítil! Již nejméně osm let se ví o vlivu společnosti, která však před tím zatvrzele zavírá oči, aby nemusela zjistit své vlastní chyby.

0/0
17.8.2009 10:34

babacek

Mýlíš se !!!

...obejdou bez zneužití. NEOBEJDOU!

0/0
13.8.2009 9:36

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

Kolik pedofilů znáte, že o nich píšete tak "fundovaně"? Žádného nebo jen pachatele prznění z Novy a Blesku? Omyl. Znáte jich spoustu. Svěřujete jim své nebo vámi hlídané děti, obdivujete, jak se jim dokáží věnovat a dokonce jste četl/-a jejich knihy. Alenku v Říši divů totiž napsal rovněž pedofil, jménem Lewis Carroll. Není fakt, že to na nich nikdo nepozná, způsoben právě tím, že většina dítě nikdy nezneužije a pouze 3 - 10 % případů zneužití má na svědomí pedofil? Bulvár vám objektivní informace neposkytne, pro masmédia tohoto typu je pojem pedofilie totožný s termínem pohlavní zneužívání, každého pachatele automaticky označují za pedofila a tím mladé, v sexualitě dosud tápající pedofily v podstatě inspirují namísto sdělení o převaze kladných vzorů stejného zaměření. Svými výplody se k nim ale přidáváte! Pokud vám to nevadí, tak vám nejde o ochranu dětí, nýbrž jste obyčejný rasista. Vlastně chcete, aby porušovali zákony, protože Židy a Romy již nelze legálně očerňovat.

0/0
13.8.2009 21:03

babacek

Re: Mýlíš se !!!

Tak to je pro mě novinka, když jsem proti zneužívání dětí tak jsem rasista.;-D

Dej mokrej hadr na čelo, i když bych ti raději doporučil cestu na Sibiř, ne abys tam zůstal ve vyhnanství, ale aby sis zchladil svojí horkou hlavu a svého ´´ pedofilního ´´ pindíka!Rv

0/0
14.8.2009 5:40

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

Ne, rasista jste kvůli napadání pedofilů jen pro jejich orientaci, neboť proti skutečnému zneužívání, nikoli jen domnělému, jsou především oni sami. Různí prznitelé, bulvárem nesmyslně ihned označovaní za jedny z nich, jim kazí pověst a ničí ty, které oni nade vše milují. Mnohý pedofil dokonce nesouhlasí ani s oběma chtěnou pouhou hrou na doktora a erotický vztah schvaluje jedině s dospělými, názory konkrétní pedofilní osoby záleží na rozvinutosti pedofilie, výchově (třeba náboženské zakazující předmanželský styk) a síle pohlavního puzení.

Jasně píšete, že pedofilové se bez zneužívání neobejdou, což je v drtivé většině případů totální lež. Šíříte tedy nenávist a v podstatě nabádáte k násilí vůči skupině obyvatel. Inspirujete pedofilní mladíky k sexuálním aktivitám s dětmi, čímž podporujete trestnou činnost a chováte se přesně jako extrémisté vůči Romům. Tak nevím, kdo tu potřebuje zchladit hlavu. Kvůli pár znásilněním ženy také nenávidíte veškeré muže? Nebo zde mozek používáte?

0/0
15.8.2009 1:08

babacek

Re: Mýlíš se !!!

No vy asi víte více jak vyšetřovatelé kteří se tímto zabývají a víc jak sexuologové, nebude to tím, že hájíte zájem zneužívání? Ona většina pedefolů žije v tzv. hetero svazku manželském a jsou schopni své děti půjčovat jinému pedofilnímu páru a na oplátku přijímat děti jejich.Rv Nikdy mě nešlo na rozum jak je možné, že se může kontaktovat tolik lidských prasat vy jste mě část již objasnil. Blicí smajlík!;-€

0/0
15.8.2009 5:37

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

Vše mám právě od sexuologů. A vyšetřovatele zajímá jen vina či nevina, okolnosti ignorují. I kdyby hoch byl manipulován k souhlasu, přesně totéž se opět děje mezi dětmi. Dítě chce vidět rozkrok druhého, samo se však svléknout zdráhá, aniž by mu to ale ublížilo. O nucení a jiném jednání vyloženě proti vůli kluka masmédia neinformovala, čili skutečně žádná obdoba obtěžování či znásilnění dospělé osoby. Sexuologie, věda a statistiky uvádějí, že tyto mírné nepenetrační praktiky škodí minimálně a zmiňují i záporný vliv okolí na psychiku kontaktovaného děcka.

Tu kravinu o vzájemném poskytování dětí mezi pedofily máte ze své hlavy nebo od jiného fantasty? Když většina z nich nezneužije, tak asi ani "půjčené" dítě, ne? Opravdu akorát pedofilní mládeži znemožňujete zjištění, že s pedofilií lze žít i v souladu s legislativou a tudíž hledání informací o tom, jak se s ní vyrovnali ostatní. A děláte vše pro to, aby chlapec byl v šoku. Pak kdo je tu prase. Ještě, že nad sebou aspoň zvracíte!

0/0
15.8.2009 20:49

babacek

Re: Mýlíš se !!!

´´ Vše mám právě od sexuologů. ´´

Prdičky naší babičky, dál ani nečtu.Rv

0/0
16.8.2009 6:33

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

Aha, tak prdličky? A následující články a přednášky odborníků jsou co? Náhodný shluk písmen, jak někdo spal na klávesnici? Vše si přečtěte celé.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Pedofilie , http://cs.wikipedia.org/wiki/Parafilie , http://zpravy.idnes.cz/ma-pedofil-pravo-blogovat-na-idnes-cz-dvh-/domaci.asp?c=A090205_143745_domaci_nel (hlavně šedý rámeček ve středu), http://www.rodina.cz/clanek801.htm (zde MUDr. Weiss mluví o silnějším vlivu místní kultury a vyšetřování na vznik traumatu), http://kasz.sweb.cz/pf03/pomoc.htm (hlavně pasáž Doplňky a informace k přednášce zhruba v poslední třetině textu, zde se hovoří o vlivu rodinného prostředí a budoucí toleranci mírných praktik)

 

0/0
16.8.2009 23:36

babacek

Re: Mýlíš se !!!

No je se těmi úvahami utěšuj, doufám, že tě to jednou potká kdy budeš oplakávat své dítě zabité podobným hnusem. Pak možná procitneš z toho optimistického snu!;-€

0/0
17.8.2009 6:33

Pan Navratil

Re: Mýlíš se !!!

Být latentním pedofilem je těžké, viď babacku? To, co jsi napsal, tě řadí na úroveň nedovivynutých sexuálních sadistických vrahů, víš o tom?

0/0
17.8.2009 10:25

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

Přesně, na pedofilii a jiné parafilie nejvíce nadávají tací, kteří sami nějakou skrývají ve svém nitru. A tak se jí bojí, že cítí potřebu jejího odsuzování, aby si dokázali, jak jsou normální. Dokonce ji dokáží vytěsnit do podvědomí, jenomže právě to je nejhorší způsob, jak s ní naložit, poněvadž pozdějšímu procitnutí nepředchází žádná sebevýuka, jak s ní žít bez ubližování ostatním. Ani neškodné vybíjení třeba pomocí vizuálních materiálů. Právě takoví pak páchají ty nejhorší zločiny.

0/0
17.8.2009 10:56

babacek

Re: Mýlíš se !!!

Na to mám ženy až ve velké úctě, tahle diagnóza spíše sedí na zapšklého ex kantora který ví, že mu ujel vlak. Rv

0/0
17.8.2009 13:48

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

Vždyť každého chcete hned kastrovat jen proto, že dítěti na jeho zvídavé přání ukázal penis! To by muselo postihnout tak 90 % otců, viděných potomky třeba ve vaně. A zneužívání i traumata vyloženě podporujete. Vy se v tom doslova vyžíváte, jako by vám dělalo dobře, že se dětem děje něco špatného v uvozovkách i bez a vy se tak máte nad kým pohoršovat. To je sadismus jak vyšitý!

A co ta vaše averze vůči pedofilii, typická právě pro latentní parafiliky? Na gaye nejvíce nadávají příslušníci holých a dutých lebek, ovšem sami tráví mnohem více času v chlapské partě v hospodě a ve rvačkách, stejně jako u akčních filmů plných svalnatých hrdinů, než doma se svou přítelkyní. V NSDAP dokonce existovalo homosexuální křídlo.

A když jsme u těch gayů, proč by se dětské hrátky měly odehrávat jen s opačným pohlavím? Snad kromě dalších zde vámi uvedených nesmyslů ke všemu nevěříte ještě tomu, že homosexualita vzniká na základě zkušenosti, nikoli vrozenosti, prokázané odlišností hypotalamu?

0/0
18.8.2009 21:55

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

Děti przní, znásilňují nebo vraždí heterosexuálové, sadisté a podobní. Pedofilové se nanejvýš zúčastní dětské hry na doktora, ale většinou ani to ne. Takže u dětí, které mám rád, se spíše bojím takových, jako vy.

0/0
17.8.2009 10:39

babacek

Re: Mýlíš se !!!

Jo tak to co pedofil Novák provedl Jakoubkovi byla jen hra na dětského doktora? Tak to jdi povídat jeho otci a Jakoubkovi a jeho matce na hřbitov!

Ano, že zabíjí i hetero a sadisté s tím souhlasím.

A i kdyby to byly jen hrátky tak to většinou deformuje přirozený dětský vývoj.

Na doktora ať si hrají děti stejného věku a odlišného pohlaví. R^

0/0
17.8.2009 13:55

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

A jak víte, že Novák je pedofil? Píšu o něm výše, mimochodem, což odmítáte číst, stejně jako ty články, kde vám má slova nepřímo potvrzují Weiss s Brzkem. Z novin a televize? Páni, to je informační zdroj! 90 % zneužití spáchá nepedofil, ale každý pachatel je pro ně automaticky pedofilní. A s Novákem je to stejné. Čistý pedofil bez příměsi např. sadismu obvykle nic takového neprovede, to vám řekne každý sexuolog, ovšem vám je to naprosto jasné, třebaže se nikde neobjevila diagnóza. Ta je totiž lékařským tajemstvím a často se ani neuvádí. Sadista mnohdy děti vyhledává proto, že se mu hůře ubrání, homosexuál třeba pro dlouhodobou neschopnost navázat vztah ve své věkové kategorii. Ale i kdyby pedofilem byl, opět tu na příkladu zcela netypického jedince paušalizujete pedofilní povahu a chování.

A že dětské hrátky za účasti pedofila většinou deformují přirozený dětský vývoj? Právě tyto hrátky ho podporují! A zneužití zanechají následky jen ve 25 %, ovšem veškerých případů včetně znásilnění!

0/0
18.8.2009 21:44

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

A tím kontaktováním pedofilů myslíte co? "Organizované pedofilní sítě" kolem dět. pornografie? Sakra, málem jsem si smíchy rozbil čelo o stůl - nic takového neexistuje!

Buď někdo na net dá staré záběry zdarma, které se vyměňují v přidruženém diskusním fóru, což snižuje zájem o novou tvorbu, nebo policie tyto zcela náhodné skupiny rozbíjí, čímž zisky pornografů jen kvetou. Poněvadž zájemci, znovu neorganizovaně, navštěvují jen stránky, kde ještě nevisí upozornění na policejní monitoring, které na odhalené weby nechali umístit stupidní politici. Tímto pronásledováním mizí možnosti náhradního vybití onanií i motivace některých ke zdrženlivosti, když stejně mohou být trestáni už i za obrázky.

Ale spotřebitel většinou pedofil není. Je prostě zvědavý, unuděný běžným sexem atd. Pedofilům stačí rodinné nudistické snímky a stýkají se spíše pomocí hnutí, politických stran, skupinové terapie u sexuologa... Ty jim dovolují radit si, jak nezneužívat.

Takže nevím, proč vám to sdružování vadí.

0/0
15.8.2009 21:35

babacek

Re: Mýlíš se !!!

Aha oni ty stovky (dnes již jsou to spíše tisíce ) zatčených a rozbitých sítí pedofilů jsou jen fikcí.

Najdi si na diskusi sobě rovné, mě zneužívání dětí nemotivuje tak jako nejspíše tebe, ale naopak !

Hájit tohle svinstvo nemůže nikdo jiný jak stejná ´´ zrůda!´´

Terapie by mě nevadily pokud by končily kastrací. Vrah Jakuba také podstoupil terapii a kdyby si ten terapeut přiznal, že je to stejně k ničemu mohl Jakub dnes žít a užívat si dětství.;-€

0/0
16.8.2009 6:47

j-hanus

Re: Mýlíš se !!!

Ano, fikcí novinářů, protože nechápete ani základní informaci, že jde o náhodná uskupení většinou nepedofilních uživatelů. Žádné organizované, natož pedofilní a ještě ke všemu sítě to nejsou. Asi vám nevadí ani to, že policie, aby chytla posledního pirátského konzumenta, klidně nechá dítě komerčně zneužívat několik měsíců, třebaže o výrobcích a oběti dávno ví.

A přece tu jsem s někým rovným prznitelů, vždyť 90 % jich spáchá nepedofil, čili někdo, jako vy. Když většina pedofilů naopak nic neprovede, heterosexualita je mnohem nebezpečnější, než pedofilie, nemyslíte? Jestli tedy chcete preventivně kastrovat, stoupnete si do řady u špalku jako první, jako zářný příklad? Jak můžete zrůdami nazývat pedofily, když jsou u dětí nejoblíbenějšími z dospělých? Také vás vychovávali a vy takhle? Tomu říkám vděk!

Kdyby se u nás používala holandská terapie, Jakub mohl žít! Čili výuka vybíjet si to, třeba právě dět.pornem.Ta má v Nizozemí nulovou recidivu, kdežto naše "léčba" jak tu píšu odrazuje. 

0/0
16.8.2009 22:21

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.