Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vyhodíme vás do vzduchu, hrozí extremisté v Severním Irsku menšinám

Muslimové, Poláci a Indové žijící v Ulsteru v Severním Irsku dostali od místních protestantských extremistů hrozby smrtí. Tvrdí to Severoirská rada pro etnické menšiny, která se zasazuje za respektování práv etnických menšin v této provincii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pepe1212

Hlavne, ze UK pdporila samostatnost Kosova.

teraz sa im moze stat, ze o 20 rokov tam nejaka indska stvrt vyhlasi nezavislost.;-D;-D;-D

0/0
10.7.2009 12:40

pm22

Re: Hlavne, ze UK pdporila samostatnost Kosova.

Ty staty, co okmazite uznaly Kosovo - to jejich politici potrebovali hlasy muslimu. V Britanii jich je pres 6 milionu a pribyvaji a mnozi se jako mysi.

0/0
10.7.2009 18:52

inters

Ani se jim nedivím

už jich mají také plné zuby, tak jako my těch, jejichž název se nesmí vyslovit !!

0/0
10.7.2009 11:10

Dědeček Vševěd

Rumuni

nedávno jsem viděl na TV Discovery dokument o Rumunech ve Velké Británii. Velice velká část Rumunů se zde "živí" kapesnímu krádežemi ....

0/0
10.7.2009 9:25

kevorkian

Kdepak asi udělali souzi multikulturalisté chybu..

nějak se nám ten tavící kotlík ras, etnik, náboženství a kultur přehřívá... Aby to nebouchlo.. :-P

0/0
10.7.2009 8:14

DickLarge

Šmejdi!!!!!

Doufám, že jim Kanada zavede víza!!!!;-O;-€;-O;-€;-O;-€

0/0
10.7.2009 7:45

Radio Jerevan pořád ve střehu

Protestanští Irové jsou ve skutečnosti cizinci v Irsku

Přes youtube jsem se bavil s Iry, co si myslí o vyhánění Romů ze Sev. Irska. Katolčtí Irové (tedy pravověrní Irové) by nejraději vyhnali protestanské Iry (rozuměj Angličany);-D 

Kdo vlastně brání sjednocení ostrova? Angličané, Indové, Pakistánci či Poláci? Odpověd je jednoduchá: Angličané!! Takže, pokud by Irové z Irska někoho chtěli vyhnat, tak jsou to přávě ti protestnaští Irové;-)

0/0
10.7.2009 6:47

tse tse

Re: Protestanští Irové jsou ve skutečnosti cizinci v Irsku

ano mas pravdu a hned pak cizince..  mladi imigranti to nemaji v Irskych (mluvim o ne Ulsterskych provinciich) skolach zrovna take lehke, stavaji se mnohdy tercem utoku a naschvalu. Irsko je mala zeme s jeste mensim poctem obyvatel a zrejme zacinaji mit strach o svou budoucnost. Stacilo by totiz poslat jedno 'mensi' mesto Indu do Irska a vaha narodu by se ihned obratila..  :-/

0/0
10.7.2009 8:47

rabín Šiml z Krakova

Re: Protestanští Irové jsou ve skutečnosti cizinci v Irsku

Přesně ;-DR^

0/0
10.7.2009 12:21

nekronomicon

Souhlasím a držím palce

R^

0/0
10.7.2009 6:40

Kakarel

Iři!

Vy rasisti, nechte si je tam! Vyhlašme válku i Irům, nejen Kanadě! NATO? na ně!

0/0
10.7.2009 0:01

Bůh

Nemohla by si CR

par tech "extremistu" najmout na vysvetleni urcitym skupinam, ze jsou nezadouci?

0/0
9.7.2009 23:06

65c02

V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

stále takové docela drsné mezi-etnické a mezi-národnostní problémy, zatímco v USA, kde žije ještě daleko větší eměs různých národností a etnik.... je v tomto směru stále celkem klid. Sice je tam občas také dusno, ale v mnohem menším měřítku než v Evropě a v podstatě jsou tam všichni jedna velká rodina....:-P

.

Jak je tohle možné? Čím je to způsobeno? Proč v USA to jde zatímco v EU zjevně nikoliv?8-o

0/0
9.7.2009 22:00

crvena.zvezda

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

protoze v USA uz je bilej pracujici heterosexual v mensine tak si nedovoli vyskakovat zatimco v Evrope jeste par lidi veri, ze se da zabranit tomu aby to tu dopadlo stejne?

0/0
9.7.2009 22:04

zdeseny obcan

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

To by jste koukal jak v Americe ziji etnika dusledne oddelene. To ze se tam nevalci je proto ze az doposud USA prosperovaly tak ze slo zacpat lidem hubu.

0/0
9.7.2009 22:59

pes Muki

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

spise podle prijmu.

0/0
10.7.2009 0:42

3797

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

Vysledek porad stejny.

0/0
10.7.2009 2:18

pm22

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

V Kanade v postate je to to same. Jsou ve velkych mestech Chinatown-y, jsou ulice nacpane Italy, Spanely, Portugalci, jsou mesta ktera jsou napul indicka, jsou ctvrti plne cernochu, kte se casto strili, jaksi v v ramci valek grogovych gangu. A ted se hrnou z jizni Ameriky. Mexikani asi cernochy v tech drogach prevalcuji a seberou jim rolsy a velke mercedesy s tamvymi skly. Muslimaci si stavi sve kostely, Hindove, coz je to same jako islam se take houfuji. V budoucnu bude zajimave, kdo s kym a proti komu. protoze rasova a nebozenska nesnasenlivost je fenomenem tohoto stoleti.

Kanadska vlada ma akorat absolutne spatne imigracni zakony Ale protoze uz je na dulezitych postech fura barevnych, nikdo uz to asi nenapravi. je pozde. Jako vlstne vsude.

Snad Irove ukazi cestu :):):);-ORv

0/0
10.7.2009 18:50

_-1-_

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

Možná to bude tím, že v Evropě existují státy přibližně ve stejných hranicích a se stejnými obyvateli a se stejnými zvyky a stejnou kulturou již několik století. Změny, které jsou v drtivé většině případů nepřínosné, nejsou vítány.

........ V USA se před "několika desítkami let" střetly desítky různých civilizací s různými zvyky a nezbylo jim nic jiného, než se spolu naučit žít. Všichni tam byli přistěhovalci a nikdo z nich si na tuto zem nemohl dělat prvotní nárok. Vybudovali ji všichni společně.

0/0
9.7.2009 23:12

cartouche

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

USA je imigrantská země, která vznikla před 200 lety na zelené louce. Nemá tudíž tak dlouhou historii, aby kdokoli z imigrantů mohl tvrdit, že na ni má právo víc než jiný imigrant. Její dosavadní stabilita vyplývá z toho, že imigranti byli rasově - a do značné míry i nábožensky - homogenní (dobré dvě třetiny amerických bělochů pocházejí z protestantské - a germánské - Británie, Skandinávie a německých zemí). Imigrace byla důsledně kontrolována a každá evropská země měla stanovené kvóty přistěhovalců. To mělo zabránit tomu, aby se některá etnika v USA početně nekumulovala a nechtěla si žít "po svém". Toto riziko však bylo už tak sníženo faktem, že se jedná o rozlohou obrovskou zemi. Vlastně jediným případem, kdy tato imigrační politika nebezpečně "ujela", byl mafiemi organizovaný import Italů ve 20. letech, který se okamžitě projevil bujením zločinnosti. 

0/0
10.7.2009 0:53

cartouche

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

Pokud jste se naučil anglicky, už jste se prakticky nijak nelišil od svých sousedů z jiných končin Evropy a stal jste se prostě Američanem. 

Změna ovšem přišla v roce 1965 s tzv. Immigration and Nationality Act, který zrušil výše zmíněné kvóty. Současně se pod vlivem rozbujelého levicového hnutí prosadil názor, že nezáleží na rasovém a kulturním původu imigrantů, a pokud se sebou vyšli Němec, Ir a Polák, můžou dohromady žít ve šťastné multikulturní vesničce Němec, Kambodžan a Bengálec.

To bohužel není pravda; rasové - a často i diametrálně odlišné kulturní - rozdíly jsou totiž nepřekonatelné, a narušují kohezi společnosti. Od roku 1965 se USA postupně balkanizují, a tento proces zatím není tak výrazný jako v Evropě jen díky vysokému počtu populace a obrovské zeměpisné rozloze. I výše zmíněný fakt, že nikdo z imigrantů si vlastně na tuto zemi nemůže činit tisíciletý nárok (jako národy v Evropě), oslabuje národnostní třenice.

0/0
10.7.2009 1:03

cartouche

Re: V této souvislosti nechápu jak to, že v Evropě jsou

Tak to ale nepůjde donekonečna; jde jen o čísla. Vždyť i soužití bělochů a černochů, kteří jsou v Americe společně už od 17. století, je vyloženě očistcem. Právě z důvodu dlouhé historické koexistence ale nikdo seriózně neuvažuje o rozdělení USA na černošskou a bělošskou část.

Jiné je to s rychle se množícími Hispánci, kteří si nárokují celý jihozápad USA a některé jejich extrémní skupiny už mají v hlavě plán na hispánský velestát Aztlan, rozkládající se od Kalifornie po Texas. Desetitisíce hispánských ilegálů už dnes drze pochodují americkými městy s transparenty "Gringové, jděte domů!" Že tohle nemůže skončit happyendem, to je snad každému rozumnému člověku jasné. Kromě černochů a Hispánců zatím v USA neexistuje jiná tak početně silná komunita, ale při současném tempu 1 milion emigrantů ročně už začnou brzy vystrkovat růžky Číňani, muslimové a spol. Tohle neskončí dobře. USA čeká v budoucnosti rozpad na etnicky rozhašteřené enklávy.

0/0
10.7.2009 1:14

ruzovy.svetr

Možné je to velmi jednoduše - amerika je (stále dost) velká

a tak se bílí stěhují dále a dále od černých center měst. V evropě toto možné není lidé tu žijí víc pohromadě, není tu tolik místa, ani výstavba domů neprobíhá tak rychle (a tak nekvalitně) jako v usa.  Ale utíkat od problému se ukazuje jako špatné řešení.

0/0
10.7.2009 7:54

crvena.zvezda

Poslal bych to vyresit

Kocaba

0/0
9.7.2009 21:39

Ledovec

Re: Poslal bych to vyresit

toho by tam zmlátili rovnou na letišti ;-D

0/0
10.7.2009 4:55

_-1-_

Kdyby se k této otázce udělalo referendum, tak

by se možná zjistilo, že "extremisté" jsou vlastně většinová společnost. ..... a né jen v Irsku. Lidé začínají mít nepřizpůsobivých příživníků plné zuby. A jestli to politici nezačnou racionálně řešit bez ohledů na nařčení z rasizmu, tak jednou dojde k občanským válkám. :-/

0/0
9.7.2009 21:39

Vileric

Re: Kdyby se k této otázce udělalo referendum, tak

k tomu to stejně spěje , v blízké budoucnosti potyčky a šarvátky mezi evropany a přistěhovalci přerostou ve válku a celá eu zkolabuje !bude to jen výsledek pokrytecké politiky , kterou propagují tzv. politici kterým jde jen o koryta a ne o vlastní lidi !!

0/0
9.7.2009 21:43

crvena.zvezda

Re: Kdyby se k této otázce udělalo referendum, tak

krome politiku se nesmi zapominat na vsechny ty prispevkovy organizace, ktery veci skodej a tyjou v nich podobny paraziti, kterejch se zastavaj.

0/0
9.7.2009 21:47

_-1-_

Re: Kdyby se k této otázce udělalo referendum, tak

Tyto organizace existují jen proto, že jim politici financují provozní náklady. Samozřejmě z našich daní. Rv

0/0
9.7.2009 21:52

Merlin2

K občanské válce dojde

to už nejde otočit.

0/0
9.7.2009 21:48

EWCZ+

Ale jak je vidno,

na ty Rumoromy to zabralo a uz jsou pryc....

0/0
9.7.2009 21:37

ctenar1970

Re: Ale jak je vidno,

nyni na rade bili cikani-Polaci-a Cesi ,jestlize tam  jsou.Co je na tom dobreho ?

0/0
9.7.2009 23:29

ten.jenz.bloudi.svetem4@seznam.c

Asi myslí tento článek.

http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/local-national/romanians-return-to-their-homeland-following-attacks-14354086.html :-)

0/0
9.7.2009 21:37

ten.jenz.bloudi.svetem4@seznam.c

Re: Asi myslí tento článek.

http://www.belfasttelegraph.co.uk/search/index.jsp :-)

0/0
9.7.2009 21:43

kunta_kinte

asi se jim moc nelibi

se multikulti obohacovat.

0/0
9.7.2009 21:36

Vileric

copak ?

teď určitě zavede kanada víza i pro sev. irsko ;-D

0/0
9.7.2009 21:34

zakladna2

Hm

a proto se plno Čechů z Irska vrací. Jsou  to rasisti a dobře dělají. Všechno se dá vyrobit, jen né země. Nám ji židle, jako je Kalousek a Sobotka rozprodají.VV

0/0
9.7.2009 21:31

ctenar1970

Re: Hm

Ani bila plet tem Cechum nepomuze?

0/0
9.7.2009 23:32

badongo

.

pozdě hoši - prevenci jste propásli - teď už budete sklízet co jste zaseli Rv - muslimi a indové za chvíli budou imigrovat i do Grónska a na Falklandy Rv

0/0
9.7.2009 21:27

badongo

Re: .

málem jsem zapomněl na Špicberky Rv

0/0
9.7.2009 21:28

fhf

A je to tady...

Globalisti si nedají poradit a máme tu výsledky kterým se soudný člověk nemůže divit;-(

0/0
9.7.2009 21:27

Najdete na iDNES.cz