Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Web Národní strany napadli recesisté, propagují práva menšin a evropské království

Internetové stránky nacionalistické Národní strany se staly terčem podobného útoku jako před týdnem web ČSSD. Recesisté jim vnutili "nový program", podle něhož radikálové začínají propagovat multikulturalismus, podporu menšin, partnerství homosexuálů a dokonce vytvoření evropského království.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pecis81

odvážné

Myslím, že dcera mluvčího strany to umí lépe s baseballovou pálkou a rasistickým slovníkem, než s editací html kódů. Až jim tu stránku někdo opravdu hackne, tak tenhle mluvčí to prohlásí za podíl své dcery, která se chtěla jen zdokonalit ;-D.

0/0
1.6.2009 11:11

doubler

snadně

Co přesně?

To že iDnes používá tendenční nadpisy? - k tomu mi stačí porovnat blesk a zdejší homepage

Nebo to, že obvykle se používá, v souvislosti s politickou stránkou, slovo "hacker"? Nahoře je kouzelné políčko, to Vám umožní vyhledat i historii, zde je příklad:

Hackerský útok na stránky sociální demokracie. (zdroj, fulltext těchto stránek)

0/0
1.6.2009 7:40

Nezničitelné Monstrum Reloaded

Národní strana

je ministerstvem vnitra pěstovaná stranička pro kontrolu těch blbečků, co do ní nalezou...

0/0
31.5.2009 22:22

edelcacao

Výborně

Každá pozornost médií je více než vítaná:-PR^

0/0
31.5.2009 21:15

rbursik

Re: Výborně

když budeš smolit uprostřed Václáváku taky si zasloužíš pozornost, ale asi to nikoho zajímat nebude, když budeš skátat z Nuseláku či Petřina, taky to bude zajímavé pro někoho. edelCacaocníku nechctee být jiným kompostem ať tedy něco z vás zůstane?

Radim Buršík

0/0
1.6.2009 7:42

Jack777

...

Dobrá práce :-)

0/0
31.5.2009 21:04

kunta_kinte - obet rude cenzury

hehe

Nedavno se mi pri prohlizeni webu NS zobrazil banner propagujici SSO ;-D v praci mam print. At zije vymenna reklama :-P

BTW multikulturalismus je nesmysl a svinstvo :-©

0/0
31.5.2009 17:07

rbursik

pro všechny nácky je 21 století

myslím nezaměstnaní náckové jsou  přítěží naší společnosti možná i větší.

STOP RASISMU. Wellcome to open  world,

Radim Buršík

0/0
31.5.2009 16:22

erben3

Re: pro všechny nácky je 21 století

No - muslimům, kteří migrují do Evropy, dělají zde bordel, znásilňují např. v severských zemích místní ženy, u nás v mešitě na Černém mostě v Praze mají  protievropská kázání (viz zakázaný dokument ČT "Já muslim"), si jaksi nějaké 21. století nepřipouštějí. Žijí stále ve středověku, který nám, jakožto nevěřícím psům, chtějí také vnutit. Naštěstí Evropa se už pomalu probouzí a pronárodní strany začínají mít čím dál větší sympatie, naštěstí.

0/0
31.5.2009 18:50

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

jsme tedy lepší či horší? To jak píšete o probouzení Evropy tak nějak nastoupil fašismus pod notou Jude a jiných názvů.

Nejste jediný, že nás štve nepřizpůsobivost lidí jiných etnických skupin, to je naléta generační změnu, myslíte, že když jejich děti chodí do školy z našima nechtějí žít jako ty naše?  Promiňte júíšete to hodně xenofobně. Jaká místa  v práci zastávájí ti lidé? Mohl vby jste mt třeba Vietnamského šéfa v práci?

Můžeme pořádat pogromy na lidi co jsou jinak vypadající, ale jen odsuneme naš rasismus na jinou kolej či spíše na naše děti, je člověk jiné barci problém marginální?Můžete jít v zaběhlých kolejích asi mám vhodu coural jsem se po Evropě, mám známé z různých etnik. Má osobní zkušenost pododbnými myšlenkami po většinoui operují lidé zamindrákovaní.

Na závěr nazí se rodíma e umíráme.

Radim Buršík

0/0
31.5.2009 19:02

cara al sol

Re: pro všechny nácky je 21 století

Fašismu byli Židi u zadku, v Itálii dokonce fašistické hnutí několik Židů spoluzakládalo. Je vidět, že jsi znalec. :-P

0/0
31.5.2009 20:11

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

co jste tím jste chtěl sdělit, je mi neznámo jen vám i a jiným zopakuji byla to prasárna a štve mne, že stále někdo vzbuzuje myšlenky na dělení lidí podle rasy v 21. století.  Co vy opsbně uděláte, aby svět byl lepší?

Radim Buršík

0/0
31.5.2009 20:25

edelcacao

Re: pro všechny nácky je 21 století

No tak třeba já budu volit NS nebo DS. ;-D;-D Stačí?

0/0
31.5.2009 21:14

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

je to vašw volba, jsme ještě stále zmateni v evýspělých zemích s úrovní obyvatelstva by tyto strany voličstvo neměli. Mohl vych vám dát přednášku na základě historických souvislodtí, myslím, že by jste to nebral, přijďte si na to sám, co budete podporovat.  ra se slovíčky  v překladech  pár fašounských nadšenců má řídit naší zemi? To beze mne. Kde jste už vy osobně na světě všude byl?

Radim Buršík

0/0
31.5.2009 21:57

edelcacao

Re: pro všechny nácky je 21 století

S úrovní voličstva západu by si žádná z dnešních parlamentních stran neškrtla dalších tisíc let za to co tady 20 let vyváděli za prů//sery:-P Historiské souvislosti mi jsou naprosto ukradené. :-P

0/0
1.6.2009 7:08

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

a co úroveň jejich voličstva, to jen píši jsou jedni z nás i za vsůj názor se stydíte podepsat jménem.

Radim Burtšík

0/0
1.6.2009 7:37

cara al sol

Re: pro všechny nácky je 21 století

Chtěl jsem sdělit, že pletete dohromady nacionalismus, fašismus, rasismus a nacismus, což je dost zpozdilé. Co mám dělat pro to, aby byl svět lepší? To je těžké. Rozhodně ho neudělá lepším otevření hranic imigrantům a azylantům a nekonečné omlouvání asociálů. Až nastoupí do křesel vláda, která bude umět zajistit právo a pořádek, můžeme se bavit dál. Už na ni čekám 20 let a furt nic.

0/0
31.5.2009 22:03

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

píšete dvacet let, co děláte proto, aby to nebylo dalších dvacet let?

K začátku vaší poznámky já to vidím jako sjednocení vštšiny slov do jedné z návem sjednocení fašismus. Kdo určuje kde člověk může žír na zemi?

Smrdí to trochu dost kecy pana Mirka Sládka, pod rouškou zachrěánit republiku různí slova vynášel a vynáší, ty slova nejsou složitá a snadno pochopitelná ne ovšem uchopitelné pro všechny. Kříčet, řvát, nadávat nám evidentně lepší časy nepřinese.

Radim Buršík

0/0
31.5.2009 22:11

cara al sol

Re: pro všechny nácky je 21 století

Udělám vše pro to, aby se do parlamentu dostaly strany, které ten pořádek konečně udělají. Kdo určuje, kdo může bydlet u Vás doma? Vy a členové Vaší rodiny. Stejně tak je to i se suverénními státy, které mají právo určovat, koho si na své území vpustí a na jak dlouho. Poslední Váš odstavec je plný právě těch prázdných slov a reagovat na něj tedy smysluplně nelze.

0/0
31.5.2009 23:47

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

kdo urřuje kdo bude bydlet u mně doma? Kdo urřuje tedy to, že Slované vtrhli na zdejší území do té chvíle obývané jinými kmeny, Kdo určoval to, že vtrhnou  chudé masy po válce na majetek Němcům a Maďarů, kdo určil, že jsou problém? Strany co uděljí pořádek je co? Zbaví nás lidí prosazující za každou cenu své představy o světě. Kam naženeou lidi co jim nepřipadají dost podle jejich šablon, to už tu bylo. Ve vší úctě, kterou k vám nemám, smrdí to fašismem.

Radim Buršík

0/0
1.6.2009 5:15

Manuel Hedilla

Re: pro všechny nácky je 21 století

Vy nemáte především úctu k pravdě a schopnost chladné analýzy. Jméno zde uvádíte, tak prosím napište ještě adresu a já Vám pošlu domů do tří dnů několik nocležníků z Hlavního nádraží v Praze. Abyste věděl, že mám srdce, dám jim na cestu kapesné a zaplatím jízdenky, pokud si je necháte doma alespoň půl roku. ;-D

0/0
1.6.2009 7:59

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

plácáte nesmysly rozdáváte imaginární peníze, jak Paroubek s Rathem ti to mají alepoň podloženo jistotou našeho státu. Hlavní nádraží v Praze možná vás ro překvapí znám a nejen tam,  to se dá udělat civilizovaně. Zdali jsem si všiml posledně snaží se to tam udělat, pokud ovšem mají jízdenku tak jsou cestsující  či ne? Zcela určitě kdyby je legitimoval policie i partu podnapilé mládeže tak by slyšeli nadávky, když píšete o Hlavním nádraží v Praze tak se tam zastavte na chvili a pozorujte, mám pocit moc tam asi nejste či jen nastoupíte, já tam zůstal visaet když mi ujel rychlík a já čekal dvě a půl hodiny na druhý. Jinak nic moc, já to u Hlavního nádráží trochu znám.

Okradl vás někdo či jedna paní říkala?

Radim Buršík

0/0
1.6.2009 8:32

cara al sol

Re: pro všechny nácky je 21 století

Sjednocení většiny slov do slova fašismus? To mně zase smrdí Orwellem a jeho newspeakem. :-)

0/0
31.5.2009 23:49

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

asi mám napsat jak jste sečtělý, tak tedy ano, já Orwela nečetl. Velká slova bez podpisu jsou prázdná slova z mého pohledu.

Radim Buršík

0/0
1.6.2009 5:19

Manuel Hedilla

Re: pro všechny nácky je 21 století

Tak to si ho rozhodně přečtěte, protože to je pro člověka, který chce diskutovat o totalitách, základní literatura. Podpis kvalitní dílo nedělá. Pod pseudonymem psali Vrchlický i Březina a další. Koneckonců i ten Orwell se jmenoval Eric Blair. :-)

0/0
1.6.2009 7:54

rbursik

Re: pro všechny nácky je 21 století

co má být? K těm dcou českým spisovatelům kolik názvu jejich knih znáte teď a hned. Neblbněte já byl taky mladý Uroveň má se vždy vytvářela na podkladě lidí mého okolí.  Orwell mne npřitahuje už z  důvodu, že je mi cpán ze všech stran.  V tomto jsem křovák přiznávám.  Četl jste Komenského  Labyrint světa to si dejte zdali budete chtít., Karla Čapka.

Radim Buršík

0/0
1.6.2009 8:38

babacek

TO: zdeseny obcan

Pravda se tu psát nesmí !;-€ Cenzor pravdu maže i když není vulgární ani rasistická;-€!

Řešit to nechce nikdo neb pokud se o řešení jem pokusí je záhy obviňován právě ze xenofobie rasizmu.;-(

0/0
31.5.2009 13:56

bull.terrier.pro.cenzora

Re: TO: zdeseny obcan

Tak jsem přišel z venku a nestačím se divit, jak tu cenzor řádil. Zmizely mi i neškodné příspěvky. Ale ještě to nebylo na bangoban ;-D[>-]

0/0
31.5.2009 15:04

babacek

Re: TO: zdeseny obcan

Nenechávat si to líbit a psát na : Michal.Hanak@idnes.cz R^!

0/0
31.5.2009 15:16

JÚLINEK.ŠÍŠAL

souzi a soušky čížci,

to, co NS či DS v dnešní době nejvíce potřebuje, je takováto publicita  ... jen tak si postupně budete zvykat, že bude obsazovat stále další státní funkce, dokonce  i s vaší podporou ... však také proto je předmětem recese ze strany konzervované mládeže partaje obvyklých demagogů, rozkládající se v množství výrazně národně orientujících se sešlostí ....:-P

0/0
31.5.2009 11:07

bull.terrier.pro.cenzora.2

Re: souzi a soušky čížci,

Jéžíšmárjá, četls to po sobě? A rozumíš tomu?

0/0
31.5.2009 11:16

Wottan

Re: souzi a soušky čížci,

on ano, ale jeho doktor je z toho na větvi, vyzkoušel už kupu prášků a pořád se to nelepší :-)

0/0
31.5.2009 11:19

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: souzi a soušky čížci,

bodejť by tomu lékaři ty prášky pomohly, když je nácek  jako vysoustruhovaný ...:-P

0/0
31.5.2009 11:34

Wottan

Re: souzi a soušky čížci,

tak to asi spolu musíte vášnivě diskutovat, on nácek, ty bolševik, to si asi vzájemně vyčítáte starý křivdy, co ? :-)

0/0
31.5.2009 11:38

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: souzi a soušky čížci,

mno...ani ne ...on sedí na vysoké větvi ... a mně se nechce tolik křičet ...:-P

0/0
31.5.2009 15:31

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: souzi a soušky čížci,

jestli něčemu nerozumíš, tak řekni ...:-P

0/0
31.5.2009 11:35

CarolusIV

Tak tohle byla poslední kapka.

Budu volit Národni Stranu. 

0/0
31.5.2009 11:02

pjb1

Re: Tak tohle byla poslední kapka.

To jsi tedy křehký jak květinka, když tě dojme takováto prkotina. Nebo si to před sebou jen zdůvodňuješ?

0/0
31.5.2009 11:04

bull.terrier.pro.cenzora.2

Re: Tak tohle byla poslední kapka.

Jak čtu tvé příspěvky, tak bych řekl, že jsi rozhodnutý již dávno. Ostatně jako já. Kromě posledních voleb, protože u nás nekandidovali, jsem jim dal hlas vždy. A jednou to výjde ;-D[>-]

0/0
31.5.2009 11:07

CarolusIV

Re: Tak tohle byla poslední kapka.

;-DR^R^[>-]

0/0
31.5.2009 14:14

erben3

Re: Tak tohle byla poslední kapka.

Mají i můj hlas, ale až do Parlamentu ČR. Do Evropského parlamentu volím SSO, Národní stranu potřebujeme doma a ne v dalekém Bruselu. [>-]R^

0/0
31.5.2009 18:52

vaclavj1

Re: Tak tohle byla poslední kapka.

nacek a jeste lhar? nejsi take zlodej a zneuzivac socialnich davek? :-)

0/0
31.5.2009 20:35

godys

tak se na ty nácky musí...!!!!

R^:-)EU

0/0
31.5.2009 10:46

Péťa.

Re: tak se na ty nácky musí...!!!!

Ano, proti Národní straně je možné protestovat například volbou Dělnické strany, č. 31 :-) [>-]

0/0
31.5.2009 11:00

pjb1

Re: tak se na ty nácky musí...!!!!

On to není  jeden spolek?:-)

0/0
31.5.2009 11:02

Péťa.

Re: tak se na ty nácky musí...!!!!

No to ani náhodou, oni se vzájemně moc nemusí.

0/0
31.5.2009 11:06

Jirka Š. Svejkovský

Re: tak se na ty nácky musí...!!!!

Dva kohouti na jednom dvorku, to fakt nedělá dobrotu.

0/0
31.5.2009 11:07

bull.terrier.pro.cenzora.2

Re: tak se na ty nácky musí...!!!!

Každej je jinej. Ten jeden v české trikolóře, ten druhý v černo červené barvě. Ale když jsem si procházel volební lístky, co jsem měl ve schránce, tak 3/4 stran neznám. O těchto alespoň vím a té s trikolórou dám hlas.[>-]

0/0
31.5.2009 11:21

erben3

Re: tak se na ty nácky musí...!!!!

R^

0/0
31.5.2009 18:53

Jirka Š. Svejkovský

NS si s dodržováním zákonů hlavu neláme.

Skupina Apocalyptica (http://www.apocalyptica.com/) se distancuje od programu NS. Prohlašuje, že užití její skladby Path ve volebním klipu NS bez jejího souhlasu je porušením jejích práv. Proti NS podnikne patřičné právní kroky.

Takže si opět NS hodila bobek do vlastních kalhot :))

0/0
31.5.2009 9:52

Najdete na iDNES.cz