Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nechtěl jsem mlčet, když Paroubek vypráví pohádky, píše 17letý vrhač vajec

Dnes a denně předseda ČSSD objíždí větší města politickými bojůvkami zmítané republiky a suverénně vystupuje obklopen oranžovými rekvizitami. Že se nejedná o marné počínání, o tom svědčí i události, které se odehrávají na každé z jeho zastávek. Tedy alespoň takto na to myslelo nás pět, co jsme seděli v "čekárně" na pobočce Policie ČR v Plzni.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vovov

Návrh

Doporučuji všem, kteří podporují násilí v podobě útoků na představitele ČSSD, aby si přečetli vyjádření prezidenta republiky a někdejšího svého zbožňovaného předsedy ODS profesora Václava Klause. ..... To, co se děje na mítincích legální politické strany je skutečně ohrožením demokracie a svobody v této republice !!

0/0
2.6.2009 13:28

vovov

JO, jo ....

Nadpis člábnku: "Nechtěl jsem mlčet, když Paroubek vypráví pohádky, píše 17letý vrhač vajec" --- promluvil člověk s bohatými životními zkušenostmi. Vždyť tomuto frockovi, synáčkovi zbohatlíka, se dosud vedlo tak dobře !!

0/0
1.6.2009 14:51

Míchall

Lichvář pogrom má již započten v nákladech lichvy.Kdo slibuj

Lichvář pogrom má již započten v nákladech lichvy.Kdo slibuje nesplnitelné, zneužívá lidský  sklon užít si hned ať to stojí co to stojí,skryté gemblerství, rozhazovat, mrhat, jistě počítá, že se to brzy obrátí proti němu. Chvíli se lichvář či putikář a kořalkář může stavět do role chudáka, on se tak snažil, vyhověl všem průzkumům a sklonům pokleslým. odplata však přijde. Ubozí netuší, že zaplatí nejen dluh, úroky, penále, ale i sladkou vteřinu msty....BÝT PAROUBEK CHLAP,ŠEL BY DOLŮ Z TRIBŮNY MEZI LID I S MIKROFONEM, GORILY Z KOČKOVSKÝCH KRUHŮ BY JEJ NEDALI, KONEČNĚ HÁZENÍ BYLA POPTÁVKA PO BLIŽŠÍM FYZIČTĚJŠÍM KONTAKTU, TŘEBA NEŠIKOVNÁ ALE JEN JAKO PUTIKÁŘ KDYŽ OŽERE LID  SI VOLAL POLDY...TAK VYMETE I S VĚRNÝMI, AŽ JEJICH" PRANÍ TRENEK" NEBUDE POTŘEBOVAT.

0/0
31.5.2009 19:17

EnVidiaSeries

Milý Mašku, jsi primitiv, víš to?

Bohužel. Zkus si vzít čistý papír a vlevo napsat, co Ti podařilo (jak jsi byl společnosti prospěšný) a napravo to, co jsi podělal (jak jsi společnosti uškodil). Hrdý na sebe určitě být nemůžeš. Hodit vejce, něco zničit umí každý. Něco však vybudovat, nejlépe k užitku všech - to každý nedokáže!

(p.s. abys zase nebyl mimo mísu, tak hodit vejce po Paroubkovi - tam žádný užitek všem nevidím. Na jeho místě bude příště klidně někdo jiný, takže prospěch je roven 0).

0/0
30.5.2009 15:54

herdekflek

Re: Milý Mašku, jsi primitiv, víš to?

Když chci vysázet jahody, musím nejdřív záhon vyplet. Paroubek je tím plevelem, musí pryč. Musí pryč ta prolhaná a korumpovaná sorta okupantů parlamentu a vládních i státních funkcí, která ztratila smysl pro realitu.

Je na čase zase cinkat klíči, tentokrát házet vejce.

0/0
30.5.2009 17:12

EnVidiaSeries

Re: Milý Mašku, jsi primitiv, víš to?

S postupem bych souhlasil, s formou nikoliv.

ZÁKLADEM JE ODVOLÁNÍ POLITIKŮ NA ZÁKLADĚ TLAKU VEŘEJNOSTI - A TO NEJLÉPE U VOLEB. To je ta nejčistší, nejdemokratičtější a nejkorektnější cesta.

To, že má Paroubek takovou podporu - to je především vina ODS, která naštvala koho mohla: zaváděním nových nesmyslných daní, veřejnou korupcí, klientelismem.

A já říkám, že mezi vejcem a kamneme a vypalováním je jen velice tenká hranice. Proto je u mne Mašek primitiv a hňup, stejně jako ty desítky tisíc lidí, kteří se k tomuto extremismu hlásí a považují jej za řešení.

0/0
30.5.2009 17:58

Kocourek69

Re: Milý Mašku, jsi primitiv, víš to?

Ááá soudruh Guevara vstal z mrtvých a chce dělat krvavou revoluci proti demokratickému zřízení. Nemá totiž buňky nato založit si vlastní partaj, vyhrát s ní volby a chopit se tak moci legální cestou.

0/0
30.5.2009 18:24

Kocourek69

Kecáš.

Šel sis zaházet vejci neb šli i spolužáci které k tomuto kroku strhli najatí provokatéři ODS. Sám od sebe bys na mítink socanů nikdy nešel a už vůbec ne s nakoupenými vajíčky.

0/0
30.5.2009 2:57

Rudý bolševický nok

Máš pravdu

Vejce létala, protože si je Paroubek vyseděl. Anebo kdo seje vítr, sklízí bouři. Na to estébácký prase platí jednoduchá poučka: kdo lže, ten i krade. A je mi po shlédnutí dnešního mítinku v Hradci Králové poměrně smutno z těch starších lidí, oni vůbec nic nepochopili, skutečně mají pořád v sobě takové to socialistické nadřazené chování zasloužilých. Odmítají jakoukoliv diskusi a opakují po Paroubkovi jen jedno dokola - "Topolánek a ODS rozkradli". A že jim tam paroubek celou dobu lže, až se mu práší od huby, to ani nezaregistrovali. A že se při tomto volebním mítinku do Evropského parlamentu pořád dokola omílaly důchody a ODS, zdravotnictví a ODS, krize a ODS, radar a ODS a přitom evropská volební témata tam nezazněly pořádně ani jednou, to je ani trochu nezarazilo. Jen mě jeden aktivní čipera s fofr klackama chtěl čistě demokraticky "rozbít dršku", protože jsem jim pokřikem narušoval projev jejich idolu.

0/0
30.5.2009 2:46

Rypaczek

Stejný metr

Chápů rozčarování starších lidí, oni za komančů byli zvyklí držet hubu i krok a papalášské výroky byly akceptovány a tolerovány. Ten, kdo měl rudou knížku v níž si společně četl s Mae když usínal, nemlže pochopit, proč lidé hází vajíčky. Vždyť nechat se od paroubků, ráthů (jenž nepodléhá ani soudům) vydírat , buzerovat , či poslouchat jejich lži a demagogické projevy je věc na kterou byli zvyklí sousty let.

Forma protestu asi nebyla ideální ,le proč policie zadrží 16 lidí kvůli vejci za výtržnost neměří stejným metrem fotbalovým chuligánům , kteří ničí majetek , háží po sobě židlemi a ohrožují normální diváky, kteří se nepřišli poprat,ale jen zajít s dítětem na fotbal?? Asi proto, že normální člověk není Jirka Panděroubek

0/0
29.5.2009 12:15

Tompeliny

Co se na to podívat jinak?

Můj názor je, že všechno co se tady děje je jen odrazem politického dění, lidi už něvědí jak jinak dát politikům vědět že jich maj plný zuby a tohle není tak nebezpečný jak defenestrace, která by asi ale byla účinější..;-D

0/0
29.5.2009 11:44

Ruger

Chytrý mladý kluk

kupodivu se nespokojil s tím, že mu bývalý agent STB Pingl ROCO z RaJe sliboval RaJ na zemi a použil vlastní mozek.

Jsem rád, že většina mladých lidí nepřemýšlí, jako Rocovi Fans, kteří za misku guláše spolknou stbákovi jakoukoli hovadinu.R^

0/0
29.5.2009 10:51

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: Chytrý mladý kluk

tak tak - teď bude mít ze života peklo ....

0/0
29.5.2009 10:53

Romeo33

Re: Chytrý mladý kluk

jestli je někdo chytrý, protože hází vejce...tak to by měli ve školách zavést nový předmět "Házení vejci..."

0/0
29.5.2009 11:02

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: Chytrý mladý kluk

zaujal mne ten námět na nový školní předmět "Házení vejci" ... to by si žákzně musely nějaká přivést anebo by vystačili s vejci žáků? ...

0/0
29.5.2009 11:08

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: hloupý starý kluk ...se holt musí furt opáfovat ...

...žákyně ... vystačily ...:-)

0/0
29.5.2009 11:10

Romeo33

Házení vajíček je stejné jako Paroubkovo slovní urážení

a tím že autor článku házel vajíčka po Paroubkovi se prakticky postavil na Paroubkovu úroveň. S kým nesouhlasím - toho budu urážet. A protože autor článku nemá takovou publicitu, aby ho mohl veřejně slovně urážet, zvolit si cestu házení vajíček, aby ho mohl tímto způsobem ponížit. Takže na závěr .. rozdíl mezi autorem článku a Paroubkem je vlastně jen v jejich názoru, ale chování mají naprosto stejné ...

0/0
29.5.2009 10:41

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: Házení vajíček je stejné jako Paroubkovo slovní urážení

není ...k házení čehokoliv se uchylují  čížci, co nemají žádné argumenty, kdežto paroubek je sám o sobě argument  ...

0/0
29.5.2009 10:45

markyz.Gero

Re: Házení vajíček je stejné jako Paroubkovo slovní urážení

Zajímavá myšlenka, ovšem máte tam problém, dalo by se s tím souhlasit pokud by onen student byl kandidátem na toho kdo chce vládnou této zemi a ovlivňovat život všem, kdyby onen student měl naprosto vyrovnané podmínky k propagaci jako pan Paroubek a přesto byl hodit vejce, pan Paroubek uráží např. mne jenom tím že mi zcela nepokrytě lže, že jeho sousputnik zcela nepokrytě obchází zákon a ještě se tím chlubí atd. atd. nemusím souhlasit s házením vajec ale dokážu ho pochopit, někdy je to asi nezbytné ale nemělo by to být pravidlo

0/0
29.5.2009 10:49

Romeo33

Re: Házení vajíček je stejné jako Paroubkovo slovní urážení

nedokážu si představit, že bych na každého kdo lže, měl házet vejce .. to bych musel nosit vejce snad do každého obchodu kde se mi prodavači či bilboardy snaží vnutit nějaké zboží... a nemluvím o dalších prolhaných politicích jako jsou kromě Paroubka taky Topolánek, Langer a další

0/0
29.5.2009 10:56

markyz.Gero

Re: Házení vajíček je stejné jako Paroubkovo slovní urážení

Ale no tak, to nemyslíte vážně, to jste nepochopil co jsem vám chtěl říci? Je to forma protestu, netvrdím že správná ale položme si otázku, proč až tak daleko zašla nálada, proč ten neklid?

0/0
29.5.2009 11:30

Romeo33

Proč urážíte naši dospívající mládež ?

Tak když tu čtu, jak autora článku označujete za smrada a usmrkance atd... musím reagovat... protože mi to připomíná praktiky Paroubka... všechny kdo mají jiný názor musím nutně urážet ... abych si snad dodal sebedůvěry ?!? ...

0/0
29.5.2009 10:38

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: Proč urážíte naši dospívající mládež ?

já ne ... já jen že ten klučina neměl na volební sešlosti co dělat, když ještě ani volit neumí ...ten měl ještě poslouchat pohádky od tatínka ....;-D;-D;-D

0/0
29.5.2009 11:31

sekosjiri

Postřeh

Tak jsem to pročetl a koukám tady je to samej genius.Mladí jsou blbci atd.. Nu coč tak co takhle zmněnit zákon a budeme volit až od 40 let až tam je přece inteligence.Doufám že to doma říkáte svím dětem už to vidím: Ty mlč blbečku s malým mozečkem je ti teprve 17.Hnus pánove a dámy fakt jo.

0/0
29.5.2009 10:36

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: Postřeh

už zese paušalizuješ ... blbci jsou jenom tihle mladí ...

0/0
29.5.2009 10:47

sekosjiri

Díky moc

R^Ahoj moc děkuji za tento článek dává mi to naději že je stále mnoho lidí kteří myslí a posluchají naději že republiku snad čekají dobré zítřky.

Sekerka JiříR^

0/0
29.5.2009 10:27

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: Díky moc

ájé ... zase malej jyrka ...jakoby jich už nebylo dost ...

0/0
29.5.2009 10:49

sekosjiri

Re: Díky moc

a jak jste přesně přišel na můj věk;-D

0/0
29.5.2009 10:54

Sykáček

studenti

jenom vic takovych mladych lidi, me uz je z prasopsa taky spatne!!

0/0
29.5.2009 10:00

baryk

Jseš dobrej kluk...

...je to jasné z toho článku. Moc vám mladým fandím, já jsem ta mezigenerace, která únor 48 nezažila, ale 68 a 69 už se vším všudy a v 89 nedokázala potrestat komunisty. Bohužel. Kdybych došel k tribuně a měl zdravíčko v pořádku, taky bych házel. Nebo alespoň nabíjel. I když to tak bohužel málokdy vypadá, ještě nás pár normálních v Čechách žije. Jestli se prokoušeš těmi příspěvky všech těch různých zločinců ve výslužbě až sem, dovoluji si i já přidat jednu velmi upřímnou radu: Jsi mladý, život před sebou, odjeď z Čech. Pokud by se to tu mělo přebudovat, tak od základů. I staré domy se musí odstřelit. A na to tu šance opravdu není. Je to i o kvalitě národa jako takového, ale to bych zase musel podávat vysvětlení na Policii, jak se mi už stalo. Tak tedy národ zduševně zbídačen není, jen jednotlivci. Je jich asi 9 800 000. Jo a díky za dobrej článek.R^

0/0
29.5.2009 9:59

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: Jseš dobrej kluk...

mno ...to zas já uř na světě byl ... takže uvidíš, že si nevybereš ... ale baryk se jmenovával můj šarplaninec, co myslel líp než ty ...

0/0
29.5.2009 10:52

Sunny29

Tak mladý kluk a už se zajímá, co se děje,

a umí to popsat. Správně napsal, že přišli ne za ODS, ale za sebe.

Snad nebude mít v budoucnosti problémy.

0/0
29.5.2009 9:42

saho1

Dnešní mládež

Jo jo, jsou chytří(aspoň si to o sobě myslí) a už taky přece něco dokázali.Vychodili ZŠ a to jim už přece musí stačit. Jsou všeznalí vše ví nejlíp, všude byli a od všeho mají klíče.Přijdou domů mají navařeno iklízeno a vypráno.Vstávají až se vzbudí a snídani jim přece nachystá matka. Zkrátka pohodička. U pivka si vykladají co by mohli udělat, aby se zviditelnili a jeden před druhým se ukázali.

Pokud se mu něco nelíbí tak ať si spořádá taky mýtink a tam může hlasitě volat do světa v čem má problém. Jenže tam by mu nikdo nepřišel.Kdo je zvědavý na nějakémo smrada.:-©

0/0
29.5.2009 9:33

markyz.Gero

Re: Dnešní mládež

Jste ve své zapšklosti úsměvný ;-D

0/0
29.5.2009 9:46

Mirek Hons

Re: Dnešní mládež

No a vy jste ten otec, který nám tak rád chystá snídani na poledne... Děkujem.... Nesuďte nás, když to děláte tak rád....

0/0
29.5.2009 11:45

voška

Usmrkanec si plete demokracii s anarchií

Nemusel chodit ty pohádky poslouchat, měl sedět u počitače a hrát si. Pracují s mládeží jako odborník 47 let. Mám k tomu málo vídanou kvalifikaci a působil jsem v nejvyspělejších zemích EU na základě konkursů. V žádné zemi jsem nezažil tolik anarchie v chování mládeže jako u nás. Politiky není třeba poslouchat, sám je nemám rád. Ale dnes je to vajíčko, zítra kamení a protože se to netrestá, může dojít i na střelbu. Jsou to nepřijatelné formy prostestu, hodné primitivů.

0/0
29.5.2009 9:17

MaC707

Re: Usmrkanec si plete demokracii s anarchií

Clovek, ktery o 17 letem klukovi s nazorem mluvi jako o usmrkanci a snazi se ho shazovat, ten opravdu musi mit kvalifikaci "jakou svet nevidel":-/

0/0
29.5.2009 9:46

sekosjiri

Re: Usmrkanec si plete demokracii s anarchií

Souhlas ten by měl učit mé děti:)

0/0
29.5.2009 10:31

Mirek Hons

Re: Usmrkanec si plete demokracii s anarchií

Pane Od(p)orníku je vidět, že jste opravdový expert..... Kvalifikaci máte určitě na ledacos, ale jako specialista na mládež stojíte za podle všeho za prd.... Míru mladické anarchie, kterou vy tady popisujete je možné vidět v kdejaké vyspělé zemi. Pravda nikde neházejí vajíčka po politicích, ale právě naopak dělají anonymní bordel na ulicích. Co si budeme namlouvat odborník na mládež, kterému je min. 55 let (za předpokladu, že jste s námi začal pracovat už v 8 letech) má trošku jiný pohled na svět než mládež.... Sorry, ale punk je jinde...

0/0
29.5.2009 11:42

markyz.Gero

V 17-ti letech mít myšlenky

v hlavě takto srovnány a dokázat se zamýšlet nad politikou, kdy většině jeho vrstevníků končí obzor u oblečení a muziky, je podivuhodné, ten mladý muž bude asi v životě úspěšný, ovšem pozor mladíku, to ti spousta lidí neodpustí

0/0
29.5.2009 9:12

kiwi.kiwi

Re: V 17-ti letech mít myšlenky

Ale houby, mladý muž jen někde něco "obšlehl", a to pouze ve snaze ZVIDITELNIT SE. O tom svědčí i samo házení vajec.

Ale máte pravdu, dneska o úspěšnosti v mnoha případech rozhoduje to, kdo je drzejší a dokáže se lépe zviditelnit. Podívejte se třeba na českou politicko scénu :-)Rv

0/0
29.5.2009 9:27

markyz.Gero

Re: V 17-ti letech mít myšlenky

Ale no tak, soudíte bez jakéhokoliv důkazu, což je nedůstojné, a to že člověk drzejší se snáze uplatní není nic nového, o čemž máme důkaz např. v přísloví "Drzé čelo lepší než poplužní dvůr"

0/0
29.5.2009 9:45

Romeo33

Házení vajec je ubohost

Je mi to až líto, že po 20 letech "svobody", jsme si nedokázali v sobě vypěstovat základy demokracie a tolerance. Nedokážeme respektovat názory jiných a místo toho se je snažíme umlčet prozatím házením vajíček... prozatím... ani se mi nechce domýšlet. kde až to může jednou skončit...  Na začátku jsme cinkali klíčky na náměstí, teď po sobě házíme vajíčka... a na konci ? ... budeme snad po sobě střílet ?

0/0
29.5.2009 8:49

Harry_sportsman

Re: Házení vajec je ubohost

Přesně tak. Pro lidi, kteří házení vajíček obhajují tím, že Paroubek je nesympatický ,nebude velký problém obhajovat i házení zápalných lahví - jsou přece házeny na domy parazitujících občanů ...

0/0
29.5.2009 8:55

tomasd

Re: Házení vajec je ubohost

to je pitomost, neco ve stylu kdo lze, ten krade a kdo krade tak i zabiji.

Hazeni vajec bych ted nepodporoval nicmene dokazu pochopit jeho duvod. Frustrovani lide si to jdou vyridit s politikem ktery je arogantne urazi a navazi se do nich. Jiny zpusob jak to verejne ukazat nevidi. Jak uz bylo mnohokrat receno sklizi to co zasel. Pricemz je zajimave, ze cela akce neni spustena CSSD jako stranou, ale panem Paroubkem.

0/0
29.5.2009 9:04

rezjir

Co můžeš vědět o Czechteku

když se odehrál snad před čtyřmi roky? A všechny soudy a vyšetřování prokázali, že ten zásah byl v souladu se zákonem. A šef plzeňské policie Kníže na sebe vzal veškerou odpovědnost za ten zásah. Tak jak můžeš to házet na Paroubka?

A mimochodem když jsme u toho házení. Copak se hodí házet na policii těžké dřevěné týče?

0/0
29.5.2009 6:07

mira232

Re: Co můžeš vědět o Czechteku

a co jinyho cekat od nasich "nezavislych soudu"

0/0
29.5.2009 6:55

JÚLINEK.ŠÍŠAL

hele, bílý soudruhu,

nechce se mi vyhledávat tvé případé odpovědi, nechceš mi zopakovat, zdali tvým synkům je aspoň 17 anebo méně a zdali jim též vyprávíš pohádky? ...:-)

0/0
28.5.2009 18:25

vovov

Úloha médií

Toto násilí je výsledek toho, jak pravicová média vymývají mladým blbečkům mozečky, je to výsledek toho, jak tato média nabádají mladé lidi bez zkušeností k netoleranci a k nenávisti vůči všemu levicovému a obecně vůči všem, kteří si dovolí mít jiný názor než novinářští poskoci. ..... Také česká média neodsoudila tyto násilné, fašizující činy. A vrhání vajec násilný čin je - přinejmenším ničí jiným občanům oděv a při zásahu do oka to může vést i k vážnému zranění!

0/0
28.5.2009 17:02

KMJ

Re: Úloha médií

Nechtěně jste napsal zcela pravdu , protože netolerance a nenávist ke všemu levicovému je zcela na místě .   Velice zjednodušeně řečeno . Program pravice , peníze vydělat . Program levice , peníze někomu ukrást .

0/0
28.5.2009 17:39

Najdete na iDNES.cz