Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Íránci si po konferenci OSN pozvali českého diplomata „na kobereček“

Český chargé d'affaires Josef Havlas byl dnes na teheránském ministerstvu zahraničí. I když byla schůzka naplánovaná již od konce minulého týdne, vedle se řeč i o pondělním projevu radikálního íránského prezidenta Mahmúda Ahmadínežáda v OSN, kde íránský lídr ostře napadl Izrael.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Momirko

Až na malé a bohužel vzácné vyjímky...

...jste zde všichni ostatní duševní ubožáci, jejichž IQ se nebezpečně blíží k NULE, či se dostalo až do minusové stupnice. Je vidět, že propaganda českého Absurdistánu od majetkového převratu v r. 1989 učinila hlavně s mladou generací v Česku svoje.

Jsem rád, že žiji už 37 let ve Švýcarsku, jsem dávno naturalizovaný Švýcar a že NEMUSÍM s takovými ubožáky, jako je většina z vás zde dýchat STEJNÝ VZDUCH!

Mahmúd Ahmadinežád vyslovil nahlas jen to, co si aspoň zde na Západě spousta lidí myslí; totiž, že sionistický stát je NEŘÁD a skutečně TERORISTICKÝ stát, ve kterém "méněcenné?!?" rasy, jako jsme my tzv. "gojimové?!?" nemají co pohledávat?! Jestli toto není rasismus, tak už pak nevím, co jím je?!? Jsem hrdý na našeho presidenta p. Hanse-Rudolfa Merze, že si nenechal nic "zakazovat" sionisty a M. Ahmadinežáda v Ženevě přijal. Ať si sionisté klidně odvolají velvyslance, co na tom?! Máme svojí hrdost!!!

0/0
23.4.2009 21:14

captain cook

Re: Až na malé a bohužel vzácné vyjímky...

je videt proc Hitler nechal Svycary na pokoji...a nic se tam za ta leta nezmenilo

0/0
24.4.2009 9:59

Kentus

Dobrou!

Ehmm... půjdu spát. To abych byl po ránu zase čerstvý sionistický imperialista. :-)

 

 

                                                        :-) Kentus zívl :-)

0/0
22.4.2009 23:46

waydham

pro redakci

rád si pročítám vaše články ale mohli byste toho zmetka ahmadíneřáda dát pryč kdo se na ten zločineckej ksicht má furt dívat ;-€

0/0
22.4.2009 23:35

Kentus

Re: pro redakci

Ále, má to i pozitivní stránky. Alespoň můžeš někomu splílat a poplivat ksicht. Jenom pak musíš otřít monitor. :-)

:-) Kentus na půlnoční procházce :-)

0/0
22.4.2009 23:39

Pilat

Re: pro redakci

staci pak vymenit obrazek za nejakyho sionistickyho xindla a on si ten monitor uz olize ;-D

0/0
23.4.2009 1:26

rewolt

Re: pro redakci

Jen fotku smazat nestačí,já bych šel ještě dál:-©

0/0
22.4.2009 23:39

Pilat

Re: pro redakci

mohli by tam dat fotku Olmerta nebo Natanyahoo ot muze chvili plivat i druha strana ;-D;-D;-D

0/0
23.4.2009 1:25

waydham

ha ha ha ha

je fascinující slyšet z úst představitelů státu ve kterém by evropan bez ochranky nepřežil ani 5 minut slyšet že tady u nás mají nějaké problémy jejich krajané ohledně vzdělávání země která vraždí lidi co se jim nehoděj jak na běžícím pásu neustálé vyřvávání o zničení západní civilizace takovou intenzitou že se člověk ani nevyspí a ještě maj takovou drzost něco namítat jestli je toto islám tak at jde do hajzlu . doufám že američani hoděj na írán atomovku dřív než oni na nás

0/0
22.4.2009 23:26

rewolt

GRRRRRRRRRRR......

Já bych jim dal kobereček;-€..kobercovej nálet:-©....R^[>-]R^

0/0
22.4.2009 21:23

takyjá

Zloděj hrdina? okradený zločinec,i to je naše zahr.politika?

No:-)na středním východě zloděj pozemků,půdy,..,si toto nakradené chrání:-)a tí co chtějí své zpět jsou považování i námi za zločince:-)Jen se ptám ,jak Izrael zvětšil své území bezmála o 1/2 od svého vzniku?:-);-D:-)není to náhodou nakradené od svých sousedů?;-DPokud se nakradené nevrátí,nebude mír

0/0
22.4.2009 13:44

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: Zloděj hrdina? okradený zločinec,i to je naše zahr.politika?

inu ... von mele cosi o válečném právu a posvěcení vlastnoruční krví...8-o

0/0
22.4.2009 13:48

Hrdý Budžes

Re: Zloděj hrdina? okradený zločinec,i to je naše zahr.polit

Ukradli pul Persie. Konkretne okoli Isfahanu.

0/0
22.4.2009 13:55

Auggiecz

Re: Zloděj hrdina? okradený zločinec,i to je naše zahr.politika?

Mrkni na status území získaného ve válce :-) Btw... komu by měl co vracet? :-)

0/0
22.4.2009 23:31

Kentus

Re: Zloděj hrdina? okradený zločinec,i to je naše zahr.politika?

Dobrý večer, Auggie! Po nocích manipuluješ veřejným míněním? :-)

 

 

                                                  :-) Kentus zdraví :-)

0/0
22.4.2009 23:41

Auggiecz

Re: Zloděj hrdina? okradený zločinec,i to je naše zahr.politika?

No jasně, pod pláštíkem noci :-)

0/0
22.4.2009 23:52

takyjá

Zloděj hrdina?okradený zločinec?

No:-)na středním východě zloděj pozemků,půdy,..,si toto nakradené chrání:-)a tí co chtějí své zpět jsou považování i námi za zločince:-)Jen se ptám ,jak Izrael zvětšil své území bezmála o 1/2 od svého vzniku?:-);-D:-)není to náhodou nakradené od svých sousedů?;-DPokud se nakradené nevrátí,nebude mír

0/0
22.4.2009 12:11

Pravda vítězí

PRAVDA VITĚZÍ !!!!!!!!!

Světový sionismus zosobňuje rasismus, který se falešně uchyluje k náboženstvím a zneužívá náboženské cítění, aby zakryl svoji nenávist a ošklivou tvář. Nicméně je velmi důležité dostat do středu zájmu politické cíle některých světových mocností a těch, kdo kontrolují obrovské přírodní zdroje a zájmy ve světě. Mobilizují veškeré zdroje, včetně svých ekonomik a politického vlivu a světových médií, aby poskytli marnou podporu sionistickému režimu, a aby ve zlém úmyslu umenšili potupnost a ostudnost tohoto režimu.

Není to prostě jen otázkou ignorance a člověk nemůže skoncovat s těmito odpornými fenomény prostřednictvím konzulárních kampaní. Je třeba vyvinout úsilí ke skoncování se zlými skutky sionistů a jejich politických a mezinárodních podporovatelů, a s ohledem na vůli a úsilí národů. Vlády musí být vyzvány a podporovány ve svém boji namířeným na vymýcení tohoto barbarského rasismu, a k posunu směrem k reformám stávajících mezinárodních mechanismů.

0/0
22.4.2009 11:00

Pravda vítězí

Re: PRAVDA VITĚZÍ !!!!!!!!!

Není pochyb, že jste si všichni vědomi konspirací některých mocností a sionistických kruhů proti cílům a předmětu této konference. Bohužel existovala literatura a výroky na podporu sionistů a jejich zločinů. A je zodpovědností čestných představitelů národů odhalit tyto kampaně, které jdou proti humanitárním hodnotám a principům.

Je třeba uznat, že bojkot takových setkání, coby výjimečných mezinárodních podniků, je skutečnou známkou podpory do nebe volajícího příkladu rasismu. Při obraně lidských práv je primárně důležité bránit práva všech národů, aby se mohly účastnit rovnocenně na procesu tvorby všech důležitých mezinárodních rozhodnutí, bez vlivu jistých světových mocností.

A zadruhé, je nezbytné restrukturalizovat existující mezinárodní organizace a jejich příslušné uspořádání. Proto je tato konference zkušebním územím a světové veřejné mínění dnes a zítra bude naše rozhodnutí a činy posuzovat.

0/0
22.4.2009 11:01

captain cook

Re: PRAVDA sice VITĚZÍ !...ale tvoje verze pravda neni

 tvoje verze takzvane pravdy je jenom snuskou propagacnich vymyslu vypoustenych syrskou ambasadou. Silne jednostranny nazor!

Kolik ti za to plati, abys to tu siril? nebo ti plati Iranci, pripadne Palosi primo z fondu, ktere dostanou od evropskych danovych poploatniku?

0/0
22.4.2009 21:16

captain cook

Re: PRAVDA sice VITĚZÍ !...ale tvoje verze pravda neni

poplatniku

0/0
22.4.2009 21:22

waydham

Re: PRAVDA VITĚZÍ !!!!!!!!!

no hele asi takhle až se večer pomodlíš znásilníš nějakou 13 holku samozřejmě neposkvrněnou tak se před tim než usneš na své ambasádě zamysli co to tady píšeš za hovadiny ty blázne arabskej

0/0
22.4.2009 23:31

suchar

a1

Cituji:"Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to,nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa u toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví ." Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk! Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak,

ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, aby jste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.

0/0
22.4.2009 8:31

suchar

Re: a1

Vaši víru můžeme akceptovat , a nebudeme se ptát proč.Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití. Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života dáme vám veškerou příležitost k tomu, aby jste toho všechno mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít.Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás se přijít. Požádali jste, aby jste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás."

0/0
22.4.2009 8:32

rabín Šiml z Krakova

Re: a1

Zde se ovšem nabízí otázka, nakolik bílí přistěhovalci (vesměs kriminálníci a jejich bachaři) respektovali kulturu původních černých obyvatel, když na kontinent přišli. 

0/0
22.4.2009 10:52

captain cook

Re: a1

ponekud vyssi informovanost a stupen vzdelani by nebyl na skodu kdyz se nekdo chce (radoby) zasvecene vyjadrovat o dejinach statu na druhem konci zemekoule

0/0
22.4.2009 21:11

Pravda vítězí

Re: a1

:-©

0/0
22.4.2009 10:58

Zátaras

Re: a1

Rudd trefil hřebík na hlavičku. Ovšem dokonce i v Evropě je pár lidí, co rozumí situaci .....................  http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1239710753191&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull

0/0
22.4.2009 17:47

captain cook

je to podvrzeny clanek

ktery koluje hlavne v emailech. Nejdriv vysel pry od Johnnyho Howarda (byv. min.predseda Australie) jako autora nekdy v 2007 a letos v unoru to pry nejaky ffftipalek pozmenil tim, ze tam dosadil jmeno soucasneho ministerskeho predsedy Kevina Rudda. Koluje protoze obsahuje hodne lidove pravdy jak ji vidi spousta Australanu, ale na druhou stranu zadny vladni predstavitel Australie by si to nedovolil vyslovit tak otevrene....jedine snad kdyby doslo k extremni situaci v zemi.

**************************************************

 Z druheho konce: Rabbinu Simlovi bych moc silne doporucoval, aby si nejdriv prostudoval dejiny Australie nez priste vypusti z huby takove hovadiny o trestancich a bacharich.;-D:-P

0/0
22.4.2009 21:07

suchar

a

Předseda vlády Kevin Rudd – Austrálie

Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli ve středu vyzváni, aby opustili Austrálii, čímž se vláda zaměřila na radikály ve snaze odvrátit možné teroristické útoky.Rudd sám pak rozhněval některé australské muslimy prohlášením, že podporoval špionážní agentury ve sledování národních mešit.

0/0
22.4.2009 8:29

REDD-Grrr

Re: a

Jojo, to je správný přístup. Pokud někdy někam budu chtít emigrovat, Australská vláda bude mezi prvníma, kterou o to požádám :) Tam se umí postavit islámskému svrabu čelem.

0/0
22.4.2009 12:42

captain cook

Re: a

priloz prosim odkaz

0/0
22.4.2009 13:53

JÚLINEK.ŠÍŠAL

souzi a soušky čížci,

víte co by mne zajímalo? ... jak moc ten reprezentant čížku lezl reprezentantu neřáda do zadku, když reprezentanti amíků mu dali k předávání příliš malý bakšiš ....:-P

0/0
22.4.2009 7:05

suchar

Re: souzi a soušky čížci,

tobě z toho šišlání už haraší na mozku

0/0
22.4.2009 8:18

monpere

Re: souzi a soušky čížci,

On píše z blázince ;-D

0/0
22.4.2009 8:29

JÚLINEK.ŠÍŠAL

Re: souzi a soušky čížci,

inu ...ještě že nemusím vám dvěma dělat ošetřujícího psychiatra .....:-P

0/0
22.4.2009 13:51

cejkis

Už aby byl tento režim v Íránu odstraněn

Z íránu byla země jako Saudská Arábie, EU od Íránu odebírala zemní plyn a Rusko sklaplo tlamu.

0/0
22.4.2009 0:49

on3

Re: Už aby byl tento režim v Íránu odstraněn

a co udelat z ruska usa? nemuselo by se to tahat takovou dalku :-)

0/0
22.4.2009 7:42

monpere

Re: Už aby byl tento režim v Íránu odstraněn

A co udělat z nicku on3 nick Pilat? :-P

0/0
22.4.2009 7:49

on3

Re: Už aby byl tento režim v Íránu odstraněn

ja pouzivam leta jeden nick a kvuli tobe to menit nebudu ... ani ty mi za to vazne nestojis :-) ale ty si klidne bud dal trapnejR^

0/0
22.4.2009 7:59

vojtexx

Re: Už aby byl tento režim v Íránu odstraněn

v Saudské Arábii je demokracie a svoboda pro ženy?

;-D;-D;-D;-D;-D

0/0
22.4.2009 10:22

pm22

Islamiste

si stezuji za diskriminaci muslimu v Evrope . Sami teda nijak nediskriminuji, ale pachaji rovnou atentaty. Jsou uz jako cigosi.

0/0
22.4.2009 0:24

suchar

Re: Islamiste

jeslti jim vadí diskriminace ve vzdělání muslimské menšiny, tak ať se jedou vzdělávat do arabských zemí

0/0
22.4.2009 8:27

dj Tekiler

to se mu to mluvi

kdyz jako donucovaci prostredek pouzivaji imrprovizovane sibenice ze stavebnich mobilnich jerabu

0/0
21.4.2009 23:45

pius99

už titulek svědčí o naprsté debilitě iDnesu.

vlezprdeliasmus made in USA nezná v iDnesu mezí. :-))))))))))))))))))

0/0
21.4.2009 23:40

cejkis

Re: už titulek svědčí o naprsté debilitě iDnesu.

zkus pravda.ru nebo izvestija.ru

tam budeš jako doma

0/0
22.4.2009 0:50

wartas

Je nebezoečné...

 Recept pro Irán  : Je nezpečné dráždit bosou nohou kobru. Až dostanou po držce tak bude na chvíli klid. Nikdo to nechce ale  odtud až potud..... 

0/0
21.4.2009 23:30

pius99

Re: Je nebezoečné...

za co ? kdo ? jim dá po držce ? aby oni nedali brzo po držce nám. :-))))

0/0
21.4.2009 23:41

aligator157

Je to neuvěřitelné

jen by se ten pán co plete zřejmě záměrně dějiny měl nechat přejmenovat. Místo Ahmádínežád by se měl jmenovat  Ahmádíneřád. To by celkem sedělo. Ovšem je třeba uznat, že má zvláštní schopnost na sebe upoutat pozornost a před svým národem se patřičně zviditelnit.

  

0/0
21.4.2009 22:20

on3

Re: Je to neuvěřitelné

 co ze popletl? sem vazne zvedavej :-) neco konkretnejsiho?

0/0
21.4.2009 22:26

Najdete na iDNES.cz