Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Somálští poslanci zavedli právo šaría, chtějí oslabit radikály

Somálští poslanci schválili zavedení islámského práva šaría v celé zemi. Chtějí tak oslabit radikální islamistické povstalce, kteří už dva roky bojují proti vládě a kteří pochybovali, že je kabinet dost náboženský, napsala agentura Reuters.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Huffnaggelův duch

Somálsko

to musí být teď skvělá destinace na dovolenou...

0/0
19.4.2009 12:30

NESO

ISLAMIZCE EU POKRAČUJE!!!

JEŠTĚ LETOS MÁ EU HLASOVAT O ZÁKAZU KŘESŤANSKÝCH SYMBOLŮ VE VEŘEJNÝCH BUDOVÁCH. EU připravuje návrh zákona, který umožňuje ateistům protestovat proti vystavování křížů. Tak by mohly z veřejných budov zmizet všechny křesťanské symboly. Týkalo by se to nemocnic, hotelů, vězení a prostor dobročinných zařízení. Simon Calvert z britského evangelikálního "Křesťanského institutu" prohlásil, že zákon by otevřel Pandořinu skřínku. Z hotelů by měly zmizet bible, z vánočních trhů jesličky. O návrhu zákona se má hlasovat ještě letos. (Samozřejmě se nejedná o protesty ateistů, ale muslimů!) :-©:-©:-©

0/0
19.4.2009 11:24

NESO

PROJEV AUSTRALSKÉHO PŘEDSEDY VLÁDY KEVINA RUDDA - I.

Celý svět potřebuje takového vůdce! (hlavně Evropa). Předseda vlády Kevin Rudd- Austrálie: Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli ve středu vyzváni, aby opustili Austrálii, čímž se vláda zaměřila na radikály ve snaze odvrátit možné teroristické útoky. Rudd sám pak rozhněval některé australské muslimy prohlášením, že podporoval špionážní agentury ve sledování národních mešit. Cituji: „Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa u toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou.

0/0
19.4.2009 11:19

NESO

PROJEV AUSTRALSKÉHO PŘEDSEDY VLÁDY KEVINA RUDDA - II.

Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví .“ Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovaly o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk! Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, aby jste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury. Vaši víru můžeme akceptovat , a nebudeme se ptát proč.

0/0
19.4.2009 11:17

NESO

PROJEV AUSTRALSKÉHO PŘEDSEDY VLÁDY KEVINA RUDDA - III.

 Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití. Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života dáme vám veškerou příležitost k tomu, aby jste toho všechno mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody- právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás se přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“ Možná, že pokud mezi sebou tohle rozšíříme, najdeme i my odvahu začít mluvit a vyslovit tu samou pravdu.

0/0
19.4.2009 11:14

Behoun

Re: PROJEV AUSTRALSKÉHO PŘEDSEDY VLÁDY KEVINA RUDDA - III.

Cela Australie je pristehovalecka. Vzdy je to kolonie Britu. Krestanstvi je tam dovezene umele, takze podle svych vlastnich slov - at se bud pomaluje jako Maor, zacne zit v drevene chysi v souladu s prirodou a zacne vyrezavatsochy a tancit Kapa Haka, jinak at zmizne zpatky do GB, staci kouknout na jejich vlajku.

Takze jestli oni prevzali zemi od domorodcu a udelali si tam vlastni

stat, tak at se nedivi, ze to same chteji ted udelat Cinani, Rusove

nebo Japonci

0/0
23.4.2009 14:49

balmor

Re: PROJEV AUSTRALSKÉHO PŘEDSEDY VLÁDY KEVINA RUDDA - III.

hmmm, až na to, že tohle všecko, co NESO tak pracně rozepsal do tří příspěvků, je totální kravina, neboli HOAX...

0/0
4.6.2009 12:56

Kartony

V právu šarija jsou i dobré věci, například

zákaz půjčování na úroky; každý úrok je lichva. Všchny půjčky musí být kryty zlatem, anebo jiným hmotným statkem. Proto také arabským státům nehrozí finanční krize, .

0/0
19.4.2009 8:55

duhastrecht

Re: V právu šarija jsou i dobré věci, například

Pokud ti šaríjá banka půjčí, podepíšeš s nimi povinně smlouvu o "společném podnikatelském riziku" a "svůj podíl" si vezmou předem, jinak a konkrétně řečeno ty se mi upíšeš na 100 000, půjčit ode mne dostaneš 80 000, zaplatíš mi 100 000,  takže tu nepindej  výmysly o nějakém "zlatě",  "hmotném statku" a "zákazu úroku", odporný lháři ulhaný:-©:-©:-©.

0/0
19.4.2009 12:27

muflonus

arabský zrůdy !

no pokud budem lhostejní a moc demokratičtí k přistěhovalcům co uctívají aláha a korán tak se časem taky dočkáme zavedení práva šaría,kdy jsou ženy ukamenovány za živa jen za odhalení si tváře a pohled na jiného muže a další šílené tresty které zatím v naší části světa moc nechápeme 8-o

0/0
19.4.2009 8:25

Najdete na iDNES.cz