Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Mám vážné výhrady k téhle vládě. Ale nebourejte ji!

Na téhle vládě mi vadí spousta věcí. Předně mistr ekologických bláznivin Martin Bursík, potom čistič policie Ivan Langer, pátým kolem u vozu je ministr pro lidská práva, ať se jmenuje Džamila Stehlíková nebo Michael Kocáb. Zrovna tak nesnáším, když premiér Mirek Topolánek místo jasného vysvětlení různých zapeklitých situací před novináři utíká anebo se na ně utrhuje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vovov

Nedivím se

Modří novinářští vrtichvosti zuří, až jim pěna lítá od huby. A zejména lžou,lžou, lžou .... jak když Rudé právo tiskne !!

0/0
26.3.2009 5:20

Franta Křižík

Vyssi princip

Karel Pacner popsal to pozitivni, proc by mela tato vlada pokracovat, ale je skoda ze nijak nehodnoti ty temne proudy, ktere tuto vladu provazeji a bohuzel to vypada, ze je na nich i postavena - pozitivni a negativni motivace neboli prostymi slovy uplatky a vydirani ! Z hlediska vyssiho principu ...

0/0
24.3.2009 11:35

kerbo

Pro Ods a její infantilní příznivce:

ani Pacner vám nepomůže,protože ani on nemá patent na rozum a rozhodně se nebudeme řídit jeho radami a přáními. Když někdo zběhne k Ods,má na to právo. V opačném případě se jedná o rebela? Zajímavé a nestranné.

0/0
24.3.2009 10:22

kevinek

Re: Pro Ods a její infantilní příznivce:

pokud budete chvilinku premyslet tak zjistite, ze jedinym, kdo nazyva poslance zradci je Paroubek. To, ze ODS sve dva poslance vylouci neni za to, ze dlouhodobe hlasovali podle sveho vedomi a svedomi a velice casto s CSSD ci KSC, ale proto, ze pomohli svrhnout vlastni vladu. To je preci jenom trosku neco jineho....

0/0
27.3.2009 17:03

akom

pravda

Děkuji moc za tento článek, mluvíte mi z duše R^

0/0
24.3.2009 9:53

rychlošípák

Konečně...

... někdo pravdivě shrnul fakta o této vládě. Pane Pacnere máte můj 100% souhlas!

0/0
24.3.2009 8:52

Stone_Pilot

Pro místní socdem diskutující

Nemyslím si automaticky, že volič levice = darebák (tak, jak si to bohužel někteří z vás myslí o voličích pravice). Jen fakt nevím, jak si představujete, že by to tady mělo fungovat. Co vy, socialisti (bez urážky) vlastně chcete? Všechno "zadarmo", zatnout do rozpočtu co největší sekeru a po nás potopa? Nebo zvednout přímé daně na 60%, aby DPH na potraviny mohla být 5%? Ale těch 60% jen pro milionáře? Vám pokud možno ještě vracet daňový bonus.... Zkoušeli jste někdy, jestli by to matematicky vyšlo? Abychom za 5 let nedopadli jako Maďaři, kterým socialisti lhali, lhali a lhali....Fakt mě to zajímá, jak vy si to vlastně představujete.

0/0
24.3.2009 8:03

Tomáš Fiala

Re: Pro místní socdem diskutující

Nikdy Vám neodpoví. Oni si totiž neumí vůbec nic představit. Nebo jste snad někdy viděl nějaký racionální návrh na řešení problému z kuchyně socialistů? Jediné o čem pořád dokola žvaní je "solidarita". V uvozovkách to píšu proto, že v jejich pojetí se nejedná o žádnou vzájemně poskytovanou solidaritu, ale o vyžírku - my jsme se pasovali do role potřebných, koukejte nás živit. A to bude po příštích volbách systém uspořádání naší země. Konečně tu budou lítat pečení holuby do tlam "potřebných". Doufám, že jednou děti/vnuci vykopou lebky svých předků, aby je alespoň posmrtně nakopali do jejich tupých hlav, an bankéři už nebudou shovívaví a budou vyžadovat proplacení dluhopisů penězi, ne dalšími dluhopisy, a tito potomci budou muset dělat do úmoru, aby zaplatili pečené holuby svých debilních předků.

0/0
25.3.2009 9:15

fidel.je.zpet

Pročpak ji máme nebourat?

;-D;-D;-D tahle vláda ani neměl vzniknout, nic se nestane když zanikne...ale hlavně!!! tahle modrobolšanská vlády už nebude škodit!!!!R^

0/0
24.3.2009 7:35

mozolek

Re: Pročpak ji máme nebourat?

bolševiku a stále se smějící magore, zkus si dát do té tvé prázdné makovice, že bolševici byli a zůstanou jen komunisté. Takže přestaň se pokoušet ten titul dávat jiným. Ale asi to kretén tvého zrna ani pochopit nemůže viď blbečku ? ;-DRv

0/0
24.3.2009 9:02

akom

Re: Pročpak ji máme nebourat?

Dej mi jediný příklad, pokud jsi normální pracující člověk, jak ti tato vláda uškodila?

0/0
24.3.2009 9:55

vokroj

Článek

je stoprocentní ubohost, více nemá tedy smysl rozebírat .....    :-©:-©:-©:-©:-©

0/0
24.3.2009 7:24

opqrs

jo

Jo, tak to prostě je.

0/0
24.3.2009 7:23

toyotaaa

ODS

je stranou špíny a korupce . ODS je plná podvodniku a zlodeju a kdo volí ODS je stejna s v i ne jako ODS:-©:-©:-©:-©:-©

0/0
24.3.2009 6:11

COUFAL5

Moje slova

 výborně řečeno, Bohužel mocichtivost jedněch a pomstichtivost toho druhého asi znamenají dnes konec. Bohužel pro ostatní rozumně uvažující občany nehonících se za mocí a pomstou.

0/0
24.3.2009 5:50

kremsa

Skvělý článek - pane Pacnere, děkuji

0/0
24.3.2009 5:41

badongo

wtf

souhlas - bourat je nevhodné slovo - bourají se jenom prasata na jatkách .....

0/0
23.3.2009 21:21

do.cz

předlistopadové mrazení

Tzv. odpovědnost k budoucnosti byla sice mottem současné vlády,ale byly to jen proklamace.Každý státní rozpočet byl schodkový a prohluboval státní dluh.Tzv. reforma zvýšila inflaci, poškodila lidi s nízkými a středními přijmy, snížila jejich koupěschopnost a tak přispěla k ek. krizi.Zhoršila sociální klima. Nedokázala přes značnou podporu sděl. prostředků obhájit, proč mají jedni doplácet, aby druzí vydělali.Její nejlepší výsledek měl jen cca o 20mld nižší schodek stát.rozp. než měla předchozí vláda, ovšem za cenu nižšího růstu HDP a zhoršení životní úrovně většiny obyvatel. Je to paradoxně nezaviněná krize, která zamaskuje tristní ekonomické výsledky této vlády.

Pokud jde o čestné přeběhlíky a protivládní rebely  nebo destruktivní opozici destabilizující našeho hospodářství, či pravověrnou soudružku, která prý vyjadřuje pocity prostých lidí......no, něco mi to připomíná a musí to být s vládou hodně špatné, když má redakce MF zapotřebí vypustit takovou předlistopadovou instruktáž

0/0
23.3.2009 21:12

Manstein

Re: předlistopadové mrazení

Prosim Te, precti si po sobe, cos napsal a zamysli se na tema predlistopadova propaganda ...

0/0
23.3.2009 21:18

Harry_sportsman

Re: předlistopadové mrazení

R^ Naprosto trefné.

0/0
23.3.2009 21:26

COUFAL5

Re: předlistopadové mrazení

 ty si papal asi lysohlávky než si to  napsal ! Nebo tě soc. propaganda dokonale vygumovala. Jinak to není možné!!!!!;-O

0/0
24.3.2009 5:53

Harry_sportsman

Re: předlistopadové mrazení

Zato ty si příkladem vysoce inteligentního voliče ODS ... ;-D;-DRv

0/0
24.3.2009 9:57

A.AsalBerija

mam vazne vyhrady...

Ani ne tak k soucasne vlade, jako k jejimu apologetovi, karlu pacnerovi. pamatuji si na neho jako na servilniho pisalka, ktery jako dopisovatel rudeho prava slintal blahe pameti jedovate sliny z usa na cele spojene staty a pote, kdyz vsadil na kulhaveho kone, velebil za jidassky gros kazdeho, pokud dostal dobre zaplaceno. ma velikou peci o povest socialni demokracie a byl by stestim bez sebe, kdyby ji volilo cca 2,5 procenta volicu.moralni devianti ve strane kdu csl ci v ods jej nezneklidnuji. tak pane pacner, stahnete konecne roletu a nechte si vase stupidni zvasty.

0/0
23.3.2009 20:00

Tokamak

Re: mam vazne vyhrady...

Nechci hodnotit pana Pacnera, ale pod to co napsal, bych se klidně podepsal. Bytostně nesnáším vulgaritu a hulvátství a těmi pan premiér zrovna nešetří Rv, ale i přes to mu nelze upřít snahu o lepší budoucnost naší země a myslím, že jde opravdu o nejlepší vládu jakou jsme zatím měli.

0/0
23.3.2009 20:09

Jean_Valjean

Re: mam vazne vyhrady...

Jen ten, kdo nemá žádný protiargument útočí na autora místo na jeho myšlenky. Je to zbabělé a nehodné dospělého člověka. Pokud skutečně považujete článek pana Pacnera za žvást, vysvětlete prosím proč. Jinak je třeba jako žvást ohodnotit váš projev, který s tématem vůbec nesouvisí.

Já o panu Pacnerovi nevím nic a popravdě mě to ani nezajímá. Plně ale souhlasím s jeho názorem na zítřejší hlasování a v současné situaci ho považuji za vysloveně rozvratné. To, že se sociální demokracie neštítí využít momentálního oslabení vlády i v době krize a předsednictví EU by mělo všem jejím voličům napovědět, čím že je jejich snaha dostat se k moci motivována především. Snahou sloužit vůli občanů? Sotva.

0/0
23.3.2009 20:16

Harry_sportsman

Re: mam vazne vyhrady...

Momentálního oslabení? Já mám pocit, že tato vláda je slabá celou dobu, co nám vládne ...:-)

Sice jste nereagoval na mě, ale když chcete uvést nějaké žvásty v článku pana Pacnera, tak je to např. to, když píše, že přeběhlíci (Melčák či Wolf) hlasují podle svého vědomí a svědomí - tomu přece soudný člověk nemůže věřit ... :-) 

A žvástem je i jeho tvrzení, že tato vláda je naší nejlepší vládou od roku 1989.

0/0
23.3.2009 21:23

COUFAL5

Re: mam vazne vyhrady...

 to že hlasují jak hlasují dokazuje v současné politice dost velkou odvahu postavit se totalitní klice vedené Paroubkem , Tvrdíkem , Rathem a jiných posluhovačů Paroubka. Ukazují ,že svůj názor si dokáží prosadit. Proč nepíšeš o Tlustém Ranincovi atd. z koalice. To je to samé!

0/0
24.3.2009 5:57

Harry_sportsman

Re: mam vazne vyhrady...

To samé to není: Wolfovi hrozí minimálně vrácení milionů z dotací a možná i trestní stíhání - proto drží vládu, aby naopak Langer a spol. podrželi jeho. Tlustý se prostě mstí Topolánkovi za to, že ho obětoval při sestavování vlády (aby uvolnil flek pro Kalouska). Posdstata je v tom, že ani jeden z nich nehlasuje dle svého svědomí, jak se nám to snaží pan Pacner namluvit ...

0/0
24.3.2009 9:55

Harry_sportsman

Re: mam vazne vyhrady...

R^ Můj názor na pana Pacnera je podobný. A to, co jste napsal ohledně jeho "péče" o ČSSD, platí i pro zhruba 90% redaktorů z MF Dnes ...

0/0
23.3.2009 21:14

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.