Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Na pražskou mešitu někdo pověsil prasečí hlavu

Na plot mešity v Praze-Kyjích někdo v noci zavěsil prasečí hlavu bez očí. Zároveň ho popsal nápisy "Stop islámu". Policie prověřuje, zda se tím dopustil přestupku, nebo trestného činu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

josef_spejbl

Měla v tlamě citron a v uších petržel?

Jestli ne, je to nevkusné :-©

0/0
21.3.2009 10:05

JÚLINEK.ŠÍŠAL.

Re: Měla v tlamě citron a v uších petržel?

být tebou, tak bych se k tvé podobence tolik nehlásil ...8-o

0/0
21.3.2009 10:17

Bouše

Je to fakt hrůza, co se děje ...

Na německý hřbitov dají fotku Hitlera, na pražskou mešitu fotku Paroubka. Sodoma, Gomora ! :-P

0/0
20.3.2009 10:22

Phantom2005

V Kodani ...

... si muslimové vyřvali na městské radě povolení ke stavbě mešity (a skutečně vyřvali, výhružky soudem za "diskriminaci" a podobně). Když si vyměřili a připravili pozemek ke stavbě, tak se shromáždili okolní občané kodaňští a tu parcelu jim prolili prasečí krví - a když přijela policie, tak tam všichni stáli a čekali na ni: "Kdo to udělal? My všichni! Aha, tak děkujeme za spolupráci a na shledanou.". Několik desítek spořádáných věřících asi těžko poženete před soud.

0/0
20.3.2009 10:18

Ahaman

Zřejmě milovník vepřového...

:-)

0/0
20.3.2009 9:51

fext

extremismus a nenávist

"Vnímáme to jako projev extremismu a nenávisti. Nebereme to na lehkou váhu. Událost můžeme považovat za výhrůžku a je vidět, že jsme tím pádem ohroženou skupinou," řekl Sáňka.

Zajímavé. Přesně takhle já vnímám islám. Mimochodem, citovat Sáňku, který se nechal na kameru slyšet, že zavedení šaríji je lefitimním cílem muslimů a Lhoťana, který je asi jediným členem zmíněného společenství a je to velmi pošetilý člověk, co se pokouší nalézt a stále se nenachází (a k islámu zřejmě konvertoval proto, aby mu v mešitě přidělili ženskou, ale, jak si onehdá stěžoval na svém blogu, přednost při přidělování žen mají v místních mešitách arabští muslimové) , je nepříliš povedený vtip.

Zajímalo by mě, zda by byl podobný incident nasměrovaný proti nacistům posuzován a citován v tisku stejně. Islám není nic jiného než totalitní doktrína s netajeným cílem zlikvidovat cokoli co není islámské, a nahradit "pozemské" zákony "Alláhem seslanou" šaríjou. Proberte se už.

0/0
20.3.2009 9:51

Blanka z Bejrůtu

Izraelci se rozpovídali

Izrael: Během shromáždění ve vojenské akademii se vojáci IDF zmínili o průběhu invaze do Gazy. Jeden zastřelil matku s dvěma dětmi, jen proto, že na cestě špatně odbočili. Jiní dostali rozkaz zastřelit starší Palestinku, která procházela 100 m od izraelského stanoviště. Vojáci stříleli nazdařbůh kolem sebe, neboť jim bylo řečeno, že každý obyvatel Gazy je terorista.

Vojáci také zabíjeli nudu tím, že ničili majetek Palestinců. Celkově panoval názor, že židovský život má daleko větší cenu, než život Palestince. Vedoucí akademie Danny Samir byl z těchto výpovědí v šoku. Organizace Rabíni za lidská práva označila událost za "morální tsunami".

0/0
20.3.2009 9:49

fext

Re: Izraelci se rozpovídali

Na tohle jsem nemohl reagovat pod článkem, protože byla zrušena diskuse. Tohle je plácnutí do vody, pokud to nebude popsáno podrobně a v kontextu událostí. Uvedu příklady podobných tvrzení, všechna jsou pravdivá. Vždy jde o dva naprosto pravdivé popisy stejné události:

1a. US Rangers v Mogadišu zastřelili ženu, která přecházela ulici.

1b. US Rangers v Mogadišu zastřelili ženu, co přecházela ulici a nesla Somálským bojovníkům granáty do RPG.

2a. Delta Force v Mogadišu zastřelili ženu, co vyběhla na ulici.

2b. Delta Force v Mogadišu zastřelili ženu, co už potřetí vyběhla na ulici a ukazovala Somálským střelcům, kde jsou ukryti američané a kam mají střílet.

0/0
20.3.2009 9:56

JÚLINEK.ŠÍŠAL.

Re: Izraelci se rozpovídali

ano? ... ale jedno poučení by sis z toho měl vzít ... ti emeryčtí cowboys nejprve stříleji  na všechny strany, a teprve pak přeživší jdou studovat, koho že to trefili ...:-P

0/0
20.3.2009 10:00

fext

Re: Izraelci se rozpovídali

Zjisti si fakta a přestaň fetovat, nevyjadřuješ se ani konzistentně, ani smysluplně.

0/0
20.3.2009 10:08

Phantom2005

Re: Izraelci se rozpovídali

Běž si nejdřív přečíst popis událostí v Mogadišu, rudá špíno. Kdyby Rangers a Delta Force stříleli na každého, tak tam ten den neumřel ani jeden - místo toho jich tam zůstalo 19.

0/0
20.3.2009 10:10

fext

Re: Izraelci se rozpovídali

R^ Dtto židi v Gaze. Já fakt nerozumím tomu, proč se extrémní levičáci, muslimové, náckové a další totalitní (a protižidovská) banda pořád ohánějí tím, že židi šli do Gazy vraždit. Proti tomu tak trochu mluví počet mrtvých, Kdyby tam šli vraždit, tak šly počty mrtvých do desetitisíců, ne-li do statisíců, pásmo Gazy má rozlohu a počet obyvatel (a z toho plynoucí hustotu obyvatel) jako Praha! A teď si představte, že by se armáda nějaké země, notabene elitní a v boji zkušená Izraelská armáda, rozhodla způsobit na tom území maximální ztráty. Židi tam šli lovit Hamás, ne zabíjet Plastelínce, kdyby chtěli zabíjet, nemuseli tam lézt, stačilo to plošně ostřelovat a bombardovat z dálky a bezpečí.

0/0
20.3.2009 10:18

JÚLINEK.ŠÍŠAL.

Re: Izraelci se rozpovídali

něco jiného je nadělat si milion mretvol, něco jiného je se jich hygienicky zbavit ...i náckové měli s takto obslouženými židy ve vyhlazovacích táborech za holocaustu technické problémy, ....víš? ...

0/0
21.3.2009 9:59

Alein

Je mi špatně z německé Idnes

Všimli jste si , jak idnes umístili text nějakého pravdolásovské aktivisty do svého článku. Když vidím chování tohoto "nestraného a objektivního" média patřícího skopčákům, tak je mi z toho opravdu zle.

0/0
19.3.2009 19:44

Alein

Muslimové pryč z Evropy

Ten musulman Lhoťan je pěkný vtipálek, od kdy je protest proti muslimům projev antisemitismu, to by museli být Židé největší antisemité:-)

0/0
19.3.2009 19:38

českej.venkovan

...a dobře udělal....

0/0
19.3.2009 18:33

pepe999 from Salford

Ten sanka je ale lempl...

"Vnímáme to jako projev extremismu a nenávisti. Nebereme to na lehkou

váhu. Událost můžeme považovat za výhrůžku a je vidět, že jsme tím

pádem ohroženou skupinou," řekl Sáňka.:-©:-©:-©

Prej projev extremismu..;-D;-D

Extremismus ma na svedomi on a jeho povlspolek, komunisti a spol..:-©:-©

0/0
19.3.2009 18:18

fext

Re: Ten sanka je ale lempl...

R^R^

0/0
20.3.2009 9:57

JÚLINEK.ŠÍŠAL.

Re: Ten sanka je ale lempl...

bodejť by jouda jako ty byl extremista ... natož nebezpečný, viď? ....:-P

0/0
20.3.2009 10:03

Pravda

Nepomlouvejte zivrata ...

"Prase je totiž podle nich nečisté"  ... cistejsi nez jejich teroristicke radovanky!!!

0/0
19.3.2009 18:09

fext

Re: Nepomlouvejte zivrata ...

Prase je sice nečisté, ale sex se zvířaty, dětmi a konzumace trusu, hlenu a moči zvířat je za určitých podmínek povoleno...

Uvědomte si, lidi, že se jedná a středověký krajně pověrečný kult, navíc prolezlý lidovou magií, a averzí ke všemu odlišnému v středověkém stylu. Naivní novodobá pseudonáboženství jako New Age, Wicca a Vesmírní lidé jsou proti tomu ještě vysoce intelektuální a smysl dávající myšlenkové katedrály, a nemají natvrdo zadrátované potírání bezvěrců a 1400 let trvající tradice v témže.

Protiislámští radikálové se projevujou sprejováním a věšením prasečích hlav, islámští radikálové zabíjejí lidi, řežou jim hlavy na kameru a odpalujou bomby. "Islamofobové" natáčejí filmy kde doslovně citují korán a výroky imámů, zatímco islámisti natáčí a v televizi bez problémů pouští pořady PRO DĚTI nebádající k mučednictví a zabíjení bezvěrců. Vidí někdo rozdíl?

0/0
20.3.2009 10:05

a.jda

Jak to může někdo udělat???

8-oDost mě to překvapilo,kde se v lidech bere tolik nenávisti k jiným národům.Všude jsou dobří a zlí i mezi námi je to tak.Proč někomu vadí víra druhých????Já osobně nejsem věřící a respektuju víru jiných,sama mám známé různých vír a nevadí mi to ani jim ne baví se mezi sebou normálně.Je jedno jakou má kdo barvu pleti nebo čemu věří je to o tom co si všichni nosíme v sobě v srdci...Proč už jim nedáte pokoj,vždyť je to pořád jen ten jeden BŮH jen mu každý říká po svém.Mám doma vedle sebe symboly kříž-budha-allahovo oko a ještě za ta léta nepoprali..Lidi nechte je žít vždyť jsme tu všichni jen na chvíli tak proč ta nenávist!:-(!!!A to si chceme být všichni rovni??EU

0/0
19.3.2009 17:47

wrangler

Re: Jak to může někdo udělat???

Ach vy nepoučitelní pravdoláskaři!To jste ještě nepochopili jak nebezpečný a netoleratní islám je?RvRvRv:-©:-©:-©

0/0
19.3.2009 18:04

iuos

hmm

ať se začnou chovat tak, jak se u nás chováme a budou mít klid... každý, kdo s araby/muslimy přišel do styku, ti potrvdí, že zkušenost je to spíše velmi negativní...    my s nimi bydleli na jednom patře... a můžu říct, že jsou to prasata

0/0
19.3.2009 18:10

zdeseny obcan

Re: Jak to může někdo udělat???

Na toleranci jsou potreba dva. Kdyz je ten druhy programove vychovavan k tomu aby ty ostatni zamordoval hned jak to pujde muzete byt jakkoliv uslechtily a nepomuze vam to.

0/0
19.3.2009 18:30

killy

Ano, podle tebe je chřestýš úplně...

..neškodným božím tvorečkem. Tak ho dál dráždi bosou nohou ! :-/

0/0
19.3.2009 19:36

fext

Re: Jak to může někdo udělat???

Proč někomu vadí víra druhých????

Na to rád odpovím. Mě vadí jakákoli víra, ve které je pevně stanovená averze a netolerance k jiným vírám. Toleruju jen to, co je tolerantní. Co není tolerantní, to netoleruju. Alláh, dle dostupných muslimských pramenů, je spíš něco jako démon, a pokud máte doma na zdi nějaký kouzelnický muslimský symbol a věříte na tyhle věci, měla byste se zamyslet, proč ho tam máte.:)

Než tu začne někdo tvrdit, že islám toleruje židovství a křesťanství, tak si zjistěte, co je to kafír dhimmi a jaká "práva" a povinnosti má v zemích islámu.

0/0
20.3.2009 10:12

Phantom2005

Re: Jak to může někdo udělat???

Souhlas. Mimochodem, já ovšem za stejnou sebranku považuju i katolíky. Ti si nemají s muslimy co vyčítat.

0/0
20.3.2009 11:00

Uprchlík z NOVINEK

Volič Národní strany

OK, jen tak dál s tím dobytkem!

0/0
19.3.2009 16:44

Moji Ludia

tady v svedsku

tady v svedsku jsou vsude a delaji bordel

Muslimove jsou horsi nez cikani, tomu ver !!

zdar z svedska

0/0
19.3.2009 16:09

killy

Vidíš, a mě to nikdo nevěří....

..a škatulkujou mě mezi neonácky, kam vůbec nepatřím !

0/0
19.3.2009 16:33

halagajda

Re: tady v svedsku

No oni jsou muslimove a muslimove... Taky nemusim vsechny(Alzirane napr...), ale treba Pakistanci a Indove patri k nejpracovitejsim lidem v UK....

0/0
19.3.2009 17:55

romykal

Re: tady v svedsku

To ses tak trochu pomatl,ne?Myslis jako ze pracovite delaji deti,pracovite prodavaji pasovany veci a drogy?8-o

0/0
19.3.2009 19:15

torvik

Re: tady v svedsku

Pakistanci se pracovite odpaluji v metru a autobusechR^A nevim proc do toho motas Indy.

0/0
19.3.2009 22:01

wcbaba

To vypadá na nové výtvarné dílo Davida Černého

0/0
19.3.2009 15:54

Parouback

Už už jsem se chtěl radovat,

že někde visela Jyřýkova odporná bradavice a zase nic. No neva, tohle je taky dobrý.

0/0
19.3.2009 15:21

pancho10

Re: Už už jsem se chtěl radovat,

Človeče na tohle téma jsme se bavili přes oběd.Jde vidět že nejsme jediní.;-D

0/0
19.3.2009 15:27

elvan

Re: Už už jsem se chtěl radovat,

Také mě to napadlo jako první možnost (a dobrá) !!;-D

0/0
19.3.2009 15:29

PetroleumLampoIdorablo

náckové mají zase téma

kde můžou blít své mozkové sratschky

0/0
19.3.2009 15:14

killy

Hmm. Ty máš už svůj kobereček ?..

.. a azimut je 136° ....;-D

0/0
19.3.2009 15:52

barbudo

Re: Hmm. Ty máš už svůj kobereček ?..

... hmm ... a věříte, že na Nový Zéland je to i 50° ?

0/0
19.3.2009 16:19

killy

Jo, jo.. souhlasí !

;-D

0/0
19.3.2009 16:36

barbudo

Re: Jo, jo.. souhlasí !

... ale i 90 ...

0/0
20.3.2009 9:52

cinsky_buh_srandy

vzkaz islámstům

nezapomeňte za to tady něco vyhodit do vzduchu R^

0/0
19.3.2009 15:10

vlasta.232

Je mi líto

když se píší příspěvky s nesmyslným utokem na Paroubka-. Z jeho osoby si dělat srandičky je příliš jednoduché a hloupé!  Vážení, právě tak jako islámu , který dnes vyznává přes  miliarda lidí , tak i  neskutečně nebezpečného Paroubka pro tuto zemi je nutné se bát !  Ale i něco proto němu dělat - hlavně jej nevolit!  Kdysi dávno žil jeden čalouník , kterého celý svět podcenil- také si z něj dělal srandičky a jak to dopadlo- přineslo to světu miliony mrtvých! Ten čalouník se jmenoval HITLER. mOŽNÁ SE ZDÁ MOJE PŘIROVNÁNÍ PŘEHNANÉ- ale vše začíná z maličkosti! A s Paroubkem pujde tato země minimálně - do náručí komunistu kteří hezky za bukem číhají na svou příležitost! Právě tak je to s muslimy rozlezlými po celé Evropě - jako pátá kolona- číhající na svoji příležitost! Ano, ještě se tu nikdo z nich neodpálil a nezabil třeba v metru stovky lidí!  V Německu také v roce1935- ještě neplynovali židy po stovkách

0/0
19.3.2009 15:04

killy

Tenhle přístup beru !

.. A muslimové do Čech nepatří !Nebyli tu dřív, nemusí být ani teď ! Je na tom názoru něco špatného ?

0/0
19.3.2009 15:50

Fanthom007

Re: Tenhle přístup beru !

Neni.

Ale spousta lidi to nepochopi a oznaci te za nacka, protoze muslimove tady zatim nikomu neublizuji...

0/0
19.3.2009 16:19

wrangler

Re: Tenhle přístup beru !

Právě, že jen zatím!!!

0/0
19.3.2009 18:00

JÚLINEK.ŠÍŠAL.

Re: Tenhle přístup beru !

inu ... zkus to říkat jim, tady jsi na špatné adrese .....schválně : mohli by si na mešitu v praglu pověsit tu tvojí místo prasečí ....:-P

0/0
19.3.2009 17:18

Mak1

A co když teď budou

třeba v Sýrii hanobit kostely ?

0/0
19.3.2009 14:46

Najdete na iDNES.cz