Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Karlovy Vary poskytly zadržované informace, chtějí zastavit exekuci

Karlovarský magistrát udělal důležitý krok k zastavení exekuce na majetek města za miliardy korun. Poslal exekutorovi informace o pochybném stavebním řízení, kvůli jejichž zadržování se Karlovy Vary do problémů dostaly. Radní ale stále trvají na tom, že nepochybili.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ichiro

To by byla legrace

když by se našli ztracené faktůry z rekonstrukce městského divadla v Karlových Varech . LOL tu by bylo legrace ;-D to by jsme se nasmáli

0/0
25.2.2009 19:54

Ichiro

Tek ten solokapr

nespíš byl nalezen :)

0/0
25.2.2009 18:38

Ichiro

Re: Tek ten solokapr

a netrvalo to dlouho , ted ještě se kouknout na zoubek odboru správy najetku na magistrátu:-P

0/0
25.2.2009 18:39

so01

Rusko

V tom Rusku je opravdu možné všechno. Nevím ale proč na českém servru jsou pořád články o této ruské vsi???

0/0
25.2.2009 8:23

paxxtor4u

Zákon č. 106 atd.

Ochrana žadatele o informaci  je soudní. Není-li soudem shledán důvod k zamítnutí (zájmy mafie nebo lenost či arogance komunálního byrokrata nejsou relevantní)-nařídí poskytnutí informace. Nepodrobí-li se povinný subjekt (v tomto případě územní samosprávní celek), provádí se exekuční výkon soudního rozhodnutí. Osobně bych se na místě ministra vnitra začal zajímat o zákonnost a hospodárnost přijímaných rozhodnutí zastupitelstvem KV (a to nejenom v rozšířené působnosti při výkonu státní správy) a nasadil průběžný správní dozor nad činností tohoto korupcí a mafiemi prolezlého magistrátu.

0/0
24.2.2009 17:05

kverulant01@seznam.cz

Karlovy Vary poskytly zadržované informace,chtějí

Je mi z té celé kauzy docela divně.  Je to skutečně nutné,aby musel občan zacházet až na takovou krajní hranici,aby se domohl požadovaných informací? Ale pokud mohu sama odpovědně říci, tak  jsem si sama ověřila, jak poctiví jsou pracovníci na krajskému úřadu v K.Varech.Myslím to samozřejmě ironicky, protože vyřízení mé stížnosti mě neuspokojilo.

Jinak ovšem si myslím,že si K.Vary udělaly nepěknou reputaci s výběrovým  řízení, což jsme viděli i v televizi. Pokud občané K.Varů si volí takové zástupitele, tak je to bohužel jen a jen na nich, aby se situace změnila k jejich prospěchu.

0/0
24.2.2009 17:05

petr88

Re: Karlovy Vary poskytly zadržované informace,chtějí

To není o volených zastupitelích, ale o úřednících kteří sedí v kancelářích. Ti rozhodují a ne volení zastupitelé. To je jako ve vládě. U moci může být ODS nebo ČSSD na ministerstvu rozhodují ˇÚŘEDNÍCI"

0/0
24.2.2009 18:03

Slaine55

Ať je klidně obstaví...

Arogance úředníků a vymahatelnost práva u našich úřadů je nulová. Je to k zbláznění!

0/0
24.2.2009 16:39

Najdete na iDNES.cz