Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Dobrodějové ČEZ a Rath. Myslíme to upřímně

Dva dobří lidé spáchali tento týden dva dobré skutky. Mohla bych o tom povídat své dceři před usnutím pohádku. První o tom, jak šéf ČEZ odpustí lidem, kteří přišli letos o práci, tři složenky za proud a dal si na to stranou pár set milionů z firemní kapsy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vovov

Podivné ....

... proč ti vrtichvostští novináři stále píší o facce. Facku dává chlap chlapovi zepředu, zde se jednalo pohlvek, uštědřený nečekaně a zákeřně poODS-ácku zezadu !!

0/0
1.3.2009 6:54

starej_vul

:-) nejhorší by bylo

Nejhorší by bylo o těch hodných i zlobivých chlapcích vůbec nepsat. Vůbec nepsat o tom co který politik dělá. Každý se totiž snaží aby bylo jeho jméno v novinách. Vůbec nepsat nezveřejnovat jejich jména. To by se jim opravdu nelíbilo. Jenom měsíc co měsíc, rok co rok jméno, příjem, výdaj. A stav konta.

0/0
24.2.2009 7:29

jajaja00

To jste si ještě nevšimli, že Harry_sportsman

je rudý idiot až na půdu? Proč s ním diskutujete? On VÍ, že soudruh Rath bude odevzdávat poslanecký plat a Rathovo slovo je přece svaté. Že jej neodevzdávali, neodevzdávají a nebudou odevzdávat ostatní posranci ČSSD, kteří jsou zároveň hejtmany, to jej nepálí. Já si ale myslím, že soudruh Rath neodevzdá ani korunu, protože ten jede po penězích jako slepice po flusu. Stačí si jen připomenout, že on byl první, který řval o regulačních poplatcích be výjimky pro všechny, že má dva nové velké baráky prakticky vedle sebe, že má dvě ženy, s každou z nich jedno dítě (rozdíl necelý rok), zajímavé je, že s tou která jeho manželkou není, s kterou ale podstatně častěji žije, to dítě měl dřív,......

Čili ještě jednou, soudruh Rath neodevzdá ani pětník, dobře ví, že duševně nesmělá rudá individua typu Harry_sportsman si to stejně ověřit nemohou. Ale řekl to božský prcek Rath a jistě mu to potvrdí i idol žen Roko Potroubek.

0/0
22.2.2009 14:35

Harry_sportsman

Re: To jste si ještě nevšimli, že Harry_sportsman

No s tebou už většinou nediskutuje nikdo, protože  všichni už pochopili, že dikuse s tebou je smysluplná asi stejně jako s nějakým pacientem z Bohnic. ;-D

P.S. Najdi si už konečně ženskou, ať nemusíš Rathovi závidět, že má dvě ... ;-D:-P

0/0
22.2.2009 21:43

vovov

Re: To jste si ještě nevšimli, že Harry_sportsman

Neškodilo by více věcnosti a slušnosti bez planých nadávek !

0/0
1.3.2009 6:56

rohatey

Na psychické problémy ze zlodějů z ČEZu

je vcelku jednoduché řešení, koupit akcie ČEZu, teď už je snad docela vhodná doba, věřím že přijde ještě další masivní pokles vhodný k dalším nákupům  a potom už ti zloději nepracují proti mě ale pro mě. :-)

0/0
21.2.2009 16:17

12345hanka

Mám silnou potřebu

dát zas Rathovi jednu.... Jsem potřebný? Dostanu příspěvek?

0/0
21.2.2009 10:28

jajaja00

Re: Mám silnou potřebu

Netroškuj, projdi se Lihovým domem, tam nepotkáš individuum, které by si přes čumák nezasloužilo........

0/0
22.2.2009 14:38

Harry_sportsman

Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

je pro Vás (jakožto i pro všechny ostatní redaktory z MF Dnes) ideový nepřítel č. 1, ale přesto bych od Vás jakožto od zástupkyně šéfredaktora deníku, který se označuje přívlastkem seriózní, očekával více objektivity. Takže:

1) To přirovnání s anonymními dobročinnými dárci je zde trochu mimo, jelikož soudní proces Macek - Rath byl středem pozornosti všech sdělovacích prostředků.

2) Rath kromě těchto vysouzených 100 tisíc bude dávat na dobročinné účely celý svůj poslanecký plat - po dobu, kdy bude souběžně vykonávat funkce poslance i hejtmana. Udělal někdy něco takového jiný český politik?

3) I kdyby Rath věnoval těch 100 tisíc na hrazení 30 korunových poplatků, tak je to pořád smysluplnější, než pořídit si za 140 mega dům v Itálii a v Dubai jako exministr Řebíček (přičemž není vůbec jasné, kde tolik peněz vzal). Ale o tom paní Riebauerová nenapíše, protiže Řebíček na rozdíl od Ratha přece obléká správnou barvu dresu ...

0/0
21.2.2009 9:15

Smetac

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

Jsi směšný, stejně jako tvůj Rath. Ten, kdo dává opravdu od srdce o tom nemluví a nepředvádí se. U Ratha je to naprosto jasná vypočítavost. "Rozdám 100 tisíc, prosťáčkům jako Harry_sportsman se to bude líbit a budou mě volit. Když budu zvolený budu mít moc a dostanu se na pár let k milionovému lizu". A proč to ještě neudělal žádný jiný politik? To je jednoduché. Žádný jiný politik nepočítal s tím, že se u nás v jednadvacátém století může nají tolik blbců, kteří tento hloupý a populistický tah sežerou.

A Řebíček? On je ještě v politice? Nevím, kde ty peníze vzal ale nabízí se jednoduché řešení. Než šel do politiky šéfoval léta velké a prosperující firmě Viamont. A že by si tam nevydělal peníze na investice do nemovitostí, které jsou právě teď tak levné jako nikdy?

To se ovšem o vašem příteli křišťálovém Standovi říci nedá. Ten než šel do politiky dělal koloťuka. Jestli si tam vydělal ty milióny na investice do nemovitostí na Floridě, tomu může věřit jen prosťáček Harry_sportsman.

0/0
21.2.2009 10:24

Harry_sportsman

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

1) Prosťáček je naopak ten, kdo věří všemu, co se napíše v MF Dnes - což jsou noviny tak zideologizované, že by pro ně byl výstižný název např. Modré právo. :-)

2) Rath rozhodně nemá zapotřebí získávat si místo na volební kandidátce díky nějakým rozdávaným penězům - jeho pozice v ČSSD je natolik silná, že místo lídra v některém z krajů má při jakýchkoliv volbách absolutně jisté.

3) Co se týče Řebíčka a Viamontu - problém je v tom, že tato firma dostávala za jeho ministrování podezřela často státní zakázky. Takže ty jeho peníze zase tak křišťálově čisté asi nebudou ... :-)

0/0
21.2.2009 15:24

Huffnaggelův duch

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

Netvrdím, že je někdo čistý jako lilium, ale Řebíček poměrně transparentně prodal podíl ve Viamontu, vlastní to firmě. Na rozdíl od Standy, který přišel k akciím a k informacím o čase prodeje za dodnes nevysvětlitelných okolností.

A von NeuRath? Cuhdák malá. On bude odevzdávat celý plat? A z čeho bude tedy živit své dvě rodiny?8-o

0/0
21.2.2009 10:31

Harry_sportsman

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

Jednak nevím, proč do toho pleteš Grosse (ten článek je o Rathovi a o ČEZu) a pak jde o to, že Řebíček, Kalousek či Tlustý byli oproti Grossovi akorát zkušenější v tom, že se původ svých podivně získaných peněz vůbec vysvětlit nepokoušeli ... :-)

0/0
21.2.2009 15:29

olegk

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

no prvni kdo do toho zacal tahat nekoho jineho jsi byl ty

0/0
23.2.2009 7:55

Kecaj

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

správnej sportsman se nechová jako pitchus.

0/0
21.2.2009 12:08

Harry_sportsman

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

Napiš ještě něco inteligentního! ;-D

0/0
21.2.2009 15:30

R.A.K.

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

Řebíček, to je prů-ser, taky myslím, že si těch 140 mega poctivě nevydělal. Nebo jinak řečeno, dostal padáka poté, co se zjistilo, že si již " vydělal". Vadí mi ale na Vás, že jste tak jednoduchej, pouze oranžovej, proto modrýmu ptákovi. Co takhle Staník Gross ?! Takže Rv

0/0
22.2.2009 10:15

Harry_sportsman

Re: Paní Riebauerová, všichni dobře víme, že Rath

Lidé jako Gross, Dryml či Mršina mně samozřejmě vadí také. Ale já jsem chtěl hlavně upozornit na zasádní rozdíl v přístupu MF Dnes k těmto kauzám - zatímco o Grossových kauzách popsala MF Dnes již tuny papíru, kauzám politiků z ODS se věnuje jen sporadicky (možná s výjimkou rebela Tlustého).

0/0
22.2.2009 11:33

Depek

jojo soudruzi z ČSSD

Tenhle váš Rath je takový pěkný potenciální von Neurath.

0/0
21.2.2009 7:50

babacek

Kdo jsou ti potřební?

Kdo jsou ti potřební?

Na tuto otázku bezesporu odpoví jeho promiskuita. ;-D

0/0
21.2.2009 6:12

Najdete na iDNES.cz