Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nové hnutí Starostové a nezávislí povede Petr Gazdík

Předsedou politického hnutí Starostové a nezávislí se stal Petr Gazdík. Starostu obce Suchá Loz na Uherskohradišťsku zvolili do čelné funkce účastníci sněmu v Průhonicích u Prahy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

JÚLINEK.ŠÍŠAL.

ano, souzi a soušky čížci?

ale nové hnutí Starostové proti radaru přece už vede trokavecký starosta? ...8-o

0/0
21.2.2009 10:23

boruvka

Tak nám z Moravy

posílají další politickou rychlokvašku. Jednu takovou, starostu Vsetína jsme tu už měli, a velká sláva to nebyla. Pan Gazdík se opil úspěchem v Suché Lozi a kuje železo, dokud je žhavé. Jen aby se nepřemotivoval, Čunek by mu mohl vyprávět.....

0/0
20.2.2009 15:36

Forum angažovaných křesťanů

Nejdříve hodnoty - rozpočty automaticky.

Gratulujeme !  Má-li být naplněna ta subsidiarita, o které hovoří Hans-Jürgen Papier, pak prostřednictvím starostů malých obcí a jejich podporovatelů. Malé obce, to je venkov. Ten dosud není anonymní. Je nejvíc Nezávislý ! Je  posledním deštníkem tradiční rodiny a poslední baštou křesťanství s vnitřní udržitelností. Je poslední nadějí kultury života v jejím boji s kulturou smrti v politice.  Potřebuje  ale podpořit hodnoty, na kterých ještě dosud stojí - to znamená obnovit autoritu rodiny a školy, výchovy a vzdělání. Proto vás vyzýváme : 

1- Podpořte vytvoření ministerstva rodiny a Dílny lidskosti (školství) podle J.A. Komenského.  2- Podpořte odluku církve od státu.   Usilujte se o to, co v Parlamentě nestíhá KDU ! Zda se vám právě toto  podaří - to záleží na výběru takových zástupců, kteří preferují službu před mocí. Současná krize není primárně krizí   bankovní,   finanční,  či  hospodářskou, je krizí hodnot - kauzálně. Budou to vnímat i  STAROSTOVÉ  a  NEZÁVISLÍ  ?    Mluvčí FAK.

0/0
19.2.2009 23:50

jaroš68

Nezávislí´=závislí

Gazdíka, kterého před lety nevzali místní lidovci mezi sebe, bojuje od té doby o koryto za každou cenu, jen si zjistěte v kolika komisích je na kraji ve Zlíně. Obklopí se buď bývalými svazáky (Zicha), pořádal mírové manifestace na Ploštině, nebo komunisty (Kráčalík) Komunista, jeho otec dokonce předseda Buňky v jeho rodné vsi atd. Tito lidé nejsou nezávislí, jsou právě moc závislí na moci a hladu po penězích. Jak je až dojemné, že se i pan Gazdík sám volil, to je ale úroveň . Ty lidi tady všichni známe, jsou to mocichtiví a bezcharakterní lidé.

0/0
19.2.2009 23:49

peta-nek

Re: Nezávislí´=závislí

JSI VEDLE JAK TA JEDLE:))!  1) K lidovcům jsem nikdy nechtěl a k těm místním už teprve ne!!! Jsou moje opozice! Zeptej se L.Hovorky kolikrát mi to nabízel. 2) Ve výboru na kraji jsem pouze v jednom a nikde jinde! 3) Sám sebe jsem nevolil delegátů bylo 83 a 82 hlasů bylo pro, můj ne!!!  Je směšné jaké nesmysly si vymýšlíš. Závist? Zášť nebo jenom blbost tě k tomu pudí??? MVěj se, nemáš to lehké!

0/0
21.2.2009 9:01

jaroš68

Re: Nezávislí´=závislí

Tak to pěkně lžete pane starosto, k lidovcům Vás nevzali, to, že Vás tam teď láká Hovorka je sice možné, ale Vy podřadnou roli ve straně hrát nechcete, tak radši tu svoji. Co ale berete mezi sebe, je prostě všehochuť. Ve výboru možná jenom jednom, ale já se bavím o komisích. Kovaříková si Vás dosazuje, kam chce. To, že jste chtěli dát volnou ruku ČSSD, to přesně odpovídá naturelu vaší strany. Prostě neřízené střely.  Buď jsem rudý, modrý, oranžový ,hnědý či zelený,ale nazávislý je nesmysl, . Stačí jen zmínit Vaše minulé působení na Kraji, na konci jste se mezi sebou , ve vlastních řadách nebavili (Vařecha, atd. ) Vy jste prostě populista, stejný jako paroubek, vy hledáte atraktivní témata, ale ostatní děláte jako všichni ostatní. (Multifunkční dům, atd. ).Také to nemáte v té politické schizofrenii lehké. Díky za perfektně vyjednané RUD. To se vám "povedlo" , podle rozlohy, to je dílo!:-)

0/0
25.2.2009 21:53

Kakarel

Gazdíku,

pusť si doma studenou vodu. A pozor na bolest v zátylku, jak koukáš do výšin. Kdo ti poradil s.Štětinu? To tě p.farář sjede v neděli v kostele ňoumo.;-D

0/0
19.2.2009 23:16

Mírek

Všicni tito nezávislí...

..se po svém zvolení ukáží jako zcela závislí a to na svém mamonu. Nic dalšího je poté nezajímá, pouze vlastní mamon a bezpracně se dostat ke zdrojům.

Všichni co kandidují za nějakou politickou stranu, jsou alespoň drobet pod drobnohledem novinářů a to skrzeva svou stranu. Tihle ti, to je nepřehlená džungle, pozůstatek Veškrnovi "nepolitické politiky". Mimo jiné. Mou důvěru teda rozhodně nemají, nikdo a nic za nimi nestojí.

0/0
19.2.2009 14:29

Lotras

Nove a nove "nezavislé" klany

...mají zmast voliče..lidově řečeno zblbnout....

0/0
19.2.2009 13:57

jellyfish

J. Štětina

No nevím, těžko podporovat někoho kdo se zastával Čunka.. senátor Štětina není záruka ničeho.

0/0
19.2.2009 13:18

LimonadovyJoe

Zase další "nezávislí"? Ještě se v těch záplavách

"nezávislých" někdo orientuje?

0/0
19.2.2009 13:00

Najdete na iDNES.cz