Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Paroubek na sjezdu: tvrdý útok na ODS i nečekaná sebekritika

Předseda ČSSD Jiří Paroubek úvodním projevem otevřel sjezd sociálních demokratů v pražském Veletržním paláci. Podle očekávání chválil úspěchy své strany a ostře kritizoval vládu. Bylo ovšem znát, že se v březnu bude volit předseda strany. Paroubek je sice jediný kandidát, ale netypicky připustil, že i on má chyby.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

rbursik

JE MI TO CELKEM JEDNO

jen socky v oranžových batvách napálí anebo může křičet Jirko lepší funkci.

Ten jeho výstu p i se svou sebekrtíčností, ono to je celkem jedno ti tam mají vždycky  nějakého žvanila.

radim Buršík

0/0
15.2.2009 10:06

koristka

Paroubek nebo Rath , je to jen socialistický paskvil

U Davida Ratha se ale nejedná o finanční samo-pomoc, nýbrž o něco závažnějšího a nebezpečnějšího. Od počátku svého veřejného působení je David Rath totiž spojován s jednou nepříjemnou kauzou za druhou. Vše spojuje pouze jedno: demagogická manipulace opřená o populistická gesta s nemilosrdným potrestáním oponentů. Stačí být ředitelem nemocnice, který pouze „sympatizuje“ s jinou politickou stranou, anebo ředitel školy, jenž náhodou neodpoví na anketu, kterou Rath rozeslal. Oddanost panu hejtmanovi musí být úplná.

0/0
15.2.2009 6:40

Pablb

Re: Paroubek nebo Rath , je to jen socialistický paskvil

Rath a Paroubek se totiž od svých vyčůraných kolegů, kterým jde především o koryta a o peníze, liší tím, že si léčí své komplexy. Jsou nemocní a proto je jejich chování iracionální a v dopadu na podobně postižené jedince z řad voličstva i efektivní.

0/0
15.2.2009 10:57

karpet

ČSSD přeji trpěliost a správná rozhodnutí

ČSSD má těžší pozici než strany vládní koalice především v tom, že sdělovací prostředky jsou pravicově orientované. Předpokládám, že repostéři jakož i další zaměstnanci pracujicí na tomto poli jsou nadprůměrně honorováni a když přičtu úpadek morálky v celé společnosti, kde vítězí prachy, s levicovými postoji by byli sami proti sobě. Tomu pak odpovídá způsob podávání informací. Za tohoto stavu je téměř nemožné aby levice byla vidět v pozitivním, nebo alespoň neutrálním světle. To má jistě svůj dopad na čtenáře, posluchače či diváky  Myslím si, že pan Paroubek se nedopustil nikdy žádných závažných chyb. Naopak vždy důrazně prosazoval zájmy ČSSD a navíc byl a je úspěšný. A to je jeho největší mínus, viděno očima sdělovacích prostředků a pravice. Proto vždy zůstane trnem v oku pravice. Pane Paroubku spolu s ČSSD nedejte se!

0/0
15.2.2009 5:36

koristka

Re: ČSSD přeji trpěliost a správná rozhodnutí

A ro jsi vymyslil dám nebo celá stranická skupina budovatel§ socialsmu z vrátnice Lihového domu,, FUJRv

0/0
15.2.2009 6:42

Hansus

Re: ČSSD přeji trpěliost a správná rozhodnutí

Nemáte pravdu, výsledky podzimních voleb kolidují  s Vaším názorem. Dle mého názoru není vhodné, aby všichni hejtmani byli z jedné strany (mimo hlavní město Praha=kraj), pak se nemůže soutěžit mezi kraji. A důvod, který pomohl k tomu problematickému úspěchu, pomalu dokazuje, že byl šit horkou jehlou lidmi, kteří ovládají psychiku davu...Počkejme si na parlamentní volby v červnu 2010.....

0/0
15.2.2009 6:59

karpet

Re: ČSSD přeji trpěliost a správná rozhodnutí

Nevím, zda si Vaše slova vykládám správně. Domníváte se, že za úspěchem ČSSD v krajských volbách byly sdělovací prostředky?  Z určité části asi ano. Nicméně obsazení krajů odpovídá výsledkům volem. Je mi však jasné, že nic netrvá věčně a je zcela přirozené, že levice se bude střídat ve vedení s pravicí, to je zcela přirozené. Tento výkyv ovlivňuje dle mého názoru šedá většina občanů, kteří nemají vyhraněnou politickou orientaci a přiklání se střídavě na obě strany ovlivněni krátkodobými podněty.

0/0
15.2.2009 12:00

kodjos

Re: ČSSD přeji trpěliost a správná rozhodnutí

kAŽDÝ DEN TISKOVÉ KONFERENCE o prdu,který smrdí a o nepřátelích lidu-ODS,NATA,USA,a o přátelích lidu-Syrie,Hamas,Chavez,Putin,Fico.

a o sobě..dr.Rath je v tisku perzekován,já také a krajští hejtmani jakbysmet

ao Jiří Havlovi-stalinistovi-který nedej bože usedne v Bruselu.

Větší dobytek nemůže být na světě,kromě tebe.

0/0
15.2.2009 8:35

karpet

Re: ČSSD přeji trpěliost a správná rozhodnutí

Přimlouval by se za slušnost. Pokleslých reakci se ode mne nedočkáte.

0/0
15.2.2009 12:03

bohúš

Re: ČSSD přeji trpěliost a správná rozhodnutí

Karpete.Jsi podle projevu docela fajn.Jen mě udivuje ,že jsi skočil Paroubkovi na jeho prvoplánová gesta a sliby.Je pravda ,že pravice se dopouští chyb. Také je zkorumpovaná, stejně... jako levice.ALE jak mohou lidé věřit osobám se sklonem

k autoritářství a demagogii/Paroubek,Rath/,....To opravdu nechápu...Přeji krásnou neděli.:-)

0/0
15.2.2009 10:40

karpet

Re: ČSSD přeji trpěliost a správná rozhodnutí

Dle mého názoru míra skorumpovanosti je zhruba stejná ať vlevo nebo vravo. Co vidím jako fakta je, že po bezkrevných předsedech jako byli pánové Špidla a Geoss přišel člověk, který svou přímočarostí dokázal ČSSD pozvednout. Další skutečností je, že se osobně neorientuji podle osobností. Ty se neustále mění. Pro mne je důlěžitý především program. A co se týka programů stran, levice vždy bude více solidární a méně sobecká. To asi jináč být nemůže. Tak že já na sliby a gesta rozhodně nedávám. 

0/0
15.2.2009 11:46

milamac

Paroubek a krize logiky (jeho!)

Když je krize je třeba  :  lidem přidat peníze, protože ji nezavinili!

A jelikož se čeká nulová infalce je třeba přidat důchodcům!

A také zvýšit příjem v nezaměstnanosti, aby si lidé nemuseli schánět práci pod svou úroveň!

A neplatit žádné zdravotní poplatky, protože doktoři, sestřičky a další zdravotní personál pracují zadarmo. Též moderní vybavení nemocnic a ordinací nám lifrují ze západu kapitalisti zadarmo.

A hlavně je třeba podpořit SPOTŘEBU. Když budou lidi utrácet peníze, které jim zdarma poskytnem - vybudujeme SOCIÁLNÍ STÁT!  A co to bude stát?  ROZVAL!

0/0
15.2.2009 1:23

fren440

Re: Paroubek a krize logiky (jeho!)

Mám jiný nápad jak podpořit spotřebu. Co tak zapálit Prahu nebo vyvolat zemětřesení . To bude spotřeba a ještě se vytáhnou peníze z pojišťoven, které je mamoní. Rozházet veškeré rezervní fondy do nuly. Na co žít budoucností. Budoucnost je pro voly. Důležité jsou příští volby. Ty budou poslední.

0/0
15.2.2009 7:59

namestii

moc soc.

Občas mám taky chuť založit soc. stranu a slíbit zrušení daní pro OSVČ i zaměstnance. Slíbil bych dotovat benzín. Dotace na auta. Porodné 250tis Kč/ks. Příspěvky na dovolenou. Důchodcům 13., 14. a 15. důchody. ... atd…

Dokonce by se na to dal určitě napsat projekt, jak podnikatelský záměr – zisk z chodu parlamentní strany, ale taky i výzkum – Česky sen II, aneb máme všechno a navíc skoro zadarmo.

Daly by se na to určitě vytáhnout peníze z EU grantů. A myslím, že sponzorů by také nemuselo být málo. Kdejaká, alespoň trošku prosperující firma by nějaký ten tisíc dala, aby si lidé uvědomili, že určité věci nejsou splnitelné!!!

0/0
15.2.2009 0:54

perpartes

Ods a sZ to mají v ruce.

Oni to zvládnou,nebojte.

Mají kvalitní program a hlavně mají vizi do budoucna.

0/0
15.2.2009 0:27

Pilad

Re: Ods a sZ to mají v ruce.

Trochu moc ironie!;-D

0/0
15.2.2009 0:30

perpartes

Re: Ods a sZ to mají v ruce.

Kde ubrat?

0/0
15.2.2009 0:41

namestii

ČSSD do toho

Teda, od toho !!!

0/0
15.2.2009 0:23

AlCapuccino

.

Bylo by zajimave, kdyby existovala spolecnost levicove smyslejicich lidi, naprosto nezavisla na ostatnich lidech. Vsichni v teto spolecnosti by se ridili programem CSSD. Daval bych jim nejvice 10 let, potom by se zacali pojidat mezi sebou.

0/0
15.2.2009 0:15

namestii

Re: .

V uzavřené skupině může fungovat socialismus. Mohou se totiž navzájem kontrolovat. A kdo by nepracoval, ten by byl ostatními lynčován.

Ve státě toto ale fungovat nemůže. Tady „funguje“ socialismus i s nepracujícími lenochy. A jelikož jsou lenoši dostatečně hýčkáni, mají přeci také volební právo, tak se lidem moc do práce nechce… Kór těm, kteří jsou hůře placení. Chápu je – tří směnný provoz, nemožnost odskočit si na toaletu, nulový postup,… a za to 8-10-12 tis za měsíc!? Chápu je! Ale pouze v tom, že se jim tam nechce chodit… Už nechápu nikoho, že je ve válení doma podporuje.

Chce se mi brečet, když slyším Paroubka, jak říká, že těm dáme 2400, těm 3600, těm 3 měsíce, dáme těm a těm a těm… Nééééé!!! A kde (komu) budeme brát???

0/0
15.2.2009 0:38

ruger357m

LHÁŘ, LHÁŘ, LHÁŘ

;-D;-D;-D

0/0
14.2.2009 23:42

10sparta

Paroubek je vřed na české politice !!!

Není jediný, ale zato největší !!!! Odoperovat a bude klid !!!!!!!!!!!

0/0
14.2.2009 23:34

IJNovak

Kultivace Paroubka se národu vyplatí, Petře držme palce

J.Paroubek se chce zlepšit, přijme nové ale zkušené odborníky, jejich radami se bude řídit a dokonce všem slibí pokoru a úctu! Tak moc chce MOC, že se všem upíše! Co však dělat, když slibi nesplní???  Vídlemi před Strakovku a důrazně vyžadovat plnění slibů! Krize nekrize!!!!

0/0
14.2.2009 23:20

Mira111

Hnus

Hnus, špína, demagogie a populismus, to je Česká strana asociálně demagogická v čele se svým vůdcem Jirkou Paroubkem. Dobrou noc.

0/0
14.2.2009 23:20

criticafacilis

Re: Hnus

kazdy ma pravo na svuj nazor...

0/0
14.2.2009 23:32

fandas43

Protikrizový program

Vzhledem k tomu, že existuje výborný protikrizový program už dávno, je škoda ,že Merkelová a Sarkozy nenavštívili Prahu. Mohli se poučit a nemuseli hledat. Vždyť všechno kolem je špatné a naše socdem strana má už program hotový. Obama to vyřešil lépe. Na Floridě ukecal byznysmena Dr. Grosse, aby v Praze okopíroval program. Zkušenosti z opisování má.Nu až se vrátí na Floridu bude se o čem bavit. A to opsané se dá dobře v Americe zpeněžit, dr. ví jak se získává kapitál . Jen je určítě všem líto, že se zdravicí nevystoupil náš nadstranický prezident. Mohl hned okomentovat protikrizový program. Vždyť ví určitě jak se léčí rýma.

0/0
14.2.2009 22:40

Pilad

Re: Protikrizový program

Všichni mají protikrizový program jen naše vláda si myslí že když všichni okolo nalijí do ekonomiky peníze tak tím nadotují i náší výrobu.

0/0
14.2.2009 22:48

IJNovak

Re: Protikrizový program

To je Ičko ještě hloupější, myslí si, že dostanem na zamezení krize několik miliard!

Udělají kontrolu čerpání dotací EU např na rekonstrukci celé vozovky a v ČR se seřízne 10 cm balené a položí 4cm nový koberec v ceně rekonstrukce celého tělesa!

Tak hloupé máme pleticháře u moci jedno zda ODS či ČSSD, co si myslí, že EU dozorové orgány na podvody čerpání nepřijdou: vraťte i úroky z prodlení a hned mají v Bruselu kasu plnější!!!

0/0
14.2.2009 23:31

Nannius

Re: Protikrizový program

a vis co je legracni? ze pri stupni zavislosti ceske ekonomiky na zahranicnich ekonomikach maji pravdu...

0/0
15.2.2009 8:13

kodjos

Re: Protikrizový program

Pilát na to kecání zaplatil životem,vole jeden odborný na lenost v lihovém domě a 30 Kč.

0/0
15.2.2009 8:39

2-tinkturak-2

NOWINKY.CZ: Clark na sjezdu ČSSD poděkowal za radar :))))))

Macuro, za tohle faux pas te Quimby UTLUČE!;-D;-D;-D;-D

0/0
14.2.2009 21:23

davexd

Vyplundrovat

nasporene fondy, rozdat , prozrat a pak :-©

0/0
14.2.2009 21:11

vlcak

Obětuji se

Jsem ochoten vystavět ze svých úspor velkolepou psychiatrickou léčebnu pro dementní občany z ČSS-D.

0/0
14.2.2009 21:07

singlemalt

Jak dojel Jirka na tom dnešním sjezdu ?

0/0
14.2.2009 21:01

no-ki

PR oddělení je "Boží"

21. Srpna na výročí pozvat ruského generála do L.Domu a teď Clarka na sjezd....pochvala za radar byla ovšem vrchol tohoto sjezdu...a pokračování na 20.3. prosadil Rath.....( Adolfík má narozenivy)....fakt PR R^

0/0
14.2.2009 20:29

singlemalt

Re: PR oddělení je "Boží"

to je ještě dobrý, naposledy se Dimun prezentoval těmi zapálenými prdy přece.

0/0
14.2.2009 21:03

torvik

Re: PR oddělení je "Boží"

;-DR^

0/0
14.2.2009 23:04

Pilad

Re: PR oddělení je "Boží"

Ten ruský generál tu byl v srpnu?

0/0
14.2.2009 22:32

no-ki

PR oddělení CSSD je !Boží"

0/0
14.2.2009 20:26

killy

To děkoval na správným místě, že ?

"Clark na sjezdu ČSSD poděkoval Čechům za protiraketovou obranu"

0/0
14.2.2009 20:21

Slaine55

Tenhle pán je přeskakující deska...

Blaá blá blá... tyhle prázdný kecy už mi lezou krkem. současná opozice neumí nic, krom naparování a plácání se do pupku...

0/0
14.2.2009 19:51

Nannius

Re: Tenhle pán je přeskakující deska...

at je to jak chce, opozice je proto opzice, ze nema realnou moc a muze kecat a zvanit, aniz by mela odpovednost...

0/0
15.2.2009 8:15

biteme

Ještě nevím

jak to uděláme ,ale slibuji všem našim voličům:1. rozdělit půdu bezemkům,

2.snížit cenu piva o 2/3,3.důchodcům kvartální premie a 13.14.důchod

4.zrušit všechny zbytečné volby,o tom které jsou zbytečné rozhodnu do měsíce před

   nimi.5.auto do každé rodiny(voličské)Tohle všechno a ještě vic vám dám jenom za to,že mě necháte alespoň

chvilku vládnout.Bez moci jsem úplně bezmocnej.Předem děkuji váš J.P.      pro vás dycinky Jyrka

0/0
14.2.2009 19:00

wcbaba

Re: Ještě nevím

Dej si ještě jedno, skoč se vyzvracet a jdi si lehnout ať se z toho vyspíš.

0/0
14.2.2009 19:20

eman3

Re: Ještě nevím

Správně! Zapomněl ještě na elektrifikaci a sovjety!;-D

0/0
14.2.2009 19:36

Slaine55

Re: Ještě nevím

Pan Paroubek opět mlátil prázdnou slámu. V to stále nevidíte?? Jde do komplotu klidně s komunistama, co slíbí tto nesplní a když, tak na úkor všeho ostatního?? vy jste snad padlej na hlavu. 

0/0
14.2.2009 19:53

elabůžo

Možná stopa k autorovi http://www.davidrath.info/

Mrknul jsem na zdrojový kód stránky www.davidrath.info/ a našel jsem tam zbytečnou část A href="xttp://www.dtv.gov/". Existují stránky http://www.dtv.gov/.Autor je pravděpodobně zaměstnanec americké vlády s vazbou na minulou vládu G. W. Bushe a tuhle blbůstku tam dal jako svůj podpis.

(Y)

0/0
14.2.2009 18:47

.@.

Re: Možná stopa k autorovi http://www.davidrath.info/

Nechtěli byste už s propagací těch Rathových nechutných soukromých libůstek jít do (Y) ? ;-D

0/0
14.2.2009 18:56

lynxxx

Je to bohulibý program

- zvýšíme daně z 15 na 30%

- zvýšíme podporu v nezaměstnanosti

- zvýšíme dotace a podpory

- snížíme DPH z 6 na 9%

- vyplatíme 13 důchod

0/0
14.2.2009 18:40

.@.

Re: Je to bohulibý program

Socánci si pořád neuvědomují, že bod 1 je spojitou nádobou s body 2-5 (nebo obvykle více, než jen 5) a že zvyšování % v bodě 1 nevede k docílení vyššího celkového bohatství, které je nutné pro uskutečnění bodů 2 a více. Zkuste si zvýšit % v bodě 1 parametricky výše až na 100% a třeba vám to dojde. Někde tam je bod zlomu. Kde asi? :-)

0/0
14.2.2009 18:54

Najdete na iDNES.cz