Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kmenta: Policejní zdroje jsou jen berlička, ověřovat se musí i odposlechy

Třetí kniha o zavražděném mafiánovi Františku Mrázkovi vyjde. Reportér MF DNES Jaroslav Kmenta to tvrdí, přestože poslanci téměř jednomyslně rozhodli zakázat zveřejnění policejních odposlechů v médiích. "Informaci z odposlechu si stejně musím ověřit, někdy se pak aktér sám přizná," říká Kmenta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Irish Stout

Schválením zákona, který zveřejnění odposlechů

staví mimo zákon se ODS, Zelení, ČSSD a Lidovci stali nevolitelnými. O tom jsem nezvratně přesvědčen a tento názor hodlám šířit všemi dostupnými způsoby. Je to jednoznačně zcela skandální. Nejsmutnější na celé věci je, že duchovním otcem je Marek Benda. To je paradox. Šílené.RvRvRv:-©

0/0
11.2.2009 16:33

ort

žaláře pro novináře

ODS - nová totalita

0/0
10.2.2009 16:51

aludog

Hanba !

Přesně tak. Je to útok na novináře. Každý novinář by měl mít právo odposlouchávat koho by chtěl. Třeba i policisty, protože mezi nima je taky spousta lumpů. Stačilo by, aby novinář ukázal, že pracuje v nějakých novinách a měl by mít i slevu na odposlouchávací zařízení. Jinak je to modrá totalita. Hanba!

0/0
10.2.2009 16:58

Divoký

Odposlechy a odposlechy

Ty první přináší informace,které vedou k objasnění trestných činů(Peťa,5 na stole) a ty druhé,které přinášejí jen dohady,mlžení,kde příkladem je i Krakatice.Z mnoha  a z mnoha dní odposlechů,nikdo nebyl zatčen,nic se neosvětlilo.Nemohlo,protože Mrázek byl muž mnoha kontaktů na straně ochránců zákona i jeho obcházečů(jak je dnes moderní název pro porušovatele zákonů v souvisl.s poplatky.Jen trouba si může myslet,že o svých odposleších nevěděl a že si nedělal z velkého Ucha šprťouchlata,což zřejmě věděla i policie,proto nic nemá.Nikdy nebylo zachyceno:pošlu Pitra do baru U LVA,aby předal áčkovi,béčkovi,9čkovi3 nebo 5 kilo.Vždy to byly nezávazné plky,tomu dáme(někdy)...Mrázek získal i titul Kmotra,ale které mafiány řídil,kde byla jeho skupina.Kmotři do drátu nežvaní.Podezírám Kmentu,že to ví také,ale proč nevyužít toho tajemna,kde se to hemží konspiracemi,spiknutími,agenty OO7 ?Lidé to milujou a zaplatí za to.

0/0
10.2.2009 14:27

Divoký

Re: Odposlechy a odposlechy

Spíše bych podezíral ty nejvlivnější politiky,o kterých se Mrázek v odposleších nezmiňuje,než bezvýznamné vojíny(v té době).Že na tyto politiky sbíral kompra je jisté,protože mu to usnadňovalo kšefty.To se mu také stalo osudným.Pouze zveřejněním Krakatice s doprovodným výkladem policie by ukončilo spekulace,jenže uvěřila by veřejnost tomu,že odposlechy Mrázka byly fiaskem? A pane Kmento,nepřidávejte Mrázkovi titul Kmotr,protože jím nebyl a spíše by se hodil titul Šprýmař,Komik.

0/0
10.2.2009 14:41

korsár

Re: Odposlechy a odposlechy

Pokud se chovám čestně , nemám máslo na hlavě, nepáchám trestní činy , tak nevím , proč by mě měli odposlechy vadit. Je zajímavé, že pokud se jednalo o zveřejnění odposlechů fotbal. funkcionářů, tak nikomu odposlechy nevadili. Ale jakmile by se mohla provalit špína na politiky, nebio Íčka, tak hned potřebujeme zákon , který by to zakázal. Otec Marka Bendy se musí obracet v hrobě. Rýsuje se nová totalita, tentokrát ne rudá, ale modrozelenočerná.Rv

0/0
10.2.2009 15:29

vojtexx

:-))

Překvapilo mě, že návrh přišel z dílny ODS, to bych nikdy nečekal, přijde mi to jako nějaké totalitní komunistické rozhodnutí....

:-©:-©:-©:-©:-©ODSRvRvRv

0/0
10.2.2009 14:25

aludog

Právo

Novináři by měli mít právo sami odposlouchávat. Kohokoliv, dle uvážení. Jsou to novináři. A Kmenta by měl mít konkrétně i právo případné zloduchy sám zastřelit.

0/0
10.2.2009 14:01

aludog

Re: Právo

Stačilo by samozřejmě říct, jsem novinář, např.časopisu Hádanka a křížovka nebo Haló noviny nebo Žena a život a člověk by mohl kohokoliv v této zemi odposlouchávat a co zjistí, zveřejnit. Tak je to správné.

0/0
10.2.2009 14:06

aludog

Re: Právo

Samozřejmě by mohli odposlouchávat i policisty.

0/0
10.2.2009 14:09

RodoDendron

jaké překvapení? :))

"Překvapilo mě, že návrh přišel z dílny ODS, to bych nikdy nečekal, přijde mi to jako nějaké totalitní komunistické rozhodnutí."  proč mě to vůbec nepřekvapilo?

0/0
10.2.2009 13:56

Marnie

Svoboda slova

Dnes při představování kandidátů ODS do EU, jsem si už jako v totalitě připadala.Místo představování lidí se akorát kydala špína na soupeře.Lidi běžte k volbám, nebo bude zase po svobodě slova. Tímhle to začíná.

0/0
10.2.2009 13:54

Ing.Rudolf Kitler-prezident ČSSR

Že jsou proti komunisté je logické

dnes kdy nejsou u koryt se jim odposlechy hodí, protože je nikdo odposlouchávat nebude a ani není vlastně proč. No a když se po skandálech ostatních a za vydatné pomoci hloupých vohnoutů vyškrábou k moci, tak už žádný zákon o odposleších nebude a především nebudou investigativní novináři. :-)

0/0
10.2.2009 12:53

petr88

Re: Že jsou proti komunisté je logické

Komunisté nebyli proti, pouze se váichni zdrželi hlasování. Neplést si pojmy!!!!!!!

0/0
10.2.2009 17:27

aJFa-Harvester of Censors Sorrow

pasáž o ODS zarámovat!

a tuto postbolševickou zločineckou strukturu zakázat a její pohlaváry před soud ;-€

0/0
10.2.2009 12:14

J i ř í

Re: pasáž o ODS zarámovat!

A ostatní strany se zachovaly lépe?

0/0
10.2.2009 12:41

Najdete na iDNES.cz