Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Reforma zdravotnictví povede k vítězství opozice, tvrdí lidovec Hovorka

Velkou vrásku vrývá koaličním politikům do tváří lidovecký poslanec Ludvík Hovorka. Nestojí za vládní vizí poplatků ve zdravotnictví, je proti tomu, aby poplatky platili důchodci a děti. "Poplatkový 'systém' nebyl dobře nastaven," zdůraznil v on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.cz.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

podplukovník 66

Rád bych se zeptal

Kolikpak moje návštěva (prohlídka) u doktora, Českou pojišťovnu minimálně stojí? 

0/0
23.12.2008 20:42

suchar

Re: Rád bych se zeptal

Českou pojišťovnu nic, ale tvojí zdravotní pojišťovnu určitě nějaký penízky

0/0
24.12.2008 0:51

dedko

Je to možné

a to především proto, že to byl paskvil a ne reforma. Nemělo se začřínat ppoplatky ale zásadními změnami, postavenými na celostání koncepci zdravotní péče. tato koncepce neblya dosud, za 20let po revoluci vůbec vypracovaná. Měla zobrazit průřez zdravotním stavem obyvatelstva s návody na řešení jednotlivých problemů  včetně návrhů finančího krytí.

0/0
23.12.2008 10:25

ODSakEda

Re: Je to možné

Celá koncepce v česku stále ještě socialistického zdravotnictví- tedy řízené státem,  je "pouze" v tom, že se zdravotní jen falešně jen tzv. "pojištění", musí předělat na skutečné pojištění se skutečnou spoluúčastí! To je celý! Stát nemá nic řídit přímo natož ceník,. léků pomůcek a úkonů, ale jen mantinely pro soukromé subjekty, jakože je min. pojistné řekněme 500kč/měs a že musí mít každá pojištovna i minimum pojistníků i nevýdělečně činných!!! ) Děti a studenti, zejména sirotci, dále důchodci ale hlavně ti momentálně nebo trvale nemocní a invalidi,. co se jim to stalo od narození a nebyli výdělečně činní a nemohli se ani pojistit ani úrazově ani zákonně!)

0/0
23.12.2008 12:07

ODSakEda

Re: Je to možné

Dokončení: Ale skutečné pojištění se skutečnou % spoluúčastí je neprůchodné, a hloupí dav se nechá strašit levičáky, jakože pak to fungovat nebude nebo jen pro bohaté... Tak strašili levičáci i při privatizaci obchodu s potravinami! Právě nyní jako jedno z posledních odvětví státem řízené to nefunguje! A to ani soukromé nemocnice, neb tržní subjekt nemůže existovat v netržním prostředí!!!... Ale mnozí lidé nechtějí dobré zdravotnictví,  oni to nic chtějí hlavně zadarmo!... Lékaři-státní zaměstnanci pak raději paušální kasírování bez zájmu pacientů a bez jejich podpisů již jen za to že vás mají v evidenci!!! Pak by totiž museli pohnout zadkem pro vás! A naopak ti soukromí jsou trestáni dnes,, že oštřili nadlimitní počet lidí zaden... Ti by si přišli na lepší peníze dokonce!

0/0
23.12.2008 12:10

Vitamin C

Re: Je to možné

...tak tak...R^

0/0
23.12.2008 15:46

robinhud

Re: Je to možné

Srovnávat něco regulovaného s neregulovaným je nesmysl. Prodej potravin nikdo nereguluje. Počet nemocnic a ordinací regulují pojišťovny uzavřením či odmítnutím smlouvy. Ty nedovolí aby nemocnice rostly jako supermarkety a vzniklo skutečné konkurenční prostředí. Dalším a větším problémem jsou akciové společnosti. Ty vznikají zásadně pro tvorbu zisku. To je to jediné co akcionáře zajímá. Nikdo nebude investovat peníze do akcií které nevydělávají. To by udělal jenom blázen. Takže zdravotní pojištění a nejrůznější poplatky budou vydělávat na výnos pro akcionáře. Nezlobte se na mne tato myšlenka mi připadá poněkud zrůdná.:-P

0/0
23.12.2008 23:07

campnou

Re: Je to možné

Co to je proboha za argument? A proč vám stejně tak zrůdné nepřipadá platit paušální zdravotní pojištění? Vy levičáci se pořád tváříte, že zdravotnictví je bezplatné a přitom víte, že to není pravda. Že nemocnice nesmí být akciovkou, neboť tvoří zisk je hloupý politický argument z paroubkovsko-rathovské dílny. Škoda, že někteří lidé jen pořád dokola papouškují tento nesmyslný politický marketing, který přináší zisk jen politikům, nikoliv jejich voličům!!! Blekotat nesmysly a vymýšlet argumenty proč jak to nejde, umí totiž každý blb.

0/0
26.12.2008 20:54

campnou

Re: Je to možné

Pokračování: Nebo už jste od někoho z ČSSD slyšel nějaký konstruktivní návrh, jak zlepšit naše zdravotnictví? Já ano. Před 3 lety od Ratha, když byl ministrem. A sice - zavést regulační poplatky! Ano, čtete dobře. Jenže pak se soudruh předseda Paroubek podíval na průzkum veřejného mínění, že by to sice pomohlo zdravotnoctví, tzn. všem nemocným lidem, ale hodně by to poškodilo popularitu ČSSD. Proto doporučil Rathovi tento nápad uložit urychleně k ledu. Dnes Rath tvrdí, že se tehdy mýlil a že dnes zmoudřel a už si to nemyslí. Ano, u Ratha to není nic nového pod sluncem. Ostatně politik, který přejde z pravicové strany do levicové, nedělá zřejmě politiku pro prosazení svého ideového životního přesvědčení. A po takových lidech chcete papouškovat jejich názory? Já bych si na vašem místě připadal minimálně hloupě. 

0/0
26.12.2008 20:54

medved

To je pravda

Topolánek to ví a proto necouvne. Má své záměry. Už mu vůbec nejde o těch 30K.

0/0
23.12.2008 9:37

kozak52

já se těším na Ježíška ,,mě je všechno jedno

:-)

0/0
23.12.2008 9:35

denny2006

Re: já se těším na Ježíška ,,mě je všechno jedno

a je ti také jedno,že žádný Ježíšek není;-(?

0/0
23.12.2008 18:01

snoofer

Populistou za každou cenu?

Takže pravda se nakonec ukázala, jde tedy především o udržení se ve Sněmovně; sladké řeči o dětech a důchodcích mají být pouze prostředkem, jak toho dosáhnout.

Pokud nám všechno bude platit "strana", doplatí na to zejména střední vrstva, která si může dovolit platit 30 nebo 60 korun, ale nadstandardní péče v řádech tisíců už bude znamenat vážné zásahy do rodinných rozpočtů. Budeme potom řešit dilemata, zda nás bude operovat medik "zadarmo" nebo kapacita za 5 tisíc. Jsem přesvědčen, že mnozí z těch, kteří dnes brojí proti poplatkům, si takovou péči rádi zaplatí bez mrknutí oka.

Věřím, že pro některé lidi je i 30 Kč významná položka. Existuje však spusta lidí, kteří by kvůli 30 Kč volili třeba i Hitlera, kdyby slíbil jejich zrušení, na druhou stranu neváhají utratit 5 tisíc za deku od firmy Beck v hodnotě 150 Kč. Navíc, většina důchodců má děti, které by je měly podporovat, bohužel díky socialistickému uvažování často důchodci podporují své děti.

0/0
23.12.2008 8:40

PetroleumLampoIdorablo

Re: Populistou za každou cenu?

ovšem díky darwinistickému primitívnímu kapitalizmu není ojedinělé, spíše naopak, že důchodci podporují svoje děti.

30ti kačka je jen úvod do kšeftu se zdravím. A je dobré, že občané včas rozpoznali Julínkův drang nach peněženky.

Zrovna včera jsem si poslechl rozhovor trvale nemocné ženy - v podstatě všechno vydáva na léčení. Že se to mne netýká přímo, není naštěstí pro mne rozhodující,.

Jenom piškuntálům tvého ražení přes svůj charakter přeji ochutnat medicínu, co lehce ordinuješ ostatním.

0/0
23.12.2008 9:07

campnou

Re: Populistou za každou cenu?

Nelži, stalinistický primitivní komunisto, trvale nemocní, tedy tzv. chrnonici, poplatky neplatí vůbec. Kšeft se zdravím se tady zavedl za vás a teď vás irituje, že tomu chce někdo učinit přítrž. Nechte si své emotivní výlevy na zasedání ÚV vaší strany. Myslím, že už jste nám za 40 let ukázali, jak se má řídit stát a do jakých absurdit se dá až zajít. 

0/0
23.12.2008 14:06

angel of death

Re: Populistou za každou cenu?

tak pravda neni ani jedno,ja poplatky treba samozrejme platim,ale zas urcite je to par korun a nevydavam vsechno za leceni.Takze lzete oba.

0/0
27.12.2008 15:10

sedlak5

Poplatky

Precetl jsem si par prispevku a nestacim se divit. Jsou lidi co zde obhajuji duchodce ze jsou casto nemocni a nemaji 30 kc na lekare. Vzdy me fascinuje jak tyto lide kteri bydli povetsinou v regulovanych najmech a plati smesne ceny za bydleni popripade zprivatyzovali za par korun statni byty nemaji 30 kc nalekare coz je pouze symbolicky poplatek za ktery dostanou peci v hondote nekolikanasobne prevysujici tuto castku. Neprispeli jsme jim my mladi zdravi co musime platit trzni najemne nebo hypoteky uz dost?

0/0
23.12.2008 8:31

houff

Jenom pro dokreslení :

politika a chování Ing. Hovorky zcela změnilo politické prostředí v jeho rodné obci - Šumicích. Obec, odjakživa bašta lidovců, se najednou stává ryze dvojbarevnou :ods-čssd. Tolik jen o náladách rodných voličů ing. Hovorky.......

0/0
23.12.2008 8:29

PetroleumLampoIdorablo

Re: Jenom pro dokreslení :

na rozdíl od křesťana Hovorky si můžeš dovolit lhát. To taky jenom k dokreslení způsobu propagandy dobrovolných politruků.

0/0
23.12.2008 8:39

hnedka_zdrapana

Re: Jenom pro dokreslení :

Pan Hovorka je svymi nazory spis socialista nez krestansky demokrat. V CSSD by mu to sluselo. A v KSCM docela taky ;-D

0/0
23.12.2008 8:43

PetroleumLampoIdorablo

Re: Jenom pro dokreslení :

1990 – ve věku 27 let jej spoluobčané zvolili poprvé starostou obce Šumice (Zlínský kraj) a od té doby pak ještě dvakrát.

Ve volbách dosáhla KDU v Zlínském kraji 13 % hlasu - absolútně nejvíc z republiky a spolu s Jihomor. Krajem se zasloužila o to, že KDU se vůbec dostala do parlamentu.

V obci Šumice dostala KDU 43.83 % hlasů, což je o 22 % více než druhá v pořadí ČSSD.

Hovorka sesbíral 80 % všech preferenčních hlasů.

Můžeš obelhávat neznalce a spolutrotly. Statistiku zatím naštěstí ne.

0/0
23.12.2008 9:01

houff

Re: Jenom pro dokreslení :

jo...;-D;-D;-D...bejvávalo....

Tak koukni na poslední krajské a obecní volby a pak žvatlej nesmysly, ňoumo! Jak to, že se teda Hovorka nedostal ani do Rady obce, když je tak populární?V tom je právě ta ZMĚNA!Vytáhni si hlavu z prdele a bav se o plínkách. Rok 1990 nech spát a sám se vrať mezi trotly ty joudo....Rv

0/0
23.12.2008 15:40

Si0

Nevím, proč novináři házejí Hovorkovi hnůj do xichtu.

je to sice kritik, ale ani v jediném hlasování opravdu důležitém pro existenci koalice ji nepodrazil. Maximálně ji vyškolil nějakým "zdržením se", ale vždycky tak, aby to vládu nepoložilo.

0/0
23.12.2008 8:23

hnedka_zdrapana

Re: Nevím, proč novináři házejí Hovorkovi hnůj do xichtu.

Jinymi slovy zablokovat vse rozumne, ale tak akorat, aby vlada nepadla. K cemu ale pak takova vlada je?

0/0
23.12.2008 8:38

Glock každopádně bez -e

Dělat

Dělat POUZE voličsky přívětivou politiku je cesta do pekel, pane Hovorko. Nemyslete na poslaneckou sesli, myslete na to, že další vláda po vás většinu těch věcí nezruší, ale jen je bude inovovat (rušení je pro pitomé voliče). Podívejte na Slovensko. Politika politikem nedělá jen schopnost přežít za všech situací, ale také schopnost podívat se pravdě do očí (občas).

0/0
23.12.2008 8:11

PetroleumLampoIdorablo

Re: Dělat

Tuším, že poslance Hovorku zvolili lidé, aby pro ně něco udělal. Dělat politiku nepřívětivou pro lidi, znamená zpronevěřit se předvolebním slibům. Neboť nikdo neřekl: Zvolte mne a já budu dělat všechno pro to, aby jste se měli hůř.

Ostatně, Hovorka jako křesťan, a vcelku erudovaný křesťan, jak jsem četl jeho rozhovory, má o cestě do pekla i o peklu samotném lepší představy než obhajovači nastavovaní systému výhodného pouze pro menší část (a opět paradoxně zhodou náhod bohatší část) občanů, než místní obhájci sociálního darwinizmu a socioinženýři.

0/0
23.12.2008 8:37

hnedka_zdrapana

Re: Dělat

Pro mensi cast? Takze kvalitni zdravotnictvi je vyhodne pro mensi cast? A i kdyby, je to snad spatne? Jedina rozumna cesta je zdravotnictvi zprivatizovat a zrusit vseobecne zdravotni pojisteni. Vsechno ostatni je preslapovani na miste a udrzovani sektoroveho socialismu.

0/0
23.12.2008 8:40

PetroleumLampoIdorablo

Re: Dělat

myslím, že o socializmu víš houby, neb si ho nezažil, zrovna jako já, i když jsem patrně starší. A to, že by mělo být něco jen pro někoho, to je podle tebe dobré?

Jinač tvoje privatizační choutky už byli ověřeny a neosvědčili se. Zrovna tak jako jiné mantry o lepším soukromém správci, kydy o konkurenci a podobné žvásty pro naivy a ekonomické hlupáky. Ostatně, příčiny světové krize vás stejně nedokážou vyvést z vašich individualistických bludů inklinujících k ideologické eugenice.

Ovšem kolikrát stačí málo a v hlavě se to obráti. Třeba malá rakovinka, nebo větší autohavárka. A jací jsme byli frajeři. Byli.

0/0
23.12.2008 9:13

campnou

Re: Dělat

Poslouchej usmrkanče, když si ho nezažil, tak nám tady o něm nebásni, protože mnozí z nás tu čest bohužel měli a zaplaťpánbů, že je to pryč. A pokud se ti tak stýská po socialismu, doporučuji ti se odstěhovat do zemí jako je Kuba, Bělorusko, Čína, KLDR, apod. Tam totiž vaši soudruzi vládnou stále pevnou rukou a zdravotnictví je tam určitě zcela zdarma. O jeho úrovni se pak můžeš přesvědčit sám, podobně jako já v 80.letech v býválém SSSR. A nemel tady o rakovině a havárkách, když o tom nic nevíš. My jsme v naší rodině zažili obojí a bohužel s velmi tragickými následky. Právě proto jsem jednoznačně PRO POPLATKY.  

0/0
23.12.2008 17:56

podplukovník 66

Re: Dělat

R^

0/0
23.12.2008 18:32

QT1

Re: Dělat

Poslance Hovorku, stejně jako žádného jiného poslance, nikdo konkrétně nevolil. Poslanci jsou voleni automaticky podle pozic na kandidátkách (preferenční hlasy letos nikomu v parlamentních volbách nepomohly...) a pořadí na kandidátkách určuje strana.

Takže kecy o tom, že má nějaký poslanec důvěru voličů, jsou jenom kecy. Ty hlasy získala strana a protože lidovci (a zatím žádná strana) nemá primárky, tak za poslanecký mandát vděčí poslanci jen své straně.

To je pro pořádek. Hovorka může být superkřesťan, ale natvrdlej je taky dost. Taky jsem četl dost rozhovorů, abych věděl, že toho člověka bych nenechal řídit ani veřejné záchodky. Nicméně v regionu odkud pochází to je normální (bl...bej, ale náš...).

Mimochodem, jestli nemají platit děti a důchodci, tak ať to řeší sociální systém, ale nevím, proč se to má dotovat ze zdravotní daně. A hlavně nevím, co je špatného na řízené péči. Dokud nebudou doktoři a sestry pracovat zadarmo, tak jiné řešení není.

0/0
23.12.2008 9:36

campnou

Re: Dělat

R^

0/0
23.12.2008 20:07

babacek

Reforma zdravotnictví

Reforma jde do(Y)!

Ministerstvo zdravotnictví navrhuje změnu poplatků v lékárnách a snížení ochranného limitu na výdaje z 5000 na 3000 korun nejen pro děti, ale i pro důchodce. Dál by se sice podle něj platilo za položku na receptu, ale už jen za léky bez doplatku. Důchodcům by se do pak třítisícového limitu měly zahrnovat i poplatky, které se tam nyní nezapočítávají. V pořadu Otázky Václava Moravce to řekl náměstek ministra zdravotnictví Marek Šnajdr. Návrh chce ministerstvo předložit v Senátu.

0/0
23.12.2008 6:25

ODSakEda

Pro zeto

Za 1. pište za sebe a možná by jste se divil, jak mnozí na venek chudáci jsou na tom jinak! Jestli jsou na tom moc špatně a i děti, pošlite tam svoji pomoc nebo sociálku!

2. to znamená, že se za děti a momentálně nemocní a důchodci neplatí zdravotní pojištění!!! že je ale musí soukromé skutečné pojištovny přesto pojistit!  (stejně dnes výděleční na ně doplácí, ale né transparentně skrze daň jenzvanou falešně pojištění!...) Aby to nebyl jen kšeft, ale i když soukromá, tak veřejná sociální služba, jistota, že jeli někdo dokonce sirotek, či až budte nemocen nebo v důchodu při almužně, budete ošetřen a doplatíte v % jen zlomek skutečné ceny a né že vám bude hrozit extrém zadarmo a z astrašně moc!!!

0/0
23.12.2008 0:27

zlutykreslo

!!!

Přestaňte pořád kvákat, že pro vás 30 Kč nic neznamená. No tak neznamená, no a co? Neplácejte se po ramenou, jste zdraví, máte i těch 30 Kč v kapse, tak buďte rádi, že jste rádi. Jednou třebas budete na dně, jednou jistě budete staří, a nikoho nebudete zajímat. Pak si nějaký hejsek ve věku, v jakém jste teď vy, bude otevírat hubu a poučovat o životě, ačkoliv mu teče mlíko po bradě.

0/0
22.12.2008 23:52

Cynyc

Re: !!!

Co tím chcete říci - že máme uspořádat společnost podle jedné zájmové skupiny, totiž starých lidí? To je neefektivní a nedemokratické. Takže laskavě přestaňte kvákat svoje životní moudra, když evidentně nemají o nic větší hodnotu než názory kohokoli jiného.

0/0
23.12.2008 0:05

PetroleumLampoIdorablo

Re: !!!

Nikdo tady nemluví o jedné skupině. Není to jedna skupina. V současnosti je to většina společnosti.

Ostatně, kvalita společnosti není hodnocena podle kvality života vybtaných individuí, ale taky podle toho, jak se dokáže společnost postarat o nejslabší členy. V tom je Hovorka na rozdíl od ostatních kadeháku morálně integrovaný. A ja ( a patrně dost lidí) si naštěstí ještě víc vážím morálně vyspělého člověka, než českého vychcánka. Lidská společnost vznikla a přežila díky princípu solidárnosti, to jsou vědecky podložená fakta, nikoliv individuálistický princíp, podložený toliko osobním zájmem. Geniální jedinec je bez ostatních nic. Už jenom proto, že tu genialitu musí mít možnost někomu předvést, prodat, swdělit nebo jinač s ní naložit směrem k ostatním, aby ji bylo možné zhmotnit.

0/0
23.12.2008 9:25

podplukovník 66

Re: !!!

Jak jsi dostal tu přezdívku, "žlutýkřeslo"?  Taky nejsi už vždy schopen to držet? To se stane mnoha starouškům, nedělej si starosti. A NEOTRAVUJ s tím už doktory!  Mne moje děti a sousedi již dávno dali jméno "žlutýgauč".  A kdykoliv je navštěvuji, musím sedět na tvrdé lavici či židli. Ty taky? :-/

0/0
23.12.2008 1:12

babacek

Re: !!!

Máš pravdu, ale když se podívám kolem sebe jak nízko příjmový lidé tedy většinou senioři nakupují ve slevách a pak jdou a vyhodí peníze za Blesk, AHA a podobné stupidity. Tak mne neříkej, že 30 Kč. je položí. Navíc mnozí kouří pijí a stačilo by si odpustit jedno a máš na lékaře i lékárnu.:-)

0/0
23.12.2008 6:36

PetroleumLampoIdorablo

Re: !!!

propaganda jíž se vyrovnaní toliko Stroskotanci a samozvanci od Kojzara.

Jako kouzelné, když pravičáci používají stejných metod manipulace jako komouši.

Jo, a někteří nosili dlouhé vlasy, měli vlastní názory, poslouchali "západní" dekadentní muziku.

Jináč - kde má být zbudované to první ghetto bez možnosti číst Blesk?

0/0
23.12.2008 9:31

babacek

Re: !!!

Žádné se nechystá, ale právě dík těm co preferují Blesk, startky a lahváč půjde tahle republika zase k čertu. Jasný proletáři !

Každá politika je svým způsobem propaganda.:-)

0/0
23.12.2008 9:37

mufik

Re: !!!

Kvákáš spíš ty.Kdo si myslíš že to zaplatí?Stejně mi plátci daní,jako dluhy který se nasekaly za vlády socanů a nasekají.RvRv

0/0
23.12.2008 8:07

PetroleumLampoIdorablo

Re: !!!

takže to zaplatí ti, jež se vyhýbají placení daní všemožným způsobem? No , když se tak stane, tak to bude první bod k jejich uznání za lidi.

Ostatně dluhy: podívej se jednou na statistiky za posledních dvacet let, Podívej se na příčiny Klausových balíčků a stav financí těsně před koncem jeho vlády. A přečti si o tom, co je to krach státních financí - pak možná něco pochopíš, jestliže budeš cfhtít. Zatím to tak nevypadá.

0/0
23.12.2008 9:36

campnou

Re: !!!

Ty rozumíš ekonomice? Ty umíš i číst? Jak je to možný, když ani neumíš psát bez gramatických chyb? Přestaň dělat chytrýho na internetové diskuzi, ale hlavně se nepouštěj do něčeho, čemu evidentě vůbec nerozumíš. O tom si můžeš výkladat se sobě rovnými (duševně nikoli materiálně) v hospodě u piva. Vrať se zpátky k prohlížení obrázků v Blesku a přestaň tady ze sebe blít ty svoje zhovadilosti. Ono totiž když hlupák píše o ekonomice státu, tak to působí směšně. Smutnější je, když člověk bez ekonomického vzdělání dělá ministra finací (Sobotka).

0/0
23.12.2008 19:54

rambas

Hádky a urážky

Hádky a urážky pro naprosto  nesmyslné poplatky. Myslím, že jak bohatým tak chudým, by měl nejvíce vadit ČEZ, jehož je zatím většinovým vlastníkem stát. Ale naše vláda na rozdíl od Slovenska, Bulharska a Rakouska mlčí. A to si myslíte, že je správné ? Ta vláda, která zamezí ožebračování podnikatelů, firem a domácností, ať má jakoukoliv barvu, bude pro tuto zemi požehnáním.;-D

0/0
22.12.2008 23:33

ODSakEda

Re: Hádky a urážky

Ano, tady je daleko větší problém pro domácnosti než 30ká u doktora! Ale i pro ekologii, už zase smrdí nejen v obcích ale městech pálení ani né tak přírodního-dříví, ale uhlí a odpadu!

0/0
22.12.2008 23:40

Cislo 2

Re: Hádky a urážky

Od ČEZu si slibuji, že možná vyléčí levičáky. V roce 2003 vláda socanů monopolizovala výrobu a distribuci energie, založila tak moloch, který disponuje většími prostředky na ovlivnění veřejného mínění než jakákoliv strana. Může mediálně odstřelit jakéhokoliv politika, ktreý se bude snažit něco s tím udělat. Stejně dopadne zdravotnictví pod nastupující vládou socanů.

0/0
22.12.2008 23:43

ODSakEda

Re: Hádky a urážky

Ministr Gregr (čSSD) chtěl dokonce spojit plynárenskou a elektrárenskou společnost v jednu! Aby prej se mu to jednak snáze řídilo (centrálně zPrahy...) a lidé-dlužnící  nepřebíhali od jednoho skoro monopolu k druhému, ab ybyl jediný supermonopol!!!!!!!!!!.................;-€

0/0
22.12.2008 23:56

rambas

Re: Hádky a urážky

Od r.2003 uplynulo 5 let. Proč za tu dobu s tím  žádná vláda nic neudělala ? Protože ČEZ svými sponzorskými štědrými dary si dovedla koupit  kohokoliv, kdo měl na funkování ČEZu vliv i SRÚ. Bohužel žijeme v korupčním státě. Rv

0/0
22.12.2008 23:58

ODSakEda

Re: Hádky a urážky

Vláda může jen navrhovat co je průchozí koalicí -jeden kompromis a poté vyrovnanýmnou PS!... tedy skoro nic :-(

0/0
23.12.2008 0:10

Najdete na iDNES.cz