Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zastánci gorilí show Odhalení chtějí odvolání rozhlasové Rady

Proti chování Rady Českého rozhlasu se zdvihla nová vlna odporu. Tentokrát ji chce odvolat občanská iniciativa Gorily on-line v ohrožení, která je zároveň pro zachování gorilí show pražské zoo Odhalení. Iniciativa šíří petici, která skončí v lednu na stolech zákonodárců.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

přítel goril

Omluva paní Janě Hajduchové

Stalo se mi něco nepříjemného, ve svém včerejším prohlášení jsem Janě Hajduchové křivdil. Návrh petice mi poslala, jenže v textu se o tom nezmínila a příloha byla v mailu až dole na konci naší už delší mailové diskuze. Zkrátka jsem byl celou dobu přesvědčen, že jde o petici na podporu Odhalení.

Proto se Janě Hajduchové a všem kolem omlouvám, člověk má být pozornější, i když (nebo zvláště když?) chce udělat dobrou věc. Petr Sucharda

0/0
19.12.2008 8:48

Jana_61

Re: Omluva paní Janě Hajduchové

Vážený pane Suchardo,

jsem osobně velmi ráda, že jsme to nedorozumění vyřešili, a chtěla bych jen dodat, že si velmi vážíme vašich názorů a postojů. I když s námi nebudete spolupracovat jako člen petičního výboru, doufám, že se o ně i nadále s námi podělíte. Přeji vám hezké dny.

Jana Hajduchová

0/0
19.12.2008 8:56

dislektik-idnes si na mě zasedla

zastánci kdyby jste měly rozum tak spíš bojujete

zapřežití GORIL ve volné přírodě a ne tlemit na zvířata v zajetí!

0/0
19.12.2008 8:40

ejuchněm

Re: zastánci kdyby jste měly rozum tak spíš bojujete

Kdybys měl víc rozumu, tak bys věděl, že projekt Odhalení podporuje (i finančně) snahy o  zachování populace goril ve volné přírodě. Zkus se podívat na jeho webové stránky, ale ty vlastně nemáš čas, viď, páč musíš svejma moudrama zaplevelovat všechny možné diskuse. Kdybys měl však slabší chvilku tak zasílám odkaz www.odhaleni.cz

0/0
19.12.2008 12:48

stip

Podpořím každou iniciativu

která povede k rozmetání Radiožurnálu a jeho normalizační hudby.

0/0
19.12.2008 8:02

Dr. Fe1

Pitomci

Trapný rádobyvtipný projekt parazitující na komerční reality show VyVolení nemá na veřejnoprávních médiích co dělat

0/0
19.12.2008 0:07

Andee

Re: Pitomci

Je vidět, žes to vůbec nepochopil. Nejlíp se zřejmě zabavíš u Slunce, seno... co? :-©

0/0
19.12.2008 0:28

iuos

hmm

on má ale pravdu v tom,ž e to parazituje na opovrhovaných reality shows a navíc se to tváří jako zábava intelektuálů... a přitom se člověk mohl naučit víc z rs, kde jsou lidi - jak se chovaj v situacích, který nemůžou zas tolik ovlivnit... ale protože to bylo víceméně úspěšný, tak se stalo módou to odsuzovat...

0/0
19.12.2008 9:00

ejuchněm

Re: hmm

Nešlo o parazitování, ale o jejich zesměšnění, alespoň v samotném počátku. Později Odhalení pokračovali úspěšně dál, ačkoliv VyVolení a jejich další deriváty skončili v propadlišti dějin. Osobně nemám rád pseudointelektuálské moralizování  o nesmyslnosti a pokleslosti reality show, ale mám-li srovnat např. VyVolené a Odhalené, tak pro mne jsou vítězi Odhalení, jejichž aktéři, se chovají  zcela  přirozeně (alespoň tak jak mohou primáti v zajetí) a jejich konání je  uvěřitelné.  A nikdo mi nevymluví, že Richard je větší samec než Vladko a že Moja je větší komediant než Petr Zvěřina.

0/0
19.12.2008 10:06

přítel goril

nejsem členem tohoto petičního výboru!

S politováním sděluji, že jsem byl organizátorkou petice "Za odvolání členů Rady Českého rozhlasu" oklamán. Souhlasil jsem s členstvím v petičním výboru, usilujícím o pokračování projektu Odhalení, avšak o odvolávání Rady ČRo nebylo řeči a také jsem petici před zveřejněním nedostal ani k nahlédnutí.

Je mi líto, že tento nekorektní postup paní Jany Hajduchové diskredituje podle mého nejlepšího přesvědčení správné úsilí o nové podněty pro Odhalení a pokračování projektu. Okamžitě jsem požádal o ukončení svého členství v petičním výboru.

Toto mé prohlášení v žádném případě neznamená souhlas s postupy Rady ČRo a jejich členů.

MUDr. Petr Sucharda, CSc., Kytín

0/0
18.12.2008 23:58

Jana_61

Re: nejsem členem tohoto petičního výboru!

Bohužel musím s politováním konstatovat, že se jedná o naprosté nedorozumění. text petice jste měl, pane doktore, přiložen k e-mailu, ve kterém jsem se Vás ptala, zda s členstvím v petičním výboru souhlasíte.

Nedorozumění se můžou stát a vždy se dají řešit. Změnit sestavení petičního výboru také jde. Dala bych ale přednost řešení v soukormí, nikoli na veřejnosti. Měl jste k dispozici i naše telefony.

Jana Hajduchová

Iniciativa Gorily on-line v ohrožení

0/0
19.12.2008 7:57

Najdete na iDNES.cz