Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Martin Roman: Proč beru miliony?

V roce 2004 jsem po dvou ředitelských zkušenostech ve velkých soukromých firmách dostal nabídku řídit ČEZ. Byla to tehdy společnost, která postupně zaváděla procesy standardní v mezinárodních firmách, a tak mě nepřekvapilo, že jeden z desítek papírů, které jsem při nástupu podepisoval, byla i účast v opčním programu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

dekarius

Jsem geniální proto mam miliony

Vážený pane Romane, před půl rokem stály akcie Čez přes 1200, dnes sotva polovinu. Co tam proboha děláte? To jste tak neschopný manažer že za půl roku Vašeho působení spadne cena na polovinu? Kdo za to může? Vy? Vy určitě ne, to trh. Aha. Takže, když cena leze nahoru, tak je to Vaše zásluha a berete za to nekřesťanské odměny. Když jde dolů, Vy nic Vy muzikant... a berete stejné prachy dál. Tu Vaši "práci" by levou zadní zvládla i Judy (mladší si to můžou vyguglit -kdo to neumí- tak je to cvičená opice). A ještě máte tu drzost, že to výpalné které jste zaplatil Klausovi vydáváte za charitu. V republice je spousta i jiných škol, které by si ty peníze také zasloužily. To ale nejde, že. Součástí Vaší nominace "hochy co spolu mluví" (rozuměj českou odnoží mafie) byla samozřejmně nepsaná dohoda o tom, komu budete splácet to koryto. Takže žerte, mlaskejte, ale proboha nesnažte se nám tu namluvit, že Vy jste TEN KDO UDĚLAL ČEZ VELKÝM.

0/0
25.12.2008 16:50

Ja su Kača Praskačova

Já Vám řeknu pane Romane

z čeho vy máte ty miliony. Prostě jednoduše a sprostě okrádáte zákazníky. Vůbec Vám nevadí, že třeba 80-letá babka, která má 8 tisíc důchodu za celoživotní dřinu musí dát 4 tisíce měsíčně za elektriku, protože se nechala nalákat , že elektrika bude jednou nejlacinější. A ty 4 tisíce platí jenom proto, že hodně šetří, jinak by platila mnohem víc. Ona totiž má přímotopy a na nové  jiné topení nemá peníze. Je to od Vás sprosté. Do hrobu si ty ukradené peníze nevezmete. A až budete umírat, tak si na některé chudáky co jste okradl vzpoměnte. A Vaše povídačky si strčte víte kam(Y)

0/0
24.12.2008 22:39

pinguone

..trh...

;-D pri tom vodpornym monopolu...

0/0
19.12.2008 21:34

superprasák

protože

Protože je drahá elektrika.

0/0
19.12.2008 19:55

Monstrum Anonymič Anonymov

Proč ?

Protože je špína zažraná !

0/0
19.12.2008 19:23

rohatey

Tož ještě jedna malá technická otázka

ohledně těch "tržních" cen.

To ve Francii také tvrdí občanům a firmám že trh je trh a že musí platit za tu levnou elektřinu z jádra stejné ceny jako v Německu8-o?, nebo že by tohle tvrdili občanům a firmám třeba ve skandinávských zemích kde mají kvanta levné elektřiny z vodních zdrojů?8-o. O tom tedy silně pochybuji, jedině snad že by tam ti výrobci korumpovali politiky stejně jako to dělá ten Roman  tady.

Ty příznivé postoje k jaderné energetice nebo ta štědrost přírody ohledně vodních zdrojů to bývá ve slušných zemích výhodou levné elektřiny pro všechny občany i firmy tam určitě není možné aby tohle inkasoval jeden zloděj zneužívající své dominantní postavení.  

0/0
19.12.2008 18:02

rohatey

Tož pánové

viděli jste v týdnu ten megalomanský inzerát např. v MF Dnes přes celou stránku o tom jak ušlechtilý ČEZ chrání naše ptactvo? Tož a dostali jste také v týdnu tu brožurku a letáček kde se prokazovalo jak ušlechtilý ČEZ na rozdíl od jiných distributorů ceny nezvyšuje ale citlivě "upravuje"? Ten nemrava Roman si snad do svého soukromého oddělení propagace které financuje z peněz rozkradených v našich domácnostech nabral nějaké bývalé pracovníky z Rudého práva.  

Toho člověka by měli rychle odštřelit , veřejnost u nás se např. velmi příznivě dívá na jadernou energetiku, ten Temelín chrání před těmi fanatiky z Rakouska jak vlastní dítě a tenhle pačlověk kvůli svéhu hamounství zřejmě tenhle postoj velmi rychle změní. Já vcelku nechápu proč bychom měli tolerovat jádro když zisk z tohohle postoje potom namísto nás inkasuje tenhle zloděj.8-o

0/0
19.12.2008 17:49

rohatey

Bože jak ten nemravný člověk může takhle lhát

že ta cena akcií takhle vylétla to bylo evidentně proto že tenhle soudruh osobně začal dělat všechno proto aby to takhle bylo, protlačil u politiků tohle nemravné a nezdůvodnitelné navyšování cen, zavírání očí úřadů které tady mají dohlížet na to aby prakticky monopolní výrobce nemohl takto nechutně zneužívat své postavení, tohle samozřejmě má na cenu akcií zásadní vliv.

Za původních menežérů se nehrála tahle komedie o nějaké energetické burze určená k ospravdlění toho nemravného zneužívání postavení dominantního výrobce. Původní menežeři měli tu základní slušnost že si byly vědomi že u nás se elektřina vyrábí za zcela jiných podmínek než jinde v Evropě, nejsou tady ty restrikce na jádro, těžbu, nestaví se megalomanské větrné háje atd. a tudíž nelze požadovat evropské ceny.

Tenhle nemravný hamoun tady rozkrádá ten efekt z toho příznivého postoje obyvatelstva k jádru a povrchové těžbě uhlí a ještě nakonec způsobí že se ty postoje veřejnosti zásadně změní

0/0
19.12.2008 17:37

roman15

PSEUDO MANAGER

Největší DRZOST je prohlásit, že ceny el. energie určuje trh. Tento prostor pro styk nabídky a poptávky je fakticky monopolní a  neexistuje na něm smyslupná alternativa dodavatele. Věřit v jeho liberalizaci je stejné jako věřit Ráthovi, že je odborník a vyřeší všechny problémy zdravotnictví. Tomu může věřit jen skutečný PROSŤÁČEK.

Dělat ramena na monopolním trhu, umí každý HLUPEC. To je stejné, jako když si podniky Povodí (Vltavy, Ohře, Odry, apod.) hrajou na podnikatele (obchodníci s vodou). To jsou neuvěřitelné bludy, co o sobě prohlašují a co si o sobě myslí.

ČEZ je ve skutečnosti sofistikovaný systém financování politických stran NAPŘÍČ POLITICKÝM SPEKTREM. A v uvědomnění si tohoto faktu spočívá jediná "manažerská dovednost" pana Martina.

0/0
19.12.2008 15:55

Milicenta

..ovšem, teče mi slza..

...pohádky ovčí babičky..Nezávidím, kromě  stejně zdraví, bohužel není CO závidět, jedním zadkem se stejně dá sedět jen na jedné židli a jen na jednom posvícení a jak říká moudrý Cimrman.je zakázano brát sebou cokoliv na věčnost, tak co s tím..ale  nemám ráda, když ze mě někdo dělá blbce.....a  už vidím, jak tenhle pán přispívá na  charitu, kde se skládají ty  obyčejný lidi po stovkách na pomůcky  pro nemocné děti, operace apod...netlačí vás to ve štrózoku???  ;-D

0/0
17.12.2008 10:23

paltt

Bozinku, to jsou veci.

Az jsem se rozplakal dojetim, nad tim pokornym a pracovitym hochem.

0/0
17.12.2008 8:24

Ptolemaios

Velice dojemná pohádka na to aby byla pravdivá

to,že cenu elektřiny nestanovuje nikdo jiný než pan TRH , je opět jeden z demagogických výroků pana Romana. Už asi nechce sylšet o tom,že převážná část technologie jaderných i tepelných elektráren byla vybudována za "socialismu" a tedy z peněz tehdejších daňových poplatníků ( zaužívaný term. technikus).Znamená to, že dnes ti, kteří na svých bedrech nesli výstavbu, musí platit - protože to TRH žádá -

vysoké ceny  ze svých poměrně malých důchodů . Převážná většina tehdejších pracujících je dnes již v důchodovém věku.

Takže z toho co vybudovali a co jim po právu i patří nemají NIC, ale navíc jsou nuceni platit horentní ceny za kwh jen proto, aby měli podílníci vysoké výnosy .Takže zlodějna na druhou! A stát , světe nediv se! skovává hlavu do písku..Vzdyť není špatné plnit státní kasu těmito zlodějskými cenami. Pan Kalousek jistě musí být spokojen jako ministr financí, otázka je JAK DLOUHO

;-O

0/0
15.12.2008 21:57

Raverr

blázne

;-D;-D;-D

0/0
14.12.2008 21:09

Raverr

Re: blázne

to patřilo sidovi:-P

0/0
14.12.2008 21:09

Sid2007

Drzá mafie KLAUSU+Romana nás okrádá jako "géniové" WallStree

Tak pan Roman, po poradě s PR firmou a "damage control" konzultanty (ne nebojte se, babičky a podnikatelé, co jste decimování účty ČEZu za elektřinu, génius Roman je platil ze svého, dokonce to urvala jeho choť z peněz daných stranou na nákup vánočních dárků pro rodinu, prostě normální rodina jako vy, loseři:) aby masy, kde některým už dochází, jak si Roman a spol ve stále polostátním ČEZu, s mnoholetou přípravou na obohacování se VyVolených manželkou hlavního liberála v zemi, Lívií ROSAMUNDOU Mištinovou-KLAUSOVOU, "pochopily", že Klausovi a Roman atd. musí být z porcování supermědvěda ČEZ na GENERACE DOPŘEDU jako nejbohatší na Západě zajištěni. (pokrač.)

ochází, jak si Roman a spol ve stále polostátním ČEZu, s mnoholetou přípravou na obohacování se VyVolených manželkou hlavního liberála v zemi, Lívií ROSAMUNDOU Mištinovou-KLAUSOVOU, "pochopily", že Klausovi a Roman atd. musí být z porcování supermědvěda ČEZ na GENERACE DOPŘEDU jako nejbohatší na Západě zajištěni. (pokrač.)

0/0
14.12.2008 12:43

Sid2007

V duchu klausismu drzý Roman "manažuje škody" na imagi

Mamá Klausová si po léta v křiklavém STŘETU ZÁJMU (choť MF ČSFR, premiéra, předsedy PSP ČR a hlavy stáru) domu nosila své nezákonné milióny z dozorčí rady. Tupý národ mlčí. V rámci neslýchaného NEPOTISMU také připravila to, že "náhodou" zde neeticky a v civilizované zemi (státní podnik) díky KLAUSOVÉ nezákonně zbohatlý Roman dal šestinu lupu VK mladšímu, údajně na jeho PORG, aby se v klausismu mohly vychovávat budoucí národní elity. Roman, jehož ČEZ, Klausův klan, PORG navic budou užívat ukradené peníze proti LS, integraci EU: Místní "pořádky" této mafie si nenechají právním prostředím EU zkazit, že.

stinu lupu VK mladšímu, údajně na jeho PORG, aby se v klausismu mohly vychovávat budoucí národní elity. Roman, jehož ČEZ, Klausův klan, PORG navic budou užívat ukradené peníze proti LS, integraci EU: Místní "pořádky" této mafie si nenechají právním prostředím EU zkazit, že.

0/0
14.12.2008 12:48

Sid2007

Roman a Klausovi se lupu DOBROVOLNĚ nevzdají

V "národním" zájmu, kde ten je zájem Klausů na Romanů. Jako "géniové" z Wall Streetu teflonový Roman ví, že pokud nebude revoluce, svůj lup si s rodinkou a Klausovými užijou.

Roman zaprodal svoji duši nejšpinavějšímu ze špinavého, polistopadového, s Klausovci je dohodnut na vzájemně výhodném porcování loupěže. První dáma země, ař není první dámou v loži prezidenta, liberálního ochránce konzervativních hodnot, se dokáže o své potomky postarat: Její léta vysedávání v dozorčí radě ČEZu a zapůjčování jména Klaus, ve střetu zájmů, ekonomicky připravenému obohacování se na státním energetickém monopolu, připravila půdu a díky koupeným lidem jako Roman, z ČEZu plynou stovky miliónů na zajištění a projekty "první rodiny". Horší než v latifundistických banánových republikách Latinské Ameriky minulého století. Národu ale Roman, Klausovi, teď dokonce ředitel PORGu, dá šidítko "liberalismu", obohacování seKlausů je "národní zájem". VK se hádá s ÚS o LS, zatímco nelegálně nabývá nemovitosti.

0/0
14.12.2008 12:57

fousek4

děláš si srandu?

to si z nás snad děláš prdel.a čím je společnost tak uspěšná.aby nebyla,když pořád zdražuje.to by byl uspěšnej každej....proč tě ty akcie tak levně prodávali.nechápu.je to polostátní společnost.proč se stát zbavoval svého zisku.není to také tím,že v dozorčí radě sedí určitě někdo z vlády nebo jejich rodinní příslušníci.ale to je v tůtom demokratickým státě normální.....že každej lump je čistější než křištál,že......

0/0
14.12.2008 12:08

osvetitel

Hloupej kdo dava a hloupejsi kdo nebere?

;-D

0/0
12.12.2008 17:31

Raverr

omlouvám se za dvojtý příspěvek

!

0/0
12.12.2008 15:08

Raverr

to je zas keců

o morálce a nemravnostech. zajímalo by mě, jestli některý ze zdejších stěžovatelů zná způsob, jak by mohl čez snížit ceny elektřiny, aniž by ji prodával pod cenou a dotoval ji ze svých zisků (ty plynou z výroby, nikoliv z prodeje koncovým zákazníkům). Prodej pod cenou by nedovolil antimonopolní úřad. Těším se na vaše návrhy.;-D

0/0
12.12.2008 15:05

Raverr

to je zas keců

keců o morálce a nemravnostech. Zajímalo by mě, jestli některý ze zdejších stěžovatelů má konkrétní návrh, jak by mohl čez cenu elektřiny snížit??? Za předpokladu, že ji nebude prodávat pod cenou a že by ji nedotoval ze zisků. To by totiž nedovolil antimonopolní úřad. Těším se na vaše návrhy;-D

0/0
12.12.2008 14:57

Harry_sportsman

Re: to je zas keců

Možná by k tomu snížení stačilo, aby si manažeři ČEZU (není jich zrovna málo) přestali vyplácet abnormálně vysoké odměny ... ;-D

0/0
12.12.2008 17:28

Raverr

Re: to je zas keců

ty závisí na růstu cen akcií a s cenou elektřiny nemají nic společného. a i kdyby se vyplácely ze zisku, jejich nevyplacením vy se zvýšil zisk, nikoli snížila cena elektřiny:-P

0/0
12.12.2008 20:50

chicagan

Re: to je zas keců

no a diky zvysenym ziskum by se nemuselo porad zdrazovat ze..

0/0
12.12.2008 21:00

Raverr

Re: to je zas keců

Zisk plyne z výroby a prodeje dodavatelům, na cenu pro koncového zákazníka nemá vliv. Pokud by se snížila výrobní marže, elektřinu vykoupí dodavatelé nebo spekulanti a běžným odběratelům ji stejně prodají za stejně draho jako teď.

0/0
13.12.2008 9:10

cartouche

Re: to je zas keců

Ale ale. Jak by mohli! Máme přece trh, ne? ;-D:-©

0/0
24.12.2008 21:39

nejchytrejsi

Re: to je zas keců

staci prestat obchodovat s elektrinou na mezinarodni urovni, ceny pak regulovat pac tu zadnej volnej trh s amperama neni, elektrina ziskana hnedym uhlim(devastace NASI krajiny, vycerpani surovin, astmaticky deti na severu atd) se prodava za mrzkej peniz nemcovi bo bulharovi, z toho pak ten tzv zisk romana a dalsich pohunku statu, btw at si roman klidne milardu, ale s...e me to drancovani cesky krajiny, kvuli elektrine pro nemce

0/0
4.1.2009 17:59

Dr No

Celkem sympaticky napsáno

ale má to jednu chybičku - ceny elektřiny u nás nestanovuje trh, ale monopolní chování výrobce a distributorů. Ohánět se cenami na zahraničních trzích je falešná výmluva. ČEZ by v žádném případě neudal na zahraničním trhu veškerou elektřinu, kterou je schopen vyrobit a také z technických důvodů dost dobře nemůže ragulovat domácí spotřebu. To, že by prodával v zahraničí za jinou cenu než v tuzemsku, není nic neobvyklého - takto se chovají tisíce jiných firem, které část své produkce vyvážejí do zahraničí.

0/0
12.12.2008 13:42

Harry_sportsman

Re: Celkem sympaticky napsáno

R^ Přesně tak  - především první věta je zcela výstižná.

0/0
12.12.2008 17:21

bmichal.cz

Proč bere miliony?

Protože nesedí u internetových diskusí a neustále nebrečí. Není línej ani blbej. To stačí ...

0/0
12.12.2008 13:41

Harry_sportsman

Re: Proč bere miliony?

Ty  vzhledem k tvé prudké inteligenci, kterou ve svém příspěvku projevils, budeš minimálně miliardář ... ;-D;-D

0/0
12.12.2008 17:18

ertyuiop

Škoda, že nakonec to pokazil takovou drobnou "nepřesností"

Není samozřejmě pravda, že "Moje peníze nejdou z kapes zákazníků." Nebo snad pan Roman neví, na základě čeho je trh ochoten ohodnocovat akcie, na nichž vydělal? Že to je plusmínus na základě očekávaného výnosu, tedy podílu na zisku? Aspoň doufám, že mi neuniklo, že by zrovna ČEZ generoval zisk nějakým jiným způsobem než všichni ostatní, tedy nakonec z kapes svých zákazníků.

Opční program nepovažuji za nic neférového, stejně tak nevidím nic špatného na tom, že manažeři ČEZu nejsou charita (nebo alespoň ne v pracovní době ;-) a snaží ze zajistit vlastníkům co nejvyšší výnos. Ale je škoda, že se k tomu nestaví čelem a zkouší takhle průhledně manipulovat.

0/0
12.12.2008 13:15

Konan23

to je vec

Takze Milý Romane, touto zprávičkou jsi chtěl řící co?že my občané, to co píšeš nevíme?a nebo jsi prostě potřeboval ospravedlnění, abys měl klid na dušičce co? Mě by jen zajímalo jestli, až se stane průser budeš za to zodpovědný TY! a budeš platit pokuty apod. když vyděláváš takové milióny (klasika - všichni vysocí bossové ospravedlňovali své miliónové platy velkou mírou rizika a odpovědnosti na svých bedrech a heh, jakmile se objevila v USA krize, tak kdo ji řeší?!Manažerci volají státe pomoz - ale na jejich milióny nikdo nesáhne, nebo je to problematické. Dělej tak, aby si jednou nepotkal člověka, který tě na místě "odstraní".

0/0
12.12.2008 13:11

Hegercz

Jedničku ......... nebo pětku?

Manažerská práce není jednoduchá, stejně jako práce skladníka, svářeče, učitelky a mnoho jiných. Je mi jedno, že ředitel fa. Coca-Cola má mnoha milionový plat. Nicméně mi připadá minimálně nemorální, abyste pane Romane seděl na monopolní, státem ovládané, strategické a nenahraditelné surovině a v době začínající války o tyto zdroje se chlubil jak dobře umíte prodávat. To je stejné jako bych byl jedinou farmaceutickou firmou na trhu s licencí prodávat a chlubil bych se, jak umím dělat zisky (na lidském utrpení)… Možná přes ty čísla už dobře nevidíte…….přesto věřte, že jsou i jiné hodnoty jako třeba pokora, úcta a morálka. „Díky, že jste dočetli až sem.“ – to ve mně asociuje výlev ukřivděného školáka…Rv

0/0
12.12.2008 12:25

Harry_sportsman

Re: Jedničku ......... nebo pětku?

R^ Naprosto výstižné.

0/0
12.12.2008 17:24

Vilém

Nejvíc nenáviděný manažer V ČR II

K prvnímu příspěvku bych chtěl ještě dodat, že výrobou el. energie zatěžujete životní prostředí nejen v bezprostř. blízkosti všech Vašich produkčních míst, ale v celé ČR. Obyvatelé ČR tím nepřímo přispívají k Vaší produkci, ale nic z toho nemají. Je rozhodně nezajímají daňové zisky státu, občané chtějí mít bezprostřední, přímý zisk na Vaší produkci. Jisté je, že je v CR nemalé množství lidí, kteří mají donodenní finanční problémy, a jistě ne jejich vlastní vinou, a právě tito lidé nejvíce trpí pod Vašemi nemorálními cenami a zisky. A právě proto jste nejvíce nenáviděný manažér v ČR. Přeji Vám, ab jste se dostal do situace těch lidí, kteří, jak už jsem výše uvedl, denno denně trpí a strádají díky Vám !

0/0
12.12.2008 12:06

Vilém

Nejvíc nenáviděný manažér v ČR

Nic nového jste nám nenapsal. Já vidím problém v tom, že Vy vyrábíte el. energie v ČR, v ekonom. podm. ČR, tzn. platy a ostatní vstupní zdroje, ale lidem v ČR el. energ. prodáváte za mezinárodní ceny. V evropě je zvykem, že místní lidé neplatí ceny, které určuje mezin. trh, ale ceny zvýhodněné, protože oni se, nezávisle na jejich vůli, podílejí na produkci. Jako př. bych chtěl uvést občany sport. zimních střed., kteří nemusí platit za jízdenky v místních lyžař. areálech stejné ceny jako turisti. Jenže to vy nechcete, protože potom tím by byl zisk ČEZ nižší a tím Vaše prémie a cena Vašich akcií by klesala. Vy nejste jistě sám, kdo takto činí. Je to i např. MacDon., modní zahr. obchody atd., tedy fy, které prodávají dráž než v zahraničí. Rozdíl je ovšem v tom, že tyto věci si normální občan koupit nemusí. U ČEZ je to něco jiného ! My nemáme v podstatě na výběr. Nemorální od Vás je, že ani nepřipustíte regulaci Vašich cen, neboť to co se vydává za regulaci cen je fraška,výsměch nám všem.

0/0
12.12.2008 11:49

navigator

Proč beru miliony...

Dobrý den. Doufám, že vám už tedy došlo, jak se MR ve státní akciovce nadřel, aby vám zajistil kilowat za nějakých 8 Kč....

0/0
12.12.2008 10:58

chicagan

Se

nam proste vysmal do ksichtu...

0/0
12.12.2008 10:19

Monstrum Anonymič Anonymov

Soudruh Jakeš v tom měl jasno

Máme my, ano mohli by jsme ty lidi bych řekl nějak tak blíž ukázat, co jsou to zač, jací jsou, jo.. no nechceme to dělat v takovém rozsahu, vždyť ty umělci, kteří to podepsali, žádnej z nás nebere takový platy, prostě jako berou oni. No já dostávám jednou ročně výpis, těch umělců, seznam těch umělců, který dostávají nad těch 100 tisíc korun platu, tedy vydělaj si nad těch 100 tisíc korun. No tak řekněme paní Zagorová, je to milá holka, všechno, no ale ona už 3 roky po sobě bere 600 tisíc každý rok. A další ne 600, milion, 2 miliony berou, Jandové a jiní, každý rok. 8-o

0/0
12.12.2008 9:29

pinguone

Re: Soudruh Jakeš v tom měl jasno

R^

0/0
19.12.2008 21:40

kill7

aha, a proč to teda nemá titulek

Jak hloupý Honza k penězům přišel

0/0
12.12.2008 9:07

chicagan

Re: aha, a proč to teda nemá titulek

protoze se jmenuje Martin.:-)

0/0
12.12.2008 10:12

mstuch

Na tomhle příkladu je patrné,že

i bez práce se dá bohatnout.Ten člověk rozhodně své nesmyslně vysoké odměny nemá za práci,on totiž ani neví,jak práce vypadá.Takovéhle manažery by bylo dobré poslat opravdu pracovat a né jim tolerovat to jejich příživničaření.Další příklad toho,že manažer v ČR je předervším nemakačenko,tunelář a zloděj  a to vše na úkor lidí,kteří si vydělávají poctivě a ještě k tomu prací.

0/0
12.12.2008 8:54

komentator-1

Re: Na tomhle příkladu je patrné,že

závist je hrozná že? Neschopný hlupák, který nemá o manažerské práci ani šajn. Uvědomte si laskavě, že kdyby společnosti skutečně vedli tuneláři a zloději, tak si ani ten váš poctivý člvověk práce nevydělá.

To ale latentní komunista jako Vy těžko pochopí.

0/0
12.12.2008 8:58

G4Danny

Re: Na tomhle příkladu je patrné,že

kdepak latentni... Bravo pane Romane!R^R^R^

0/0
12.12.2008 9:56

mstuch

Jeden z největších zlodějů

v ČR.

0/0
12.12.2008 8:51

davosman

nech si svych par milionku

Me spis serou ty miliardy co mizi v kapsach tech za Tebou.... Ty ses jen maly panacek ve velkem kresle, ale naprasto postradatelny...

Je fajn ze ma CEZ zisky, ale ma je na ukor nehoraznemu zdrazovani, kdyby ste byli soukroma firma, ktera ma na trhu konkurenci, tak vam budui fandit, ale vy ste rizeni statem...

Stat vydelava stamiliardy a sem tam posle par miliard na vystavbu silnic? a Kde je ten zbytek? Co? Tohle me sere.....

0/0
12.12.2008 7:31

Pavelxxx5

Až na jednu drobnost

V článku je jen jediná chybička a to předposledí věta: Kdyby cenu elektřiny určoval trh, tak momentálně ceny slušně klesají a to se bohužel neděje. Jinak panu Romanovi gratuluji k jeho schopnostem.

0/0
12.12.2008 7:25

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.