Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

V Praze v týdnu dvakrát zazní „Ne rasismu a neonacismu!“

V Praze se tento týden budou konat dvě demonstrace proti rasismu a neonacismu. Jedna se uskuteční ve středu na Palachově náměstí pod heslem "Posviťme si na neonacisty!" pod taktovkou několika organizací hájících lidská práva. Druhou svolávají aktivisté Antifašistické akce na protest proti rasistickým pogromům na sobotu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům IV.

 Rozhodně nejsem zastánce násilných střetů a řešení problémů fyzickou silou. Potom, co ale předvádí Policie ČR v ulicích našich měst, jsem schopen pochopit občany, kteří považují Policii ČR za zkorumpovanou bandu, jejímž jediným cílem je ochraňovat zločinecké gangy, podporovat je v jejich trestné činnosti a represivně s co největší brutalitou zasahovat proti obětem jimi podporované trestné činnosti. A není se čemu divit, když resortu Ministra vnitra šéfuje člověk, který je mezi bossy organizovaného zločinu brán jako jeden z nich a který veřejně a beztrestně podporuje mafiánské bossy.

0/0
15.12.2008 19:54

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům III.

   Inspekce ministra vnitra (jmenovitě rada pplk. Mgr. Petr Vincenz) zpracovala Vyrozumění, podle kterého " z nashromážděných materiálů a provedených šetření nebyly zjištěny skutečnosti, které by opravňovaly v dané věci zahájit úkony trestního řízení (proti zmíněným dvěma policistům)... ...popřípadě zahájit trestní stíhání."

   Takže tento postoj Inspekce ministra vnitra shrnu: Policie ČR tady není od toho, aby ochraňovala oběti trestných činů. Naopak, správný postoj policistů je ten, kdy umožní pachatelům závažné trestné činnosti (rasově motivované výhrůžky fyzickým násilím a výhrůžky únosem za závažnou trestnou činnost rozhodně považuji) v ní bezproblémově pokračovat a odstranit veškeré překážky, které by jim v páchání jejich trestné činnosti mohly zabránit.

0/0
15.12.2008 19:54

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům II.

Dva z nejagresivnějších bossů tohoto cikánského zločineckého klanu byli později právě za toto napadení obviněni z několika trestných činů a jsou stíháni pro trestné činy výtržnictví, násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení. Zajímavé je, že i když Policie ČR měla víc než dostatek důkazního materiálu, který obletěl doslova nejenom celou republiku, ale celou Evropu, trvalo jí půldruhého měsíce, než se odhodlala tyto cikánské pasáky a dealery drog obvinit. Tato skutečnost také něco vypovídá o práci a postojích naší policie.

   Skutečnost, kterou Inspekce ministra vnitra měla řešit, byl fakt, že v nejvyhrocenějším momentu, kdy agresivní dealer drog, pasák a odsouzený vrah Vilda Matej se svým komplicem vyhrožoval své oběti fyzickým násilím a únosem, se dva příslušníci Policie ČR sebrali a dali tomuto cikánskému násilníkovi zcela volné pole působnosti, aby mohl v páchání trestné činnosti dál pokračovat bez jakýchkoli překážek.

0/0
15.12.2008 19:53

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům I.

Č.j.1N-214/06-K-2008

   Pokud se někdy stanete obětí rasově motivovaného trestného činu, nevolejte Policii ČR. Nepomůže vám. Od toho tady Policie ČR není aby chránila oběti trestných činů. Policie ČR musí pomáhat a chránit agresory, především, pokud se jedná o agresory z řad bossů cikánských zločineckých klanů.

   I takto by se dal bez problémů presentovat dopis z Inspekce ministra vnitra, 6. oddělení Liberec, který mi byl dne 15.12.2008 doručen. Většina z nás asi nikdy nezapomene na události ze 4. října 2008, kdy na litvínovském sídlišti Janov byla drobná dívka, neozbrojená, která neporušila žádný zákon, nedopustila se žádného trestného činu, přečinu ani přestupku, napadena hordou agresivních cikánských kriminálníků.

0/0
15.12.2008 19:53

Stein-X

WHITE POWER

http://vzdelavaci-institut.com

;-D;-DR^

0/0
9.12.2008 15:54

Fidel Castro s promočenou plínou

Re: WHITE POWER

podle čeho asi určujou ty Židy? jestli podle nosu, tak tam patřím taky ;-D;-D

0/0
9.12.2008 16:02

Tranta

MF Dnes kryje Eichlera !!!

Pročpak jste mi milí cenzoři vymazali odkaz na podnětný materiál o autorovi článku  zde ? http://cz.altermedia.info/z-domova/neonaciste-v-idnes_4012.html

Tady už je to jak za Husáka - máš nepohodlný názor ? však my už tě znormalizujem....

0/0
9.12.2008 15:35

Bohdan Grygařík

Re: MF Dnes kryje Eichlera !!!

Cenzura v našich médiích skutečně existuje. Novináři jsou jen poslušnými pejsky, kteří skáčou tak, jak současná vládnoucí garnitura píská. Pravda se nesmí říkat, protože lidé by se dozvěděli, že je spousta věcí úplně jinak, jak nám naši zkorumpovaní politici napojení na organizovaný zločin, prostřednictvím našich médií tvrdí. Potom by mohlo následovat to, že by lidé opět vyšli do ulic a třeba taková Dělnická strana by mohla být voliči katapultována až do Parlamentu. A to si nechce někdo připustit. Proto se musí pravda umlčet a třeba i utopit v krvi, jak tomu bylo 17. listopadu v Litvínově.

0/0
9.12.2008 15:50

Bohdan Grygařík

Re: MF Dnes kryje Eichlera !!!

Mimochodem - kouknul jsem na ten odkaz a už jsem ho poslal dál. Zajímavé info.

0/0
9.12.2008 15:58

Bohdan Grygařík

pomatenci z Národní strany IV.

Svůj e-mailový kontakt s NS jsem ukončil poté, kdy jsem se definitivně přesvědčil, že s touto politickou stranou opravdu není možná jakákoli spolupráce a nejsou ani schopni zajistit e-mailový kontakt s občany. Pokud v členské základně NS zbyli ještě nějací slušní lidé, vlastenci, národovci, nacionalisté, kteří chtějí vyvíjet nějakou aktivní a smysluplnou činnost, měli by zvážit ukončení svého členství v této neseriozní straně, která již nyní zahnívá na politickém smetišti a své aktivity směřovat ve prospěch druhé nejsilnější mimoparlamentní politické strany - Dělnické strany. A teď by nám všem mohl "erben3" vysvětlit, jakým způsobem chce Národní strana pomoci lidem v Litvínově? Nikdy pro ně nic neudělala. Naopak, vždycky zveřejňuje všechny informace o lidech, kterým se tato situace s problémovými skupinami obyvatel nelíbí a udává na policii všechny ty, kteří vyvíjejí jakékoli pronárodní aktivity. Tak čím mohou občanům pomatenci z Národní strany prospět? Pouze rozpuštěním sebe sama.

0/0
9.12.2008 10:51

Bohdan Grygařík

pomatenci z Národní strany III.

Ale to není zdaleka vše! NS také zcela veřejně ve zmíněném článku přiznává, že registruje i IP adresy počítačů ze kterých jim přichází elektronická pošta, tyto informace potom porovnávají s dalšími daty a zjišťují informace o majitelích počítačových IP adres. K čemu asi tyto policejní praktiky mají sloužit? Je NS pouze nastrčeným kašpárkem, který má svými provokacemi rozbít vše, co má jenom trochu národní charakter? O skutečném postavení a podpoře občanů této ministrany svědčí také skutečnost, že dokázali v uplynulých Krajských volbách sestavit kandidátky pouze ve dvou krajích a jejich volební zisky jsou řádově v setinách procent. Jmenuji se Bohdan Grygařík, nikdy jsem neměl zájem stát se členem NS, jak to tvrdí na svém webu nějaký anonym zaštiťující se zkratkou tiskového odboru NS a tudíž jsem ani těmito pomatenci nemohl být nijak odmítnut. Dlouhá léta jsem totiž členem jiné politické strany.

0/0
9.12.2008 10:47

Bohdan Grygařík

pomatenci z Národní strany II.

Jaké bylo mé překvapení, když jsem se v jednom článku zveřejněném na webu NS dočetl o sobě spoustu informací a dokonce i to, že jsem měl zájem vstoupit do jejich řad, ale z nějakého nezveřejněného důvodu jsem byl odmítnut. Chtěl bych proto upozornit všechny ty, kteří by snad chtěli tuto politickou stranu o čemkoli informovat, nedělejte to. Pokud byste jim třeba chtěli dát vědět o tom, že v místě vašeho bydliště řádí gangy cikánů, tak s tím stejně nic neudělají, ale za nějaký čas zveřejní na svém webu všechny informace o vaší osobě, včetně těch, o kterých byste si přáli, aby zůstaly utajeny. Možný cikánský gang tak bude mít k dispozici všechny údaje o lidech, kteří si někdy nějakým způsobem na ně nějak stěžovali. Tento způsob "politické práce" velice připomíná praktiky Antify, která podrobně monitoruje svého třídního nepřítele a informace o něm (zamozřejmě značně zmanipulované a upravené ve svůj vlastní prospěch) potom zveřejňuje na svém webu.

0/0
9.12.2008 10:47

Bohdan Grygařík

Pomatenci z Národní strany

Ještě do nedávna jsem vycházel z toho, že i když mám určité výhrady vůči vedení NS a některé jejich aktivity se vymykají zdravému rozumu, předpokládal jsem, že v členské základně této politické strany by mezi řadovými členy měli být i slušní lidé, vlastenci. A z tohoto důvodu jsem některé hlouposti vedení NS raději ani nekomentoval. Tento můj postoj se ale změnil po zveřejnění několika článků na jejich webu, o kterých mohu s plnou odpovědností říct že jsou plné lží, pomluv a fantasmagorických dedukcí s cílem pošpinit každého vlastence, národovce nebo nacionalistu, který není členem NS. Kdysi jsem kontaktoval stranický e-mail NS a poskytl jim několik konkrétních informací o asiatech ilegálně pracujících v některých firmách. I když se nikdy žádný představitel této strany pod žádný ze svých e-mailů nepodepsal, já jsem vystoupil z anonymity a komunikoval jsem pod svým jménem. Anonymové na druhé straně kontaktu používali pouze zkratku "TO" (tiskový odbor).

0/0
9.12.2008 10:46

erben3

.

Ehm... DS je silně levicová, ale NĚKDO to pořád ne a ne pochopit. Jinak jak chtějí bojovat proti sociálnímu vyloučení určitých nepřizpůsobivých skupin, když tyto skupiny se sociálně vylučují samy?

0/0
9.12.2008 10:22

Bohdan Grygařík

Opět cenzura?

V současné době si musí dávat člověk velký pozor na to, co říká, nebo píše. Nejenomže jeho příspěvek poslušní pejsci protinárodního liberalistického Systému smažou, ale taky mu můžou na dveře zaklepat příslušníci represivních složek tohoto státu. A to jsem pouze napsal, že tito zfetovaní anarchisté svolávají svou demonstraci do Prahy, kde budou protestovat proti tomu, že lidé z Litvínova už mají plné zuby problémových a nepřizpůsobivých občanů. Dokonce i litvínovská radnice této skupině obyvatel vyhlásila nulovou toleranci. Takže vlastně budou protestovat proti tomu, aby nikdo nebránil kriminálním a asociálním živlům v jejich porušování zákonů. Do samotného Litvínova ale mají strach jet demonstrovat, protože tamní lidé by je hnali. Ti už totiž dávno poznali, kdo je a kdo není schopen slušným, pracujícím lidem pomoci. Policie, radnice a ani zfetovaní anarchisté to ale rozhodně nejsou.

0/0
9.12.2008 8:51

erben3

Re: Opět cenzura?

R^ Tak nějak. Ale DS s klacky v rukou jim taky nepomůže. Řešením je strana Národní a silné zákonné páky na nepřizpůsobivé.

0/0
9.12.2008 10:24

Bohdan Grygařík

Re: Opět cenzura?

Tak hlavně DS nemá v rukou klacky.  Jen pro informaci těch, kteří neznají některé skutečnosti, protože média v lepším případě informují zkresleně, v tom horším úmyslně lžou. Pochod na Janov 17. listopadu 2008 neorganizovala Dělnická strana. DS uspořádala na náměstí demonstraci, která začala, proběhla a skončila bez jakýchkoli problémů. Takže tady nelžete o tom, že DS má v rukou klacky.

0/0
9.12.2008 10:37

Bohdan Grygařík

Národní strana?

A co se týká Národní strany, tak na tuto bandu pomatených lhářů už mám svůj vlastní názor. Dlouhou dobu jsem je toleroval i přes jejich sprosté výpady vůči Dělnické straně. Osobně jsem se ale přesvědčil, že ve vedení strany jsou pouze lháři a podvodníci. Vlastní členové přiznávají, že Sedláček je buďto policejní konfident, nebo přímo agent BIS a jeho činnost vždycky směřovala k rozbití pronárodní opozice. A víte co? Napíšu vám o tom něco více. To pro případ, že by se některým lidem zdála NS sympatickým politickým subjektem.

0/0
9.12.2008 10:42

nekronomicon

Re: Opět cenzura?

R^ Přesně tak, máš můj hlas a díky za info o NS, už nějakou dobu mám podezření, že tam něco smrdí.

0/0
9.12.2008 18:26

erdoes2

Hlupaci, kteri pripominaji kapry,

co tleskaji, kdyz jim vypousteji rybnik... ;-D;-D;-D Zrejme je jeste zatim porad dost vody.

0/0
9.12.2008 3:57

ur=BANcová

Spontánní odezva lidu ČR, umělci do Lucerny.

Tentokrát Kája Gott mít proslov nebude??;-D

0/0
8.12.2008 20:08

zhulená mánička

Palachovo náměstí???

Eichlere vy nejste z Prahy že?A spisovná čeština...taky nic?V praze žádné palachovo náměstí není leda náměstí Jana Palacha.To by jste mohl psát třeba o náměstí Jiřího z Poděbrad jako o jiřáku ne?Novinařská kvalita hodná plátku pro joudy do kadiboudy.;-D

0/0
8.12.2008 19:02

EU Man

Až na výhrady souhlasím

Stop neonacismu ANO

Stop rasismu - kdy už budeme měřit jedním metrem a ne několika?

Policejní razie ve Vietnamské tržnici  - s trošku chatrným důvodem; Trestaní "bílých" za výroky typu Cikáni makejte, apod..; Netrestání  Romů za nadávky České svině, bílý "prostitutky" apod..

0/0
8.12.2008 18:54

erben3

Re: Až na výhrady souhlasím

R^

0/0
9.12.2008 10:25

Najdete na iDNES.cz