Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kongresu ODS udělají kulisu radikálové z Dělnické strany

Účastníci kongresu ODS, který se bude konat příští víkend v pražských Vysočanech, se o tuto čtvrť budou dělit s příznivci krajně pravicové Dělnické strany. Ta nahlásila shromáždění jen několik desítek metrů od hotelu Clarion, kde budou občanští demokraté rozhodovat o svém novém vedení. Prý je to náhoda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům IV.

   Rozhodně nejsem zastánce násilných střetů a řešení problémů fyzickou silou. Potom, co ale předvádí Policie ČR v ulicích našich měst, jsem schopen pochopit občany, kteří považují Policii ČR za zkorumpovanou bandu, jejímž jediným cílem je ochraňovat zločinecké gangy, podporovat je v jejich trestné činnosti a represivně s co největší brutalitou zasahovat proti obětem jimi podporované trestné činnosti. A není se čemu divit, když resortu Ministra vnitra šéfuje člověk, který je mezi bossy organizovaného zločinu brán jako jeden z nich a který veřejně a beztrestně podporuje mafiánské bossy.

0/0
16.12.2008 7:24

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům III.

Inspekce ministra vnitra (jmenovitě rada pplk. Mgr. Petr Vincenz) zpracovala Vyrozumění, podle kterého " z nashromážděných materiálů a provedených šetření nebyly zjištěny skutečnosti, které by opravňovaly v dané věci zahájit úkony trestního řízení (proti zmíněným dvěma policistům)... ...popřípadě zahájit trestní stíhání."

   Takže tento postoj Inspekce ministra vnitra shrnu: Policie ČR tady není od toho, aby ochraňovala oběti trestných činů. Naopak, správný postoj policistů je ten, kdy umožní pachatelům závažné trestné činnosti (rasově motivované výhrůžky fyzickým násilím a výhrůžky únosem za závažnou trestnou činnost rozhodně považuji) v ní bezproblémově pokračovat a odstranit veškeré překážky, které by jim v páchání jejich trestné činnosti mohly zabránit.

0/0
16.12.2008 7:24

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům II.

Dva z nejagresivnějších bossů tohoto cikánského zločineckého klanu byli později právě za toto napadení obviněni z několika trestných činů a jsou stíháni pro trestné činy výtržnictví, násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení. Zajímavé je, že i když Policie ČR měla víc než dostatek důkazního materiálu, který obletěl doslova nejenom celou republiku, ale celou Evropu, trvalo jí půldruhého měsíce, než se odhodlala tyto cikánské pasáky a dealery drog obvinit. Tato skutečnost také něco vypovídá o práci a postojích naší policie.

   Skutečnost, kterou Inspekce ministra vnitra měla řešit, byl fakt, že v nejvyhrocenějším momentu, kdy agresivní dealer drog, pasák a odsouzený vrah Vilda Matej se svým komplicem vyhrožoval své oběti fyzickým násilím a únosem, se dva příslušníci Policie ČR sebrali a dali tomuto cikánskému násilníkovi zcela volné pole působnosti, aby mohl v páchání trestné činnosti dál pokračovat bez jakýchkoli překážek.

0/0
16.12.2008 7:23

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům I.

Č.j.1N-214/06-K-2008

   Pokud se někdy stanete obětí rasově motivovaného trestného činu, nevolejte Policii ČR. Nepomůže vám. Od toho tady Policie ČR není aby chránila oběti trestných činů. Policie ČR musí pomáhat a chránit agresory, především, pokud se jedná o agresory z řad bossů cikánských zločineckých klanů.

   I takto by se dal bez problémů presentovat dopis z Inspekce ministra vnitra, 6. oddělení Liberec, který mi byl dne 15.12.2008 doručen. Většina z nás asi nikdy nezapomene na události ze 4. října 2008, kdy na litvínovském sídlišti Janov byla drobná dívka, neozbrojená, která neporušila žádný zákon, nedopustila se žádného trestného činu, přečinu ani přestupku, napadena hordou agresivních cikánských kriminálníků.

0/0
16.12.2008 7:22

66-Fuck-Fascism

66

Speciálně pro přispívání do článků ohledně našich nepřizpůsobivých bitky-chtivých násilných občanů... jsem si vytvořil tento nick.

Tvoří jej číslo 66, ve kterém jsou tajně zakódována dvě písmena. Šedesát šest jsem zvolil proto, že šesté je písmeno F. 66 se tedy rovná FF, což znamená F(uck) F(ascism). [>-]

0/0
4.12.2008 19:09

66-Fuck-Fascism

66: F(uck) F(ascism)

Mám jednoho kamaráda a ten umí počítat až do osmi!, ten je ale

chytrý! Sice neví nic o tom, kolik Čechů popravili nacisti, ale zato

zná několik německých pozdravů, například Heil nebo Gutten Tag. Musím

se od něj učit.

0/0
4.12.2008 19:10

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Možná se přidám k jeho klanu 88. Včera zbil našeho souseda za to, že mu děda umřel v koncentráku. Jo! Taky toho souseda nemám rád, od té doby co mi přebral holku. Přidám se k 88 a naučím se prát a zdravit německy. Jsem přeci Němec, ne?

0/0
4.12.2008 19:10

66-Fuck-Fascism

66: F(uck) F(ascism)

ZRADA! Máma mi prozradila, že jsem Čech a že hnutí 88 jsou pohrobci německých fašounů, kteří Čechy střílí. Nevěřím jí, je to určitě židozednářka a podstrkuje mi protinárodní myšlenky, fuj! Nenávidím ji! Dnes mi máma dokonce tvrdila, že když kamarádovi 88 řeknu, že nemám rád fašisty, tak že mě označí za zrádce Čechů a vystřelí do mě s odůvodněním, že jsem Antifa! Máma lže, nenávidím ji!!!!!

0/0
4.12.2008 19:11

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Mé obavy se potvrzují.... včera jsem mámu viděl bavit se s Martinem (to je ten náš soused, co mi přebral holku). Je to tak, máma je určitě Antifa, musím ji odstranit! Navíc mi dnes tvrdila, že mi Martin Janu nepřebral, protože to, že jsem ji sice miloval, ale nikdy jí to neřekl... se s tím prý vylučuje... Máma lže! Kdo ví, jestli nemá za předka nějakého roma, ti taky jenom lžou a kradou. Můj kamarád 88 má řešení, pošleme mámu do koncentráku, ať se trochu provětrá, prý ji to pak přejde. Je to chytrý kluk.

0/0
4.12.2008 19:11

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

AU!!!! Byli jsme s kamarádem 88 na demonstraci a napadli nás Češi. Byli bílí a bili nás!!! Je to jasný, musíme svolat další demonstraci. Všichni Češi, kteří tvrdí, že byl holocaust jsou židozednáři a musíme je zbít. Heil 88, jsme přeci Němci, ne?

0/0
4.12.2008 19:11

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Něco nesedí. Můj kamarád 88 mi říkal, že jsme vyvolená árijská rasa s blond vlasama a modrýma očima. Nechápu to, máma je hloupá blondýna a mám důkazy, že je židozednářka, protože nemá ráda fašisty. Kamarád 88 má hnědé oči i vlasy. Zeptal jsem se ho na to a on mi dal pěstí, že prý ze mě smrdí Antifa a židobolševismus.... Snad mi zítra řekne víc.... je to teď můj vůdce a oslovuji ho pokorně der Fuhrer 88, je přeci chytřejší než já.

0/0
4.12.2008 19:12

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Hurá, můj kamarád zbil roma. Vysvětlil mi, že je to cigán a to znamená, že určitě krade. Rodina mého kamaráda bere na socce 3000 měsíčně a ten Cigán nebo jak se jmenuje je z rodiny, která vysockuje 3700, takže my je vlastně živíme, to teda ne! Přemýšlel jsem, že si po učňáku dodělám maturitu, abych měl lepší práci a nemusel brát socku. Můj kamarád 88 mi však vysvětlil, že bych se pak stal intelektuálem s židozednářským myšlením, čímž by ze mě přestal být Němec. Musel by mě pak prý také zbít... raději si tu maturitu nedodělám.....

0/0
4.12.2008 19:12

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Můj brácha má maturitu a je na výšce, asi je židozednář a semita i antisemita v jednom, dnes o tom i mluvil. Vždycky mu šla logika, tak mu chtěl něco říct. Prý četl v novinách jak nějaký člen Antifa napsal "Mám zkušenost, že policie nepomáhá bojovníkům proti antisemitismu." To je pro antifašistické bojovníky proti antisemitismu typické... Tvrdil jsem mu, že to nebyl Antifa, ale člen 88, jenže podle bráchy to nedává smysl a postrádá to logiku... Brácha je asi proti nám, je totiž intelektuál a mluví o logice... Asi ho s mým kamarádem 88 zbijeme.

0/0
4.12.2008 19:13

66-Fuck-Fascism

zachrance_od_mury píše:

;-D ty si magor :-)

0/0
4.12.2008 19:14

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

OSLAVA! Můj kamarád 88 je velice chytrý! Už jej nikdo nebude moct podezřívat, že není blonďák s modrýma očima. Ostříhal se do hola! Ostříhám se taky a hned budu chytřejší... nakonec je to snazší a rychlejší konečné řešení..... ve srovnání s doděláváním si maturity.

0/0
4.12.2008 19:14

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Pozor, pravá ruka nahoru!!! Bolšan si dovolil mě označit za magora!!! Kamarád 88 mi říkal, že musím napsat, že je to placený diskutér, židozednář, neněmec, antifašista a další nadávky. Jdu na pivo a pak to udělám.

0/0
4.12.2008 19:15

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

POZOR POZOR VŠICHNI!!!

Pisálek "zachrance_od_mury" je placený diskutér, židozednář, neněmec, antifašista. Dejte si na něj pozor! Je proti vám, Nic než německý národ!!!!!!!!!!!

0/0
4.12.2008 19:15

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Tak jsem to zvládl. Kamarád 88 mě dnes poprvé pochválil a poprvé mě dovolil říct něco i proti muslimům. Prý jsou to kulturní barbaři, protože celé španělsko je ovlivněno jejich architekturou a navíc nejsou blonďatí. Prý jsou všichni hloupí a bohatí, takže se jim za to musíme pomstít.

0/0
4.12.2008 19:16

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Dnes byl další článek v novinách. Nevěděl jsem co si o tom mám myslet. Bylo to o loupeži, kterou spáchal náš bílý občan a někoho u toho zabil. Nedává to smysl, kradou jenom cigáni. Kamarád 88 povýšil do hodnosti vrchního nadfašisty a strážce ideologie, šel jsem tedy pro radu za ním... Jo jo, už vím, novináři jsou s nima, nesmíme jim věřit, ten pachatel MUSEL být cigán. Je potřeba se proti tomu vzbouřit a založit Dělnickou Stranu proti maturantům, vysokoškolákům, logikům, židozednářům, židům, zednářům, semitům, antifašistům a nefašistům ze strany bílých na jedné straně a taky proti všem nebílým na straně druhé. Do boje!!! Všichni si vezmeme do kapsy ohňostroj a půjdeme do Janova. Návod číst nebudu, co by se mi asi tak mohlo stát.....

0/0
4.12.2008 19:16

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

AU AU AU!!!! Deb-ilní antifašističtí policajti! Chtěl jsem na ně hodit rozbušku a oni mi tím utrhli ruce. Židozednáři, zrádci rasy, grrrrr!!!!!!! Křičel jsem na přihlížející Němce:"Proboha, vždyť já jsem tady kvůli vám!", ale oni mi utrhli ruku tou výbušninou. Naštěstí jsou Češi hloupí a my cigáni, eeee, pardon nacisti, toho umíme využít.... Nechal jsem se za jejich daně ošetřit, zapálil jsem za jejich daně koupené policejní auto, budu z jejich daní brát invalidní důchod... a i ten soud a vězení za napadení Čechů, kteří nechápali, že nejlepší jsou Němci... i to zaplatí z daní... CHA CHÁÁÁ!!! Strčte si tu utrženou ruku do (Y), vy Antifa z Česka!!!!!

0/0
4.12.2008 19:17

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Dnes jsem smutný :-/, stala se křivda. Můj kamarád 88 zbil další dva antifašisty, chodili se mnou na základce do třídy a ve třídě seděli víc vpředu, takže jim to logicky patřilo. Navíc mají rodiče vysokoškoláky, dokonce lékaře, takže jsou to bezpochyby typičtí židi. Snažili se své židovství skrýt tím, že s celou rodinou chodí do kostela, ale na nás nemají, my jsme to MUDr. na jejich zvonku viděli!!!

Jenže... kamaráda 88 za to zavřeli a je teď v cele i s cigošem, kterej je tam za násilnej trestnej čin... hrůza! Napsali jsme státnímu zástupci náš požadavek na rasovou segregaci od autobusů až po věznice, dále požadavek na luxusnější cely pro bílé, a taky to, že je jen sluhou židozednářské mafie. A nic... tomu se nedá říkat právní stát, měli bychom jet zas demonstrovat do Janova....

0/0
4.12.2008 19:18

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Nevěřím vlastním uším! Brácha mi dnes řekl, že vyzkoušel marihuanu. Prý mu trochu zbylo od té doby, co jsme to tehdá vyzkoušeli oba. Je to feťák!!!! Až se s Dělnickou Stranou neodmaturovaných dostaneme k moci, tak nechám zavřít celou jeho rodinu! Každej kdo někdy vyzkoušel marihuanu je Antifašista, to je fašisticko-logický, ne? Proč lidi dělaj, že to nevidí? Vždyť i ten Bém z Prahy vyzkoušel drogy, copak to nevidíte, je to levičáckej bolšan, židozednář, Antifašista a není blonďák!!! Otevřete oči!

Dnes jsme s kamarádem 88 oficiálně zahájili demagogickou kampaň Dělnické Strany proti nadřízeným vyučených, prý mám ve schránce další dopis jak na to....

0/0
4.12.2008 19:18

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

OK (to je německy), dostal jsem instrukce přilákat do DS všechny, kteří: nemají maturitu nebo nedejbože (nemyslím židovského boha) dokonce diplom, nejsou židi, nesympatizují s intelektuály, nejsou nebílí, umí zvednout pravou ruku, znají alespoň dvě slova německy, umí počítat do 8 a taky nahlas křičet, taky to nesmí být antifašisti, nesmí mít v rodině žádného (ani bývalého) komunistu, nejsou židozednáři, umí se prát do krve, a hlavně ty, kteří budou bez přemýšlení poslouchat vůdce. Už mám 23 000 přihlášek do Dělnické Strany bez maturity, což je zhruba 2 promile populace České republiky, takže náš názor je inteligentní názor většiny!!!!!!!!

0/0
4.12.2008 19:19

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Podělaní komunisti, co si o sobě myslí. Náš předseda Dělnické strany půlhitlervůdce Tomáš Vandas navštívil v sobotu 29.11. zraněného kamaráda Viktora Aufarta z Olomouce, který přišel vinou policejního zásahu dne 17.11.2008 o prsty na rukou. A komunisti jsou na nás naštvaní, že Vandas byl původně komouš a že si přetahujeme i jiné jejich voliče - dokonce prý ty militantní, které potřebovali k budoucí nezdařené revoluci. Co si o sobě bolšani myslí? To je neučili, že my Nacisti alias národní socialisti jsme čistě pravicová strana a že s tou jejich proletářskou verbeží naše proletářská strana nemá co dělat. Dělníci všech zemí spojte se! Teď se mi to plete, ale ono je to jedno, raději než cizí slovo proletář bych měl psát česky dělník, že jo? To říkám, že komouši jsou proti Čechům, vždyť oni dělníkům říkaj nečesky Proletáři!!! Dělnická Strano poooozor! Zítra zničíme všechny proletáře!!!! X

0/0
4.12.2008 19:19

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Shrnutí programu naší Dělnické Strany 88: Jsme proti intelektuálům (od maturity výš) protože jsou to obyčejně Antifašisti, židozednáři, židi, doktoři a ostatní špína. Jsme proti dělníkům, protože v komunistické hantýrce se jim říká proletáři, což jsou naši nepřátelé. Všechny z výše uvedených považujeme za méněcenné neárijské potvory, které nejsou naší společnosti nijak užitečné a žijí z našich daní. Navíc mezi nimi jsou i cigáni, kteří berou sociální dávky, které patří našim dělnickým rodinám. Dále jsme proti Arabům a Hitlerovi, protože nikdo z nich není árijec ani němec jako my. [>-]

0/0
4.12.2008 19:20

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

! Jak jsem řekl již dříve: Už mám 23 000 přihlášek do Dělnické Strany bez maturity, což je zhruba 2 promile populace České republiky, takže náš názor je inteligentní názor většiny!!!!!!!!

0/0
4.12.2008 19:21

66-Fuck-Fascism

66: F(uck) F(ascism)

Něco o mně? Jsem bývalým členembrněnského Národního Odporu z dob, kdy mu vesele šéfoval student Filozofické Fakulty MU pan Fidler. Ano, náš vůdce nebyl dělníkem, ale nás dělníky potřeboval k ukojení svých mocenských ambic, protože z interligentů, maturantů a ostatní verbeže jej nikdo poslouchat nechtěl... Heil Fidler. [>-]

0/0
4.12.2008 19:36

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Po té jsem volil Doktora Sládka, on sice také nebyl dělníkem a nikdo

inteligentní mu nenaslouchal, ale na nás dělníky jeho Dělnická slova

tvrdě pracujícího dělníka zabrala.

0/0
4.12.2008 19:36

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

No a teď jsem se zamilovalpo třetí... V. Od té doby, co Vandas není komunista, tak si získal mé srdce i bezměrnou lásku k jeho prací zmozoleným dělnickým rukám... je to bůh, mírumilovný národní anděl, který nenávidí pouze NEfašisty (mezi ně samo sebou počítám i extrémistické nefašisty, kterými jsou antifašisti ;-D).

0/0
4.12.2008 19:37

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Ano!

Kromě bílých nefašistů a bílých intelektuálnů a bílých demokratů a

bílých podnikatelů a bílých komunistů jsou našimi nepřáteli i cigáni,

takže VÁS před nimi OCHRÁNÍME R^

0/0
4.12.2008 19:37

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

My. Dělnická strana bez maturity, ale za to s vůdcem.

;-O;-O;-O;-O;-O;-O;-O;-O Heil Vandas!

0/0
4.12.2008 19:42

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

Jo a ještě pro ty, kterým to pořád nedošlo. My nejsme žádní rasisti !, my jsme proti všem _bílým_nefašistům_ stejně tak jako proti multikulturnímu pojetí hudby (vysílání televize MTV na českém území) a proti všem přistěhovalcům, nejen proti těm bílým.

Tém chci říct, že Slovák je pro nás stejná :-© jako ostatní. A taky nám vadí komedie, kde hraje Eddie Murphy nebo pořady, kde vystupuje Vlastimil Horvath, protože na rozdíl od nás nic neumí. Navíc, my nic nezobecňujeme, oni jsou jeden jak odruhej od přirozena.

0/0
4.12.2008 20:24

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

!!Vandas na hrad!![>-]

Chceme mít dělnického prezidenta jako byl Gottwald, ne nějakou nefašisticko nekomunistickou nudli jako byl Masaryk Rv, Havel Rv nebo Klaus Rv.

DĚLNÍCI do vlády!!!

0/0
4.12.2008 20:28

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

VZKAZ

Jak by řekli pravicoví komunisti "V každém případě je třeba volit proti-Systémovou stranu", takže: volte nás pravicové Dělníky bez maturity, my v tom žádný systém nemáme, my umíme akorát křičet a prát se, takže se nemáte čeho bát.

Slibujeme, že zakážeme cizí slova a proletáře budete moci opět česky nazývat dělníky. Dělníci všech zemí světa spojte se a necestujte a zůstaňte celý život v jednom státě.

Heil Vandas.

Dělnická Strana bez maturity - proti totalitě nefašistických obyvatel.

0/0
4.12.2008 20:37

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

VOLEBNÍ VZKAZ:

Volte naši Dělnickou Stranu bez maturity. Když dosáhneme jednoho procenta voličů, tak nezískáme hajlující poslance, ale získáme dotace, které si mezi sebe rozdělí náš vůdce Vandas. Volte nás a posílejte nám peněžní dary, jsme chudí dělníci a ze socky nám nezbývá ani tolik abychom zašli každý den na pivo.... Hlavní bod našeho programu: cigánskou socku do dělnických rodin!!!

0/0
4.12.2008 20:42

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

TAJEMSTVÍ DS

Naši Dělnickou stranu bez maturity nenazýváme pravicovou proto, aby jsme zmátli politiky a občany, ale proto, že nevíme, co se tím vlastně myslí. Vy někdo víte, co v politice znamená pravice a co znamená levice? Nevíte!!! My jsme pravicoví dělníci, protože MY zdviháme pravice ;-D R^

0/0
4.12.2008 20:49

66-Fuck-Fascism

Re: 66: F(uck) F(ascism)

... a máme v nich kladivo, zatímco komunisti mají zdvižené levice a mají v nich srp.

0/0
4.12.2008 20:51

EasyR

To dělají socialisté

ODS naschvál...

0/0
29.11.2008 0:15

Karelur

Myslím že DS by se neměla špinit s ODS

zbytečně tomu jejich poslednímu sjezdu dělají reklamu.;-D

0/0
28.11.2008 21:03

blazir1

Re: Myslím že DS by se neměla špinit s ODS

musime doufat ze bude opravdu posledni!;-D;-)

0/0
28.11.2008 21:17

godys

ODS.................

http://zpravy.idnes.cz/uplne-zruseni-poplatku-olomoucka-ods-je-pro-fme-/domaci.asp?c=A081128_184550_domaci_jw

0/0
28.11.2008 20:58

Pavel Heichler osobně

Ale nejlepší je stejně srdceryvná Věrka Tydlitátovic!!!

Ta naše pěkná ikona humanismu, protičešštví a sionistického rasismu. Shalom Věruš, shalom! ;-D;-D

0/0
28.11.2008 20:52

Pavel Heichler osobně

Forza DS!

Ale tahle provokativní bolševická ikonka by na tomto chatu být nemusela: EU Hnus!

0/0
28.11.2008 20:48

mataerazzi

Nikdy nepochopím,že ODS ruší pravičáky

to neudělala ani Frau Merkel.A to už je skoro socka. Je to ostudné likvidovat takto konkurenci a a' si tam kluci zařvou-bidou mít pravdu.

0/0
28.11.2008 18:59

Pavel Heichler osobně

Re: Nikdy nepochopím,že ODS ruší pravičáky

Bolševik se vždy bál politické konkurence, proto taky vznikaly gulagy

0/0
28.11.2008 20:49

J. Adamec

Re: Nikdy nepochopím,že ODS ruší pravičáky

A co je na Dělnické straně pravicovýho? 8-o Jejich pravzor je NSDAP (Německácká národně socialistická strana práce). Odkdy jsou socialisti pravice?  Ale podle komunistů byla i NDR demokratická republika, tak to musí bejt pravda, že?

0/0
28.11.2008 21:17

EasyR

Re: Nikdy nepochopím,že ODS ruší pravičáky

DS je ultralevice...

0/0
29.11.2008 0:15

kamasutra.novakova

Joooo

Naši hodní byrokrati a odborníci ;-D se o nás postarají, že nám bude celá EU závidět ;-D. Komunistycký prasata a prasátka z ČSSD to zařídí ;-D aby se dál mohl nekontrolovaně rozkrádat státní rozpočet.

0/0
28.11.2008 18:41

godys

sjednocení těchto stran by bylo bezproblémové...

Občanská DS-DS....:-)EU

0/0
28.11.2008 18:23

madqwert-liberalni komunista

Re: sjednocení těchto stran by bylo bezproblémové...

To jsou ti kamaradi, se kterymi vladnou lidovci? ;-D

0/0
28.11.2008 18:44

Najdete na iDNES.cz